Batis Sp. z o.o.

Bełchatów

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o Batis Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batis Sp. z o.o.

tępa strona mocy

powiem tak , tragedia totalna , żenada, stek kłamstw przy rekrutacji, nie płacą tak jak sie u mawiasz, żałosne!!!!! końcówka tej firmy

stefan

nie polecam, nie polecam, nie polecam!

Edward

To jakieś totalne nieporozumienie. Tutaj człowieka nie traktuje się po ludzku, lecz jak potencjalnego złodzieja. Na temat p. prezesa, jego brata i taty - nie jestem nawet w stanie się wypowiadać. Po prostu szkoda słów w każdym calu!!!!

jaśko

JAKO połowa aut u nich to już E6 to jaka to komuna weź napisz coś więcej i konkretniej a nie tylko pierd... jakieś głupoty byle pitolić. Chce wiedzieć coś więcej a nie - określenia typu jelcze i komuna to mówią tyle samo o tobie. Napisz jakieś konkrety, że jak pójdę na rozmowę to będę wiedział o co pytać i na co patrzeć. Pluć każdy umie ale jakoś nic konkretnie.....

MiKi
@jaśko 27.01.2017 08:32
JAKO połowa aut u nich to już E6 to jaka to komuna weź napisz coś więcej i konkretniej a nie tylko pierd... jakieś głupoty byle...

Joko ma rację Panie Jagusiak! nieładnie się podszywać!!!

Joko

Komuna jeszcze raz komuna Jelcz lepiej jeździ niż ich dafy. Klekoty syf szkoda słów to i tak że ktoś w tej niby firmie jeździ omijać z daleka....!!!

lejdis

lipa koledzy totalna szkoda czasu. autka to rozklekotane dafy aż strach jechać usterek masa i nikt sie tym nie interesuje !!! a w kabinie taki syf że po nocy aż straszy he he . omijajcie z daleka tą firmę.

robol

Ich ogłoszenie z wysokoscia pensji a rzeczywistość to dwie różne rzeczy

robak

w aucie maja tylko viatola. za granica za colektem mosis biegac.viniety na blx przez internetci nie kupia.jakby trzeba bylo do angli to juz szkoda slow.

robak

totalna porarzka. ogloszenie ostatnie na 7 tys.od grudna do marca moze zarobisz. jak nie to prezes wspanialomyslnie ci doplaci do najnizszej krajowej.

admin

Znacie firmę Batis Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Batis Sp. z o.o. - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batis Sp. z o.o.