Opinie o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka w Katowice

słoneczko

(usunięte przez administratora)miała być praca biurowa a na miejscu podczas rozmowy okazuje sie telemarketing MASAKRA a nie są oni tez w chorzowie na ul. Kościuszki tam też jest Piętka, tylko mennice wymyślili, ale to chyba też oni..........bo rozmowy w identyczny sposób się toczą (usunięte przez administratora).....kupa smiechu

wrktjtju

(usunięte przez administratora) ! polozyc kres tej firmie, sprawa powinna trafic do tvn i gdzie sie da..ile lat ja juz widze ich ogloszenia i ciagle inna nazwa pracy, a za tym sie kryje nic tylko obluga telefoniczna biura i naklanianie na kupowanie tych (usunięte przez administratora)wydawnictw.

opikl

(usunięte przez administratora) również dałam się nabrać na atrakcjyjną oferte pracy biurowej . Efek taki, że jestem zdenerwowana i zażenowana całokształtem rozmowy i zaproponowaniem mi pracy telemarketera . Ktoś powinien zrobić z tym porządek!!

załamana oxi

kochani jak dobrze że istnieją takie fora, bo to co się wyprawia obecnie w zakłądach pracy to ludzkie pojęcie przekracza, jak są ludzie w firmach traktowani nieraz nie tylko przez szefów ale przez kolegów z pracy zwykłe (usunięte przez administratora) tyle, dlatego warto zajrzeć poczytać , ja już nie mam nadziei na pracę jestem załamana dopada mnie ciagle depresja i leki łykam czy gdzieś znajdę pracę ale taką normalną???

Sprzedawca

Rozmawiałem z dyrektorem rozwoju. Dziwny człowiek nie patrzy w oczy podczas udzielania odpowiedzi miałem wręcz wrażenie że mnie nie słucha. Jeśli ma to być mój przełożony to cóż nie mam ochoty pracować z takim człowiekiem. Jeśli zaproszą mnie do pracy to podziękuje.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Anulka

OOOOOOOOOOO ja też miałam iść na rozmowę na stanowisko pomoc fakturzystki, ale już nie idę. Może też ktoś miał termin na jutro tj. 20.03

nona

Ja też aplikowałam na stanowisko pomoc fakturzystki, byłam na rozmowie na ul. 1 maja 11/13 pok. 107. Po rozmowie miałam mieszane uczucia, pani zadawała dziwne pytania jak na kandydatkę na stanowisko biurowe. A na koniec zapytała na jakie stanowisko aplikuję! odpowiedziałam że \"no jak to na jakie, na pomoc fakturzystki\". I już wiedziałam ze coś tu śmierdzi! dowiedziałam się też że to dopiero wstępne rozmowy i że w przyszłym tygodniu będą się kontaktować z wybranymi i zapraszać na rozmowy z dyrektorem. Zdziwiło mnie to, taki casting dwuetapowy na zwykłą \"pomoc fakturzystki\"? Albo od razu kobieta stwierdziła że się nie nadaję na telemarketerkę i mnie tak tylko spławiła.zobaczymy czy zadzwonią, nawet jeśli tak to nie zamierzam się fatygować po tym co tu przeczytałam!

Korek

Podobnie jak Ty otrzymałam dziś telefon w sprawie pracy na stanowisku 'pomocy fakturzystki'. Rozmowę mam jutro... Ale po przeczytaniu tego forum - PHI! Nawet po przeczytaniu, że pod adresem 1-go Maja 11/13, kryje się 'Piętka" - spasuję... Szkoda mi wydawać pieniędzy na dojazd, mojego czasu i nerwów... (usunięte przez administratora). Rozumiem, że w Internecie każdy sobie panem i każdy może zamieścić ogłoszenie o jakiej chce treści(usunięte przez administratora)Trochę uczciwości! Szukam już od dawna pracy i cieszyłam się z tego telefonu, ale że jestem dość ostrożna to wolałam sprawdzić o co dokładnie chodzi... Dobrze, że istnieją takie fora! I im więcej ludzi będzie z nich korzystać tym szybciej Ci (usunięte przez administratora)padną, bo nie będzie miał już kto dla nich pracować.

aga

Do mnie właśnie dziś dzwonili z jednego z numerów zamieszczonych wyżej.Pomoc fakturzystki to oferta pracy na którą pisałam. Mam spotkanie na czwartek. Chyba nie pojadę.... szkoda czasu. Spotkanie umówione na ul. 1 Maja 11/13 p.107.Wkurzają mnie tacy (usunięte przez administratora)

eli

Jak dobrze,że istnieją takie fora. Zaoszczędziłam i czasu i pieniędzy.Dzięki!

lemon

to powinno być rozdmuchane nawet na całą polskę, zapytaj w pip też o to.

to są oszuści

także ta firma jest na ulicy 1 maja 11/13 katowice zawodzie. jak z ogłoszenia wam powiedzą żeby tam przyjechac to nawet nie traćcie czasu na to (usunięte przez administratora) .

mimero

Witam, znalazłam ogłoszenie na stanowisko Pomocy Księgowej w tym wydawnictwie przy ulicy Owocowej. Zadzwoniłam i zostałam zaproszona na jutro na rozmowę. Po przeczytaniu Waszych opinii zastanawiam się czy tam iść, bo nie mam zamiaru marnować czasu i kasy na dojazd, jeżeli mają mi zaoferować pracę przy telefonie, a z tego co czytam właśnie tak się to może skończyć. Co radzicie ?

goslawa

W ramach próby znalezienia normalnej pracy od pn-pt również umówiłam się na rozmowę na 1-go maja 11. Wrażenie średnie ciekawe czy zadzwonią. A tak w ogóle to pani z Owocowej 19 twierdziła, że to nie telemarketing, więc po co dobra dykcja? a na rozmowie na ul. Mikołowskiej 100a również ta sama firma i ogłoszenie na etat sprzątaczki. Pani była miła i nie chciała mi dać etatu sprzątacza lecz telemarketera bo mam wieloletnie doświadczenie w handlu. Zaznaczyła jednak, że to nie sprzedaż ale pozyskiwanie sponsorów dla szkół i domów dziecka. Pewnie miała skrupuły bo jestem starsza od rekrutujących mnie pań i dość łagodnie dały do zrozumienia , że lepsza jest chyba ta moja obecna praca niż ta w wydawnictwie. Zastanawia mnie fakt, dlaczego ktoś kto tak długo jest na rynku i jako sponsor ma dobrą opinię na Śląsku nie może dobrać sobie stałej załogi. Może to wina charakteru zatrudnianych osób. Panie Piętka może czas zatrudnić profesjonalistów a nie poganiaczy osłów. Sukces murowany

zniesmaczona

(usunięte przez administratora)Podają się nawet za kancelarię notarialną! Rekrutują na różne stanowiska, ale to wszystko ściema! Obsługa ksero, wykładane towaru w magazynie, praca w archiwum itd. Po przybyciu na rozmowę okazuje się, że szukają telemarketerów. Trzymajcie się od nich z daleka. Są na ul. 1-go Maja i jeszcze na ul. Katowickiej koło GIGu.

aga

ja wybieram sie dzis. ponoc szukaja pracownika biurowego. pani zadzwonila do mnie inajpierw powiedziala, aplikowalam do pracy aby wykladactowar. odpowiedzialam, ze topomylkaa ona, ze musiala sie pomylic i mam przyjsc i powiedziec, ze chodzi o biuro..... wyczulam sciemeod razu

lady

do mnie nikt nie zadzwonił więc nici z tej pracy :) mówiłam, że nie wyglądam na osobę która bawiła by się w telemarketing :P może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami? bo pewnie dalej będą szukać pracowników :)

Złośliwiec.

Lady ja tam jadę we wtorek tzn na 1-go Maja 11/13,więc jak już będziesz miała za sobą dzień na Owocowej daj znać.Pozdro

lady

Witam, w tym miesiący były dwa ogłoszenia o pracę: do archiwum do sortowania dokumentów i pracownika do obsługi ksero. Dziwne to dla mnie było że nie podają żadnych wymagań odnośnie kwalifikacji. Umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną w Katowicach na ul. 1 maja 11/13 - moze ktos tez był na takiej rozmowie. Były pytania ogólne, ale gdy zapytałam o atrakcyjne wynagrodzenie bo tak bylo napisane w ogloszeniu to Pani zrobila nieciekawa mine i powiedziala ze o tym bedzie rozmowa na drugiej rozmowie. Może ktos juz przeszedl ta rekrutacje i wie jak to bedzie wygladac dalej? Bo mi się wydaję, że jestem troche za bystra by być zaproszoną na drugą rozmowę:) Praca ma być na ul. Owocowej też w Katowicach za pętlą słoneczną. Bardzo proszę o info jeżeli ktoś wie coś więcej :)

munia

Powiecie mi bo ja jutro ide na rozowe o prece wydawnictwa Kartograficznego piętka jako pomoc biurowa/czyli telemarketer

MINI

PS mówię tutaj o każdej pracy, żeby ktoś nie myślał, że za piętką stoję. Pozdrawiam wszystkich!

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka - Katowice

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka