Agencja Ochrony PUH VOTUM
counter
4 199 318 5 1
Robson

po 10 latach w firmie Votum zastanawiam się skąd tu tyle jadowitych komentarzy. warunki dobre (szału nie ma, zwłaszcza na budowach, ale piecyk zimą i woda latem są). pensja na czas, a najczęściej przed czasem. z dyżurnymi i kierownikami można się dogadać - oczywiście zdarzają się sprzeczki, ale to normalne. jednak jeśli ktoś pracuje uczciwie i "nie ściemnia" to ani kierownicy ani dyżurni nie czepiają się. grafik zmienia się tylko wtedy gdy ktoś zachoruje, albo nie przyjdzie. piszecie o złych kierownikach, ale o złych pracownikach wcale. a nawet osób z problemem alkoholowym nie wyrzucają od razu tylko mają szansę na poprawę (znam kilka takich przypadków). w sprawie ew. mobingu dyrektor działa szybko i bardzo skutecznie (były dwa takie przypadki w ciągu mojej pracy i obydwoma dyrektor zajął się osobiście). dopłaty do okularów, leków, sprzętu rehabilitacyjnego i sanatorium są realne (dla tych co nie wiedzą: wystarczy fakturę za leki lub sprzęt przynieść do biura - ot i cała filozofia). paczek na święta nie ma i pewnie nie będzie, ale to dotyczy tylko zakładów państwowych, a nie prywatnych firm więc nie wiem po co się nad tym w ogóle rozwodzić. w sumie ponad połowa zażaleń i złych opinii nie ma w ogóle racji bytu. osobiście mam nadzieję na kolejne 10 lat i jestem całkiem zadowolony ze swojej pracy. pozdrawiam

Czy w Agencja Ochrony PUH VOTUM występują paczki/bony świąteczne?

konanbibliotekarz OP-2 Nowy wpis

Dziewiąty rok w Votum Bydgoszcz leci , jak tak pracuje spaceruje dozoruje często sumienie każe zadać pytanie ,,za co mi płacą '' Zapierdzielałem w innych firmach na produkcji teraz mnie napierdziela kręgosłup , ale do rzeczy w pracy zawsze mam przerwę nawet gdy robię obchód bo to relaks , dawniej w innych zakładach albo faja albo kanapka bo mam tylko 15 minut przerwy normalnie jak beduin . Spokojna praca , kumple spoko należy być tolerancyjnym , płaca na czas , a przeważnie przed 10tym , moja ocena za całokształt pracy i współpracy 10/10 a negatywne wpisy to konkurencja oraz chlejusy , podpadziochy z czystym sumieniem POLECAM tę firmę

Dzien dobry! Opowiem historie ktora mnie spotkala w tej firmie.Pracujac w tej firmie zaznalam mobingowi p. Marzena brygadzista dręczyla mnie, non stop była agresywna bylo to widac po tonie i wyrazie twarzy na kazdym kroku zawsze mi i tylko mi zaczela uporczywie krzyczec gdy cos sie jej nie podobalo np smugi na lustrze potrafila byc agresywna slownie i po mimice twarzy. Był taki dzien gdy nienajlepiej sie czulam chcialam sie zwolnic u wyzej wymienionej osobie lecz odparla agresja ''nie, juz do pracy'' w tamtym momencie myslalm o tym by zadzwonic pod 112 , gdyż wiedzialam, ze nie uzyskam pomocy z strony j.w. Upodliła mnie, miałam mysli samobojcze myslalm by wziasc srodek chemiczny, a wtedy by miala problem zarowno Dyrektor jak i brygadzista. Z czym idzie zadoscuczynienie dla rodziny. Opowiedzialam ta histrie by przestrzec innych, a zarowno ostrzec dyrektora przed p. Marzena, ktora prowadzi czlowieka do załamania. Niech sie Dyrektor zastanowi kogo zatrudnił i przypaczyc sie tej osoby. Tacy ludzie powinni byc zwalnienia trybem natychmiastowym.

Darek Nowy wpis
@pracownik

Weź się kobieto do uczciwej pracy to raz a dwa same doprowadzanie do tego że na wiadomym obiekcie wszystko się sypie.Sciemniacie i tyle.Dzieki Marzenie wszystko się jakoś trzyma . Jeżeli komuś się nie podoba uczciwą pracą zawsze może się zwolnić.Dupe wozić samochodem brygadzistka to pasuje. A prosto w oczy nie potrafisz nic powiedzieć .Nawet zabrakło odwagi żeby podać imię. Pozdrowienia od ochrony.

Robson

Wacek
@Robson

Komentarz w samo sedno. Nic dodać nic ująć. Wiadomo kto wylewa gorzkie żale tylko Ci co podpadli lub pracować się nie chciało. Pracownik może podejść nawet do szefa i powiedzieć co jest nie tak. A nie po latach piszą jak było źle. Chore !!!

@Robson

Widze kolega wchodzi w tyłek całej dyrekcji takich jak ty jest tylko garstka w votum odnośnie paczek na święta to były ale odkąd firma zakupiła samochody patrolowe to szef firmy sam powiedział paczek nie będzie bo trzeba samochody spłacić ale po 2 latach kapusie i donosiciele co mieszają na obiektach otrzymali przelewy na konto po 1500zł odrazu po przelaniu gotówki z firmy był telefon by wypłacić gotówkę i zapraszają po odbiór nagrody za 1500zł dawali laptopy tym co przelali 400zł dostali tablety reszta kapusi po 250zł to były niby prezenty gwiazdkowe od firmy a rzeczywistość jest taka że wyprali pieniądze z PEFRON nic wiencej i co twoim zdaniem jest to ok ze strony firmy to super

mix
@Franek

Haaa haa haa ładie popłynąłeś, co ty za filmy oglądasz? Radzę skonsultować się lekarzem lub farmaceutą. Paczek na święta nigdy nie było, o takich farmazonach z pefronem pierwsze słyszę. flota w firmie jest standardowo wymieniana co jakiś czas z tego co mi wiadomo a pracuję w tej firmie już dobrych parę lat.

Darek Nowy wpis
@Robson

Dokładnie tak jak mówisz . Masz rację.

Radek G. Ergie Nowy wpis
Kandydat

Ja chciałbym napisać co myślę o PUH VOTUM w Łodzi. Pan Jerzy Zarzycki to po prostu Złoty Człowiek. I chcę to napisać ode mnie samego zaznaczając że to nie jest wazelina. Po tym w jaki sposób rozstałem się z Votum półtora roku temu i po kłótniach w pracy to ja jestem po prostu wzruszony. Mam dostać następną szansę a moja sytuacja jest bardzo trudna bo jestem w schronisku dla bezdomnych a ratunkowa dłoń wyciągnięta przez Pana Jerzego Zarzyckiego to dla mnie bardzo ważna sprawa. Dzięki Panie Jurku bo dzięki Panu mogę odżyć i nie żyć w schronisku w trudnych warunkach. W pracę włożę jak najwięcej serca a praca będzie okej bo na sprzątaniu w godzinach 8:00-15:00. Ma Pan u mnie wszelkie wyrazy wdzięczności, podziękowania i szacunku. Dzięki Panu wyjdę z marginesu społecznego. Jeszcze raz dziękuję. P.S. Wcześniej byłem pracownikiem ochrony, na noce także, i chyba chce mnie Pan dać na sprzątanie żeby mi bez psychotropów i braku snu w mojej chorobie psychicznej nie odwalała śruba. PUH VOTUM oceniam 10/10 i mam nadzieję że Pan Zarzycki zrobi karierę w Votum choć jeśli by się przeprowadził do Bydgoszczy to by go w Łodzi bardzo brakowało.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w Agencja Ochrony PUH VOTUM występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Tak iwyłącznie dla kapusi i donosicieli tylko musisz mieć konkretny donos to nagroda będzie

@Pytanie

Niestety paczek i bonów na święta nie ma. Ale są refundacje leków, aparatów słuchowych, okularów, rehabilitacja oraz możliwy jest wyjazd na turnus.

@Tadek

Ha ha ha wyjazd na turnus no tylko pytanie od ilu lat jest taka możliwość a to że refundacja jest leków aparatów i okularów to i tak z ich nie idzie tylko wszystko z PEFRONU garnąć do siebie ale nic od siebie jak by mogli to by jeszcze zabrali tak samo wyjazd na turnus jest refundowany wszystko w temacie nic zaskakującego

@Franek

To idzie z ich podatków które odprowadzane jest na konto pefron. Z nieba tego nie dostają!!!

@Tadek

Tak z podatków ha ha ha napewno ha ha ha w jakim ty świecie żyjesz chłopie z tych 5% stać by ich było na takie nagrody poczytaj o pefronie wtedy się udzielaj tak wpłacają ale płacą tylko 5% i wierzysz w to że ktoś im prawde o dochodach pisze nikt ty byś podał prawdziwe dochody ? Jak masz wiele chcesz wiencej i jeszcze wiencej i na pracowników nie patrzysz tylko są oni liczbami na koncie tyle w temacie

@Franek

Tak z podatków co miesiąc przez x lat to się zbiera. Szkoda że wprowadzasz ludzi w błąd. Ale w twoim przekonaniu manna spada nieba. Nic tylko zakładać ZPChr .Pozdrawiam

@Tadek

Widze masz pojęcie że niech cię jasny (usunięte przez administratora) strzeli obudz się i zobacz ile takich firm powstało i powstaje rocznie z podatków ha ha ha nie mogłem się opanować od śmiechu to se wyobraż jakie by musiały być te podatki wcześniej by teraz nimi dysponować i czy było by to opłacalne jak tak twierdzisz że z uzbieranych podatków ale z jakich podatków uzbieranych jak firma odrazu zaczeła przyjmować do pracy osoby niepełnosprawne i mają takie firmy odrazu dotację z PEFRON ale jak ty ciemny dyżurkowiec to tyle wiesz jak się załatwiasz to taka twoja wiedza

@Franek

Dotacje do pracowników to w ogóle inna sprawa, mają ja co miesiąc i największą korzyść mają firmy które chronią, bo mają stawki za ochronę niskie ale pewnie pan o tym wie. Druga sprawa to pieniądze z których refundują leki itp. to idzie z podatków. Trzecia sprawa dzień bez ubliżania dla pana to dzień stracony- prawda. Pozdrawiam Pana. Życzę Panu dużo zdrowia i empatii. Musiało Panu straszną krzywdę zrobić tę votum.

lemur

MOJE PYTANIE JEST PROSTE ….CZY W AGENCJI OCHRONY MOŻE PRACOWAĆ OSOBA KARANA SĄDOWNIE .A TAKA OSOBA PRACUJE I MA SIE DOBRZE PO OSTATNIM OŚWIADCZENIU O NIEKARALNOŚCI (usunięte przez administratora)

Śmieszek
@lemur

Ha ha ha dobre a co masz tej osoby karte karną że jesteś przekonany że jest karana bo widze zabolała cię jedna z wypowiedzi skoro osoba przedstawiła sądowne oświadczenie że nie figuruje jako osoba karana to po co te przepychanki liczy się papier a nie durne pier.......lenie liczy się papier jak go posiadasz dostarcz do firmy votum i wtedy możesz takie pierdoły wyssane z palca pisać a nie bo od kogoś słyszałeś ha ha ha przeczytaj sam co ma sam koniec napisałeś PO OSTATNIM OŚWIADCZENIU O NIEKARALNOŚCI ha ha ha jaki dureń wyciągał by oświadczenie że jest karany do ochrony chyba nie posiadasz wiedzy jak przechodzi procedura otrzymania takiego oświadczenia ale tego ci nie będe wyjaśniał

Krzysztof z Bydgoszczy
 Rekomendacja

Pani Mariolu !!! to co pani pisze to są kompletne bzdury czy była Pani chociaż raz zobaczyć w jakich warunkach pracują wasi pracownicy. Jestem w 100% procentach przekonany że nie była Pani. Przyjmujecie od kontrahenta zlecenie na ochronę fizyczna daję np. obiektu ( budowy ) czy zdaję sobie pani sprawę że zatrudnieni pracownicy pracują w ciężkich w warunkach przykładowo . W baraku którym pracownik ochrony ma pełnić służbę są pozostawiane rzeczy lub sprzęty firmy budowlanej a nieraz zdarza się że w baraku nie ma ogrzewania lub prądu podstawowej rzeczy aby pracownik ochrony mógł zrobić sobie herbatę czy nawet kawę czy Pani zdaniem to jest zgodne z przepisami BHP oraz dopuszczenie pracownika ochrony z orzeczeniem do pełnienia służby no raczej nie Pani nie widzi tego ponieważ siedzi Pani za biurkiem popijając kawę 8 godz i do domu a taki pracownik przez całą noc musi w krytycznych warunkach pracować... Łatwo jest podpisać kontrakt ale też trzeba logicznie pomyśleć aby zapewnić godne warunki pracy oraz socjal. Chciałem również poruszyć temat Państwa mundurów będąc zatrudniony w Państwa w firmie w 2010 roku otrzymałem od mojego kierownika kurtkę która była na mnie za duża jak włożyłem ręce do kiszeni to po prostu były same dziury również otrzymałem ten magiczny sweter który posiadał również dziury co do munduru to musiałem sam go prać po otrzymaniu od kierownika bo był strasznie brudny i niech tu Pani nie pisze że są czyste . Wracając do mojej wypowiedzi poprzedniej może kiedyś szefostwo firmy da Pani tą satysfakcje i przez jedną noc będzie Pani miała okazję pełniła służbę aby się przekonać na własnych oczach jak naprawdę wyglądają warunki pracy np. Pilnowanie ( budowy) i może wtedy pani zmieni zdanie. Bo łatwo jest brać dotację za osoby zatrudnione ale żeby im zapewnić godne warunki pracy i godną pensję za wykonaną pracę bo te resztki które Państwo płacicie to nawet od 10 do 10 nie starsza pracownikowi . Chyba zgodzi się ze mną Pani że za osoby z orzeczeniem otrzymujecie duże pieniądze więc traktowanie człowieka chorego i wykorzystywanie go na każdym kroku to u Państwa norma, biorąc pod uwagę to że nie współpracujecie z osobami zdrowymi tylko chorymi , i wymaga z Państwa strony odrobinę szacunku bo jak może Pani tego nie zauważyła ale pieniądze do firmy przynoszą wasi pracownicy to że macie kontrakty podpisane to nic nie znaczy bo pracownik jest na pierwszym miejscu bo to on więcej czasu spędza w pracy niż ma wolnego. Chciałem również zwrócić Pani uwagę że ta treść którą Pani napisała na tym forum jest po prostu nie na miejscu i Pani jako pracownik biurowy tej firmy powinna Pani oszczędzić sobie takiego typu wypowiedzi w kierunku swoich pracowników . Chyba że ma Pani takie samo zdanie jak pozostali pracownicy którzy są odpowiedzialni za nadzór nad pracownikiem no to muszę przyznać gratulację nie ma co szacunek do własnych pracowników macie. Jeszcze chciałbym dodać że osoby które są odpowiedzialne i zatrudnione w waszej firmie na stanowisku kierowniczym to wobec swoich pracowników stosują tak zwany mobbing, niektórzy pracownicy nawet są zastraszani że jeśli nie przyjdą do pracy to mogą się z nią pożegnać. Bo osoby będące na stanowisk kierowniczym tak właśnie robią dwa dodam że to nie wszystko osobą będąca na stanowisku kierowniczym w Państwa firmie to byli policjanci którzy uważają się że mają doświadczenie w tej branży a niestety po pewnym momencie okazuję się że mają brak wiedzy i doświadczenia na tym stanowisku , kierownik czy koordynator powinien mieć szacunek dla swojego pracownika a tym bardziej dla osoby będącej z statusem orzeczenia . A nie wykorzystywać ciężko chorych ludzi i stosować wobec nich jakieś dziwne kroki typu jeśli pan/czy pani nie przyjdzie do pracy to możemy się pożegnać . Czy Pani Mariola nie uważa że takie zastraszanie pracownika jest nie na miejscu . Trzeba zmienić podejście dla swoich pracowników bo żeby nie oni to byście dawno Państwo zbankrutowali . Moje ukłony serdecznie pozdrawiam Krzysztof z Bydgoszczy

Wacek
@Krzysztof z Bydgoszczy

Ale historie za górami za lasami....Nie raz chroniłem budowy i takie sytuacje nie miały miejsca. Wiadomo luksusów n ie było ale na głowe nie padało zawsze był prąd, czajnik, grzejnik, latarka i łączność z bazą. Przykro mi że spotkałeś się z taka sytuacją ale zawsze mogłeś pogadać w firmie z szefostwem i wyjaśnić problem. Jeśli chodzi o zarobki to nie jest ich wina ze tak płacą, takie są realia na rynku ochrony i konkurencja i nieuczciwi przedsiębiorcy zaniżają stawki. Wiadomo szału nie ma ale praca jest banalna. Pozdrawiam Pana

Krzysztof z Bydgoszczy
@Wacek

Mnie nic nie spotkało bo ja już od ponad 4 lat nie pracuje w tej firmie bo przeszedłem na emeryturę..

Firma votum to firma z trdycjami lepsza jak zyguła

D.

Trzeba się podlizywać kordynatorowi i przytakiwać bo cię wyrzucą a najlepiej masz mu o wszystkim donosić 1 stronność nie wysłucha drugiej opinii pracownika grafik na koniec miesiąca robiony pod Św. Trójce zapomnij o nadgodzinach nocnych ogółem tragedia i żenada sprawdźcie pierw kto o której godzinie wychodzi zdając broń wtedy czepiacie się innych nie polecam

ZNR 201

Nie polecam omijać szerokim łukiem

Koks
Użytkownicy czekają na odpowiedź 128 dni.
Kandydat

Witam czy poszukują do grupy interwencyjnej z bronią? Pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 179 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Jakie wartości są cenione w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Rozbawiona
@Pytanie

Wartości? Haha jedyna wartością jest czy donosisz. Psy są lepiej traktowani niż ludzie.

zaciekawiony
@Rozbawiona

Źle Panią traktowali w firmie?

fred
 Rekomendacja

Firma godna polecenie

Felek
Kandydat

Ta firma nawet nie wie kogo ma na obiektach alkocholików i narkomanów znam osobiście jednego jest na obiekcie FOR-GUM na UL. Pinczowskiej obecnie jest w świeciu na detoksie bo się przećpał a sam na innych donosił że piją na obiektach pracownik Mirosław.W daje ostro z używkami i kierownictwo nic z tym nie robi bo i po co mało to jeżdzi autem pod wpływem narkotyków ale po co to widzieć to przecież nie problem takich pracowników posiada firma VOTUM gratulacje dla kierownictwa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 283 dni.

RG

Pozdrowienia dla pracowników firmy VOTUM z Bydgoszczy Życzę dobrze właścicielowi firmy - Panu Bączkowskiemu - kierownictwu, które starało się przygotować mnie do pracy Panu Zarzyckiemu i jego zastępcy - sekretarce Pani Asi ???? - pracownikom firmy z obiektów Pomorska i Pienista Życzę dobrze w rozwoju firm Pozdro i dzięki

misiu@kuku.cma

Baza dobro zwycięży ..

Użytkownicy czekają na odpowiedź 384 dni.

Wiecie czy Agencja Ochrony PUH VOTUM udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

dzon

Powiem tak poczytałem itd nie znam zadnego tam pana kierownika gnieckiego ale pragne dodac iz dawno temu probowal tam wykonywac taka prace no poniekąd kierownika pan który juz ponoć kwiatki wącha straszny gość nienawidze goscia obrzydliwy wstretny (usunięte przez administratora) osmieszył mnie kiedys w obecnosci mojego syna jaki on to wielki pan jest i kogo on to reprezentuje hahahhi ciesze sie ze juz nikogo w taki sposób nie potraktuje !! nie zapomne tego dnia nigdy ale cóż człowiek tez chorował pracy nie było i trzeba było (usunięte przez administratora) lizać takim hamom żeby było co do garnka włozyć !! nie pamietam juz jak owa istota miała na nazwisko chyba jakis stasinski czy jakos mozna by długo pisać! Pozdrawiam wszystkich którzy muszą tam pracować i mierzyć sie z tymi pseudokierownikami bo zapewne ten który mnie tak nienawidził ma wielu nasladowców którzy tylko czychaja na to a żeby dopokać upodlić drugiego człowieka jednoczesnie pokazując swojemu panu jacy to oni sa wielcy co oni to nie potrafią woża (usunięte przez administratora) ciepłymi samochodami a jak jest akcja to spierdalają gdzie pieprz rośnie !!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony PUH VOTUM - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Ochrony PUH VOTUM