Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu S.A.

Sosnowiec

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu S.A.

Opinie o Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu S.A.

WojTech

Ta firma jest dla desperatów. Ta firma jest dla ludzi, którzy mają dodatkowe zajęcie, a tu odbębniają do 15 i trzaskają drzwiami. Ta firma jest przede wszystkim dla ludzi ze znajomościami. Ostatecznie to spółka gminna - nie może być inaczej. Jedyne co pamiętam to wrzaski, chaos, pośpiech i dezorientacja. To jakie piekło może urządzić tam jedna osoba stało się już legendarne. Nie radzę sprawdzać. Oczywiście jeśli jesteś "z ekipy" włos ci z głowy nie spadnie. Jak wieść niesie (to oczywiście zasłyszane plotki podłych ludzi ;) możesz wtedy odwalać fuchy w godzinach pracy, za 3 tys. na miesiąc zbijac bąki i generalnie być spokojnym o przyszłość (przynajmniej tą najbliższą do wyborów samorządowych ;). Są kolesie, którzy 90% czasu przyjmują i obsługują prywatne zlecenia od klientów. Bajka! Nie bez przyczyny najlepszymi furami jeżdżą pracownicy działów technicznych. Reasumując: jako pracodawcy dla zwykłych ludz nie polecam, bo twoja kariera skończy się na 2 - 2,5 tys zł. Jeśli jesteś natomiast z kasty Panów to i owszem, jak najbardziej. Szukaj szybko jakiejś cioci, wakat się zawsze stworzy :). PS. Powyższe informacje zasłyszałem z internetu

Masz jakieś wieści o firmie Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu S.A.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu S.A. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu S.A.