PPHU Batis Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o PPHU Batis Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

W Bełchatów PPHU Batis Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

DF Nowy wpis
Inne

I ten brak słów to już od roku się utrzymuje? widzę taki ostatni komentarz, a jak widać szukają do siebie specjalista ds. zaopatrzenia, wiec fajnie byłoby moc poznać bieżące warunki. opiszecie je? jest to jedna z tych ofert, które niedawno wystawiono, akurat spełniam wymagania. Wiecie może przy tym jakie są zarobki?

Xxx Nowy wpis
Inne

Brak słów

Pytanie
 Pytanie

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Kierownik Oddziału w PPHU Batis Sp. z o.o.?

admin batis
Pracownik
@Pytanie

do tematu podchodzimy elastycznie zapraszamy do kontaktu.

Anna
Inne
@admin batis

Czyli z zerowym doświadczeniem jesteście w stanie pomóc? :)

Pracownik
Pracownik
@Anna

zapraszamy do kontaktu, rozmowa kwalifikacyjna jest w tym przypadku niezbędna.

Joanna
Inne
@admin batis

A jest też ta elastyczność co do grafiku, w sensie w jakich godzinach sie pracuje?

Sławomir
Inne
@Pytanie

Patrząc na kierownika sklepu nie trzeba mieć jakiejkolwiek wiedzy. Już nie ma po co tam iść od kiedy brak dwóch chłopaków ze sprzedaży.

Wanda Nowy wpis
Inne
@Sławomir

brak? to kto tam teraz pracuje? raczej sam kierownik by wszystkiego nie mógł ogarnąć, więc masz jakieś gorsze zdanie o osobach nowych? dlaczego?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PPHU Batis Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zatrudnię kierowce KRAJ C+E Bełchatów?
stefan
Inne

naprawa wykonana szybko kierownik naprawił w 10 min inny warsztat 2 dni nic nie zrobili vw śmiga

Pytanie
 Pytanie

Czy PPHU Batis Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Batis
Pracownik
@Pytanie

Oczywiście np. na Kierowce c+e lub mechanikom SSO lub SSC. Oczywiście po uprzedniej zgodzie pracownika.

Jakija
Kandydat
@Pytanie

Jak sobie zrobisz za swoje to i większą kwalifikację będziesz miał

Pracodawca

@Jakija

PPHU Batis pokrywa pracownikom szkolenia które podnoszą ich kwalifikacje oczywiście po wcześniej zgodzie pracownika.

MarioBross
Były pracownik
@Pytanie

Ja pamiętam że tak, mieliśmy szkolenia z Totala. - Były pracownik.

MarioBross
Były pracownik

Jeśli chodzi o firmę Batis ,to nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o prace. Sam tam pracowałem i zawsze wszystko na czas. Odszedłem tam gdzie proponowali większe pieniądze. Tak to juz jest. Nie wiem jak teraz ale jeśli ktoś by chciał tam pracować ,jako były pracownik- polecam. Atmosfera spoko, nikt nikogo nie krytykuje i pomogą jak z czymś sobie nie radzisz.Oczywiscie jeśli są tam jeszcze stali pracownicy.

STEFAN PAŁAC
Inne

PAN RAFAŁ P KIEROWNIK SERWISU SAMOCHODOWEGO BATIS PODSZEDŁ DO MOJEJ NAPRAWY Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM POLECAM ZNA SIE NA RZECZY SUPER.

Andrzej Choroszkiewicz
Inne

Serwis opon. Umawia się człowiek na godzinę kilka dni wcześniej, zajeżdża dwie minuty przed czasem. Po 10 minutach czekania na obsługę przychodzi Pan i mówi że ma do skończenia koła w aucie.Obsługa nic, tylko ruszą ramionami ( pewnie właściciel) tego (usunięte przez administratora) Nie polecam. Nie wykonam tam żadnej usługi, a korzystałem często.

Luk
Pracownik
 Pytanie

Czytając niektóre, w większości negatywne opinie, zastanawiam się czy Wy w ogóle skończyliście jakąś szkołę, jakąkolwiek, choć by zawodówkę? Bo patrząc na błędy ortograficzne i sposób wypowiedzi, to najlepszą opcją dla Was jest siedzenie w domu i wpie....anie tynku ze ścian;)

3
Pytanie
 Pytanie

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Tirak
@Pytanie

Wszystko jest opisywana w jak by to była jedna z najlepszych firm w Bełchatowie ale nie stety to co się luźniej okazuje to już inna historia

anonim

(usunięte przez administratora)

Kamil

Witam , jutro mam jechac do nich na rozmowe do beluchatowa , rozmawialem z prezesem i nie poinformowal mnie o zadnym zagrozeniu odnosnie wirusa , skoro caly zaklad jest pod kwarantanna to moze przyjmowac interesantow? I czy to sprawdzone info ze sa zarazeni??

Tirak
@Kamil

Daj sobie spokój z tą informacją o koronawirus to bujda ale poszukaj sobie normalnej firmy nie warto

Jatoja

Szef zawsze mówi prawdę w 50% Nie ma co wierzyć w ustalanie zasad pracy między pracownikiem a pracodawcą. Ogólnie nie polecam.

1
Julia
Inne
@Jatoja

A czy te zasady, które ustalane są na przykład podczas spotkań rekrutacyjnych, są później zapisane w odpowiedniej umowie? Tak powinno być. Jeśli piszesz, że nie ma co wierzyć w ustalenia, to jak to jest możliwe?

Gaba
Inne

Czy ktoś może wypisać plusy i minusy firmy ?

Były
@Gaba

Plusem........ więcej informacji nie posiadam A podstawy minus to brak szacunku do pracownika dramat nie polecam

Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Batis Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tirak
@Pytanie

Nie dla wszystkich jest to dzień wolny zależy gdzie się pracuje

Paweł
Inne
@Tirak

Widzę, że znasz dobrze firmę. Napisz proszę, czy można starać się o zatrudnienie nie mając doświadczenia. Pracodawca zapewnia takim osobom przeszkolenie przed objęciem stanowiska?

Tirak
@Paweł

Można przeszkolenie to tylko teoria praktyki musisz nauczyć się sam jednak nie polecam

anonim

(usunięte przez administratora)

Honorata

A wiesz może jak sytuacja osób zajmujących się sprzedażą? W ogłoszeniu na stronie Batis jest info o atrakcyjnym wynagrodzeniu http://www.batis.pl/podstrona,25-praca.html Możecie potwierdzić?

Olo

Witam nie wiem jak można tak traktować swych pracowników i tyle lat prowadzić firmę, ktoś z Inspekcji Pracy powinien się przyjżeć dokładnie tym panom i zabrać im możliwość prowadzenia działalności gospodarczej

Bolek

Praca w tej firmie jest ok przez 2do3 miesięcy gdy panowie (Prezesi) robią dobre wrażenie a puzniej gdy już podpiszesz dłuższą umowę zaczyna się żeczywistosc. Szef ma zawsze rację choć by nie wiem jaką głupotę i ciemnote wciskał do tej głowy nie masz prawa się mię zgodzić stajesz się niewolnikiem

Ktoś

Firma w Bełchatowie istnieje ponad 20 lat od czasu gdy (usunięte przez administratora)przejoł to przedsiębiorstwo nic dobrego o nich powiedzieć nie można

km

Niestety firma nie wiem skąd bierze numery telefonów i spamuje... Dzwoniłam w zeszłym roku, prosiłam, żeby sobie mój numer skasowali. Skłamali, że to zrobią. Dzisiaj kolejna akcja promocyjna i oczywiście znowu sms. Mam wrażenie, że chyba cienko przędą, skoro do takich sposobów się uciekają.

Były
@km

Brak fachowców na warsztacie samochodowym, pracują tylko wymieniacze nie mechanicy właściciele to dwóch braci których ojciec mianował prezesami (usunięte przez administratora)

1

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Batis Sp. z o.o. - Bełchatów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w PPHU Batis Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy PPHU Batis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Batis Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPHU Batis Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii