Netsecure Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Netsecure Sp. z o.o.

darek

Głównym celem Netsecure jest dostarczanie rozwiązań bezpieczeństwa IT (antywirusy, firewalle, rozwiązania VPN, UTM, szyfrowanie, ochrona przed spamem i inne.). to dobra firma, ale rzadko szukaja osób do pracy, brak w niej rotacji.

gosc
@darek 21.04.2016 23:58

Dobra firma śmiech na sali. Umowa o najniższą krajową, trzeba się upominać by zapłacili. Szef MB obiecuje podwyżki premie itp, i obietnice to jedyne na czym poprzestaje. Jak by mogli to najchętniej za darmo by przyjęli do pracy. W dodatku wszelaka różnica zdań nie wchodzi w grę. Czasami zaplanowane jakieś zadania zostają nagle zmienione, jak coś się upomni że miało być inaczej to uzyskuje się odpowiedź "czy masz coś do tego". Sorry ale nie tak się postępuje z pracownikami. Szczerze to gorąco odradzam. Jak ktoś nie chce sobie psuć nerwów.

ktoś

NIE polecam , jak chcecie stracic nerwy to sie zatrudnijcie , a jesli juz sie zatrudnicie to pilnuje aby wszystko z Panem(usunięte przez administratora).mieć na papierze z terminem wyplaty. Pozdrawiam

gosc

ten Wasz szef nigdy nie byl chetny zeby płacić... a to to samo co w Warszwwce? Właściciel(usunięte przez administratora)

ng

fajna robota tylko za marne pieniądze.

Zostaw opinię o Netsecure Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netsecure Sp. z o.o.