Opinie o Ślub Click w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ślub Click. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ślub Click na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ślub Click w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

.jan Nowy wpis

pracodawca się zwinął z Polski....

Patryk Nowy wpis

Zastanawiam się jaki jest powód takiego milczenia na forum? Mam nadzieję, że firma normalnie funkcjonuje? Pracowałem tu i miło wspominam ten czas.

ert Nowy wpis

@jan no ale to wobec tego jakie tam sa wymagania na takie stanowsikoo? ze zarabia sie az takie duze pienaidze zazwyczaj to wlasnie przy posiadaniu wyzszego wyksztaclenia to na takie mozna liczyc przeciez co prawda nie wiem wlasnie jak to jest tutaj..

jan

stanowisko normalnego sprzedawcy z doświadczeniem, płaca adekwatna do doświadczenia sprzedażowego. 3 ertfg nie zgadzam się z tym że trzeba mieć wyższe wykształcenie aby zarabiać 5, 8 czy 10 tyś. w swojej firmie mam pod sobą ludzi którzy nie mają wyższego a zarabiają naprawdę dobre pieniądze. najważniejsze jest doświadczenie i chęć rozwoju. wolę przyjąć do siebie człowieka z doświadczeniem a bez kierunkowego wykształcenia niż magistra bez doświadczenia liczącego na to że te magiczne "mgr" to przepustka do super płatnej pracy. oczywiście ideałem jest 25 latek z wykształceniem kierunkowym i 15 letnim doświadczenim :)

Brałeś udział w rekrutacji do Ślub Click. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jan

Kasa w sc była bardo dobra. Podstawa różna w zależności od negocjacji ja miałem 8000 netto plus ewentualne premie od wyrobienia kasy nie pamiętam ale chyba zaczynały się od 80% planu. Szef francisco spoko można było ich ładnie wycisnąć z kasy jak ktoś wiedział co robić. .... . Sam produkt słaby i handlowcy z góry wiedzieli że nic z tego nie będzie ale z czegoś trzeba żyć. Ekipa fajna głównie ludzie z pkt, pf.pl i innych yp.

Handlowiec

Ja pracowałam dla tej firmy, również nas oszukali i zniszczyli nasze dobre imie na rynku pracy. Ja , ze swojej strony, przepraszam wszystkie firmy, które poniosły straty przez tych oszustów.

grini

Chyba ,każda para jak bierze ze sobą ślub to chce żęby wszystko było dopięte na tip top, mam nadziej żę tutaj wszystkie usługi ślubne oferowane przez ślub click są najwyższej jakości i nie ma szans na zadna ale to zadna wpadke... sa tutaj ejszcze jakies zadowoolone pary ktore korzystaly z ich uslug?

henryk

no właśnie mnie tez ciekawi czy praca w ślub click byłaby dobrze płatna, tylko tyle, praca nie musi być przyjemnością ale ważne żeby kasa się zgadzała.co do opinii o samej firmie, to nie zważam na nie - jedno co mnie interesuje jak na razie: czy pieniążki są wypłacane regulaminowo i terminowo? pozdrawiam

tomek

no nie wiem czy ludzie nie wypowiadają się tutaj dlatego, że coś z tą firmą jest coś nie tak, tylko chyba dlatego, ze nie mają na to czasu. Poza tym powiedzcie mi jeszcze czy ta praca jest na pewno dobrze płatna, bo na ten temat też różne opinie słyszałem i nie wiem do końca jak to wszystko działa tak naprawde.

pulek

Znajoma nie płaci. Uzgodniła z nimi rozwiązanie umowy na warunkach zawartych w regulaminie. Poprosili o przesłanie odpowiednich pisemek itp. Niestety listy wracają, telefonów nie odbierają a na e-maile nie odpowiadają ....

agooosia

hej mam pytanie czy splacacie raty za ta niby reklamę?? czy ktoś ma jakieś doświadczenia w kwestii niepłacenia? jakieś problemy?

drex

I ja podpiszę się pod tymi opiniami, jestem restauratorem wydałem na reklamę w Slubcliku ponad 6 tys zł i nie otrzymałem nawet 1 zlecenia, mało tego przez rok trwania reklamy miałem raptem 3 zapytania- i tylko zapytania. Panie na spotkaniu przedstawiającym oferte bezczelnie kłamały ze w 2011r najmniejsza ilość zleceń dla restauratora organizującego wesela wynosiła 13/rok, maxymalna ponad 20.[usunięte przez administratora]

aga

Witajcie Ja od stycznia nie płacę ostatniej raty i nie mam zamiaru im jej płacic. Pisałam do nich mail z prośba o rozłożenie ostatniej spłaty na raty ale niestety żadna z 2 osob do których maila wysłałam nie raczyła mi odpowiedzieć. Więc nie płaciłam. Ale jakieś 2 tyg temu zadzwoniła do mnie pani [usunięte przez administratora] z zapytaniem kiedy zostanie uregulowana ostatnia rata. Powiedzialam jej ze pisalam z prośbą o rozlożenie platności na raty a ona ze w takim razie mam jej tego miala wyslać ponownie na jej mial. Tak też zrobiłam ale niestety ta Pani tez nie raczyła się odezwać. Nawet kilka dni temu napisalam jej kolejnego maila w razie przypomnienia co z moją sprawa :)Jakas paranoja ta firma. Nie zapłacę i koniec. Boję sie tylko jakis odsetek czy czegoś podobnego. Macie jakieś doświadczenia w tej prawie ? co radzicie płacic nie płacic? POMOCY !!! :) [usunięte przez administratora]

pipol

Silv - 2013-03-12 13:15:52 Dziś udało mi się dodzwonić - linia była aktywna, szkoda że automat tylko, zostawiłem wiadomość jutro też spróbuję. Jeszcze raz pytam czy ktoś się orientował czy da się rozwiązać z nimi umowę i odzyskać trochę pieniędzy.Od dwóch miesięcy tylko poczta głosowa się odzywa. Wcześniej jakaś pani odbierała a inne osoby też były na miejscu bo tylko przywoływała. Znajoma chciała rozwiązać umowę 3 dni po zawarciu ( czyli w terminie zgodnym z regulaminem ). Wysłaliśmy pismo które oczywiście nie zostało odebrane i wisiało na awizie 14 dni. Wysłaliśmy jeszcze raz to pisemko ( siłą rzeczy było po terminie) i udało się nam dodzwonić. Pani z działu finansowego stwierdziła że za późno teraz że po terminie. Jak powiedziałem że wysłaliśmy w terminie ale nie odebraliście to stwierdziła że „oni nie muszą niczego odbierać”. Raz udało mi się skontaktować z jakąś kierowniczką z tej firmy która powiedziała że jak udowodnię że wysłałem pismo w terminie to rozwiążą umowę w cenie 25% całości kosztów. No i od tego czasu cisza .... Wysyłam dokumenty o które prosili... nie odbierają. Dzwonię ... to tylko poczta głosowa albo nie można zostawić wiadomości. O mailach nie wspomnę...

Silv

Silv

A czy ktoś z Was dowiadywał się już co w takiej sytuacji można zrobić? Czy da się rozwiązać umowę przed końcem jej trwania bo choć część pieniędzy odzyskać?

oszukany

no bo teraz nie wiem czy firma faktycznie działa, i nasze zobowiązania należy uregulować (chcąc uniknąć komornika ;) czy też zawiesili działalność, ale co w takim przypadku z nieuregulowanymi ratami? Czy jest tu ktoś z Wawy, kto mieszka/pracuje w okolicy Grazyny 13/15, aby mógł udać się tam osobiście? Bo nie ma z nimi kontaktu telefonicznego... No i jak z naszymi zobowiązaniami? Płacić czy nie płacić?

Oszukana

no właśnie brak kontaktu.... Ja wczoraj próbowałam dzwonić na numer podany na stronie ale jest cały czas wyłączony Naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć

oszukany

a jaki znaczneie ma czas podpisania umowy, dlaczego o to pytasz?

Oszukana

Ja umowę podpisałam w październiku 2011 roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Ślub Click - Warszawa

Ślub Click
1.4/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Koszykowa 59 lok. 2
    00-660 Warszawa