Opinie o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony PUH VOTUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony PUH VOTUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Iza

@Garbaty a czy to było jakiś czas temu? Kiedy pracowałeś w firmie Agencja Ochrony PUH VOTUM? Teraz ustawowe stawki są wyższe niż 8 zł/h. Zostałeś zwolniony z jakiegoś konkretnego powodu?

Garbaty

@Robol mi ta firma zaczęła śmierdzieć już po 1 wypłacie, na kwicie 7zł/h plus wyrównanie do najniższej plus 8zł za bhp. Nie rozumiem po co takie czary. Zresztą sprawdź sobie kwity z grafikami. Tam gdzie masz 168h zdarza się, że zrobiłeś mniej niż za miesiąc w którym robiłeś 152h. To są cuda na kiju. Tak samo nie zdziw się, gdy Cię wyleją bo cv złoży coś ze znacznym, a Ty masz umiarkowany. Poza tym firma strasznie niestabilna w miejscowościach gdzie obstawia 1 - 2 obiekty. Umowa na czas kontraktu, w razie co dziękuję my się nie znamy.

Garbaty

@Garbata tak się składa, że ja umiem o siebie zadbać i ubezpieczenie na życie i zdrowie jestem w stanie sobie zapewnić a pracuję u was tylko dlatego bo robota ciut cięższa od leżenia, napisalem opinię i nie rozumiem co cie tak zabolało. Prawda? Nie ma problemu robię do końca umowy. I bajo, większość firm zapewnia nw

Iza

@Garbata a czy tylko niepełnosprawni są zatrudniani przez Agencję Ochrony PUH VOTUM? Bo widzę, że dużo mają takie osoby dodatków od firmy, a co z osobami pełnosprawnymi? One też mają jakieś dodatki do swojej pracy? Rozumiem, że na osoby niepełnosprawne są dofinansowania, ale czy jeżeli nie ma dofinansowań na innych pracowników to mogą oni na coś liczyć?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Ochrony PUH VOTUM? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Garbaty

Ludzie! To, że dostajecie najniższa krajową w terminie to jest obowiazek p. Bączkowskiego wynikajacy z kodeksu pracy. w zależności od stopnia niepełnosprawności pracodawca ma refundację stanowiska pracy. Pracujemy w ZPCh, więc przestrzeganie czasu pracy itp również jest obowiązkiem firmy. Co mnie w tej pracy nurtuje? Dlaczego nie można wykupić ubezpieczenia grupowego? Gdzie jakiś pakiet socjalny? Paczki świąteczne, karpiowe. Paczki owszem zafundowala nam firma która obstawiamy Votum o tym nie myśli, albo i myśli tylko gdzieś się to rozchodzi. Skoro w ZPCh pracodawca ma możliwość wspomóc pracownika ubiegajac się do pfronu o dofinansowanie leków, środków rehabiltacyjnych- okulary, aparat słuchowy itp.

Garbata
@Garbaty

Garbaty załóż sobie firmę ZPCHR to będziesz miał wiedzę na ten temat a nie w tej chwili spekulujesz co Votum myśli i gdzie rozchodzą się pieniądze. Te dotacje które votum otrzymuje to największą korzyść mają kontrahenci, bo stawki mają niższe za ochronę a nie po 25-35 zł za godzinę pracy jak by wychodziło przy pełnosprawnych. Z tego co się orientuje votum refunduje za leki, aparaty słuchowe, częściowo za wczasy rehabilitacyjne, rehabilitacje, i zabiegi.itp. A co do ubezpieczenia to trzeba ruszyć 4 litery i samemu się ubezpieczyć to nic trudnego.

Iza

@Bednarek a Ty znasz historie wszystkich pracowników, że potrafiłbyś powiedzieć, dlaczego ktoś został zwolniony z Agencji Ochrony PUH VOTUM? Może jak ktoś miał wątpliwości to powinien pracodawcy zapytać, co było powodem zwolnienia.

Bombardier

Bylem jednym z pierwszych pracowników jak biuro było na ul.Poznańskiej przeszedlem wszystkie szczeble od obiektóew po CMA kture bylo jeszcze w szpitalu Biziela na 6 pietrze potem na Nowej bylem lojalny szanowałem prace i swe obowiązki (trzymalem włascicielowi palec w .....) i po 11 latach dostalem wypowiedzenie ze smiesznego paragrafu p.Jaskulski kierownik administracyjny wreczyl wypowiedzenie na Papierni gdzie mialem słuzbe z propozycją poproszenia "starego"jak nazywal wlasciciela by mie nie zwalnial wiec zapytalem a dlaczego p.Jaskulski?nic nie mam sobie do zarzucenia odpowiedzial mi taki uklad wykrylem afere na Miboxsie jak Stasiewski (potem kuerownik) kradl euro panele zostalem przeniesiony co do wyplat to ucciwie i w terminie reszta slabo a p. Mireczek braciszek fachowiec mniej niz zero zaczelo sie zle dziac jak zaczel przyjmowac rodzine do pracy poniewierali ludzi p.Krzysztof i Dalkhe i jego brat .to tyle w skrucie

Bednarek
@Bombardier

Widać że ma Pan zapiekłe żale do firmy. Ja też pracuje w tej firmie od 15 lat i pamiętam ten obiekt(papiernia której już nie ma z 10 lat)Znam też dużo pracowników , którzy mają dobre i średnie zdanie o tej firmie - nigdzie nie jest idealnie. A jeśli dostał Pan wypowiedzenie to na pewno nie z głupiego paragrafu tylko był konkretny powód!!! "Stary" nie jest bezlitosny i traktuje ludzi z szacunkiem to trzeba Mu przyznać. Jeśli masz Pan odwagę to podaj swoje nazwisko to napiszę prawdę jakim był Pan pracownikiem i czemu skończył Pan karierę w tej firmie. Apropos rodziny to Dalhke nią nie jest i nikt rodziny nie wygrywa w konkursie.

@Bednarek

Każdy ma prawo do swojej oceny,nie ma ludzi idealnych pozdrawiam

tomasz

pracowalem kiedys w tej firmie moze mi ktos powiedzieć co sie stało z poprzednimi kierownikami?

@tomasz

Poprzedni kierownicy poszli swoją drogą. Pan Roman chyba ze względów na zdrowie a Pan Olgierd prawdopodobnie pracuje za granicą .

iiii

czytam wasze opinie mam pytanie wiem ze w firmie pracuje na stanowisku szefowskim pan K.Piekarski kim jest ten pan czy mozna mu zaufac??

@iiii

Pan Krzysztof Piekarski to szwagier szefa

@iiii

Pan Krzysztof Piekarski to szwagier szefa ich zony to siostry

Jacek P

Odpowiadając Panu dynius wpis z dnia 04.10.2017 r. godz. 22.45 uprzejmie informuję, iż nikt Pana żony nie zwolnił po prostu skończyła się jej umowa, w zeszłym roku Pana małżonka pracowała zgodnie z harmonogramem służb przewidzianych w danym miesiącu zgodnie z normą godzin na dany miesiąc więc niema mowy jak Pan pisze o harowaniu za innych pracowników. Małżonka Pana poinformowała mnie, iż jest w ciąży ale dobrze się czuje, jest to początek i chce dalej pracować. Po około dwóch tygodniach Pani z dniem 1 kwietnia do 10. 04 poszła na zwolnienie chorobowe następnie wzięła urlop do końca miesiąca w kolejnym miesiącu również przeplatała urlop z chorobowym więc pytam się jaki wpływ miała praca na jej poronienie skoro przez dwa miesiące była nieobecna w pracy. Pana stwierdzenie jakobym powiedział iż małżonka ma wrócić do pracy zaraz po urodzeniu to kompletna bzdura mając na względzie okres bycia w ciąży oraz okres przysługującej opieki po urodzeniu dziecka to okres czasowy jest tak odległy, iż każdy pracodawca w miejsce takiego pracownika robi zastępstwo a nie czeka aż on wróci nie wiadomo kiedy. W kwestii jakobym groził Panu, iż nie przedłużę mu umowy gdy będzie na chorobowym ponownie informuję, iż to kompletna bzdura i tu muszę szerzej opisać osobę piszącego niedorzeczne wypociny pracownika. Otóż ów Pan był zatrudniony w naszej firmie gdy nagle w sylwestra zrobił kolegom psikusa i położył zwolnienie lekarskie następnie w styczniu wypowiedzenie. Po pewnym czasie zaczął napastliwie wydzwaniać, iż koniecznie chciałby wrócić do pracy. Został ponownie zatrudniony przepracował krótki okres paru miesięcy i ponownie się zwolnił. Chciałbym by odważnie Pan powiedział ilu pracodawców zaliczył w ciągu ostatnich lat i co spowodowało iż Pan tak często zmienia pracę tu muszę dodać, iż nie dalej jak w zeszłym miesiącu ponownie chciał Pan zatrudnić się w naszej firmie. W kwestii ciężkiej pracy i 16 czy 24 godzinnych służbach otóż odpowiadam taka jest specyfika pracy w ochronie jednym to odpowiada innym nie z informacji pozyskanych od pracowników wiem, iż nie odpowiadały panu służby 24 godzinne ponieważ dorabiał Pan w innej firmie, proszę szukać pracy w innej branży kodeks pracy dopuszcza takie godziny pracy. Wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowy o pracę i pracują zgodnie z normą miesięczną godzin, zdarzają się sporadyczne dodatkowe godziny, które również są płatne. Sama praca fizycznie nie jest chyba ciężka jedynymi obowiązkami to obchody terenu chronionego co 2 godz. i nie spanie na służbie. W sprawie pogrzebów informuję: firma zatrudnia ok. 800 osób w ostatnich 10 latach było ich 8 w tej branży w większości pracują starsze osoby oraz osoby niepełnosprawne i pozostawiam dalszą odpowiedz bez komentarza. Co do błędów popełnianych na każdym kroku przez moją osobę to informuję, iż w tej branży pracuję od 94 roku czyli 23 lata, zaczynałem jako pracownik ochrony dzisiaj jestem dyrektorem czego nie można powiedzieć o Pana osobie. Rozumiem Pana wzburzenie bo domyślam się, iż pozostał Pan i Pana żona bez pracy ale może zmusi ta sytuacja Pana do refleksji i pokory po prostu trzeba uczciwie w życiu pracować. Proszę obecnych jak i byłych pracowników zatrudnionych w A.O. VOTUM z rejonu Inowrocławia o ewentualne wyrażenie swojej opinii wobec zarzutów tego Pana. Pozdrawiam J.P.

dynius
@Jacek P

czy pana zdaniem jest odpowiedniego kandydata na stanowisko na obiekcie gdzie podczas służby osoba z orzeczeniem przystępuję do służby z pałką typu tonfa chyba to nie jest obiekt gdzie jest wymagana broń lub pałka mając 2 letniego pracownika potraktował pan jak szmatę wyrzucając kogoś na kogo mógłbym pan liczyć zawsze gdy ktoś szedł na chorobowe lub były zmiany to moja żona nie mówiła nie . Dziwi mnie tylko jedno że zmienił pan zdanie gdy moja żona przebywała na urlopie szkoda bo i tak wiem że kiedyś może nastąpi dzień gdzie będzie pan osobiście dzwonił do mojej żony aby przywrócić ją na ten obiekt lub inny ale powiem tak ja na to nie pozwolę żeby moją żonę tak pracodawca traktował . Co do mnie to już panu tłumaczę byłem na obiekcie word u w inowrocławiu i praktycznie w miesiąc w miesiąc były grafiki zmienione . Widocznie osoba która robi grafiki nie ma bladego pojęcia o robieni e grafików kolejna sprawa ja od pana nie prosiłem się aby mi pan dał pracę tylko osobiście pan dzwonił do mojej żony z ofertą pracy także jeśli chodzi o mnie to ja sam zrezygnowałem bo widząc grafiki jakiego robi osoba to człowieka szlak trafiał że stale zmiany . Druga sprawa niech pan powiem ilu dobrych pracowników odeszło z pracy bo ile można charować a jeśli ktoś chorobowe to pan dzwoni mówiąc że nie przedłuży pan umowy . Ile razy tak miałem . Kolejna Sprawa Ile razy z pracownikami informowaliśmy pana żeby pan zwolnić M.W gdzie był pan wtedy tylko gadanie było z pana strony gdzie był pan jak wszystkich pracowników oskarżył o kradzież latarki wartej 30 zł trzeba być szefem i załatwiać takie sprawy a nie mówić szanowny panie ja pracuję od 8.00 do 16.00 pan bierze ogromną odpowiedzialność w tym momencie za wszystkich pracowników odpowiada . Pan ma napewno to gdzieś co z moja żona się stało gdy w beszczelny sposób została potraktowana . Ale jak ja to mówie rolę się odwrócą i sam pan zadzwoni bo nie będzie miał pan ludzi . Poczekamy zobaczymy. i tak jak już wspomniałem dobrych pracowników pan wyrzuca a osoby które odwalaja obiektach rzeczy zostawia się na koniec powiem krótko Szanowny panie trzeba traktować ludzi z szacunkiem a nie jednego przyjąć a drugiego wyrzucić na zbity pysk . Widocznie odkąd pamiętam za czasów pana remigiusza p. Nic się nie zmieniło na pozytywnego w stosunku do pracowników . pozdrawiam

Jacek P
@dynius

Odpowiadając Panu dynius informuję, iż nie będę polemizował więcej z Pana bełkotem, w Pana głowie przewija się jakiś film z gatunku matrix . Odpowiadając Panu na te niedorzeczności musiał bym się zniżyć do Pana poziomu, ale obiecuję, iż nigdy nie wykręcę do Państwa nr telefonu a wie Pan dlaczego ano dlatego iż nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki Ja pozwoliłem jednak Panu wejść , trzeciego razu nie będzie. Zapraszam byłych jak i obecnych pracowników do szczerych wypowiedzi odnoszących się do wypocin Pana dynius bo przecież doskonale wiecie kto to jest . Czego Pan nie rozumie, że pracuję od 8.00 do 16.00 bo Panu się wydaje, że jeśli Pan przychodzi do pracy na 20.00 to ja mam też pracować bo wtedy jest za darmo telefon służbowy ! i w ciągu dnia ciężko było Panu przedzwonić ! gdyby każdy tak myślał a niestety tacy się też zdarzają to musiał bym pracować 24 godziny. Jest przecież dyspozytor do dyspozycji natomiast nigdy nikomu nie odmówiłem kontaktu w nagłych sprawach wypadki losowe itp. Zawsze odbieram telefon bez względu na godzinę. Na koniec wspomina Pan czasy Pana Remigiusza P. więc okazuje się iż to nie pierwsze nie drugie ale przynajmniej trzecie jak nie czwarte zatrudnienie w firmie VOTUM. Diagnoza jest prosta cierpi pan na syndrom notorycznie zatrudniającego i zwalniającego się pracownika ochrony i nie będę zdziwiony jak za miesiąc czy dwa zadzwoni Pan w sprawie pracy ale puki jest Pan jeszcze w miarę świadomy to proszę wykasować mój nr. telefonu. Jeśli ponownie Pan zachoruje to proszę poinformować znajomych aby przypomnieli Panu stronę GO WORK PL tam odświeży sobie Pan pamięć. Pozdrawiam życzę zdrowia J.P.

Franklin
@Jacek P

Panie Jacku nie ma co sie przejmowac tymi wypocinami i bezpodstawnymi oskarzeniami wszyscy wiedza jakim byl pracownikiem dynius zarowno byli jak obecni pracownicy czytajac wypociny to sie smieja z niego okreslaja go jako bajkopisarz

Iza

@Włodek, @seba, @nikol czyli polecilibyście pracę innym użytkownikom w Agencji Ochrony PUH VOTUM? Czy moglibyście podać cechy szczególne, które cenicie u tego pracodawcy? Jakie są zalety pracy tam? To informacje, które zainteresują osoby chcące tam pracować.

Włodek

Poznałem ostatnio kierownika i widać że to gość z którym idzie się dogadać. Pozdrowienia dla pracowników i administracji i szefostwa. Włodek

seba

Praca w firmie votum do ciężkich nie należy. Pracuję już w niej od 3 lat. Czytam komentarze u góry i sie dziwie. Na moim obiekcie wszystko dograne na 100 %. Wiadomo wszystkim się nie dogodzi. Pozdrawiam

Iza

@Żbig to dla lepszej atmosfery pracy może powiedzcie szefowi, że jednak kierownik nie zobowiązuje się ze swoich obowiązków? Powiedzcie potem czy to coś zmieniło w atmosferze w pracy w Agencji Ochrony PUH VOTUM.

nikol
@Iza

Nowy kierownik spoko gość, można się dogadać. Opcja z grafikami moim zdaniem ok, przynajmniej nikt nie ma pretensji z pracowników że mu służby nie pasują. W porównaniu z poprzednim kierownikiem to jak niebo do ziemi :)

Żbig

Praca jest ok narobić się nie idzie na dzień dzisiejszy jest jeden nowy kierownik nie wiem z kąd go VOTUM wytrzasneło znowu pewnie jakiś znajomy znajomego szefa bo za co kierownik kase dostaje za robienie grafików i za opiekę nad obiektami a nie że grafiki ludzie sami robią i nic z tego nie mają a jak ktoś odpadnie to sam się krenci taki to kierownik nie pamięta kogo gdzie ma na obiekcie ok rozumiem ochrona wiele obiektów ale zacoś konkretną kase dostaje jako kierownik a nie za siedzenie w firmie i stwarzania pozorów pracy porobił na obiektach dowudców i martwcie się sami to co się dzieje w firmie od czerwca jest nie do opisania jestem ciekaw ile szef wie co się dzieje .

Janko muzykant
@Żbig

A czemu jest nowy kierownik? Ktoś się zwolnil?

TomaszK

Pracowałem w kilku firmach ochroniarskich w Bydgoszczy (korzystających z PFRON) i powiem szczerze, że Votum pod tym względem najlepiej traktuje pracowników. Chociaż moja kariera trwała u nich krótko, nie powiedziałbym złego słowa. Pozdrawiam

on

Jestem pracownikiem tej firmy , wiec wiele bym mógł powiedzieć. Tak jak już określił mój przedmówca jedynym plusem pracy tam są terminowe wyplata--NIC POZA TYM !!!. Firma nastawiona na inwigilacje ,kontrole ,ciągłe ,wieczne śledzenie.Dyżurni prowadzący mobbing to codzienność .Urlopem rządzi firma a nie pracownik , do którego ten urlop należy . Ciągłe i wieczne zmiany grafiku nawet w ciągu miesiąca , sprowadzają tam prace do ciągłej dyspozycyjności .Nikomu rozsądnemu nie polecam tam pracy.

wkurzony pracownik

Firma bardzo kiepska. Grafiki zmieniane z dnia na dzień, o czym pracownicy nie są powiadamiani. Po czym pretensje są do pracownika że nie wiedział. Wynagrodzenie to jedynie najniższa krajowa. Dyżurni to zwykłe chamy, którzy potrafią nawrzeszczeć na pracownika, bo ten wykonuje swoje obowiązki służbowe. Kierownik wogóle nie interesuje się podlegającym mu obiektem. Nawet nie wie które budynki do niego należą. Urlop co chwila przerywany, bo co chwila trzeba zastąpić w pracy jakiegoś pijaka. Nawet nie można niczego zaplanować, bo kierownik ma pretensje gdy podczas urlopu nie jestem pod telefonem.

ktos
@wkurzony pracownik

wkurzony pracownik a w jakim mieście pracujesz?

bartas

witam w Ochronie Votum pracuję już ponad 5 lat ja tam jestem bardzo zadowolony myślę że jak się jest solidnym pracownikiem i pracuję się to jest dobrze ja się wszystkimi dogaduje i nie narzekam i oby jak najdłużej pracować w tej firmie pozdrawiam wszystkich

a jakie konkretnie trzeba spełnić wymagania aby u was dostać się na sprzątanie na wysokości? w sumie jestem taternikiem więc sądzę że bym dał swobie radę

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony PUH VOTUM - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony PUH VOTUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony PUH VOTUM