Interpromex

Będzin

Interpromex

Opinie o Interpromex

Franciszek

@Oz, w swojej wypowiedzi napisałeś kilka słów o zarobkach, ale czy od swojego pracodawcy możecie liczyć na pozapłacowe benefity? Mam tu na myśli udzielanie premii świątecznych lub oferowanie skorzystania z dofinansowań na prywatną opiekę medyczną. Jak ta kwestia prezentuje się w Interpromex?

Oz

Firma w której przy zarobkach 1800 -2000 netto piszesz podanie o podwyżkę i dostajesz odmowne z tekstem że jak się nie podoba możesz się zwolnić. Ok znajdziesz inna pracę lepiej płatną, zanosisz wypowiedzenie z prośbą o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron bo inny pracodawca już czeka i co ? Porozumienie stron nie wchodzi w rachubę. Masz odbębnić 3 miesięczne. Nowy pracodawca nie będzie czekał.Po kilkunastu latach pracy jesteś zmuszony zrobić "porzucenie pracy". Czysta złośliwość. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim podwyższyć wynagrodzenia .

Franciszek

Myślę, że wiele użytkowników forum oczekuje od Was merytorycznych wypowiedzi na temat interpromex, które nie łamią regulaminu wątku. Kolejny raz zachęcam Was do zapoznania się z nim. Proszę, napiszcie również coś na temat warunków zatrudnienia w firmie, gdyż forum dotyczy opinii na temat konkretnego pracodawcy, a nie pracownika interpromex.

Franciszek

Chciałabym Wam przypomnieć, że na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu, który akceptujecie przed dodaniem komentarza. Naruszają go między innymi sytuacje, gdy używacie wulgaryzmów, obraźliwego słownictwa, podajecie dane osobowe konkretnego pracownika lub jego pseudonim i inicjały. Wasze wypowiedzi nie przestrzegają regulaminu, więc dla przypomnienia dodaję link: https://www.gowork.pl/regulamin

BYŁY PRACOWNIK INTERPOMEX

NAJWYŻSZA PORA ŻEBY TO DZIADOSTWO (usunięte przez administratora) UPADŁO BO JUŻ MPGK ALBA DĄBROWA GÓRNICZA MA CHRAPKĘ ZA WAS PO BĘDZINIE WYWOZIĆ ŚMIECI

Adam INSPEKTOR
@BYŁY PRACOWNIK INTERPOMEX 06.05.2018 17:54

Nikt nie broni ALBIE wywozić śmieci w Będzinie. Jest jeden jedyny warunek jak mi się wydaję. Wygrać przetarg. To wszystko

Jaro
@Adam INSPEKTOR 08.07.2018 07:52

Ale to trzeba z komoniewskim ustawić

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Nieokrzesany RÓW

Hej przyjaciele czy na porannej odprawie nadal śmierdzi z (usunięte przez administratora) pani kierowniczce ?;-P

Wyborca

Najbardziej dziwi,ze skarbówka w Będzinie nie interesuje się tym ze Interpromex okrada miasto Będzin i Urząd skarbowy płacenie pracownikom pensji poniżej ustawowej pensji minimalnej jest łamaniem prawa pracy i kradzieżą,mniejsze podatki mniejsze wpływy do budżetu miasta,państwa no chyba że to jest układ na wzór miasta Gdańsk to wtedy jest to zrozumiałe ....

Adam INSPEKTOR
@Wyborca 14.06.2018 10:38

Trudno mi się zgodzić z takim stanowiskiem. Nie ma takiej opcji aby płacono mniej niż najniższe wynagrodzenie. Możecie pisać , że zarobki są małe , że chcielibyście więcej zarabiać ale nie piszcie proszę głupstw i to we własnym dobrze pojętym interesie. Jeżeli okazało by się że wynagrodzenie jest mniejsze to musi być uzupełnione do najniższego wynagrodzenia. I chciałem Wam koledzy powiedzieć , że wiem co piszę.

Franciszek

@anonim dobrze rozumiem, że jesteś pracownikiem interpromex? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków i organizacji pracy w tym miejscu? Co uważasz, że należałoby zmienić, aby praca była dla Ciebie satysfakcjonująca?

za 10 zł brutto niech sama ona kierowniczka grzebie w tych śmieciach taka robota powinna być dobrze płatna pracownik zarazki wszystko nabędzie ze śmietników

Franciszek

@anonim oskarżenie o mobbing jest poważną sprawą. W związku z tym napisz proszę czy w firmie występują zachowania opisane w poniższym paragrafie z Kodeksu Pracy: art. 94 §2 "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". @Wyborca to są mocne zarzuty, wysuwane na forum publicznym. Czy masz jakieś udokumentowane dowody na to, że interpromex działa w ten sposób? @Olo forum gowork nie służy do obrażania innych użytkowników. Jeśli masz jakieś doświadczenia z firmą, o której jest to wątek, proszę o merytoryczną wypowiedź.

Benek

Konkurencja inspiruje do pisania?

w tej firmie ja nie polecam żadnej pracy bo tam jest mobbing wyśmiewanie i donosy na pracownika a potem kończy się wszystko wyeliminowaniem go z zespołu pracowników czyli zwolnię go z firmy

pracownik interpromex

masz rację firma jest głupia i kierowniczka jest głupia (usunięte przez administratora)i głupie są też pracowniki pracować się z nimi nie da tylko przydało by się to zgłosić do PIP

Oceniacz

Myślę, że niektórzy nie wiedzą co znaczy słowo mobbing ale go używają!!!

IInspektor erektor

Pracowałem w tej firmie w 2017 roku na stanowisku kierowcy. Potwierdzam mobing jest przy każdej otrzymanej wypłacie. To ile się tam zarabia to poniżej kasjerki w Biedronce. Praca wokół komina, osiem godzin z czego pracy cztery. Robisz swoje i nie ma problemów. Podobno wczasy i ekstra pensje. Ja pracowałem krótko bo to co tam się dzieje to głowa mała. Nie polecam ludziom wrażliwym wizyty na szatni pracowników. Moje uszanowanie dla Pań które tam sprzontają. Na 100ludzi tam jest kilku normalnych. (usunięte przez administratora) brud, pot, alkohol, śmierdzące skarpety i gumiaki, kupa na ścianach. Ludzie poniżej poziomu, często śpią na szatni pijani i zafajdani. Kadra nie wiem, ja miałem ok jak robiłem swoje ale z tymi małpami się nie da pracować. Sprzęt w miarę nowoczesny ale bardzo zaniedbany. Abeesy i epeesy świecą zawsze, gumy z chin, awarie codziennie. Mechanicy na poziomie tarpana i nysy. Ogólnie gdyby nie Ci ludzie i śmieszne wypłaty byłoby ok jak na śmieciową firmę. Czytam te opinie i tylko utwierdzam się w przekonaniu że pracoją tam ludzie z lasu. Myślą że na gowork zwojóją cokolwiek. Ale jacy ludzie taka firma.

REMONDIS w Będzinie

ja by chciał żeby tą firmę wyżarł jakiś tam sobie REMONDIS

ocena negatywna

ja tej firmie daję ocenę negatywną

masakra

tam Pani kierowniczka robi mobbing z pracownikami

MASAKRA W BĘDZINIE

Masakra ten zakład to lipa i tyle

C

TA FIRMA TO WIELKIE NIE POROZUMIENIE

K

NIE PODEJMUJ TAM PRACY KRETYNIE ZNAJDŹ SOBIE COŚ LEPSZEGO ZOBACZYSZ STAWKI TO SAM UCIEKNIESZ

BYŁY PRACOWNIK INTERPOMEX

NO I DOBRZE ŻE FIRMĘ PRACOWNICY WYSMAROWALI NALEŻAŁO SIĘ NIECH (usunięte przez administratora)SIĘ BOI LUDZIE WYCZYTAJĄ KOMENTARZE TEJ FIRMY I NIKT TU PANI PRACOWAĆ NIE PRZYJDZIE TA FIRMA W BĘDZINIE TO WIELKIE NIE POROZUMIENIE NIE POLECAM TU NIKOMU PRACY ZA PSIE PIENIĄDZE 10 ZŁ BRUTTO ZA TAKĄ NĘDZNĄ STAWKĘ TO MOŻE PANI (usunięte przez administratora)BĘDZIE CIĄGŁA POJEMNIKI DO ŚMIECIARKI ALE NIE MY PRACOWNICY JA ZNALAZŁEM FIRMĘ CO PŁACĄ 16 ZŁ BRUTTO LEPIEJ JUŻ NIŻ (usunięte przez administratora)I PRZYJĘLI MNIE A NIE JAK U WAS TRUDNO SIĘ DOSTAĆ ZA 10 ZŁ BRUTTO ŚMIECHU WARTE

m

jedyna firma nie przestrzega BHP

mieszkaniec

inne firmy są żeby śmieci wozili

Będzin

ja nie wiem czy 10 zł brutto jest to zgodne z prawem tyle żaden pracodawca nie daje

n

niech Pani nie idzie do prokuratury przepraszam Panią kierownik ja bym chciał żeby Pani kierowniczka się zmieniła i pokazała wszystkim dobre serce

v

ja Pani nic groźnego nie grożę tylko żeby się Panią zajęła państwowa inspekcja pracy jak Pani postępuje z e swoimi pracownikami w tej firmie nie ma BHP żadnego przestrzegania o wypadek przy pracy jest szybko

PIP

na panią zawołam inspekcję pracy

f

na panią zawołam inspekcję pracy

Zostaw opinię o Interpromex - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interpromex