Portier - Dozorca

Bełchatów
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżanieruchomości

Wstęp

PPHU Batis  to stabilna firma w pełni z polskim kapitałem działająca od prawie 30 lat na rynku lokalnym. W związku z ciągłym rozwojem w tej chwili do naszego zespołu poszukujemy od zaraz pracownika w charakterze:

Obowiązki

  • monitorowanie ruchu osób i pojazdów
  • obserwacja monitoringu
  • nadzór nad parkingiem osobowym i ciężarowym
  • nadzór nad mieniem firmy
  • prowadzenie skrupulatnych adnotacji wjazdów i wyjazdów
  • tankowanie samochodów w godzinach nocnych

Wymagania

  • skrupulatność,
  • punktualność,
  • obowiązkowość,
  • cierpliwość
  • zdolności komunikacyjne
  • obsługa kasy fiskalnej
  • Mile widziane będzie również doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • zatrudniamy również osoby o lekkim / umiarkowanym stopniu niepełnosprawności która nie przeszkadza w wykonywaniu pracy.

Oferujemy

  • Umowa o pracę żadnych śmieciówek, pełen etat – lub zależnie od potrzeb
  • Stałe godziny pracy
  • Ubezpieczenie na życie bezpłatne grupowe ubezpieczenie wszystkich pracowników

Dodatkowe informacje

więcej informacji pod numerem telefonu 44 633 38 40 wew. 33, 695 636 949 lub w sekretariacie firmy.