Opinie o Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

counter
Kkk

Karuzela stanowisk . Ile będzie kosztować mieszkańców miasta?. Prezydenci Będzina i Dąbrowy wymienili stanowiska w wodociągach.(usunięte przez administratora)

Stefan

Dlaczego kierownik transportu sie zwolnil?

oczek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Witam czy wie moze ktoś kiedy będą podwyżki ? Bo jak narazie cisza czemu związki zawodowe nic nie robią w tym kierunku .

TakNie1
Kkk Nowy wpis

nick Nowy wpis
@Kkk

odkupili udzialy od RWE wiec miasto rzadzi jak chce

KACZ

W tym państwowym zakładzie minimalna płaca powinna być na poziomie 3000 złotych na rękę czyli netto takie jest moje zdanie są ludzie co pracują w tym zakładzie 25 lat i mają 2200 czasami może 2300 ale są też wybrańcy Evy i mają 3000 na dzień dobry lub starzy wyjadacze co pracują 30 lat.

nick Nowy wpis
@KACZ

potwierdzam. z 5 lat temu nie chcieli mi dac nawet 2 tys netto jako automatyk. kierownik jak tam ma 3 tys do reki to max i to z 25 letnim stazem.

Martyna

@ktoś zapowiada się super to miejsce, a masz może pare porad co zrobić żeby cię przyjęli?

@Martyna

bez znajomosci raczej sie tam nie dostaniesz

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Stefan

Dlaczego kierownik transportu sie zwolnil?

dekadex
@Stefan

bo go zatrudnila corka szwagra pewnie za wieksza kase

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 418 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Fasola

Polecam firme. Szkoda że zarządzanie nie wchodzi 8 kierownikom !!! Bo ja jestem sam Piotruś

Tak3Nie
Ktoś

bardzo przyjazna atmosfera pracy, dobre zarobki, ja jestem bardzo zadowolony, czego więcej chcieć? tylko tego żeby cię tam przyjęli :)

TakNie4
1234 Andrzej

Jakie są zarobki

TakNie3

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. w mieście Dąbrowa Górnicza? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad