Aon Polska

Opinie o Aon Polska

Paulina

@Pracownik, zadowolenie z wykonywanej pracy jest bardzo ważne i wpływa na jej jakość. Co najbardziej sobie cenisz w firmie Aon Polska?

Pracuję w Aon Polska i jestem bardzo zadowolona. Nie rozumiem ludzi piszących jakieś bzdury. Po co to robią, w jakim celu? Nie przyjęli to trudno i po temacie

xxx

ja mialam tam rozmowe o prace - wytrwalam do konca z kamienna twarza, i obiecalam ze na pewno oddzwonie, a cala rozmowa przebiegala tak ze, 2 jakis managerow staralo sie mnie przekonac ze mam beznadziejne CV, nawet jakies dziwne sugestie ze mnie niby yrzucili z poprzedniej pracy? zirytowalam sie ze zmarnowali moj czas ( cale szczescie mam doswiadczenie w prowadzeniu rozmow z turdnymi i upierdliwymi kontrahentami ), a swoja droga- to skoro uwazaja ze moje CV jest fatalne to po co w ogole zapraszaja na rozmowe takiego kandydata? Mysle ze to desperacja.

Paulina

@Milka, w ostatnich dniach pojawiły się kolejne oferty pracy! Może teraz uda Ci się znaleźć coś dla siebie! Któraś z nich zwróciła już może szczególnie Twoją uwagę? ;)

Milka

Wśród nowych ofert nie ma nic dla mnie a szkoda bo jak firma dobra to trudno o wolne miejsca pracy. Może ktoś słyszał o nowych etatach? Z góry dziękuję.

John

Firma wykupuje pakiet usuwania komentarzy. Dodatkowo nierzetelnie podchodzą do małych klientów często ich wykorzystując.

kandydat

Wziąłem udział w jednej z prowadzonych dla tej firmy rekrutacji. Rozmawiałem z dwoma kobietami, a raczej dziewczynkami, które nie przygotowały się na spotkanie ze mną. Jedna nazywała się Łotocka, a druga Obła. Moje wrażenia po spotkaniu są złe, bo taki brak przygotowania oznacza lekceważenie dla kandydata, który poświęca przecież swój czas. Pracy nie dostałem, ale jeżeli ta firma jest zarządzana przez takie osoby i w sposób, w jaki było prowadzone spotkanie ze mną, to nie ma czego żałować.

Minior
@kandydat 13.12.2016 19:20

W związku z tym, że nie dostałeś się do pracy rozumiem Twoje rozgoryczenie. Ja mam inne doświadczenie z AON bardzo pozytywne. Pracuję i nie narzekam!!!

kandydat
@Minior 17.01.2017 11:47

Potakiwaczu/potakiwaczko, względnie "przy..pasku", jedyne wrażenie jakie mi pozostało po wizycie w twojej firmie to irytacja wywołana kompletnym brakiem przygotowania wspomnianych dziewczynek.

Były

Pracowałem i potwierdzam powyższe informacje. Bardzo duży odpływ wartościowych ludzi i zatrudnianie osób spoza branży (sic!) nawet na stanowiska Dyrektorów Dep. nie służy wizerunkowi na rynku.

Były

erfg

nie widziałem w sumie żeby tutaj szukali jakiś osób na staż ale możesz się jednak upewnić tak w 100 %

ObserwatorUczestniczący

Opinia dot. spółki Aon Polska sp. z o. o. NA MINUS: - koszmarny chaos komunikacyjny, - olbrzymia ilość systemów do wprowadzania danych, wskutek czego Klient i jego potrzeby są na końcu, po aktualizacji wszystkich wewnętrznych baz, - niejasne i horyzontalne możliwości rozwoju kariery, raczej przez zasiedzenie niż przez realizację ambitnych projektów usprawniających działanie przedsiębiorstwa, - brak charyzmatycznych liderów i mentorów dla młodego pokolenia rozpoczynającego karierę - menadżerowie to ludzie od tabel i raportów, siedzący cicho pod zarządową miotłą, - brak szkoleń rozwijających kwalifikacje, - nieprzemyślana architektura korporacyjna, która powoduje, że zakresy obowiązków na różnych stanowiskach się pokrywają albo wzajemnie wykluczają, - duża rotacja - zwłaszcza jeżeli chodzi o młodych pracowników, którzy są sfrustrowani zabetonowaniem się korporacji na potrzeby pilnych zmian w strukturze, - przeciętne pensje, - brak realnych benefitów pracowniczych, - wymóg codziennego zabierania z pracy do domu laptopów, - odpływ wartościowych osób - drenaż wartościowego kapitału ludzkiego, NA PLUS: - sympatyczni pracownicy, - terminowość wypłat wynagrodzenia i odprowadzania należnych składek do ZUS, - siedziba w Warszawie w dogodnej lokalizacji OGÓLNIE: - delikatna korporacyjna musztra na początek kariery zawodowej (nie dłużej niż rok), po której zostaje w głowie CHAOS i frustracja na słowo "tutaj się nie pracuje, tu się gasi pożary", zasadniczo uczy jak wygląda rozparcelowanie odpowiedzialności na takie kawałki, że ostateczni nikt za nic nie chce wziąć odpowiedzialności, dryfujesz sobie sam - jako sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem, do brzegu, który najprawdopodobniej nazywa się KONKURENCJA

anima

Zespół IT realizuje wiele ciekawych projektów lokalnych i miedzynarodowych.Można się dużo nauczyć - w praktyce. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Polecam.

Zostaw opinię o Aon Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aon Polska