Aon Polska
counter
3 14 28 5 1
xxx

ja mialam tam rozmowe o prace - wytrwalam do konca z kamienna twarza, i obiecalam ze na pewno oddzwonie, a cala rozmowa przebiegala tak ze, 2 jakis managerow staralo sie mnie przekonac ze mam beznadziejne CV, nawet jakies dziwne sugestie ze mnie niby yrzucili z poprzedniej pracy? zirytowalam sie ze zmarnowali moj czas ( cale szczescie mam doswiadczenie w prowadzeniu rozmow z turdnymi i upierdliwymi kontrahentami ), a swoja droga- to skoro uwazaja ze moje CV jest fatalne to po co w ogole zapraszaja na rozmowe takiego kandydata? Mysle ze to desperacja.

Tak28Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Aon Polska?

xxx

Tak28Nie
Ann Nowy wpis
Klient
@xxx

Wcale mnie to nie dziwi, musialas miec bardzo kiepskie CV skoro nawet piszac opinie popełniasz mnostwo blędów i literowek.

Błażej Nowy wpis

Dobry pracodawca i jednocześnie wymagający a to już nie podoba się niektórym?

lll Nowy wpis

Ja też nie polecam... jeżeli tak ma zarząd spółki... to chyba kazdego na to stać... Chęć zarabiania kasy.. zero empatii.. zero większej inteligencjii... Wystarczy spryt... ale serio czy o to nam w życiu chodzi....

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 223 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Aon Polska?

Sylwek

To tak- na naukę zawodu i na początek spoko, ale ze względu na kasę lepiej potem zmienić ta prace?

Zadowolony
@Sylwek

Nie tylko kasa definiuje człowieka. Aon nie stawia na rozwój inteligentych wiec to jest dobra firma na złapanie doswiadczenia

obecnie pracujący
@Sylwek

Ja przyszedłem z doświadczeniem. Zmiana była na lepsze.

TakNie

Jakie są mocne strony pracodawcy Aon Polska?

obecnie pracujący
@Pytanie

Mimo sporej firmy, w miarę rodzinna atmosfera, sporo dodatków (od platformy z biletami do kina aż po opiekę medyczna, szkolenia itp). Mi od prawie trzech lat pracuje się tutaj super.

Zadowolony

Dobra praca na początek bo można zdobyć doswiadczenie i pójść do pracy, która zapewnia godziwe warunki finansowe. Nie polecam jednak na dluzej niż dwa lata. Szefowie słabej jakości za wyjątkiem maksymalnie dwóch komorek. Płaca średnia. Nie polecam inteligentnym i głodnym sukcesu bo się rozczarują. Bardziej polecam firmy konkurencyjne - Marsh, Mercer, może nawet Willis.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 474 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Aon Polska?

Ula

To jest oczywiste, że jak się nie odzywają to znaczy, że maja kogoś innego. Firmy zastrzegają, że będą kontaktować się z wybraną osobą.

TakNie1
No_feedback

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie dają kandydatom feedbacku po spotkaniach rekrutacyjnych. Powinni dawać najlepszy przykład, zważywszy na branżę w jakiej działają.

Tak6Nie

Paulina

@Pracownik, zadowolenie z wykonywanej pracy jest bardzo ważne i wpływa na jej jakość. Co najbardziej sobie cenisz w firmie Aon Polska?

TakNie

Pracuję w Aon Polska i jestem bardzo zadowolona. Nie rozumiem ludzi piszących jakieś bzdury. Po co to robią, w jakim celu? Nie przyjęli to trudno i po temacie

Tak14Nie

Paulina

@Milka, w ostatnich dniach pojawiły się kolejne oferty pracy! Może teraz uda Ci się znaleźć coś dla siebie! Któraś z nich zwróciła już może szczególnie Twoją uwagę? ;)

Milka

Wśród nowych ofert nie ma nic dla mnie a szkoda bo jak firma dobra to trudno o wolne miejsca pracy. Może ktoś słyszał o nowych etatach? Z góry dziękuję.

John

Firma wykupuje pakiet usuwania komentarzy. Dodatkowo nierzetelnie podchodzą do małych klientów często ich wykorzystując.

kandydat

Wziąłem udział w jednej z prowadzonych dla tej firmy rekrutacji.(usunięte przez administratora) Moje wrażenia po spotkaniu są złe, bo taki brak przygotowania oznacza lekceważenie dla kandydata, który poświęca przecież swój czas. Pracy nie dostałem, ale jeżeli ta firma jest zarządzana przez takie osoby i w sposób, w jaki było prowadzone spotkanie ze mną, to nie ma czego żałować.

Tak8Nie

Minior
@kandydat

W związku z tym, że nie dostałeś się do pracy rozumiem Twoje rozgoryczenie. Ja mam inne doświadczenie z AON bardzo pozytywne. Pracuję i nie narzekam!!!

kandydat
@Minior

Potakiwaczu/potakiwaczko, względnie "przy..pasku", jedyne wrażenie jakie mi pozostało po wizycie w twojej firmie to irytacja wywołana kompletnym brakiem przygotowania wspomnianych dziewczynek.

Były

Pracowałem i potwierdzam powyższe informacje. Bardzo duży odpływ wartościowych ludzi i zatrudnianie osób spoza branży (sic!) nawet na stanowiska Dyrektorów Dep. nie służy wizerunkowi na rynku.

Były

Tak2Nie

erfg

nie widziałem w sumie żeby tutaj szukali jakiś osób na staż ale możesz się jednak upewnić tak w 100 %

Zostaw merytoryczną opinię o Aon Polska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aon Polska