Instytut Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o.

Opinie o Instytut Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o.

Teraz jest jeszcze gorzej, jest dyskryminacja kobiet mających dzieci, prezesowa na korytarzach obmawia swoich pracowników do innych pracowników, nie pozostawiając na nikim suchej nitki. Jak się dowiaduje, że matka jest na zwolnieniu na dziecko (bo ma anginę lub jest w szpitalu ) to opowiada innym pracownikom strasząc ich, że pozwalnia wszystkie matki i pozatrudnia samych mężczyzn. Dochodzi do takich sytuacji, że pracownicy przychodzą chorzy z gorączką do pracy bo się boją. Stosowaniem mobbingu i dyskryminacji w tej instytucji powinna zając się Państwowa Inspekcja Pracy, tylko ludzie boja się zgłosić bo dla niektórych jest to jedyne źródło utrzymania , bardzo niskie zresztą. Szkoda, że PIP nie może sprawdzić takiej instytucji mając anonimowe zgłoszenie, trzeba się podpisać i jeszcze adres zostawić. A trzeba powiedzieć, że Instytut jest Spółką Skarbu Państwa.

Nikomu nie polecam pracy w IWP, to koszmar. Trzymajcie się jak najdalej.

Z długoletniego doświadczenia wiem że powyższa wypowiedź mija się z rzeczywistością. W IWP warunki są koszmarne, niskie zarobki a kadra zarządzająca jest niespełna rozumu i traktuje ludzi jak bydło pociągowe. Coś takiego jak socjal nie istnieje, a urlopy i zwolnienie chorobowe są źle widziane.

Zostaw opinię o Instytut Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o.