Mera Sp. z o.o.

Mera Sp. z o.o.

Opinie o Mera Sp. z o.o.

Zofia

@beta, czy według Ciebie rotacja pracowników jest spowodowana tym, że firma nie chciała przedłużać umów, czy też pracownicy sami rezygnowali? Wiesz może czym jest spowodowana ta sytuacja i jak jej zapobiec? Napisz więcej szczegółów o obecnej sytuacji w firmie, pomogą one osobom poszukującym pracy.

Zofia

Witam, jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie Mera? Długi czas nie pojawiały się komentarze dotyczące tego przedsiębiorstwa. Czy uważacie je za godne polecenia? Może jakiś pracownik mógłby się wypowiedzieć jaką umowę o pracę oferuje firma, czy pracownicy mają dostęp do benefitów pozapłacowych takich jak szkolenia, szeroki pakiet socjalny? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, na pewno wiele osób z tego skorzysta.

beta
@Zofia 30.05.2018 14:10

umowy śmieciowe, rotacja ludzi duża nikt tam długo nie pracuje o szkoleniach nie słyszałem

Jesteś doświadczonym pracownikiem? Znasz dobrze firmę Mera Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Mera Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mera Sp. z o.o.