Boson

Opinie o Boson

ricki

Bardzo nieprzyjemna atmosfera, wszyscy pracownicy chodzą zestresowani, szefowie organizują jakieś pseudocoachingi, co chwilę ktoś się o coś denerwuje, ciągle mówi się o premiach, ale tak naprawdę praktycznie nikt ich nie dostaje. Przerażające miejsce, odradzam

onon

nie polecam, słabe warunki i "kosmiczne" rozmowy z szefem, na zasadzie co robisz, a to co robisz to mało, zawsze mozna wiecej, ale pokaz co dokładnie zrobiłes i ile, ale dlaczego tak mało... żenada.

peon

Fajna ekipa, atmosfera jest OK. Ale roboty jest sporo i praca niekiedy nerwowa, to trzeba przyznać. Można wyrobić sobie kontakty w fajnych firmach. Dla kogoś kto zaczyna to OK.

nlaa

Miejsce przerażające, nie wiem jak można w takich warunkach oferowac ludziom prace

ozi

małe pieniądze, beznadziejne warunki pracy, zero szans na premie, śmieciowe warunki.

slice

Bardzo słabe warunki pracy, nie nadrabiane wcale wynagrodzeniem - bo tez jest nędzne, ani atmosferą - bo właściciele skutecznie ja psują. Duża rotacja. No i programy jakie są prowadzone - sa bardzo słabe - nie sprawdzają się na rynku, dlatego prowizja jest czyms mało realnym. Odradzam.

suzana

W ofercie pracy umowa o pracę, a po dogadaniu się podkładana jest umowa o działo.... żałosne. Później ktoś udaje, ze niby przez pomyłkę, ale za chwilę okazuje się, że taka pomyłka była w przypadku każdego pracownika. Nie poważne traktowanie ludzi.

ja

Marne grosze rzucają, śmieciówka i oczywiscie jak juz skorzystaja z doswiadczenia i kontaktów to nie jest sie tam potrzebnym

maja

Nie polecam. Ani się tam nauczyc czegoś, ani zarobic, ani atmosfery nie ma.... ani umowy normalnej człowiek nie dostanie. Strata czasu i energii. Słynne "statusy" są chyba dla osób obłąkanych do zaakceptowania. Mała firma, ale "rodzinnej" atmosfery tam nie ma.

saaab

Na zdobycie pierwszego doświadczenia ujdzie, ale nawet pocżątkujący się tam mało nauczą, a jeśli ktoś ma już doświadczenie to lepiej nie tracić czasu. Kasa słaba i umowa śmieciowa.

worker

Boson - to żart a nie praca. Nie ma warunków począwszy od pomieszczenia - praca albo w piwnicy albo w kuchnio korytarzu, sprzęt się sypie, a kasa...może studenta zadowoli, chociaż wymagania są wysokie, właściwie najlepiej jak ktoś cuda potrafi robić w miesiąc to popracuje. Statusy z właścicielem... to regularny opierdziel

Kuba

Bardzo miła atmosfera. Moja pierwsza styczność z pracą mobilną i dobre wdrożenie do pracy, którą wykonuję dziś. Przy dobrej organizacji można było zarobić niezłe jak na studenta pieniądze.

Zostaw opinię o Boson - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boson