INTER-MIREX

Katowice

Opinie o INTER-MIREX

Patrycja

@Ja dlaczego nie polecasz? Powiedz coś więcej. Czy ktoś jeszcze wypowie się na temat firmy INTER-MIREX jako pracodawcy. Każda opinia jest ważna i pomocna dla osób, które zastanawiają się ad zatrudnieniem w tej firmie.

Ja

Nie polecam tam pracy

Kaja

A do kogo masz pretensje z atmosfera? To wina pracownikow a nie firmy, jeżeli pracownicy sie nie potrafią miedzy sobą dogadać to firmy za to winić nie trzeba

waszka

Ja
@waszka 06.05.2016 22:47
faktycznie od dawna nie było od nich żadnych nowych ogłoszeń. Jak cos bedziecie słyszeli to dajcie proszę znać...

Atmosfera się nie zmieniła jest nadal okropnie

ja

Nie polecam tam pracy!!! Forum zawiera samą PRAWDĘ!!!

zuzia

a czy ktoś pracował jako pracownik biurowy? w tej firmie czy duża rotacja?

teuta
@zuzia 31.01.2016 17:52
a czy ktoś pracował jako pracownik biurowy? w tej firmie czy duża rotacja?

Ja pracowałam, rotacja jest bardzo duża, ale zawsze możesz spróbować, w każdym bądź razie ja nie polecam

Nie jesteśmy zadowoleni!

A

atmosfera w pracy NIE jest dobra

Ctn

Nie wiem czemu tak się uwzieli na te firmę ...pracowałam tam ...tragedii nie było .

julia

A jest ktoś kto pracował w biurze?jakie opinie? Widzę że jest ogłoszenie o naborze

A.

Zwalniasz się sama a na całym Auchanie masz obrobioną 'dupę' przez szefową , że to ONA kogoś zwolniła, bo ktoś ciągle siedział i nic nie robił, ŚMIAĆ mi się chce, bo ja zwolniłam się z tej FIRMY sama i to nie przez to że siedziałam ale przez to że ciągle (usunięte przez administratora) jak osioł za darmo to raz a dwa szefowa tylko potrafiła kogoś(usunięte przez administratora) za to jaki jest, jak wygląda, i że wszystko jest źleeee ! tylko tyle potrafiła, nie stać jej na nic więcej. Ale nie patrzy na to że ten sklep upada przez jej chciwość oraz nielegalne rzeczy.

Michael

'Teuta' widocznie nie potrafię korzystać z internetu za to Ty tu śmigasz jak szczała :D:D:D:D

Teuta

Jeśli nie interesuje Cię praca w tej firmie tylko " informacja na temat tej Pani " to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę firmy i będziesz mieć namiary na "tę Panią " chyba potrafisz korzystać z internetu skoro jesteś na tym forum.

Michael

nie potrzebuję pracy tylko informacji na temat tej Pani, interesują mnie na poważnie takich ubrań ! Pozdrawiam serdecznie

xzxz

Michael pewnie chodzi ci o szefowa bo ona tak się ubiera. Rotacja jest tak duża że uda ci się umówić na rozmowę kwalifikacyjną i będziesz mógł osobiście zapytać gdzie kupiła owe rzeczy :) A jak będziesz miły i sympatyczny to może cię zatrudni na jakiś miesiąc :)

Iu

No ale skąd wiesz ze to pracownica ? W czarnych skorach to chodzi właścicielka sklepów ...ale ona ma (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) . .. (usunięte przez administratora)

Michael

Pozdrowionka dla Pani ze sklepu Lee Wrangler w Czeladzi,która nosi czarną skórzaną sukienkę z frędzelkami oraz jedyne w swoim rodzaju buty. Mam pytanie czy znacie te pracownicę? nie wiem czy to sprzątaczka czy sprzedawczyni, czy kto... albo wiecie skąd posiada owe ubrania i buty ? Proszę o poważne odpowiedzi, zbieram rzeczy z kosmosu i jestem tym zainteresowany. Michael

O Tym kierowniku, który ma umowę na kierownika.

v

A o kierowniku z którego sklepu mowa ?

J.

Jeżeli szefowe są(usunięte przez administratora) to cały personel ucieka :) delikatna różnica :) jakby się kierownik nie nadawał to prawdopodobnie w ogóle by nim nie został, a jednak nim był... i to dość długo :)

ANONIM

w tym sklepie nikt nie był kierownikiem od tego zacznijmy ! :D:D:D

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jeżeli kierownik się nie nadaje i nie umie zarządzać personelem to cały personel ucieka ....

Miko

RADZE WSZYSTKIM BY OMIJALI TA FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!! OBOJĘTNIE CZY CHCESZ PODJĄC PRACE W SKLEPIE CZY TEZ W BIURZE -NIE DECYDUJ SIĘ!!TE WSZYSTKIE WPISY SĄ PRAWDZIWE..PRZEZ 12H PRACY CIĄGLE JEST SIĘ OBSERWOWANYM PRZEZ SZEFOWE ( KILKA KAMER NA SKLEPIE)- NA CHWILE USIĄDZIESZ- ZARAZ DZWONIĄ Z PRETENSJAMI, A PRZECIEZ PRZERWA NALEZY SIE KAZDEMU!!! TYMBARDZIEJ PODCZAS PRACY 12H. MOBING I JESZCZE RAZ MOBING! ALE JAK PRACUJESZ TRZY DWUNASTKI POD RZĄD TO JEST OK, BO AKURAT NIE MA PRACOWNIKÓW WIĘC MUSISZ...NIE WAŻNE, ŻE MASZ INNE PLANY. CIĄGŁA ROTACJA PRACOWNIKÓW W FIRMIE, 3 MIESIACE JAK KTOŚ PRZEPRACUJE TO JUŻ SUKCES. PANI MIROSŁAWA MA WIECZNIE PRETENSJE, ŻE SŁABA SPRZEDAŻ, ŻE PRACOWNIKĄ NA PRACY NIE ZALEŻY, WYMYŚLI STO POWODÓW NIE ZADOWOLENIA, ZEBY CZASEM KTOŚ PODWYŻKI NIE CHCIAL... W TEJ FIRMIE JEST SIĘ PONIŻANYM... TYPOWY JELEŃ ZA 8ZŁ NA GODZINE OD ROBOTY...A PANIE SIEDZĄ W BIURZE I SZPIEGUJĄ PRZEZ KAMERY. powodzenia w prowadzeniu firmy dla Pań B. !!!

Cj

Zależy czy będziesz niewolnikiem czy nie . Jeśli nie będą miały pracownika innego to będziesz trochę pracować . Jak znajdą to bez skrupułów Cię zwalnia .

xxx

A wy tam pracujecie czy już nie? Jak długo można pociągnąć w tej pracy?

aero

Umowa ...zależy czy im zależy na pracowniku..jeśli nie ma kto pracować to ci dadzą od razu umowę o pracę na 3 mce jeśli im (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

kortez

A jak jest z płatnością i umowami?

kortez

Staram się o pracę w tej irmie.Jestem w szoku czytając opinie.... proszę o więcej informacji? Jak z pensja?jak z umowami?

Ben

Słyszałem ze szukają następnych jeleni do pracy w sklepach ale i w biurze , już obecna pani z biura niejaka (usunięte przez administratora)

GaGa

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, oszustki, wyzyskiwaczki, kierownik myśli ze wszystkie rozumy pozjadal, nierowne traktowanie (tylko lizuski nie musza sie niczego obawiac!) praca po godzinach! Omijac szerokim lukiem!

aero

Nigdy nie wiadomo co tam knuja i spiskuja. Jedna lepsza od drugiej choć niedługo je znalam to nic dobrego nie moge powiedzieć. Powinien się ktoś temu przyjrzeć jakiś pip czy Us bądź zus .w tej firmie nie szanują i nie wierzą nikomu.

wykorzystana
@aero 06.07.2015 14:19

Masz całkowitą rację, powinna się nimi zająć jakaś instytucja np. PIP albo inna która zajmuje się pracą, choćby nawet z takiego powodu, aby kolejne osoby które szukają tam pracy nie marnowały swojego czasu, nie były oszukane, nie wchodziły w to &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;, bo inaczej nie da się określić pracy w tej "firmie".

wykorzystana

Ktokolwiek napisał ten komentarz - nie pisz tak krzywdzących i fałszywych słów, bo czytając to żałuje, że nie zgłosiłam sprawy do PIP-u. Odpowiem przy okazji na pytanie z wcześniejszego komentarza: "czym zajmuje się firma Inter Mirex ?" - KŁAMSTWAMI PRZEDE WSZYSTKIM!!!...w tym są najlepsi...w tej firmie pracują osoby bez charakteru i sumienia...

bania

Nie szanują nikogo i tu jest problem . Fałszywosc to atut tych pan.

jg

Zero szacunku ze strony pan b. Dla osób tam pracujących . (usunięte przez administratora)

Alfa
@jg 25.01.2015 07:37

Dziękuję za info, o mało nie zrobila bym największego głupstwa, czyli zatrudniła się w tej firmie.

cda

Juz niedługo ani w sklepie nie będzie tak tam miał kto robić ani w biurze .są granice wytrzymałości tych dziewczyn

Inter Miex

INTER-MIREX SP.ZO.O. KOM sklepy Lee Wrangler Mikołów, Katowice Silesia, Bytom Agora, Czeladź M1, Betty Barclay Katowice: NIE POLECAM pracy w tej firmie! Pracownik jest, był i będzie traktowany jak śmieć, zero szacunku, wszystko co zrobi i tak będzie nie takie jak powinno być, nawet jak bardzo będzie się starał. Rotacja w sklepach jest olbrzymia. Wykorzystywanie, ani jednego pozytywnego słowa nie usłyszycie od SZEFOWEJ!

ja

Jeżeli ktoś się zastanawia, czy tam pracować, to odpowiedź jest jedna: NIGDY W ŻYCIU!!! Więcej szacunku zaznacie szorując toalety niż tam.

sss

w biurze

ad

zalezy gdzie bedziesz pracowac.?

sss

jak uważacie czy p. b.....ie są uczciwe?chcę tam podjąć pracę

zołza

oszustki, uwazac na nie, ladnie mowia a sa wredne obie

gg

Tam nikt szanujący się nie będzie pracował dłużej niż 2 miesiące .

ja

o widzę że p. B znowu się odezwały he he

jola

No i jak na biuro dość dziwna atmosfera .kobieta z dzieckiem.

PanienkaZokienka
@jola 08.10.2014 04:44
No i jak na biuro dość dziwna atmosfera .kobieta z dzieckiem.

No właśnie! radia nie można słuchać bo się człowiek rzekomo nie skupi na pracy, (usunięte przez administratora)

gd

Tam czy Ania czy Hania to i tak zawsze będzie źle. Po prostu paniom nie pasuje nikt i nic.one ja przecież niedawno zwolnić chciały ale gdzie znajdą takiego drugiego jelenia który jest tak posłuszny jak ona. Nie obrażając tej dziewczyny bo trzeba ja podziwiać.

zosia samosia

JS napisałą prawde

kinga???????

czyż by Ani w końcu się poszczęściło i je zostawiła?szkoda dziewczyny

ad

te opinie są na poziomie ludzi z zawodówki...nie obrażając ludzi z tych szkół.

ja

co tak panie B?ucichły? nagle pozytywne opinie zginęły?he he miałam racje jak łatwo je podpuścić

była

Pracowałam-WYMAGAJĄ- taki jest cel szefowej- ciagle idzie do przodu-TERAZ TO MI PROCENTUJE-NA wielu rzeczach jestm najlepsza w aktualnej firmie- więc chyba nie końca są takie ZŁE te szefowe......więc jak tam JESZCZE pracujecie -to zastanówcie się czy w nastepnej firmie szkoła życia zdobyta w Inter- mirex przypadkiem nie nie wychodzi na dobre,............

Zostaw opinię o INTER-MIREX - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-MIREX