Opinie o Sosnowieckie Wodociągi S.A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sosnowieckie Wodociągi S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sosnowieckie Wodociągi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sosnowieckie Wodociągi S.A. w Sosnowiec

Wspominano tu o słabej atmosferze w firmie, czy to nadal aktualne? Chcę zmienić niedługo pracę, a atmosfera jednak ważna. Z ich strony wiem, że potrzebują teraz montera / konserwatora sieci wodociągowej. Co dokładnie kryje się pod pojęciem "dodatkowych świadczeń socjalnych" w firmie? Chcę też podać swoje oczekiwania finansowe przy ewentualnym złożeniu aplikacji, od jakich stawek się zaczyna teraz?

Ciekawa

Dzień dobry Zastanawiam się czy warto do tej firmy aplikować do pracy biurowej czyli pracownika umysłowego.Jak z zarobkami?Jak atmosfera?Jak z dodatkami typu np. wczasy pod grusza i inne?Zarobi się 3500zl na rękę?

Bożena Nowy wpis
@Ciekawa

Tak się nazywa to stanowisko, „pracownik umysłowy”? Czy jakoś inaczej? Chciałam poszukać, bo tu nie widzę ogłoszeń teraz do pracy, o której wspominasz. W ogóle to przyjmują studentów?

Zyzio Nowy wpis
@Ciekawa

Zarobi się. Początek kariery (najniższe stanowisko) to ok. 3 200 - 3 400 na rekę

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu S.A.?

Nie

Janusz

To pytanie to zart jezeli chodzi o wodociągi , atmosfera jest taka ze jak chcesz miec depresje i nerwice to sie tam przyjmij , moze na wyższym szczeblu tak nie jest ale jak jestes szeregowym pracownikiem to zapomnij o normalnym zyciu, po prostu jestes nikim i masz sluzyc i o nic nie pytac a sprobuj cos powiedziec nie tak

Sylwia
@Janusz

No ale to nie da się z tą atmosferą czegoś zrobić żeby było lepiej? Są jakieś próby? A jak z zarobkami? Ile taki szeregowy pracownik może zarobić?

Lola Nowy wpis
@Janusz

Proszę o szczegóły . Jaka atmosfera panuje w dziale technicznym i inwestycji?

Dorota

Chciałam podpytać dla chłopaka czy poza tym co piszecie widzicie jakieś plusy pracy w wodociągach? W ogłoszeniu na robotnika remontowo-budowlanego oferują np. rozwój zawodowy. Czy wysyłają pracowników na jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Brałeś udział w rekrutacji do Sosnowieckie Wodociągi S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
WojTech

Ta firma jest dla desperatów. Ta firma jest dla ludzi, którzy mają dodatkowe zajęcie, a tu odbębniają do 15 i trzaskają drzwiami. Ta firma jest przede wszystkim dla ludzi ze znajomościami. Ostatecznie to spółka gminna - nie może być inaczej. Jedyne co pamiętam to wrzaski, chaos, pośpiech i dezorientacja. To jakie piekło może urządzić tam jedna osoba stało się już legendarne. Nie radzę sprawdzać. Oczywiście jeśli jesteś "z ekipy" włos ci z głowy nie spadnie. Jak wieść niesie (to oczywiście zasłyszane plotki podłych ludzi ;) możesz wtedy odwalać fuchy w godzinach pracy, za 3 tys. na miesiąc zbijac bąki i generalnie być spokojnym o przyszłość (przynajmniej tą najbliższą do wyborów samorządowych ;). Są kolesie, którzy 90% czasu przyjmują i obsługują prywatne zlecenia od klientów. Bajka! Nie bez przyczyny najlepszymi furami jeżdżą pracownicy działów technicznych. Reasumując: jako pracodawcy dla zwykłych ludz nie polecam, bo twoja kariera skończy się na 2 - 2,5 tys zł. Jeśli jesteś natomiast z kasty Panów to i owszem, jak najbardziej. Szukaj szybko jakiejś cioci, wakat się zawsze stworzy :). PS. Powyższe informacje zasłyszałem z internetu

Janusz
@WojTech

Bardzo trafna wypowiedz , nie wiem czy lepiej bym to ujął , ciekawi mnie jaka masz osobe na mysli , bo ja znam kilku ale jeden sie znacznie wyroznia? Jeni robia w(usunięte przez administratora) i nie maja premi a pociotki maja w (usunięte przez administratora)stawki i premie full za nic

Biurowy

Czy ktoś ze starszej ekpiy mi powie czy w sosnowieckich wodociągach jest mobbing? Jaka jest atmosfera? Jakie zarobki przy pracy biurowej?

@Biurowy

Jest mobing w jednym dziale

Nowyład
@Anonimmm

w jakim dziale ?

@Nowyład

A ile tak właściwie jest tu działów i jakie? Ciekawe też czy dalej coś mogłoby występować w końcu ponad rok remu o tym pisali

Aninim...

Trzynastek nie ma i nie będzie, tak samo zysków /kiedyś były zyski wypracowane i pracownicy się cieszyli/. Teraz zyski idą do Urzędu Miejskiego. To jest bardzo przykre. Kiedyś był Dzień Komunalnika czyli wodociągowca lecz i tego nie mamy. Pozostawiam państwu ostateczną opinię...

Hdjsj
@Aninim...

W katowickich wodociągów też nie ma premiwszystko do urzędu (usunięte przez administratora)

Jak się pracuje w wodociągach?

anotjin
@Michał

Zastanów się dwa razy

Anotjin

Jeżeli ktoś lubi pracować za najniższą krajową zapraszamy do wodociągów. Praca w stresie w ciężkich warunkach. Brak trzynastek czternastek i innych udziwnień podstawa plus premia. W jednym dziale większą w drugim mniejsza.

Nika

@anonimsc a dlaczego nie ma trzynastek ?

@Nika

Trzysnastek wgl w wodociagach nie ma ani kartek jest tylko zwykla wyplata

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu S.A.?

Umowa o pracę 3 msc próbna po tym na rok. I na czas nie określony

Ahmed

Witam czy ktoś może coś napisać na temat pracy na warsztacie ? Czy są przyjęcia? Jakie zarobki ? Jak wygląda Social bony trzynastki wczasy pod gruszą? Wykonuje się prace mechaniczne Tylko? Czy spawalnicze też?

anonimsc
@Ahmed

Zapomnij o trzynastce

renejm66

Teraz to są Sosnowieckie Wodociągi S.A.

zainteresowany

Ostatnio bardzo mało informacji zostawiacie na forum. Widziałem dobre opinie w intrenecie, czy warto teraz aplikować?

szczerze

Kto zlecił czyszczenie rur na Środuli i kto to kontrolował? Od tego czyszczenia, czyli od końca czerwca powoli dzień po dniu, woda z kranów płynęła coraz wolniej. O ile instalację w łazience udało mi się stosunkowo łatwo udrożnić, to w kuchni zmuszony jestem wymienić rurki. Są one zapchane czarnym brudem niemożliwym do usunięcia. Przypadek, że akurat zapchanie moich rurek zbiegło się z czyszczeniem rurociągu? Czy też czyszczenie rur polegało na przepchnięciu brudu dalej? Ciekawi mnie, czy jestem jedynym niezadowolonym z tego czyszczenia?

admin

Masz jakieś wieści o firmie Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu S.A.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Sosnowieckie Wodociągi S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Sosnowieckie Wodociągi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sosnowieckie Wodociągi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sosnowieckie Wodociągi S.A.?

Sosnowieckie Wodociągi S.A.
  • Ostrogórska 43