Opinie o Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Firma całkowicie niewypłacalna. Wypłaty nie są na czas, od dwóch tygodni firma nie posiada biura ani opłaconych licencji na oprogramowanie. Pracownicy są zwodzeni w kwestii powrotu do pracy w biurze. Nie polecam pracy w tej firmie,która może upaść do końca roku.

Ogólnopolski Serwis Ubezpi...

Szanowni Państwo...dopuściliście się oszczerstw i kłamstw wobec podmiotu, który Was nie zatrudnia!. Proszę sobie zadać trud i spojrzeć w umowę o pracę. Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy jest multiagencją, spółką prawa handlowego działającą na rynku od kilkunastu lat. Nie ma żadnej umowy z PZPN. Proszę o sprostowanie i usunięcie w trybie natychmiastowym!!!...

Kubi
@Ogólnopolski Serwis Ubezpi...

Tak, wydawca Inszury są Polskie Media, jesteście powiązani ze sobą i razem ponosicie odpowiedzialność za to co się działo w tym cyrku.

Były pracownik Nowy wpis

Od października zalegają z PPK, które pobrali z wypłaty. Odzewu zero

Goool Nowy wpis

Brak wypłat w dalszym ciągu prezes nie odpowiada każdy olewa pracowników masakra nie polecam

Jan Nowy wpis

I dalej to samo brak wypłat (usunięte przez administratora)firmą inszury to (usunięte przez administratora) mam nadzieję że jak najwięcej osób się dowie o tej słabej firmie

Firma zadłużona, nie płaca za biuro, nie płaca pracownikom, nie płaca partnerom. Systemów brak, firma jest totalna porażka organizacyjna. Oby ktoś się temu przyjrzał. Dumna wizytówka PZPN :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
. Nowy wpis

Grudzień dzień 11...ustawowo wypłaty na kontach powinny się znaleźć 8.12. "Prezes" jak zwykle ma wszystko w (usunięte przez administratora)i milczy oraz (usunięte przez administratora) pracowników że wysłał im wynagrodzenia.

Zadowolony pracownik

Nowy miesiąc, ta sama sytuacja. Brak wypłaty, przeciąganie terminu... Zero poszanowania człowieka.. W inszury nikogo nie interesują czyjeś zobowiązania, ważne żeby prezes mógł wylecieć na kolejne wakacje.

Ogólnopolski Serwis Ubezpi...

Kubi
@Ogólnopolski Serwis Ubezpi...

Bankrut

Firma zamyka biuro w Rzeszowie, czyżby upadek?

Xxxx
@Bankrut

a to oficjalne info? jeżeli tak to przed zakończeniem działalności musza rozliczyć się z pracownikami....

Xxxx

coś się zmieniło w temacie?

Kamil F

Pieniądze powinny wpłynąć do 10... Mamy 17 listopada, pieniędzy brak. Dzisiaj mecz reprezentacji, ciekawe czy pojawi się jakiś banner związany z wypłacalnościa wielkiego sponsora. Dla kadry w celu zrobienia sztucznej reklamy pieniądze są, dla pracowników którzy rzetelnie wykonują swoje obowiązki służbowe pieniędzy brak. Zapraszam do zakupu ubezpieczeń, mogą być Państwo pewni że zawarte umowy będą realizowane :)

Majki

Wypłaty obiecane na max dzień wczorajszy... Piątek. Pieniędzy dalej nie widać. Kierownik razem z prezesami śmieją się pracownikom w twarz... Jak można zostawić ludzi bez możliwości opłacenia rachunków, mieszkania...? Zbliżają się święta. Mam cicha nadzieję że do tego czasu otrzymamy chociażby cześć należnych nam pieniędzy...

Charlie

Wstyd, Sponsor Reprezentacji Polski nie płaci swoim pracownikom.

Grzegorz Dupa

Panie Grzegorzu Krupo, miej Pan odwagę i zapłać zaległe pieniądze :)

Qwerty

@Pracodawca Nie zatrudniacie się tutaj!!! Banda (usunięte przez administratora) wypłaty spóźnione albo w ogóle niezapłacone!!! Prezes olewa pracowników,nie płaci im,ma wszystko w (usunięte przez administratora)

Łukasz

Firma nie płaci na czas, oby upadła. Zero szacunku do pracowników

Xxx

@Pracodawca Firma nie płaci na czas pracownikom od pół roku.

Xxx

@Pracodawca Nie płacą zleceniobiorca od połowy bieżącego roku

Rg

Firma wspiera kryminalistów, skazanych za korupcję. całkowicie odradzam współpracy z tą firmą

Witam wszystkich. Chcę zapytać o wasze stanowisko na temat możliwości współpracy. Czy można pracować na 50% etatu? Dziękuje szczerze za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o.
  • Aleja Niepodległości 18
    02-653 Warszawa

Ogólnopolski Serwis Ubezpieczeniowy Inszury.Pl Sp. z o.o.