interpromex

Będzin

Opinie o interpromex

Jasiek

Jak się pracuje? Firma potrzebuje może pracowników?

Emil

Cześć chłopaki - to znowu ja. Siedzę sobie w domu i gram wam na nosie - pracujcie ciężko na moją porządną emeryturę... - nigdy was nie szanowałem a teraz liczę na wasze głosy wy tępe albatrosy

anonymous

FIRMA KTÓRA NIE SEGREGUJE ODPADÓW KOMUNALNYCH GDZIE MAJĄ PODPISANE POJEMNIKI NA ŚMIECI W BĘDZINIE U RENATY WSZYSTKIE ŚMIECI WRZUCAJĄ W JEDNĄ ŚMIECIARKĘ A LUDZIE PŁACĄ ZA SEGREGACJĘ ŚMIETNIKI POWINNY BYĆ PODPISYWANE ODPADY MOKRE ODPADY SUCHE W BĘDZINIE TEGO NIE MA W TYM MIEŚCIE TO MUSICIE MIEĆ NIE ZŁY (usunięte przez administratora) NAJGORSZA FIRMA NA ŚWIECIE

Emil
@anonymous 13.04.2018 18:16

Oj wy lenie śmierdzące co po 6 godzin pracują w tym trzy przerwy śniadaniowe i 10 na papieroska - siedzę na dole za grubą kasę i śmieję się z was

ALBA w Będzinie za INTERPROMEX

KIEROWNICZKĘ ZAMKNĄ I TA FIRMA ZDECHNIE PRZY UL PARYSKIEJ

ALBA w Będzinie za INTERPROMEX

po Będzinie będzie wywoziła śmieci ALBA jak to dziadostwo upadnie

Zorientowany

Dawać przykładów więcej co się tam wyrabia w miejskiej firmie Interpromex?mam tego dużo,dużo wiecej i o Pani Renacie T,i o Bartlomieju C,i Kadrowcu Arkadiuszu i duzo na temat bhp w związku z radnym Małkowskim ktory dba o przepisy bhp w tej firmie gdyz pustuje tam funkcję Bhp-owca,a nie jest tak jak powinno być.....cdn....

Pol
@Zorientowany 13.04.2018 01:43

Miał byc ciag dalszy co juz nic nie wiesz chyba nie jestes taki zorientowany

Zorientowany

W zimie jak spadło troszkę śniegu kazała wysłać pługopiaskarki z Alby(podwykonawca)gdyż przez Jej zarzadzanie flota sprzetu do odśnieżania przestala istniec stoji jako złom na bazie; by jej podjazd pod domem posypali solą bo na górkę nie umie wyjechać jak jedzie do pracy taki z niej kierowca jak i kierownik,wykorzystuje miejską firme i jej zasoby dla wlasnych celów traktuje miejską firmę jako wlasny folwark tak sie przyspawała do stołka i czuję sie tak pewnie ze pycha i arogancja stala się Jej wizytówką....Pani Renato czas się poprawic i zrobic cos dobrego dla ludzi pracowników nigdy nie jest za późno na poprawę więcej samo-krytki,proszę pamiętać ze pycha i arogancja zawsze kroczy przed upadkiem,a z każdego stołka można zlecieć xD

Zorientowany

Dawać wiecej przykładów?naprawdę mam tego więcej.....cdn....

Zorientowany

Pani Renata T,nakazala wyslac samochód z 6pracownikami aby Ci dostarczyli jej harmonogram wywozu smieci za rok 2018,bedac sama w biurze i majac ten harmonogram na biurku czy to nie jest nadużycie i narazenie firmy Interpromex na straty jak tak sie zarządza zasobami ludzkimi w tej firmie to nic dziwnego ze nie ma pieniędzy na godną płacę dla pracowników a to jest tylko mały przykład Jej zarzadzania w tej firmie jako Kierowniczki dzialu komunalnego,z usmiechem na twarzy kazala jechać kierowcy i 6 pracownikom bo w jej skrzynce na listy nie bylo harmonogramu,i stwierdzila ze inaczej im premie zabierze,wiec pojechalo auto i 6pracowników z jedna kartką na wskazany adres,narazajac firme na straty ale cóż kaprys Księżniczki to kaprys trzeba wykonać tak tam wyglada mniej więcej,pozdrawiam

A

Panowanie puki jest taka władza w mieście nic się nie zmieni twej firmie

Ziobro

Oj smierdzi prokuratorem w tej firmie

v

nie będą mieć ludzi to zobaczysz jak im wszystko stanie kto im będzie robił chyba mrówki

v

oni tak dużych robót drogowych nie prowadzą mają takie małe roboty drogowe łatanie ulic po zimie i zamiatanie wywóz śmieci te (usunięte przez administratora) się zajmują

INTERGÓWNO

bo łapę wyciągają do budżetu Będzińskiego podlizują się Będzinowi drogi remontują łatają koszą trawy zamiatają ulicę i temu Będzin ich lubi firma wszystko im robi w mieście myślą że co to oni nie są firmą złodziejską Renata siedzi w biurze i okrada to razem z Arkadiuszem kadrowcem do tego Bartłomiej

INTERGÓWNO

złe traktowanie ludzi zero BHP to jest firma dziady ktoś jak by to zgłosił do PIP to by im to nawet teraz zamknęli

INTERGÓWNO

przestaną śmieci wywozić zobaczycie jak będą hasioki w (usunięte przez administratora) tonąć osiedla będą zaśmiecone

INTERGÓWNO

no dobrze bo po Będzinie by REMONDIS jeździł a nie oni zobaczysz że to przestanie kiedyś istnieć jak z Będzina nie będą śmieci

Pl

Firma bez perspektyw gdyby nie urząd nie było by jej na rynku pracy. Każdy przetarg przegrany

Firma. Lajkonik

SKARGA BĘDZIE W URZĘDZIE

ŻEBY PANI KIEROWNICZKA WIEDZIAŁA ŻE IDĘ DO PREZYDENTA MIASTA BĘDZIN ŻE PANI MA PRACĘ I MI NIE CHCĘ DAĆ MIASTO PANIĄ WYRZUCI Z PRACY CO PANI WYPRAWIA Z LUDZIAMI I Z PRACOWNIKAMI TO TY KOBIETO RENATO I PANIE BARTKU NIE NADAJECIE SIĘ DO PRACY JESTEŚCIE IDIOTAMI MATOŁAMI DZIECINAMI Z PRZEDSZKOLA NIEDOROŚNIĘTE LUDZIE WY DO BIURA DO PRACY ANI SIĘ KIEROWNICZKA DO MIOTŁY NIE NADAJE I PAN BARTEK TO SAMO JAK I ONA ŻEBY TAKA KOBIETA I MĘŻCZYZNA NIEUDOLNI RZĄDZILI BIUREM W MIEJSKIEJ SPÓŁCE IDĘ DO URZĘDU ZROBIĘ PISMO PÓJDĄ TAM ZOBACZĄ JAKI MAJĄ W TEJ FIRMIE BAŁAGAN PRACOWNICY PRACUJĄ W ROBOCIE POD WPŁYWEM ALKOHOLU TA PANI KIEROWNIK NIC SOBIE Z TYM NIE ROBI ŻE MA PRACOWNIKÓW PIJAKÓW TO WSZYSTKO MIASTO SIĘ DOWIE

w.w.w.w

Jakie miasto taka firma

X

ja po cichu naślę inspekcje pracy firma nie ma żadnych przepisów BHP trzeba będzie to zgłosić do PIP co tam wyczyniają z pracownikami

X

stamtąd powinni się wszyscy zwolnić żeby to zdechło na dobre a nie za kocią wypłatę im tam pracować

X

interepromex to jest totalne (usunięte przez administratora) a nie firma tam będziesz psie odchody gołymi rękami wyciągać to się dowiesz co to za stuknięta firma ja tam pracy nikomu nie polecam bo jest dziadostwo donosicieli z rodzinki nie brakuje żadnych nie ma przepisów BHP w śmieciach grzebać bez rękawiczek do tego zakładu tylko dobra kontrola państwowa inspekcja pracy zapraszam na ulicę paryską 11

X

inni by mnie do pracy przyjęli choć na okres próbny a ona nic wcale woli nie przyjąć ona jest podupiona baba był by inny lepszy kierownik to by mnie przyjął do pracy co zrobisz jak tam chorzy ludzie za stołkiem siedzą w interpromex ludzie tam pracują i narzekają że dziadostwo a nie praca

i

dlaczego mnie (usunięte przez administratora) nie chcę przyjąć do pracy z czego będę żył dalej mało że w tym głupim kraju nie ma zasiłków nic to jeszcze mi nie chcę dać pracy ta wariatka jedna

i

ja chcę prace za ładowacza ma prace i ta (usunięte przez administratora) mnie nie chcę zatrudnić ale (usunięte przez administratora) kobieta razem z tym kadrowcem to jest głupia firma inter (usunięte przez administratora) pl dobrze traktują ludzi z rodzinki a obcymi pomiatają jak śmieciami znajomki donoszą i dostają premię

Smakosz

Za to spanie w krzakach to nawet 7zl brutto jest za duzo. Ludzie to patologia jest, nagrywajcie i na strone bedzina wysylajcie.

Zadowolony

Co tam słychać w Interpromyku(interpromexie),kierowniczka zmienila podejscie do pracowników juz ich nie straszy zwolnieniami?a jak tam Napoleon(Bartlomiej)dalej bez kutury i szacunku traktuje pracowników?a jak tam wspolpracownicy nadal donoszą na kolegów rano u Kierowniczki,a moze juz Wam pensje podniesli do 13,70 brutto/godz pracy czy nadal robicie za 7lub8zł/godz i niewiecie co nalezy zrobić?musicie wiedziec ze juz obowiazuje 13,70/godz i należało by sie upomnieć o swoje,bo robiac za mniej jest niezgodne z prawem.

Zadowolony

A ja uwazam ze P.Renata to najbardziej Sexuakna babka w tym zapyziałym miescie

@Zadowolony 07.04.2018 00:27

Widocznie za dużo przesiadujesz w jej gabinecie i malo widziałeś jedyne fajne co Ona ma to plecy jak wychodzi do domu...

Zostaw opinię o interpromex - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie interpromex