Opinie o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony PUH VOTUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony PUH VOTUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Zadowolony pracownik

Zmiany osób na obiektach były, są i zawsze będą. Powody są różne. A jeśli firma nie przedłużyła komuś umowy to pewnie jest tego jakaś przyczyna. Proszę uderzyć się w pierś a nie opowiada Pan zmyślone historie.

Mariola

Odzież jest prana w pralni chemicznej. Nie ma możliwości aby ktoś otrzymał brudną odzież. Magazyn jest czynny od poniedziałku do piątku dla Pan wiedzy. Jeśli narzeka Pan na pracę w ochronie to proszę zatrudnić się jako pracownik biurowy. I będzie Pan zadowolony.

@Mariola

Magazyn jet czynny tylko w piątki, co jest systematycznie przypominane pracownikom. A skoro nie ma możliwości dostania brudnej odzieży to czemu otrzymałem brudną odzież? Może to wyjaśnisz zamiast po raz kolejny wypisywać na forum bzdury nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

@ochroniarz

Kolego bo pani Mariola ma czyste ubranko munduru nie musi nosić i to zlewa a podejście i szaczunek dla pracowników ona nie wie co to jest chyba że bardziej szefowi wejdzie w cztery litery i szef jej na alegro kupi . Z pralnią jest tak że ta super extra pralnia to pracownicy i chciałbym by pani Mariola mi sprostowała mój przypadek mam naimię Marcin napewno mnie pamiętacie z firmy bo była awantura o mundur że zdaje brudny skoro macie pralnie to schodządz z budowy i zdając ubranie bo się zwalniałem z tego syfu pani w magazynie mi łaske robiła że takie ubranie oddaje to proszę panie z biura kupcie za te 8zł papier toaletowy mydło i proszek dla jednego pracownika jestem ciekaw czy starczy bo jesteście śmieszni z tym dodatkiem bhp. A danych nie mogę pełnych tu udostępnić bo jest coś takiego jak RODO jeśli panie z biura wiedzą co to zresztą i jak bym podał dane to i tak byście głupie udawały że nie wiecie o co chodzi jak zawsze a (usunięte przez administratora) w gniazdo wy w biurze to robicie doskonale lepiej niż inni posiadacie w tym mega specjalizację

Byczek
@ochroniarz

Dostał Pan brudną odzież i Pan ja przyjął? To Panu współczuję!!!! Zaraz wszyscy pracownicy napiszą że dostali brudną. Śmiechu warte!!!!

Danka

Do części osób którzy piszą takie głupoty o Właścicielu!!! To jest facet na fleku, do wszystkiego doszedł ciężką pracą przez 24 lata . Nie dostał od nikogo pieniędzy za darmochę. Ludzie macie możliwości, załóżcie sobie firmy i zobaczycie jak ciężko jest prowadzić biznes, nadzorować i zatrudniać ludzi, pozyskiwać kontrakty i jeszcze jakie ochłapy z tego są. Widać po wpisach, że wypowiadają się ludzie najniższego szczebla w firmie do których obowiązkiem jest przyjść do pracy, wychodzić w obchód, zgłaszać nieprawidłowości, robić wpisy w książkę . To nic trudnego ale widać ,że te minimalne obowiązki sprawiają ludziom problemy a wymagania co do wynagrodzenia są ogromne!!!!

zdziwienie
@Danka

A kto ma się wypowiadać? Samo kierownictwo? To już fakt że jestem na najniższym szczeblu nie daje mi prawa głosu na forum internetowym? Taka ciekawostka: To forum nie jest prywatną własnością pana Bączkowskiego i siłą rzeczy będą się tu wypowiadać ludzie z najniższych stanowisk czy się to komuś podoba czy nie. Druga sprawa: Skoro jest tak różowo jak piszesz to czemu ludzie z Votum odchodzą? Prawda jest taka że firma zatrudnia ludzi z grupami, a oczekuje pracy jak od ludzi zdrowych. A wypłata to minimum wymagane przez kodeks pracy. A skoro firma daje minimum to nie ma prawa oczekiwać od pracowników fajerwerków.

zdziwienie
@Danka

Poza tym akurat nie widziałem tutaj narzekania na obowiązki. Poruszane są inne problemy, jak np. brak wody na obiektach. A za to odpowiada już pracodawca. Radę uważniej poczytać wpisy zanim się coś napisze.

@zdziwienie

Od pracowników najniższego szczebla wymaga się minimum, minimum. Nikt nie oczekuje od Pracowników na obiektach , że będą elitarnymi komandosami. No chyba, że te proste funkcje są dla Pana fajerwerkami. A propos forum to każdy ma prawo tu zająć swój głos ale niech trzyma się prawdy a nie zmyśla bajki o Właścicielu i firmie. Firma zatrudnia około 600 osób i normalną rzeczą jest ruch osobowy, ktoś się zwalnia a ktoś nowy jest zatrudniony na to stanowisko. Od kogo otrzymał Pan tak niewiarygodna informacja, że ludzie się zwalniają? Może od tej samej osoby co pisała że firma się sypie i pan Bączkowski palił banknoty na grilu :)?. Kondycja firmy jest dobra, planujemy dalszy jej rozwój, poprawę jakości wykonywanych usług jak i poprawę warunków pracy dla pracowników z najniższego szczebla.

@Danka

Zapominasz chyba o tym że to ludzie na najniższych stanowiskach pracują na zysk tej firmy. Nie sekretariat, nie księgowość, ani nie inne stanowiska biurowe. Nawet nie pan Baczkowski. Czy nadzoruje ludzi? Nie, bo od tego ma kierowników i dyżurnych. Czy zdobywa kontrakty? Nie, bo od tego ma marketing. Więc ten pojazd po ludziach na najniższych szczeblach jest co najmniej dziwny i dobrze uwypukla problem istniejący w tej firmie: Brak szacunku dla zwykłego, szarego pracownika. Nie wiesz co sprawia ludziom problemy, bo praktycznie nie masz z nimi kontaktu. Może tak dla odmiany zajmiesz się swoimi obowiązkami zamiast wypisywaniem głupot w internecie?

@Mariola

A jak miałaby wyglądać ta poprawa warunków dla pracowników najniższego szczebla? Proszę o konkrety zamiast lania wody. Większość warunków pracy wynika ze specyfiki obiektów, więc to raczej klienci Votum mają na to wpływ, a nie samo Votum.

x
@Danka

Ale zdajesz sobie sprawę że wypowiedzi typu "załóżcie sobie firmę" praktycznie dyskwalifikują ciebie jako rozmówcę?

Olek i Janek
@szaraczek

Na zysk pracują wszyscy zatrudnieni w tej firmie nie tylko pracownicy fizyczni !!!!!! Po Pana wpisie widać jaki ma Pan szacunek do pozostałej Kadry. Po za brakiem szacunku występuje u Pana także brak wiedzy w podstawach zagadnieniach prowadzenia firmy, więc stwierdzam, że nie ma sensu tego rozwijać i tłumaczyć bo pewnie Pan tego nie zrozumie.

Jola
@x

Każdy ma prawo się wypowiadać na tym forum!!! Prowadziłam przez kilka lat firmę usługową, wiem jak jest ciężko i podchodzę do tego obiektywnie.

@Olek i Janek

Rozumiem że podpisałeś(-aś) się dwoma imionami po to żeby wywołać wrażenie że tego zdania są dwie osoby. Zamiast próbować mnie wciągać w bezsensowne przepychanki słowne proszę odpowiedzieć na moje pytanie, które postawiłem wcześniej: Jak miałaby wyglądać ta poprawa warunków dla pracowników najniższego szczebla? Proszę o konkrety zamiast lania wody. Większość warunków pracy wynika ze specyfiki obiektów, więc to raczej klienci Votum mają na to wpływ, a nie samo Votum. Nadal czekam na jakieś konkrety.

ciekawskie jajo
@Danka

A mnie ciekawi jedna rzecz. Jakie doświadczenie miał pan Bączkowski PRZED założeniem Votum. Pracował gdzieś w ochronie, lub służbach mundurowych? Czy raczej założenie firmy ochroniarskiej to był pomysł spontaniczny? Może by lepiej sobie radził w innej dziedzinie. Bo tutaj trochę mu nie wychodzi.

x
@Jola

Świetnie że każdy może się tu wypowiadać. Uświadom o tym fakcie Dankę, bo ma najwyraźniej problem z tym że niektóre osoby się tu wypowiadają.

@Mariola

Ha ha ha poprawę dla pracowników niższego szczebla o tak tak zgadza się ustawowe podwyżki bo sami od siebie nic nie dajecie pracownikom najlepiej by pracownik siedział na obiekcie po 24 h na dobe za wolne to są realia macie obiekty gdzie pracownicy schorowani siedzą po 24 h na dobe a na to lekarz nie wyrazi zgody inspekcja pracy się wam przyda i inspektor socjalny pracownicy nie mają warunków na obiektach by zjeść w czystości śniadanie wystarczy przypomnieć obiekt gaz-bud lub kęping nad brdą czy tam jest czysto ? No niech się wypowie ta osoba z biura ona siedzi w czystym klimatyzowanym pomieszczeniu a pracownicy tylko podałem te dwa obiekty bo jest ich o wiele więcej

Zdegustowany
@Saturn

Może jeszcze mają pracownikom sprzątaczki załatwić aby sprzątały bałagan po pracownikach. Trzeba sprzątać swoje stanowisko pracy i uzgodnić z współpracownikami aby dbali o czystość. Proste!!!! Tego wymaga kultura osobista. Ile razy kierownik wspominał aby stanowisko pracy było czyste i Pracownik sprzątał po sobie. Nikt nikogo za karę nie wstawił na obiekt i nie zmusza do pracy. I nigdy pracownik nie pracuje bez wcześniejszej zgody od lekarza zgodnie z norma godzin tygodniowa i miesięczną. Chyba pomylił Pan pracodawców. Te ustawowe podwyżki kto Panu płaci ? Pan wyciąga ze swojej kieszeni? Może Rząd Panu daje ? To pracodawca Panu daje bo musi swoje wysiłki uskuteczniać u kontrahentów aby dali podwyżki a pracodawca ledwo zachowuje minimalny zarobek. Taka jest prawda. Przejrzyjcie na oczy!!!!!

@ciekawskie jajo

Pracował w firmie JAGO teraz tam jest erplast pracował tam tak zawzięcie że miał miano esesmana

@Zdegustowany

Ha ha ha rozwaliłeś mnie Zdegustowany ha ha ha widze ostro trzymasz palec w 4 literkach w firmie komuś i to bez smalcu dowiedz się imbecylu ile pfron płaci za osoby niepełnosprawne właścicielowi i poczytaj kodeks pracy troszeczkę bo widze że z tym to ty na bakier jesteś i to ostro normy godzin to jest ok u ciebie 24 w pracy dzień przerwy i następne 24 lub 12 bo ktoś walnoł L4 bo ma dosyć latania po 10 obiektach to są realia . Właściciel od firm co je obstawia ma na czysto dla siebie zasięgnij troszkę wiedzy bo jesteś ostro do tyłu a dbać o czystość idzie ok tylko sami pracownicy nie wymienią gnijących starych okien od cieknącej wody z dachu co to też mają pracownicy robić twoim zdaniem imbecylu .

@Saturn

Widzę że obrażanie ludzi ma Pan w jednym paluszku. Etap związany z dobrym wychowaniem i kulturą osobistą też ktoś chyba ominął. A za pomawianie ludzi grozi odpowiedzialność karna która podlega grzywnie lub karze ograniczenia wolności. Na tym etapie zakończę te "inteligentną" konwersację z Panem

obiektowy
@Saturn

Pracownicy nie wymienią również cieknących rur, ani nie wymienią stłuczonej szyby w oknie.

kieras
@obiektowy

To fakt uszkodzeń lub uchybień trzeba zgłaszać kierownictwie.

Gienek
@kieras

To super polecam zgłaszanie o papier toaletowy się nie idzie doprosić nie wspomne o przyborach do pisania resztę wole pominąć firma krzak i tyle

obiektowy
@Gienek

To samo na moim obiekcie. Wodę, papier toaletowy i długopis do wypisywania książki służby to mam od pracników obiektu ochranianego.

@Garbaty

Nie no widze że kogoś obraziłem oj zaraz się popłacze i odpowiedzialnością karną straszy normalnie szok mecenas ty garbaty powołanie ci się walło ty na mecenasa firmy votum idz ty inteligent ty się wyprostój ja z garbatymi nie gadam i nie cukrój sobie że zemną prowadzisz jaką kolwiek konwersację trzymasz paluszeg tam gdzie słońce nie dochodzi w miejscu intymnym panu Gnieckiemu to nie pisz że zemną konwersójesz bo ja z takimi nigdy nie rozmawiam bo wali od takich kałem pozdrawiam i polecam terapię na garba

Kazimierz

Śmiać mi się chce bo o panu Norbercie pisałem i dzisiaj z nim nie przedłużuli umowy miał wcześniej na 3 lata i się wypieli na niego a on pomagał kierownikowi Gnieckiemu opracować grafiki książki raportów itp by nie musieli zamawiać w drukarniach specjalistycznych a tu chłopowi po 3 latach skakania po obiektach umowy nie dali macie przykład pan Norbert znany w firmie pracownik wielo letni co maca rodzinę a się wypieli na niego tak cenią pracownika co wspiera i pomaga kierownictwu . Czy tak się robi z pracownikiem wieloletnim to jest przykład dla reszty pracowników tej firmy bo pokazaliście swoją prawdziwą twarz . Gdzie szaczunek i godność dla takich ludzi ? No Mario Danko odpowiedzcie słuchamy ? Mam dobry kontakt z panem Norbertem i widze że firma nie potrafi docenić i z szaczunkiem podejść do pracownika co ma dzieci rodzinę tylko garniecie do siebie . Życze powodzenia na reszcie przetargów .

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Ochrony PUH VOTUM? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Kazimierz

Witam nie wiem po co się tak tu unosicie i spinacie tyczy się to do pań ( Mari i Danki ) jak by było wszystko takie ok to proszę mi wytłumaczyć jedno pracowałem u państwa kilka miesięcy temu na wschodniej 23 nrumer obiektu 233 tak piszecie o zgłaszaniu problemów kierownikom dyżurnym mieliście ten obiekt przez kilka ładnych lat pod opieką i gdyby nie ingeręcja pracownika pana Norberta który przyniósł z domu środki co wielokrotnie zgłaszał kierownikowi zamontował sedes w wc bo od początku nie mieli a dyżurka była szara i ponura jak pan Norbert z innymi pracownikami pospżątał to go z tamtąt zabraliście z panem Norbertem poznaliśmy aię właśnie na tym obiekcie i widze że osoby co dużo od siebie wnoszą w ład i porządki na dyżurkach to odrazu przeżucacie na inne obiekty i zgłaszanie o braku sedesu na wc było przez 2 lata kierownikowi i nic i nie piszcie takich durnot że zgłaszać wiem jak to się odbywa o środki czystości nie idzie się doprosić co waszym zdaniem pracownik za 8 zł dodatku BHP ma sam przynosić środki czystości czyli ( płyn do okien , płyn do podłogi , domestos do wc itp ) proszę te panie by same kupiły te środki czystości za 8 zł i przez to przeżucanie pracowników straciliście obiekt nową chłodnie sam pan dyrektor chłodni pytał się pracowników wielo krotnie o kierownika że chciałby z nim porozmawiać a kierownik się nie pokazał więc o czym to świadczy chyba o waszym podejściu do kontrachęta bo został olany zlewacie pracowników i kontrachętów taka prawda . Co do ubrań to brak mi słów inne firmy mają wszystkie rozmiary zapakowane w foli nowe a u was śmierdzi naftaliną jak w lumpeksie racja dla patroli może macie czyste nowe bo jest tych pracowników nie wielu wiemy wszyscy co jest prawdą o firmie i nie ma co się tutaj spinać prawdy nie ukryjecie wpisami że jest kolorowo pokażcie frekfęcje ilu pracowników odchodzi z firmy bo jest cyrk a nie firma

Mariola

Saturn ma wielkie j..a ? Jak by miał j..a to by się przedstawił na forum!!!A dla mnie miał by większe gdyby przyszedł do firmy i problemy w niej wyjaśniał a nie smrodził we własnym gnieździe.

@Mariola

Ale problemy były poruszane zarówno w firmie, jak i z kierownikiem i z dyżurnym. Był wykorzystane WSZYSTKIE możliwości kontaktu. I co z tego? Nadal istnieją te problemy i nadal brak rozwiązań. Pralnia chemiczna? To chyba jakiś żart. Odzież będzie prana jak ją sobie sam wypiorę. Woda na obiekcie? Chyba tylko wtedy jak ją sobie sam przyniosę. Cokolwiek dla pracowników? Chyba tylko dla biurowych, którzy włażą w tył panu Bączkowskiemu. Chciałbym zobaczyć jakąkolwiek kobietę z biura na obiekcie. ŻADNA z nich nie przetrwałaby jednej zmiany. Za to każda przestałaby wypisywać na tym forum głupoty. Do kobiet z biura: Mijacie się z prawdą w KAŻDEJ swojej wypowiedzi. I od razu zaznaczam że moja wypowiedź jest tak delikatna bo ostrzejsze słowa są na tym forum cenzurowane. A zasłużyłyście na ostrzejsze słowa już chociażby za swój brak szacunku dla zwykłych pracowników. Po prostu przestańcie się już ośmieszać wypisywaniem bredni.

Zdziwiony2

Nie pracujecie w więzieniu !!! Jak coś komuś nie pasuje to zmieńcie zakład pracy. A jak chcecie pracować to nie marudzić tylko zgłaszać kierownikowi lub w firmie aby poprawili lub coś naprawili. Możecie nawet notatkę służbową wysłać do Starego jak kierownik was olewa.

@Zdziwiony2

Jakbyś nie zauważył to sporo osób zmienia zakład pracy.

Garbaty

Jak tam zdrówko Panie Jacku, jak tam postaealiście się o jakieś ubezpieczenie dla ludzi? Są już jakieś godziwe mundurki dla pracowników? Płacicie już nadgodziny?

informacja
@Garbaty

Mundurki są, ale brudne i przepocone po poprzednich pracownikach. Buty używam prywatne, bo przez 11 miesięcy firma jeszcze ich nie zorganizowała.

@informacja

Nikt Panu nie dał przepoconej odzieży !!! Jeśli sorty są używane to zawsze są czyste i wyprane w specjalistycznej pralni. Jeśli chodzi o obuwie to każdy je dostaje. Jeśli Pan ich nie otrzymał to proszę skontaktować się z kierownikiem lub dzwonić do siedziby firmy. Proszę odpowiedzieć mi na pytanie, czy tak trudno zadzwonić do firmy i powiedzieć o problemie?

@Odpowiedz

Wychodzi na moje co już pisałem, a zostałem zbesztany przez administrację. Coś tam jest, coś tam funkcjonuje, ale wam to ginie najdalej na pułapie kierowników regionalnych.

informacja
@Odpowiedz

A może tak zamiast opowiadać bajki to przyjrzysz się odzieży w magazynie? Czy "wyprana" odzież to taka z plamami i z "zapaszkiem"? O butach kierownik wie, bo problem był poruszany wielokrotnie. Nadal są na etapie "załatwiania".

Agnieszka
@informacja

Jak już Pan taki sławny na forum to proszę uchylić rąbka tajemnicy kto jest Pana kierownikiem. To maxymalnie przyspieszę proces załatwiania obuwia. Serdecznie pozdrawiam

Rybka
@Odpowiedz

Ha ha ha specjalistyczna pralnia przez zwolnionych pracowników bo oddając ufajdane przepocone to wielkie aluzje a tak tu piszesz o pralni specjalistycznej w kadrach trzeba się odbijać o kierowników by co kolwiek otrzymać z magazynu odzierzowego co chwile twierdzenie piątek jest na magazyn tylko zapominają o tym że człowiek pracuje po 12 i nawet więcej godzin one zrobią swoje 8 godzin i zadowolone zapraszam kadry i nie tylko kadry na obiekty nie koniecznie na całe 12 godzin zobaczymy co powiedzą i to w duchotę lub zimą jesienią jak woda na głowy leci przez cieknący dach no ale po co taka paniusia pracuje w zakładzie pracy chronionej siedzi w klimatyzowanym pomieszczeniu zimą cieplutkim na głowę woda nie kapie to zadowolona bo nie wie jak jest na obiektach zróbcie zebranie z tymi 600 pracownikami powiedzą jakie warunki na obiektach a tych co chwalą i liżą t....ki dyrekcji będzie garstka . A Saturna popieram pisze szczerą prawde co się dzieje w firmie i na obiektach ma facet ogromne j......a .

Ochroniarz

Od miesiąca na obiekcie jesteś i masz stały kontakt z Dyżurnym co kilka godzin i nie mogłeś tego zgłosić ze nie masz wody . Chyba lubisz robić zamęt na forum. :)Taka jest prawda

Pokorny

A na mój obiekt w Bydgoszczy woda dowożona jest na bieżąco. Widziałem jak grupa rozwoziła wodę i na liście było pełno obiektów. Może zapomnieli dowieźć ?

Urbaniak D

Witam, jak się pracuje wam w Zielonej Górze bo zamierzam się w tej firmie zatrudnić ? Pozdrawiam i czekam na informacje czy warto. Słyszałem od znajomego z Żar który tam pracuje że firma ok i nawet stawki trochę wyższe niż u konkurencji .

@Urbaniak D

Wynagrodzene to najniższa krajowa. A ludzie na obiektach nawet nie dostają wody przy 30+ stopniowych upałach.

Pracownik Votum
@pracownik

Z jakiego województwa Pan pisze? Temat wody dla pracowników podczas upałów jest przez nas bardzo przestrzegany. Wodę na obiekty dowozi kierownictwo oraz grupa interwencyjna.

@Pracownik Votum

Tak się składa że picie to sobie sam przynoszę do pracy. A z wody dostarczonej przez pracodawcę to została na obiekcie tylko posta butla, która stoi już od dobrego miesiąca. Pracuję w Bydgoszczy.

Saturn

Firma się sypie powoli na psy spada stanowisko po kierowniku Szymborskim już kilka krotnie zmieniło pracowników tylko imbecyl Gniecki jeszcze się trzyma pracuje już tam przeszło rok czasu a nie zna swoich pracowników jak i przepisów kodeksu pracy a kto pod Gnieckim ( Dowódcą ) to kapo poprzedni kierownik nie robił zamętu między pracownikami a ten ma swoich oddanych konfidentów i wierzy w to co oni mówią nie obchodzi go to że przez donoszenie na innych kryją swój tyłek kapusie mogą pić ćpać na obiektach a go to nie obchodzi ważne że do pracy przychodzą a że na zakładach z pracownikami piją to nic . Polecam tą firmę i kierownika Gnieckiego ( WAŻNE ŻE DO PRACY PRZYCHODZI ) to są jego słowa ludzie wzieli to sobie do serca i chodzą a w jakim stanie to nie istotne . 13 zł na godzinę ha ha ha dobre ale nie realne w tej firmie w ogłoszeniu o pracę zarobki od 2100 do 2400 zł ha ha ha kiedyś było realne że za nadgodziny płacili teraz już nie .

Rybka
@Saturn

Saturn masz rację firma z taką osobą jak kierownik Gniecki się rozsypie jak domek z kart na rynku ten człowiek nie posiada licencji nie wspomnę o wiedzy na temat ochrony obiektów co on robi w firmie to nie wiem grafików nie robi robią to pracownicy on tylko je przerabia z dyrekcją na obiektach nie rozmawia jest fałszywy tu ci w oczy świeci a na drugi dzień zapomina o tobie kierownik Olek był lepszy miał szacunek dla ludzi czego kierownikowi Gnieckiemu brak Olek potrafił pomóc pracownikowi jak tylko pomocy potrzebował . Moim zdaniem jest tak szef firmy się nachapał kasy i mu wisi kogo zatrudnia na stanowisko kierownicze co do kapusi to zawsze byli tylko kierownik Olek ich gonił a właściciel firmy sam lubi wypić na działce i palić po 200zł na grilu mój syn był na takiej imprezie pana Leszka widział podejście do gotówki szefa jakie posiada pracownicy na 200zł pracują na taką kase po 2 lub 3 dni .

WROBIONY

Uwaga: Firma Votum nie respektuje l4. Ostatnio przekazałem do sekretariatu zwolnienie lekarskie i powiadomiłem o tym kierownika. Kilka godzin później odebrałem telefon od dyżurnego że nie stawiłem się do pracy i powiadamia o tym kierownika.

Paweł Bydgoszcz
@WROBIONY

WROBIONY nie gadaj głupot bo w to chyba nikt normalny nie uwierzy!!!

WROBIONY
@Paweł Bydgoszcz

Zakładam że odpisał mi ktoś z dyrekcji firmy. To że Votum nie respektuje l4 to fakt niezależnie od tego jak bardzo będziesz temu zaprzeczał.

2P
@WROBIONY

zatrudniaja bardzo chorych z 2p i to normalne ze liza na l4

2P
@2P

Mój znajomy ma umiarkowaną niepełnosprawność R i na ogłoszenie Votum zgłosił się do pracy to muu pracownik Pasternaks powiedział ze szkoda że ma R bo by go zatrudnił . Ja wiem ze im tylko chodzi o 2P. Jakahś Psychiczna firma to Votum.

@2P

Mam ogromną prośbę skoro Pan tak wszystko wie to może byłby Pan tak uprzejmy i podał mi wyniki najbliższego losowania lotto z góry serdecznie dziękuję Pozdrawiam Pasternaks A tak poważnie schorzenie z symbolem R to schorzenie narządów ruchu i nie zawsze taki pracownik może wykonywać obchody terenu chronionego obiektu lub wykonywać inne czynności fizyczne związane bezpośrednio z wykonywaną pracą to tylko dwa z wielu powodów przeciwwskazań w zatrudnieniu takiej osoby w tym konkretnym przypadku nie jestem w stanie powiedzieć jaki był powód odmowy zatrudnienia tego Pana może schorzenie rodziło jakieś przeciw wskazania w zatrudnieniu. W odniesieniu do 02P to informuję , iż procentowo takich osób w firmie jest poniżej 5%. Proszę pamiętać , że są jeszcze inne schorzenia szczególne np. E, U, O, poza tym podobnie są liczone osoby posiadające znaczny stopień niepełnosprawności z innymi symbolami schorzenia, których jest chyba z 15. Reasumując to nie firma jest psychiczna tylko ....... Pozdrawiam.

Kuba

Niestety osoby na bakier z pracą mają wiecznie pretensje!

Czarek

Nikt na siłę nie trzyma w firmie. Słyszałem, że to świetny pracodawca a tu piszecie takie złe opinie!!

Paweł Bydgoszcz
@Czarek

Pracodawca Normalny. Wiadomo że w każdej firmie jest coś co ludzi może wkurzać ale zamiast (usunięte przez administratora) we własne gniazdo i wylewać to na forum to warto pogadać o tym z kierownikiem bo przeważnie ci co: A) srają się tutaj to trzymają gęby na kłódkę gdy mają okazje zabrać głos no ale cóż kozak w necie pi.da w świecie :) B) sami moczą lub zmoczyli już swój tyłek w pracy i teraz żalą się że ktoś ich wywąchał a jeżeli się komuś nie podoba to niech się zwolni i tyle.

Garbaty

A zresztą uzupełnię niech inni wiedzą, za rok 2017 minimalna wynosiła 13zł (ja na umowie mam 9,16- czyli netto z tych 13? Racja?) Ale u was wygląda to tak że z tych 9,16 robicie odliczenia i pojawia się wyrównanie do najniższej :D Cieszę się że mi odpisujecie i może odpowiecie mi na pytanie dotyczące postu Robola, co wam szkodzi przedłużyć umowę jeśli wygasła w trakcie długotrwałego l4? :)

@Garbaty

Szanowny Panie Garbaty uprzejmie informuję, iż do końca grudnia 2017 r. w obowiązującym regulaminie wynagradzania, który zresztą funkcjonował od wielu lat co wcale nie oznacza, że był zły czy też nie zgodny z kodeksem pracy ale jak najbardziej poprawny gdyż kiedyś pensje pracowników składały się z wielu pochodnych i tak np. ze względu na różne normy godzin w poszczególnych miesiącach stawka godzinowa, która była stała musiała być korygowana o tzw. premię co umożliwiało osiągnięcie w każdym miesiącu najniższego wynagrodzenia. Natomiast tzw. wyrównanie do najniższej pojawiało się zawsze w sytuacji np. gdy norma godzin w danym miesiącu wynosiła np. 168 a pracownik przepracował np. 164 godziny wówczas te 4 godziny były doliczane do tzw. normy godzin zgodnie z obowiązującą normą w danym miesiącu. Czyli mimo iż pracownik nie wypracował normy to i tak miał poprzez wyrównanie zapłacone tak jakby przepracował normę godzin. Od stycznia 2018 r. pracodawca postanowił uprościć system wynagradzania z uwagi na coroczne waloryzacje wynagrodzenia i w nowych umowach oraz starych aneksowanych umowach pojawił się zapis odwołujący się bezpośrednio do ustawy z dnia 10.10. 2002 r. Dz. U. z 2015 r poz.2008 ze zm. Myślę, iż te wyjaśnienie Pana Garbatego zadowolą, reasumując wtedy i teraz pracodawca wywiązywał się w 100% z wypłacania wynagrodzenia zgodnie z zawartymi umowami i obowiązującym prawem ponad to łaskawy Panie jeżeli pojawiają się wątpliwości lub niestety brak Panu wiedzy albo czegoś Szanowny Pan nie rozumie to przecież zawsze może Pan po prostu zwyczajnie zapytać w dziale księgowym i uzyskać pełną kompleksową informację. Skarżenie się przy nie zrozumieniu tematu który się porusza często powoduje śmieszność w oczach innych. Panie Garbaty życzę Panu wyprostowania stanu posiadanej wiedzy z należnymi wyrazami szacunku J.P. VOTUM

@Garbaty

Panie Garbaty ja rozumiem, że kupno uszkodzonego telewizora czy popsutej pralki z chęcią ich używania nie stanowi dla Pana problemu. My jednak chcielibyśmy podpisać umowę z pracownikiem zdrowym ale pomijając ten fakt to informuję Pana, że nasze chciejstwo nie ma tu nic do rzeczy ponieważ przepisy kodeksu pracy stanowią, iż każdy pracownik po długotrwałej chorobie musi zaliczyć badania medycyny pracy i tylko wtedy na podstawie pozytywnego wyniku pracodawca może dopuścić pracownika do pracy tym samym podpisać z nim umowę. Po raz kolejny życzę wyprostowanych i przemyślanych Panie Garbaty wypowiedzi na forum GO WORK .PL pozdrawiam J.P. VOTUM.

@Jacek P

Szanowny Panie(usunięte przez administratora) To P to Pana inicjał czy grupa niepełnosprawności do jakiej Pan Jacek należy? Czy ja napisałem, że otrzymałem za mało? Napisalem INFORMACYJNIE, ponieważ konsultowalismy ze zmiennikami swoje wynagrodzenia i było to nadmiar dziwne i pierwszy raz z takim czymś zetknąłem się w VOTUM i nie widzę ku temu przeszkód by nie poinformować o tym innych. Pozdrawiam

@Garbaty

Jacek P. VOTUM Panie Garbaty długo zastanawiałem się czy Panu odpisać. Po przeanalizowaniu tego co Pan napisał w tym jak i poprzednich wpisach stwierdzam jednoznacznie Panu nie chodzi o wyjaśnienie jakiegokolwiek problemu Pan jest po prostu sflustrowany, pogniewany na świat mający pretensje do wszystkich o wszystko to znaczy osobą niskiej samooceny dlaczego ano dlatego iż w postach, które Pan pisze przede wszystkim obraża Pan adwersarzy cytuje - Świnie , osoba z schorzeniem psychicznym, nie rozumiem Pana zachowania i złości. Jeszcze raz informuję Pana w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących tematów związanych z kadrami czy płacami przed wystąpieniem na forum proszę spróbować wyjaśnić ewentualne niejasności w cywilizowany sposób jesteśmy do dyspozycji wszystkich pracowników nie chowamy się. Na koniec życzę Panu miłych i radosnych świąt z wyrazami szacunku Jacek P. to P nie oznacza symbolu niepełnosprawności.

@anonymous

Panie Jacku, ale to Pan zaczął pisać o prostowaniu, o zepsutym telewizorze. Widzę po mojej ripoście pupa zmiękła. Tak nawiązując do poprzednich moich wpisów- badania lekarskie przechodzi się po l4 trwającym 180 dni, to ze jesteście świnie to słowa pracownika zusu i ja je podtrzymuje. Jeśli zna się pan na pisowni tak jak na kadrach i płacach to ja tej firmie współczuję. Jakiejś FLUSTRACJI to nawet Wikipedia nie zna. Domniemam że chodziło o frustrację i powiem panu, ze absolutnie, nasza umowa wygasła, pracuję w innej firmie, poprosiłem o ubezpieczenie grupowe i tam nikt nie kazał mi ruszyć 4 liter, ponadto czas pracy 160h nie 168 jak u was, po 3 miesięcznej umowie próbnej otrzymałem 14,50 za h nicnierobienia i ja mam się gniewać o cos? Z wami zly epizod w życiorysie, nie pierwszy i nie ostatni. Pozdrawiam

@Garbaty

Jacek P. VOTUM Panie Garbaty wreszcie znalazłem chwilę czasu, informuję iż, przepisy prawa pracy jednoznacznie mówią o 30 dniach zwolnienia chorobowego po, którym pracodawca ma obowiązek skierować pracownika na badania kontrolne skąd się Panu urodziło 180 dni. Dlaczego pracownik ZUS oraz Pan uważa nas za świnie proszę konkretnie postawić zarzuty oczywiście wcześniej zapoznać się z kodeksem pracy. W odniesieniu do frustracji potwierdza się kolejny raz Pana skłonność do szukania pierdół w tekście i na bazie tego próby polemiki i przedstawienia się jako ten mądrzejszy. Prawda jest zgoła inna żaden dosłownie żaden problem przedstawiony przez Pana nie ma poparcia w przepisach prawa pracy. Jest Pan z góry nastawiony wrogo i wcale nie chce Pan nic wyjaśniać tylko błysnąć na forum. W odniesieniu do ubezpieczenia pracodawca nie ma obowiązku świadczyć takiej usługi i co w tym dziwnego czego Pan nie rozumie. Pisze Pan iż, w nowej firmie pracuje Pan 160 h miesięcznie to kolejna bzdura. Informuję że, te 168 h które, Pan wypracowywał jakoby w VOTUM to tylko średnia miesięczna w roku kalendarzowym są miesiące po 160 h, 176 h, 168 h, i inne. Jeżeli pracownik a najczęściej wynika to z podziału służb w danym miesiącu nie wypracuje normy godzin na dany miesiąc a ona może być różna w zależności od dni roboczych w danym miesiącu wówczas pracodawca ma obowiązek wypłacić tzw. niedogodziny czyli zapłacić za brakujące godziny do normy godzin w danym miesiącu mimo iż, pracownik fizycznie ich nie przepracował. Mam nadzieję że, to wyczerpuje temat konwersacji z Panem. Co do złego epizodu w Pana życiu to już tacy byli co po czasie wracali z podkulonym ogonem. Pozdrawiam Jacek P.

@Jacek P

Podkulonym ogonem? Ze wzgledu na moją grupę wezmiecie mnie z klaśnieciem uszami haha a wtedy wam się przedstawię tu na forum z imienia i nazwiska haha

Robol

Firma na początku wydawała się ok .Dopiero po jakimś czasie wyszło szydło z worka, dopuki pracownik pracował i był na każde zawołanie to było dobrze a jak zachorował to go mają w dupie.A jak poczuł się lepiej to chcą żeby dalej dla nich tyrał.Zero fundusz socjalny, nic na leki premie tylko w obietnicach.Można powiedzieć, że w firmie co drugi kierownik to Pinokio, bo unią kłamać koncertowo.

Uczciwy pracownik
@Robol

Jak się choruję to trzeba iść na chorobowe- proste, nikt nie wymaga że jak jesteś chory masz przyjść do pracy. Robol nie ściemniaj że tyrasz jak wół bo w Votum pracujemy normę miesięczną. Funduszu socjalnego nie ma to prawda ale można złożyć wniosek o dofinansowanie na leki lub zabiegi rehabilitacyjne. Ja pracuję od kilku lat i dostaję pomoc od firmy. Robol szefostwo jest w siedzibie codziennie można przyjść porozmawiać. Pozdrawiam

Robol
@Uczciwy pracownik

A na jakim obiekcie masz TYLKO normę miesięczną? Na moim mam po kilkadziesiąt nadgodzin co miesiąc., więc trochę mijasz się z prawdą.

rozgoryczony

Votum - Firma, w której uczciwie pracujący człowiek jest traktowany jak kawał łajna, natomiast dobrze mają jedynie cwaniacy i krętacze.

Zaniepokojony
@rozgoryczony

Kto w firmie Pana/Panią źle traktuję. Konkretnie proszę napisać z jakiego działu kierownicy, dyżurni czy administracja. Można zawsze spotkać się z szefostwem lub zadzwonić do siedziby i porozmawiać.

zaganiany

Praca w Votum nie ma nic wspólnego ze stabilnością. Co z tego że jest grafik, skoro i tak co chwilę może się wszystko zmienić. Już się parę razy zdarzyło że parę minut po powrocie do domu z 12 godzinnej służby musiałem lecieć na drugą dwunastkę na inny obiekt bo się ktoś zalał. Przy czym dyżurny ma pretensje że nie udaje mi się przedostać na drugi koniec Bydgoszczy w parę minut. Również parę razy musiałem zostać na swoim obiekcie bo zmiennik po prostu nie przyszedł. Wielkie dzięki Votum.

Garbaty

@Iza nie istotny rok i ile zł tylko po co te wyrównania do minimalnej, i nie zostałem zwolniony, pisałem już DO KOŃCA UMOWY bo jestescie poprostu świnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony PUH VOTUM - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony PUH VOTUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony PUH VOTUM