Opinie o Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.Pl S.A. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.Pl S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.Pl S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.Pl S.A. w Dąbrowa Górnicza

Czy można liczyć w Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.Pl S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Kazimierz

Babsko. Bez fstydu

Tadek Nowy wpis
@Kazimierz

A gdzie u niej wstyd całe życie bez wstydu

Agnieszka Nowy wpis
@Tadek

A może powiesz coś więcej o tym pseudo wstydzie, że tak twierdzisz? Co niby takiego robi, że tak po niej jedziecie?

Pipilot Nowy wpis
@Agnieszka

Gdzie ta gruba kapusta ,bo jej nie widze

Emilia Nowy wpis

Od dwóch lat nie ma aktualnych opinii. Szukam pracy w ochronie, mam duże doświadczenie i interesuje mnie system 12-godzinny pracy. Czy ktoś obecnie pracuje tutaj i mógłby mi coś o tej pracy powiedzieć?

Kolo

Istny cyrk . Ochrona obiektu zamiast wykonywać swoje obowiązki jest zajęta jeżdżeniem na rolkach a dzieje śię to na obiekćie Kasprzaka . A płaćic trzeba nie małe pieniądze , ale za co .

Filip
@Kolo

Ful wypas telewizor , wersalka itd nic tylko taka praca . To śię nazywa RENOMA

Grześiek
@Filip

Przećierz muszą na czymś spać

ryśio
@Grześiek

rano śpią , w nocy śpią .Co to za ochrona

Lokator
@ryśio

Nie mają nadzoru ani kontroli to robią co chcą.Jakie kierownictwo ,tacy pracownicy .Ochrona z Bożej łaski

Wiesiek
@Lokator

I tak śię dzieje dalej żadnego nadzoru że strony przełożonych

Grześiek
@Kolo

Spadnie śnieg będzie jeździć na nartach

PRACOWNIK
@ryśio

A zwłaszcza gruba śpi rano i w nocy ciężko ją dobudzić

MONTEREK
@ryśio

Zamontować czytniki obchodów i będzie po problemie ........SKOŃCZY SIĘ SPANIE...........

123 negotrust
@ryśio

Jak jest na czym to się śpi

Ryszardo
@Lokator

Ludzie co to za ochrona , śmiechy , śmiechy i jeszcze raz śmiechy.

Filip
@Grześiek

Jeździła na rolkach to teraz będzie na nartach , wszystkiego po niej można się spodziewać.

@Filip

Prowadzicie aktywna dyskusję w tym wątku, dlatego chciałbym zapytać, czy ktoś z Was ma może informacje czy aktualnie ta firma myśli może o zatrudnieniu nowych osób poszukujących pracy? Chętnie uzyskam rzetelną informację, jak to aktualnie wygląda.

Pracownik MZUM
@Ryszardo

Wymienić całom obecną ochronę MZUM.

Pracownik. N
@Michał

Dziwię śię pracownikom dyrekcji . M. Z. U. M że nie reagują na pracę obecnych pracowników ochrony.

Można liczyć na stała prace ? Czy raczej jako dorywcza ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.Pl S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Witold

@Kolo Myślę, że nie każdy może znaleźć pracę w dobrej firmie i stąd te bzdury!!

Ryszard

@unikat A co tak właściwie Twój komentarz wnosi do wątku na temat Przedsiębiorstwa Miejskiego Mzum? Nie do końca rozumiem. Ponadto, zapoznaj się z regulaminem, gdyż Twoja wypowiedź go łamie. Jeśli pracowałeś w firmie to proszę napisz swoją opinię.

unikat

Śmiechy na sali 30 urzędasów a pracowników 9 którzy nie mają co robić . to się ma nazywać Przećiębiorstwo , wytwórnia nierobów sponsorowana przez urząd i pana PREZYDENTA .GDZIE SĄ KONTROLE

orkan
@unikat

cała prawda MZUM

admin

Znacie dobrze firmę Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.PL Sp. z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.Pl S.A. - Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.Pl S.A.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Aleja Józefa Piłsudskiego 74
    41-303 Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.Pl S.A.