Digital Solutions Dystrybucja Polska

Kraków

Opinie o Digital Solutions Dystrybucja Polska

Marta
użytkownik zarejestrowany

@lakd jesteś pracownikiem tej firmy? Czy wysokość zatrudnienia wzrasta wraz ze stażem pracy? Perspektywa wzrostu wypłaty często uspokaja potencjalnych pracowników.

lakd
użytkownik zarejestrowany

No właśnie zarobki prawdopodobnie na tym stanowisku nie są tak dobre jak mówisz, myślę @wiaok, że 2000 złotych netto zarobisz, no ale o 3000 złotych będzie ciężko podpisujesz chyba umowę o dzieło co kilka miechów

monter

będziesz wymieniac toneryi się caly upaprasz. A co ma robic handlowiec? sprzedawac czy tonery montować?

sjurek

aplikuj , i tak cie nie przyjma, a jak tak to wiszonko na telefonie 6h a 2h rozwoziła będziesz tonery

siurek

maj nejm is ajwon siurek z firmy didżital. chce państwu zaproponować drukarke typu bla bla bla i tak w koło Macieju all the time

szok

o matko jaka reklama hehe,

krakow

znów szukają naiwnego handlowca do krakowa. ktoś chętny? :D ,

ala kłosek

zawsze ta sama regułka przez telefon ale to nie jej wina, tak jej kazali i tak cały dzien bez efektu niestety a jedna z druga siedza i nic nie robia i podsluchuja co sie mówi przez telefon i pozniej komentuja a znaja sie tyle co pies na gwiazdach :D:D:D

dżak

pracowałem tam kiedyś, nie zbyt długo to fakt, na szczęście już odżyłem bo nie muszę pracować w "handlu" i prosić się i błagać, żeby ktoś coś kupił. Mam spokojną pracę( w tych czasach to fuks), auto służbowe i mam wyje...ne na przedstawicielstwo handlowe i telemarketing. Plus firmy: auto służbowe, wypłata na czas, Minusy: telemarketing to jest, rynek obstawiony, ciężko się umówić nawet na wizytę handlową. Ok rozumiem że trzeba zadzwonić, ale żeby przez cały dzień wisieć na telefonie i jeszcze słyszeć o minimum jakie trzeba wykonać : 50 telefonów dziennie do wykonania to jest przekichane. Jeśli ktoś jest w tej branży dlugo to wyzyje, nowi wyjadacze mają ciężko, przynajmniej w naszym rejonie (Kraków). No chyba, że ktoś ma szczeście (potrzebne w handlu) i jest bardzo zdeterminowany, jednak z miesiąca na miesiąc jak widzisz że Ci nie idzie, początkowy entuzjazm opada i po prostu brak motywacji robi swoje i marzenia o zarobieniu kokosów z prowizji stają się nie realne. Szkolenie w tej firmie oceniam jako bardzo słabe i zbyt krótkie, na szybcika. Aha i wymagaja od ciebie sprzedazy a jezdzisz po krakowie i tonery rozwozisz i wymieniasz je jak zwykly serwisant.

nigger

Hi Copy - opinia, oni mają sztame, ta sama parodia :D (usunięte przez administratora)

kardashian

nie polecam, najniższa krajowa, czarują premiami, których sie nie uzyska, no chyba że się wygra przetarg farcikiem lub telemarketerzy coś nagrają (max 1x w miesiącu).

ola

@"Ola - DSD", ale ja tam dalej pracuję i się nie podszywam pod nikogo. Pracuję w jednym z oddziałów firmy, nie napisałam, że w Krakowie pracuje. Jestem pewna, że byś się podpisała pod tymi słowami. Dobrze wszyscy wiedzą jak tam jest :) i ja też to wiem. Wszystko byłoby może i OK, gdyby nie KŁAMSTWA na każdym kroku. No chyba, tylko idiotka by nie zauważyła tych kłamstw. A ta strona jest po to własnie, aby się wypowiedzieć na tematy związane z pracą i warunkami.

Ola - DSD

„ola” proszę na przyszłość o nie pisanie komentarzy o firmie, używając loginu z Moim imieniem. Z racji tego, iż nadal pracuję w tym oddziale, podszywanie się pode mnie , jest niestosowne, tym bardziej, że nigdy nie podpisałabym się pod takimi słowami. Jeśli już jest chęć pisania na temat byłego pracodawcy , proszę używać swojego prawdziwego imienia, biorąc pod uwagę fakt, iż powyższy komentarz i tak jednoznacznie wskazuje, tylko na jedną osobę - autora takich stwierdzeń . Pozdrawiam

obserwiren

wooow strone www w koncu macie. szal radosci pewnie w firmie panuje :d

@ola

"kierownica" która udaje ze sprzedaje i szuka klientów, cały oddział ledwo "zipie". Podbiera oferty handlowcom, które "załatwił" telemarketer, a handlowcy wysyłaja tylko wizytówki tej smiesznej firmy, a ich strona internetowa wszystko ci powie :D ( dramat ta stronka). Udaja jedna wielką rodzinę, a jeden drugiego obgaduje za plecami, a po centrali (warszawce) jadą jak po burej s.... Aha i stanowisko P.H. to jest telemarketing i dostawa tonerów do klientów po krakowie z tego co zauwazyłam przez pewien okres czasu.

ola

porażka jakich mało !

Zostaw opinię o Digital Solutions Dystrybucja Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digital Solutions Dystrybucja Polska