Agencja ochrony VOtum

Bydgoszcz

Opinie o Agencja ochrony VOtum

Wojtas

Jak czytam te wasze opinie żygać mi się chce . Pracuje w Ochronie juz 17 lat . Votum to Najlepsza firma z branży Ochrony w ktòrej pracuje . Przynajmniej kadry księgowość pracuja jak należy .Popracujcie trochę w Ochronie potem będziecie mogli błotem obrzucać ludzi . Zarobki w tej firmie są jedne z najwyższych . Zarobki na czas nawet przed czasem . Zarobkòw w ochronie nie ustala firma a ustalane sa z ustawy . Puknij się i przestań oczerniać Ludzi

pracownik votum

Firma fatalna. Pensja to najniższa krajowa i tylko dzięki obowiązkowi wynikającemu z ustawy tyle dostajemy. Inaczej byłoby jeszcze mniej. Co chwila zmieniany jest grafik. Kierownik potrafi odwołać z urlopu z informacją że trzeba pójść do pracy tego samego dnia co telefon. W miejscu gdzie teoretycznie są 3 stanowiska i powinna być trójosobowa obsada zdarza się na zmianie 1-2 osoby, od których wymaga się ogarnięcia całości obowiązków. W firmie pernamentnie brakuje pracowników. Pracodawca jest tak zdesperowany że toleruje ludzi, którzy mają problem w pracy zaróno z alkoholem, jak i z higieną osobistą. A pozostali muszą się męczyć ze śmierdzielem.

Tak
użytkownik zarejestrowany

Siema, czy ktoś z Was odwiedza jeszcze to forum? Strasznie tu cicho, a szkoda. Ufam, że jacyś nieliczni tu jeszcze wchodzą. Potrzebują informacji w zakresie zarobków u nich i umowy dajcie znać. Dzięki

on

Ten Tzw szef zapomniał że to ludzie tworzą wartość firmy ,to ludzie tworzą kręgosłup firmy a ten pan traktuje ich,coraz gożej .Chciwy pazerny ,zgromadzic jak nawiecej pięniędzy na koncie kosztem ludzi.Ciągle widnieją ich ogłoszenia że przyjmą do pracy a chętnych brak! I niczego sie nadal ten pan nie nauczył.Rozwali firme i tyle bedzie po nim słuchu Chyba ze ma plan zrobic jak,Pan z firmy micros ..... Brak słów

SEEMANN

Zaintrygowała mnie opinia żbika.Podzielam zdanie Marianny.Nie musisz pracować w firmie, która wg ciebie jest taka zła.Podcinasz gałąź na której siedzisz.Ubolewasz nad talonami na święta ,więc dam tobie dobrą radę.Zwolnij się, idź na zasiłek, a po zakończeniu zasiłku jeżeli nie znajdziesz pracy, pójdziesz do opieki społecznej i dostaniesz tyle talonów że wystarczy do świąt. Ja też miałem kiedyś firmę, ale niestety,dzisiaj jestem dozorcą i cieszę się że pracuję w "VOTUM", gdyż to nie jest moja pierwsza praca w tej branży ,ale jestem zadowolony.Rachunki popłacone w terminie-wypłata z zegarkiem w ręku,odzież po okresie próbnym kompletna i nowa,a nie tak jak w innych firmach. Podczas kontroli przeprowadzanej na obiekcie przez Dyrekcję(duża klasa) zainteresowanie pracownikiem.Myślę że Pracodawca powinien mieć wsparcie w załodze,daje pracę,a to jest dzisiaj najważniejsze.Mało chyba dostałeś w dupę od życia.Nie męcz się, odejdź skoro tak jest źle.

tak jak juz napisano...lepiej psa sie traktuje niz pracownika, pensja na czas ale nigdy nie wiesz ile dostaniesz.....uroki humoru szefostwa....w zaden sposob nie jest sie docenionym. najgorsza firma w jakiej pracowalam.

Zostaw opinię o Agencja ochrony VOtum - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja ochrony VOtum