Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Sok

I znów nam pani brygadzistą że zmiany (C) zabrała sobotę znów się wepchała od 14 tej nie na swoją zmianę dlaczego nie pilnuje swojej zmiany i swojego taboretu to jest karygodne ile ona ma sobut nikomu nieda zarobić a brygadzistą że zmiany (B) na to pozwala powinna iść do kierownika jest brygadzista na każdej zmianie to niech pilnują swoich ludzi.

Obywatel

Bardzo dobrze że od poniedziałku będzie dmuchanie na zakładzie tylko ma być przy wejściu i wyjściu skończy się popijanie w czasie dniówki i kontrolować ładowaczy bo wysiadają koło lewiatana i czekają aż kierowca wysypie się na Lipówce a później zbiera ich

Dlaczego nie robią nam testów na Covid-19? Przecież pracujemy w najgorszym (usunięte przez administratora)

Albatros

A po co mają robić testy niech każdy zatyka usta i nos i trzyma dystans w szczególności na Lipówce a tam jest odwrotnie imprezy sobie urządzają i (usunięte przez administratora) machają

Kierowca DG

Pracuje 8 lata i pierwszy raz przyszedł do DG .. Normalny Człowiek na Kierownika .. i To Co Alba zrobiła... Zwolniła GO.(usunięte przez administratora) Stawki mają z przed 10 lat a wymagania ..

Major
@Kierowca DG

Porządnych ludzi zwalniają tylko (usunięte przez administratora)zostawiają nie potrafią się przyjrzeć ludziom na zakładzie co się wyprawia

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona w sklepie Dąbrowa Górnicza / stawka od 23 zł netto
Dąbrowa Górnicza
Seris Konsalnet Holding S.A.
Chudy

Brawo i co Pani brygadzista że zmiany (C) ma urlop a jutro w sobotę przychodzi na rano no bo przez firmę lądora 200 z groszem wejdzie to sobie sam rób na tej lipówce przejrzyj sobie listę które osoby zwolniłes a teraz z powrotem przyjmujesz ja od 14 tej jutro nie przychodzę chodźmy niewiem co . To jest upokorzenie ludzi

Oburzony

Dlaczego jest grafik co tydzień każdy przechodzi z lini dyspozytorzy przechodzą a brygadziści zostają zawsze na tych zmianach i jak zwykle nic nie robią tylko gdzieś wychodzą palą papierosy na palarni przychodzą narzekają na ludzi sami nic nie robią stoją sobie gdzieś na hali pogaduszki sobie robią i się śmieją i tak leci 8 godzin czyli dniówka zaliczona i to jest podejście do nas do pracowników a brygadziści co imprezki im w głowie jak było 12 wrzesnia gdzie ludziom nam pracownikom nie dali zarobic to teraz mamy super załoge popić zadzwonić do nich i powiedzieć żądam na jutro proszę panie odpowiedzialne na lipówce skandal to jest szkoda słów a kierownika pozdrawiam że nic z tego nie robi.

Spec

Witam a co jest z tym wuskowym panem M gra w (usunięte przez administratora) my mamy kosze pełne A ten sobie jedzi gdzie chce A oni go czymajom

Dlaczego Pan operator z nocnej zmiany łazi po hali albo wychodzi gdzieś po kilka razy na parking linia idzie pusta pani brygadzistka pani (D) tego nie widzi później ma jakieś halo do pracowników jest odpowiedzialna za nas to niech dopilnuje żeby taśma była pełna a nie pusta szła a kierownik niech sobie po ogląda jak się pracuje na tych kamerach a później gorzkie żale mieć do nas. Brygadziści są odpowiedzialni za nas za pracowników.a kierownik nie widzi tego .

Słonik

W tym zakładzie to ludzie są tak zakłamani karygodni że w głowie się nie mieści w szczególności Panie odpowiadajacy za zmianę dlaczego nikt im się nie przyjrzy jak one pracują a później żale do nas do pracowników że małe są odzyski łażą nie wiadomo gdzie ciągle krzyk na pracowników jest człowiek ma dość tego wszystkiego głupie docinki z ich stron jest wpychają się tam gdzie ich nie potrzeba niech się zajmia tym co do nich należy do obowiązków nie łazienie i palenie i ukrywanie się gdzieś po kątach bo każdy z nas to widzi i ich pracę.

Byk

Imprezki sobie pracownicy z alby organizują Panie brygadzistki nie pozwolą zarobić drugim a jak jest sobota to Panie brygadzistki wpychają się nie na swoje zmiany im zawsze wolno ciekawe teraz ile osób weźmie na żądanie w poniedziałek sami sobie sprzątajcie jedni się bawią a drudzy mają sprzątać nigdy w życiu albo pracujemy wszyscy albo wszyscy odpoczywamy .

Harry

Pani brygadzista że zmiany B ma pretensje do nas do ludzi sama każe sypać grubo nie zatrzymywać taśmy to niech sama wybiera gabaryty a nie lata po zakładzie i tylko dyskusje prowadzi w sterowni albo na palarni co nie zadowolona z wypłaty jaką dostała to na górze jest kierownik a nie wyżywać się na nas na ludziach

Brudny
@Harry

Nie tylko u was tak jest u nas na zmianie to samo jest siedza na palarni w sterowni albo na utrzymaniu ruchu sobie pierdoły cisna albo palą co 10 minut a później nie dają rady taka jest prawda na rano to się pilnują bo kierownicy są z utrzymania ruchu i zakładu a jak pojadą to wielkie damy pokazują jaką władze mają a tak naprawdę to robią z siebie pośmiewisko obiecują ludzi i srają do własnego gniazda.

Ci brygadziści na lipówce że zmian A B C niech się tak nie wymadrzają bo są takimi samymi pracownikami jak my wszyscy wszyscy mamy tego dość co to oni nie są (usunięte przez administratora) do ludzi szczekanie zwykłe stare baby które nie mają szacunku do ludzi myślę że kierownik z tym coś zrobi jak nie to są wyżsi ludzie na stanowiskach.

Zgrywus

Co w tym miesiącu na lipówce żaden pracownik nie narzeka jaką to wziął wypłatę bo zawsze tylko kierownik premię chorobowe zabrał a teraz cisza każdy zadowolony nawet soboty każdemu się odechciało niema już chętnych do pracy.

Misjonarz

To jest skandaliczne jedne i te same osoby chodzą wybierać gabaryty albo szkło a na dworze gorąc może by tak dać dyspozytorów bądź brygadzistów pokażą ile wybierą przecież są jakieś przepisy że przerwa się należy w taki upał zameczą nas.

A kiśmętuche w same loch

Witam kierownictwo jakie teraz tam panuje to jest porażka zwalniają ludzi za byle co i przyjmują kolejnych na okres próbny aby wykorzystać i kopnąc w (usunięte przez administratora) wcale nie jest tak miło i fajnie jedynie załoga która pracuje tam od kilku lub kilkanastu lat pracują to są w porządku!!!

Emeryt
@A kiśmętuche w same loch

Oczym Ty mówisz człowieku zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz ludzie tam uważają się za brygadzistów ale są zwykłymi pionkami chodzą do kierownika o soboty żeby przyjść i tylko im pozwala przyjść nikomu więcej chyba że do wybierania kamału natomiast premię Ci zabierze i da tym brygadzistom

Yyy Lipa

Gdzie są podwyżki? Dlaczego każdy zarabia inaczej? Przez was trzeba dorabiać po godzinach! Chcemy takie same wynagrodzenia, chcemy płatne soboty!!! Gdyby nie my, kto by zbierał śmieci! Pieniądze zarabiacie na śmieciach, dajcie nam uczciwie wypłaty!!!

Kapitan nemo
@Yyy Lipa

Przenieś się na lipówke tam Ci za sobotę dadzą 213zł i dlatego każdy chodzi robisz 8 godzin zamykasz szafkę i do domu idziesz. Przeciwnym razie nie robił bym ale jest druga firma co lepiej płacą to się idzie.

Chrząszcz
@Yyy Lipa

Szkoda twojej wypowiedzi kolego jedynym rozwiązaniem jest tylko zmiana ludzi takich jak dyspozytorów czy brygadzistów ponieważ oni tylko szkodzą nam ludziom nikt inny ale Ci wyżsi nie widzą co wyprawiają siedzą tylko i debatują skarżą tylko się i niszczą drugiego człowieka ale tego nikt nie widzi a zarabiają bo nam ucinają na pensjach a dają brygadzistom jeżeli nie wymienią na nowy tabor to będzie jeszcze gorzej znami tyle w tym temacie.

@chudy

Są aktualnie przyjęcia na ładowacza

Cooo
@@chudy

Jedz do firmy i zapytaj, udziela ci informacji.

Pracownik lipówki

Czy Alba potrzebuje brygadzistów z tego co się orientuję brygadzistami robią zwykłych sortowaczy z wózkowych i niewiadomo kogo a jak dojdzie do jakiegoś zdarzenia wtedy co był sortowacz albo czy wözkowym czy kim bo na dzień dzisiejszy niema tam brygadzistów zwykli ludzie którzy mają taki sam angaż jak ja a te osoby największe plotkary zakladu niech się zajmia praca a nie gupotami

Pracownik lipówki

Ja to mam emeryturę więc mogę tu robić a nie muszę niech brygadzisci dają przykład emerytom

Gość z Ameryki

Czy Alba potrzebuje pracowników na stanowisko operator wózka widłowego na lipówce tylko pensja którą chce zarobić to jest 3000 tysiace złotych 8godzin i żadnych nadgodzin w tym może być jedna sobota w miesiącu. Dziękuję bardzo.

Gość z Ameryki

Czy zakład Alba potrzebuje pracowników na stanowisko operator wózka widłowego tylko pensja którą chce zarobić to jest 3000 tysiące złotych 8 godzin żadnych nadgodzin i nie więcej jak jedna sobota w miesiącu. Na takie warunki mogę się zgodzić. Jak to wygląda z waszej strony jest sens składać do waszej firmy cv czy dać sobie spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 71 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK