ślub click

Opinie o ślub click

Patryk

Zastanawiam się jaki jest powód takiego milczenia na forum? Mam nadzieję, że firma normalnie funkcjonuje? Pracowałem tu i miło wspominam ten czas.

ert

@jan no ale to wobec tego jakie tam sa wymagania na takie stanowsikoo? ze zarabia sie az takie duze pienaidze zazwyczaj to wlasnie przy posiadaniu wyzszego wyksztaclenia to na takie mozna liczyc przeciez co prawda nie wiem wlasnie jak to jest tutaj..

jan

stanowisko normalnego sprzedawcy z doświadczeniem, płaca adekwatna do doświadczenia sprzedażowego. 3 ertfg nie zgadzam się z tym że trzeba mieć wyższe wykształcenie aby zarabiać 5, 8 czy 10 tyś. w swojej firmie mam pod sobą ludzi którzy nie mają wyższego a zarabiają naprawdę dobre pieniądze. najważniejsze jest doświadczenie i chęć rozwoju. wolę przyjąć do siebie człowieka z doświadczeniem a bez kierunkowego wykształcenia niż magistra bez doświadczenia liczącego na to że te magiczne "mgr" to przepustka do super płatnej pracy. oczywiście ideałem jest 25 latek z wykształceniem kierunkowym i 15 letnim doświadczenim :)

Jan

Kasa w sc była bardo dobra. Podstawa różna w zależności od negocjacji ja miałem 8000 netto plus ewentualne premie od wyrobienia kasy nie pamiętam ale chyba zaczynały się od 80% planu. Szef francisco spoko można było ich ładnie wycisnąć z kasy jak ktoś wiedział co robić. .... . Sam produkt słaby i handlowcy z góry wiedzieli że nic z tego nie będzie ale z czegoś trzeba żyć. Ekipa fajna głównie ludzie z pkt, pf.pl i innych yp.

Handlowiec

Ja pracowałam dla tej firmy, również nas oszukali i zniszczyli nasze dobre imie na rynku pracy. Ja , ze swojej strony, przepraszam wszystkie firmy, które poniosły straty przez tych oszustów.

grini

Chyba ,każda para jak bierze ze sobą ślub to chce żęby wszystko było dopięte na tip top, mam nadziej żę tutaj wszystkie usługi ślubne oferowane przez ślub click są najwyższej jakości i nie ma szans na zadna ale to zadna wpadke... sa tutaj ejszcze jakies zadowoolone pary ktore korzystaly z ich uslug?

henryk

no właśnie mnie tez ciekawi czy praca w ślub click byłaby dobrze płatna, tylko tyle, praca nie musi być przyjemnością ale ważne żeby kasa się zgadzała.co do opinii o samej firmie, to nie zważam na nie - jedno co mnie interesuje jak na razie: czy pieniążki są wypłacane regulaminowo i terminowo? pozdrawiam

tomek

no nie wiem czy ludzie nie wypowiadają się tutaj dlatego, że coś z tą firmą jest coś nie tak, tylko chyba dlatego, ze nie mają na to czasu. Poza tym powiedzcie mi jeszcze czy ta praca jest na pewno dobrze płatna, bo na ten temat też różne opinie słyszałem i nie wiem do końca jak to wszystko działa tak naprawde.

pulek

Znajoma nie płaci. Uzgodniła z nimi rozwiązanie umowy na warunkach zawartych w regulaminie. Poprosili o przesłanie odpowiednich pisemek itp. Niestety listy wracają, telefonów nie odbierają a na e-maile nie odpowiadają ....

agooosia

hej mam pytanie czy splacacie raty za ta niby reklamę?? czy ktoś ma jakieś doświadczenia w kwestii niepłacenia? jakieś problemy?

drex

I ja podpiszę się pod tymi opiniami, jestem restauratorem wydałem na reklamę w Slubcliku ponad 6 tys zł i nie otrzymałem nawet 1 zlecenia, mało tego przez rok trwania reklamy miałem raptem 3 zapytania- i tylko zapytania. Panie na spotkaniu przedstawiającym oferte bezczelnie kłamały ze w 2011r najmniejsza ilość zleceń dla restauratora organizującego wesela wynosiła 13/rok, maxymalna ponad 20.[usunięte przez administratora]

aga

Witajcie Ja od stycznia nie płacę ostatniej raty i nie mam zamiaru im jej płacic. Pisałam do nich mail z prośba o rozłożenie ostatniej spłaty na raty ale niestety żadna z 2 osob do których maila wysłałam nie raczyła mi odpowiedzieć. Więc nie płaciłam. Ale jakieś 2 tyg temu zadzwoniła do mnie pani [usunięte przez administratora] z zapytaniem kiedy zostanie uregulowana ostatnia rata. Powiedzialam jej ze pisalam z prośbą o rozlożenie platności na raty a ona ze w takim razie mam jej tego miala wyslać ponownie na jej mial. Tak też zrobiłam ale niestety ta Pani tez nie raczyła się odezwać. Nawet kilka dni temu napisalam jej kolejnego maila w razie przypomnienia co z moją sprawa :)Jakas paranoja ta firma. Nie zapłacę i koniec. Boję sie tylko jakis odsetek czy czegoś podobnego. Macie jakieś doświadczenia w tej prawie ? co radzicie płacic nie płacic? POMOCY !!! :) [usunięte przez administratora]

pipol

Silv - 2013-03-12 13:15:52 Dziś udało mi się dodzwonić - linia była aktywna, szkoda że automat tylko, zostawiłem wiadomość jutro też spróbuję. Jeszcze raz pytam czy ktoś się orientował czy da się rozwiązać z nimi umowę i odzyskać trochę pieniędzy.Od dwóch miesięcy tylko poczta głosowa się odzywa. Wcześniej jakaś pani odbierała a inne osoby też były na miejscu bo tylko przywoływała. Znajoma chciała rozwiązać umowę 3 dni po zawarciu ( czyli w terminie zgodnym z regulaminem ). Wysłaliśmy pismo które oczywiście nie zostało odebrane i wisiało na awizie 14 dni. Wysłaliśmy jeszcze raz to pisemko ( siłą rzeczy było po terminie) i udało się nam dodzwonić. Pani z działu finansowego stwierdziła że za późno teraz że po terminie. Jak powiedziałem że wysłaliśmy w terminie ale nie odebraliście to stwierdziła że „oni nie muszą niczego odbierać”. Raz udało mi się skontaktować z jakąś kierowniczką z tej firmy która powiedziała że jak udowodnię że wysłałem pismo w terminie to rozwiążą umowę w cenie 25% całości kosztów. No i od tego czasu cisza .... Wysyłam dokumenty o które prosili... nie odbierają. Dzwonię ... to tylko poczta głosowa albo nie można zostawić wiadomości. O mailach nie wspomnę...

Silv

Silv

A czy ktoś z Was dowiadywał się już co w takiej sytuacji można zrobić? Czy da się rozwiązać umowę przed końcem jej trwania bo choć część pieniędzy odzyskać?

oszukany

no bo teraz nie wiem czy firma faktycznie działa, i nasze zobowiązania należy uregulować (chcąc uniknąć komornika ;) czy też zawiesili działalność, ale co w takim przypadku z nieuregulowanymi ratami? Czy jest tu ktoś z Wawy, kto mieszka/pracuje w okolicy Grazyny 13/15, aby mógł udać się tam osobiście? Bo nie ma z nimi kontaktu telefonicznego... No i jak z naszymi zobowiązaniami? Płacić czy nie płacić?

Oszukana

no właśnie brak kontaktu.... Ja wczoraj próbowałam dzwonić na numer podany na stronie ale jest cały czas wyłączony Naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć

oszukany

a jaki znaczneie ma czas podpisania umowy, dlaczego o to pytasz?

Oszukana

Ja umowę podpisałam w październiku 2011 roku.

oszukana

Sorry, nie widziałam Twojego poprzedniego wpisu, więc powieliłam pytania co do kontaktu z nimi... Umowa podpisana w czerwcu zeszłego roku.

pipol

A kiedy "Oszukana" podpisała umowę ?

pipol

Ja wynegocjowałem rozwiązanie umowy z zapłatą 25% ale co z tego skoro nie mogę się z nimi od stycznia skontaktować. Telefon podany na stronie zgłasza tylko pocztę głosową na maile nie odpowiadają a przesyłki wracają nieodebrane... nawet jakbym chciał zapłacić to nie mam jak ... bo zero kontaktu z ich strony. Działają czy nie działają czy jak to jest ???

oszukany

kto z Was dzwonił tam ostatnio? Jak wygląda spłata Waszych rat? mnie zostało jeszcze trochę, ale od 2 miesięcy cisza... Płacić czy nie płacić? dość kasy już wyrzuciłem w ślubklikowe[usunięte przez administratora] żeby dalej tracić, więc napiszcie mi czy oni działają dalej?

sprawdzoneInfo

Nie wazne skad wazne ze to pewna informacja. handlowcy od pewnego czasu nie pracuja, w biurze te nie. pewnie bedzie strona wisiala, az sie umowy pokoncza i tyle

pipol

A skąd ta wiadomość... walczę z nimi od 3 miesięcy ale ostatnio nie mogę się skontaktować. Telefonów nie odbierają. Na maile nie odpisują. Korespondencja wraca.

uwagaUWAGA

SLUBCLICK zamyka dzialalnosc!! rozeslijcie do wszystkich !! SLUBCLICK zamyka dzialalnosc w polsce!! info potwierdzone!

elie

Jeśli tylko pozew zbiorowy coś ruszy w tym temacie to ja jestem jak najbardziej za!!! Jestem kolejną osoba oszukaną przez ten portal. Zapłaciłam ponad 3000 zł, efektów żadnych... [usunięte przez moderatora]

quario

zostawiajacie swoje namiary bo jak mamy sie kontaktowac [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] moze tam sie wszyscy kontaktujmy ,bedzie latwiej pozdrawiam

quario

Witaj Rzecznik Praw Konsumenta rczej nic nie pomoze;-( Bylem u prawnika i jest bezsilny;-( Oszukuja wszystkich zgodnie z prawem Chyba tylko jakis pozew zbiorowy moze cos naglosnic;-) [usunięte przez moderatora] pozdro

quario

Niestety tez sie nabralem!!!! JESTEM ZA ZBIOROWYM POZWEM PRZECIW [usunięte przez moderatora]. Ludzie ciezko pracują× i teraz muszą płacić "dziadom"

max

co racja to racja, mnie już przeszło, choć na początku też mięsem rzucałem. Szkoda nerwów, lekcja na całe życie:) Omijać szerokim łukiem cały ten portal i tyle:)

suzi

Racja i jeszcze raz rajcja. Ja też dałam się namówić. zapytań miałam tylko kilka i po tel. kontakcie wszystkie klientki zdziwione, że one nie wysyłały żadnych zapytań. raty spłacam i sama szukam klientów. [usunięte przez moderatora]

Adam

Mam pytanie... Czy wszyscy wpłaciliście im już całe kwoty. Ja na razie zapłaciłem tylko część i nie wiem czy płacić pozostałą kwotę czy ich olać ([usunięte przez moderatora] jednych!) Co o tym myślicie?

Artur S.

Faktycznie matoły zmieniły adres firmy Dzial Obslugi Klienta : [usunięte przez moderatora] Adres: Grazyny 13/15 02-549 Warszawa jest niedziela więc i tak nikt nie odbierze, ale jutro sprawdzę czy numer jest poprawny... U mnie również nie ma żadnych zapytań ślubnych, kierowanych bezpośrednio do mnie. Dla porównania dodam że na podstawie obserwacji prywatnej skrzynki mailowej, zainteresowanie przyszłorocznymi terminami wzrasta, dziwię się zatem że nikt z Warszawy i okolic nie pyta mnie o ofertę... Jak to możliwe? Ano tak to możliwe, dlatego że nikt tu nie zagląda...

natir1

Witam Widzę ze ta sama metoda (pewnie pana [usunięte przez moderatora]) na którą mnie tez naciągnąłProwadzę kwiaciarnię i też tak jak Pani czuję się oszukana!Cały czas myślę jak tu by ich ukarać .Wybieram sie do rzecznika praw konsumenta aby przedstawić całą ta sytuację i może on nam coś podpowie albo chociaż sprawdzą tą firmę i wezmą się za nią aby dalej nie naciągali innych ludzi.Mi też Pan[usunięte przez moderatora]. proponował współpracę jako podwykonawcę,nie było wogóle jednego słowa ,że to reklama.Na moje pytanie skąd ma mój numer telefonu odpowiedział ,że zostałam wskazana przez większość ze 100 osób do których dzwonił ślubclic i pytal o najlepszą kwiaciarnię w rejonie. Dużo by pisać ale widać ,ze to profesjonalnie przygotowana firma na [usunięte przez moderatora] swoich klientów .Będę się starała zgromadzić jak najwięcej osób i złożyć zbiorowy pozew do sądu. Pozdrawiam Natalia

gosc

jan - 2012-10-29 12:46:18 tak jest, jeszcze jakiś czas temu pozycjonowanie było ok- słowa ślub +miast, wesele+miasto wyskakiwały na 1 miejscu ale jako linki sponsorowane. W wynikach naturalnych nigdy tak na dobrą sprawę śc nie było. No i teraz widac efekty - nie ma kasy na SEM i nie ma ich na googlach, Więc nie liczcie na efekty i nowych użytkowników. jedena z pań która w g pracuje wysłała mi ich prezentację handlowę. piszą że inwestują ponad 1mln euro rocznie na pozycjonowanie- 50 tyś słów kluczowych na pozycjonowanie. LUDZIE co wy [usunięte przez moderatora] -potrale takie jak pf. pkt i zumi nie pozycjonują tyle słów kluczowych co wy. [usunięte przez moderatora]Janku, piszemy to co usłyszeliśmy o pozycjonowaniu portalu od jego przedstawicieli, dopiero po zagłębieniu się w temat, czyli po poznaniu portalu na własnej skórze odczuliśmy jakimi bredniami zostaliśmy omamieni...

jan

doUzytkownika

Haha widac ze firma PR juz dziala, stad taki pochlebny wpis. Niezla sciema nie dajcie sie nabrac! Ta firma moze kiedys przynosila efekty - rok, dwa lata temu nim Hiszpania odciela Polske od gotowki, wtedy byla kasa na pozycjonowanie i reklame. Teraz zostali zostawieni sami sobie, bez porzadnych pracownikow i sa tego efekty!! Wiele klientow wie doskonale co sie dzieje wewnatrz tej firmy!!!!

gość

kamea - 2012-10-27 16:56:57 Do Frajera! - 2012-10-26 21:08:08 A do kogo mam pisać? Jak mam tworzyć bazę klientów jeśli wejść na mój profil jest znikoma ilość... Zapytań nie mam żadnych od 2 miesięcy... Możliwości biznesowe okazało się że mają limit i więcej mi nie przysługuje, więc nie wpieraj mi że się nie przykładam do tego aby łapać zlecenia, tyle że zleceń tak samo jak klientów nie ma!!!! Z pustego i Salomon nie naleje, po to posłuchałem pana [usunięte przez moderatora] by mieć zlecenia, ale nie mam ani jednego.... Więc życzyłbym sobie żeby mieć choć jedno lub być w tak luksusowej sytuacji jak ty i mieć nawet!!! 2 lub 3, ale ich nie ma bo nawet jak mi klientki zostawiają adres e-mail i numer telefonu, to na 10 odpowiedzi na mail potwierdzenie otrzymuję jedno a reszta maili się cofa!! Jak zatem zdobyć to zlecenie? Trzeba być obrotnym? tak zgadza się! nie można czekać aż zlecenie przyjdzie samo bo wiadomo że nie przyjdzie! trzeba się zainteresować każdym mailem oddzwonić na podany numer telefonu (a to już rzadkość, niestety....) a jak jest numer to albo ktoś wcale nie prosił o ofertę albo słyszę \"nie ma takiego numeru\" Wszystko to wielka ściema za kupe szmalu, stworzona dla [usunięte przez moderatora], bo tylko tacy się na to nabiorą! [usunięte przez moderatora] to jest każdy kto się na to nabrał bez względu czy tak uważa że nim jest czy też uważa że nim nie jest! ha!zgadzam sie z tym , zadnych zamowien i pytan nie ma ,to jest wszystko fikcyjne.Wykupilam okno wystawowe, od maja anie razu nie bylam zamieszczona . Zlazylam reklamacje, po dlugich prosbach telefonach wyegzekwowalam w ramach rekompensaty baner i artykuł o mojej firmie .Przeslalma zdjecia artykuł , NO I CO? i NIC cisza! nikt juz sie nie odezwal . Po tygodniu dzwonie pytam ; ze czekam i słysze kolejne wymowki . Pan który moja strona sie zajmowal to juz nie pracuje , ze ktos to przejoł ,ale oni nic nie wiedza he he he i tak w kółko:) super coooooo?Współczuję Ci bo na starcie, ze względu na brak wykonania usługi utworzenia okna wystawowego, byłaś w jeszcze trudniejszej sytuacji... O takim zaniechaniu i zlekceważeniu w wykonaniu [usunięte przez moderatora].klika nie słyszałam ale jestem w stanie w to uwierzyć bo to slub [usunięte przez moderatora]! Prawdę mówiąc jednak, to to że mamy okno wystawowe na tym slubg. każe nam wierzyć że klienci na nas trafią, ale z oknem wyst lub bez niego, szanse na zlecenie są i tak nikłe... Daliśmy się nabrać, wszyscy bez wyjątku, i teraz płaczemy i płacimy...

kamea

Do Frajera! - 2012-10-26 21:08:08 A do kogo mam pisać? Jak mam tworzyć bazę klientów jeśli wejść na mój profil jest znikoma ilość... Zapytań nie mam żadnych od 2 miesięcy... Możliwości biznesowe okazało się że mają limit i więcej mi nie przysługuje, więc nie wpieraj mi że się nie przykładam do tego aby łapać zlecenia, tyle że zleceń tak samo jak klientów nie ma!!!! Z pustego i Salomon nie naleje, po to posłuchałem pana [usunięte przez moderatora] by mieć zlecenia, ale nie mam ani jednego.... Więc życzyłbym sobie żeby mieć choć jedno lub być w tak luksusowej sytuacji jak ty i mieć nawet!!! 2 lub 3, ale ich nie ma bo nawet jak mi klientki zostawiają adres e-mail i numer telefonu, to na 10 odpowiedzi na mail potwierdzenie otrzymuję jedno a reszta maili się cofa!! Jak zatem zdobyć to zlecenie? Trzeba być obrotnym? tak zgadza się! nie można czekać aż zlecenie przyjdzie samo bo wiadomo że nie przyjdzie! trzeba się zainteresować każdym mailem oddzwonić na podany numer telefonu (a to już rzadkość, niestety....) a jak jest numer to albo ktoś wcale nie prosił o ofertę albo słyszę \"nie ma takiego numeru\" Wszystko to wielka ściema za kupe szmalu, stworzona dla [usunięte przez moderatora] bo tylko tacy się na to nabiorą! [usunięte przez moderatora] to jest każdy kto się na to nabrał bez względu czy tak uważa że nim jest czy też uważa że nim nie jest! ha!zgadzam sie z tym , zadnych zamowien i pytan nie ma ,to jest wszystko fikcyjne.Wykupilam okno wystawowe, od maja anie razu nie bylam zamieszczona . Zlazylam reklamacje, po dlugich prosbach telefonach wyegzekwowalam w ramach rekompensaty baner i artykuł o mojej firmie .Przeslalma zdjecia artykuł , NO I CO? i NIC cisza! nikt juz sie nie odezwal . Po tygodniu dzwonie pytam ; ze czekam i słysze kolejne wymowki . Pan który moja strona sie zajmowal to juz nie pracuje , ze ktos to przejoł ,ale oni nic nie wiedza he he he i tak w kółko:) super coooooo?

Do Frajera!

Użytkownik

Kontrakt podpisałem pół roku temu i faktycznie zapytań dużo nie ma, a jeśli są to nie jakieś świetne. Ale mam sporą bazę dziewczyn, które wchodzą na moją reklamę i zostają mi ich adresy i telefony więc dzięki temu mam potencjalnych klientów. Udało mi się znaleźć 2 czy 3 klientki. Jeśli koledzy czekają aż klientki same przyjdą to powodzenia trzeba troche pracy w to jednak włożyć. Fakt obiecywano mi zapytania których nie ma za dużo ale i tak mi się opłaciło więc moze sie zastanowcie panstwo zanim cos napiszecie bo to co tu piszecie zupełnie mi sie nie zgadza i w dodatku robicie ze mnie [usunięte przez moderatora] którym nie jestem. pOzdrawiam

Krakowskie klimaty

widać że z kasą w [usunięte przez moderatora] clicku kiepsko. przeniesli się z centrum z koszykowej na za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie na mokotowie i są w budynku społem. czyżby [usunięte przez moderatora] zaczłą oszczędzać bo produkt się nie sprzedaje a może sam [usunięte przez moderatora] zauważa że nasi rodacy to nie tacy idioci jak hiszpanie i nie chcą kupować tego dziadostwa. Ciekawe ilu handlowców się jeszcze przewinie przez tą firemkę

smieszneTO

To grozi tym, ze sciemy i klamstwa firmy beda lepiej tuszowane w mediach.... i wiecej firm sie da na nich nabrac!

gość

dzięki za info, ale napisz czym to "grozi" co to zmieni? czy jest w ogóle jakaś szansa dla nas na zarobek? Za te [usunięte przez moderatora] powinni za to mieć proces!

smieszneTO

Zobaczcie!!!!!!!!! Teraz zatrudnili innych by kryli ich klamstwa i [usunięte przez moderatora]!! ........................ Portal ślubny klientem Image Doctors [usunięte przez moderatora] – portal pomagający zaplanować ślub i wesele – to nowy klient Image Doctors. Agencja zapewni mu pełną obsługę PR. [usunięte przez moderatora] sam zgłosił się do agencji z ofertą współpracy. Umowę podpisano na 3 miesiące (do stycznia 2013) z opcją przedłużenia na resztę 2013 roku. (es) .................... uwazajcie!!!

gość

no właśnie ostatnio tu bardzo cicho, co nie zmienia faktu że to dziadostwo dalej nas oszukuje!

RomanD

widze ze ladnie uciszyli wszystkich !!

gość

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ckyy - 2012-10-05 11:11:07 Ja również zostałem ( usunięte przez administratora )y przez Ślubclick. Przez 4 miesiące nie dostałem żadnego zapytania, które byłoby zgodne z tym co opowiadała mi( usunięte przez administratora )andlowiec, ktora swoją drogą nie odpowiada już na moje maile. Działanie tej strony jest żenujące, a cały portal to jeden wielki ( usunięte przez administratora )Uwaga, co raz większa treść naszych wypowiedzi jest usuwana przez administratora jak np. fikcyjne zapytanie Pani z Zespołu Ślubclicka, które nie miało w swojej treści słówka test - jak twierdzą ci [usunięte przez moderatora] no i kwota trzy tysiące pięćset siedemdziesiąt czyli haracz jaki każą sobie płacić też znika [usunięte przez moderatora]

gość

przecież co rusz ktoś coś negatywnego pisze, chcesz kopię tego na prywatnego maila? Negatywów na sg cała masa, na portalu nic się nie dzieje... artykuły to jakieś zasrane przedruki z bodaclick i innych bodaśmieci... aktualizacje na stronie głównej rzadziej niż raz w miesiącu... zapytania w strefie możliwości powielane, po kilka razy to samo zapytanie nieaktualny blog [usunięte przez moderatora] wisi cały czas na stronie głównej (osobiście nie dziwię się że się pani naczelna zwinęła z sg... ciężka kasa wydawana przez nas na "okna wystawowe" nie jest warta efektów jakie z tego mamy a propos, kto płaci raty? bo ja nie płacę :P bo niby co mi zrobią?

Zostaw opinię o ślub click - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ślub click