Opinie o SK Invest Development Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SK Invest Development Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SK Invest Development Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SK Invest Development Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

anna Nowy wpis

Witam. Chciałam się zapytać dlaczego ciągle szukają tłumacza języka koreańskiego? Czy to jest spowodowane niskimi zarobkami na tym stanowisku? Ile się zarobi na takim stanowisku w waszej firmie? Właściwie proszę o jakąkolwiek informację dotyczące tego stanowiska pracy, studiuję filologię koreańską i interesuje mnie praca w waszej firmie.

Chętny do pracy.

Witam. 30 października (piątek) mam rozmowę . Jest lub ktoś kto był na rozmowie? Jak przebiega proces rekrutacji. Pozdrawiam.

Czarny
@Chętny do pracy.

Stary praca przy akumulatorach. Strach się bać, gorzej niż rak. Systematycznie będziesz tracił zdrowie... włosy, zeby a jak masz dzieci to super, bo kolejnych nie będzie. Poczytaj sobie o kwasach i środkach używanych do produkcji. Kuszenie kasą na rekrutacji, super, szkoda tylko że bez konkretów. Premia od widzimisięe kierownika, podziękuję.

Bob
@Czarny

Te komentarze piszą pewnie janusze biznesu co boją się że im pracownicy uciekną. W firmie nie będą produkowane baterie tylko podzespół tzw. separator nie trudno znaleźć jak to wygląda wystarczy wpisać w google.

D.P
@Czarny

Hahaha..... widzę że Twoja wiedza na temat pracy w SK jest równa twojej inteligęcji. Po pierwsze to nie praca przy akumulatorach, tylko przy separatorach do baterii. Jestem zatrudniony od Grudnia i nie mam powodu do narzekania, a wszystko co tu napisałeś jest kitem wyssanym z palca

Squeez Nowy wpis
@Czarny

Jestem byłym pracownikiem i mógłbym się wyrażać na wiele sposobów o tym zakładzie ale czytając ten komentarz nie wiem czy się śmiać czy płakać, widać że Pan nie miał z nim styczności a wystawia negatywna opinie, zakład zajmuje się produkcja separatorów, do baterii litowo-jonowych, wiec nie, nie są to baterie, żadne kwasy, żadne choroby, zdarzają się nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich miejscach dzięki którym odechciewa się chodzić do pracy, początki wspominam bardzo dobrze :) Pozdrawiam czytelników wraz z Leaderami- Ps, obserwujcie kapitanów :)

Ones Nowy wpis

Ta firma to (usunięte przez administratora) , zapraszają na rekrutację po czym każą czekać aż dwa tygodnie.....l aaaaapotem 0 odzewu mają gdzieś was, mają gdzieś ludzi "nawet nie raczą poinformować o niedostatku się do firmy, a co jeśli komuś bardzo zależy ! Wstyd , macie ludzi w czterech literach !

Stefan

Piszę tutaj żeby ostrzec naiwnych ludzi przed tą firmą. Oto moja historia: Pomiędzy 2009 i 2011 wysłałem do SK 6 do 8 aplikacji na stanowiska średniego szczebla w technice i produkcji, także z wymaganym wykształceniem średnim. Tu chciałem zaznaczyć że jestem inżynierem z dużym doświadczeniem w zachodnich firmach i z co najmniej dobrą znajomością 3 języków. Zero reakcji na moje wszystkie aplikacje. Przyczyna ignorancji moich aplikacji w tym, że mam lat 55+, a firma SK przyjmuje na takie stanowiska tzw młodych wilków i osoby z polecenia. W grudniu 2010 wysłałem aplikację (z ciekawości) na stanowisko pracownik produkcji, nie wymagane żadne doświadczenie i żadne wykształcenie. Wczoraj, 7 miesięcy po wysłaniu aplikacji (sic! co za bezczelność) dzwoni Pani z kadr i zaprasza mnie na rozmowę z jednodniowym wyprzedzeniem (sic! co za druga bezczelność). Okazuje się że spełniłem wstępnie ich wymagania (co za zaszczyt) na stanowisko pracownika produkcji. Informacja dla starszych osób które dostały lub dostaną zaproszenia na rozmowę na stanowisko pracownik produkcji w firmie SK: jesteście przedostatnią szansą dla firmy na zatrudnienie kogoś na odmóżdżające fizyczne stanowiska za min wynagrodzenie, ostatnią są Ukraińcy. Problem w tym że z nimi trudno się dogadać i rezygnują z pracy z dnia na dzień i firma wolałaby was - zdeterminowane osoby 50-65 lat których na rynku pracy w tym chrześcijańskim kraju miłości bliźniego zasadniczo nikt nie chce. I nie myślcie że dla waszego dobra, to dla dobra wyłącznie swojego, dlatego że nigdzie indziej w Europie firma SK nie znajdzie innych naiwniaków gotowych poświęcić 8-10 godzin każdego dnia swojego życia za ubliżające godności człowieka pieniądze. Informacja dla młodych: nie dajcie się bezczelnie wyzyskiwać firmie SK na stanowiskach fizycznych za 2000 netto, lepiej dać się wyzyskiwać nie bezczelnie bo za 2000 netto euro lub funtów choćby przy kasie w Holandii czy W.Brytanii. Niech sobie firma SK zatrudni Ukraińców, na nic lepszego nie zasługuje. Firma ta poniża i obraża waszych rodziców, proponując im co najwyżej fizyczne stanowiska ubliżające ich wykształceniu i doświadczeniu, licząc na ich desperację z powodu braku pracy i jeszcze nazywając to perfidnie tym, że firmie SK zależy na dobru ludzi starszych. Bezczelność pracodawców w tym kraju jest totalna, ale firma SK przekracza wszelkie jej granice.

Stefania Nowy wpis
@Stefan

Chyba rozjechały ci się lata... W grudniu 2010 Koreańczycy chyba nawet nie wiedzieli gdzie na mapie można znaleźć Polskę... Chyba że twoja ambicja pozwoliła Ci wysłać aplikację do Korei. Może ze względu na odległość nie zostałeś zatrudniony. Teraz, są w Polsce więc Ci proponują pracę... Proste... ????

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SK Invest Development Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie SK Invest Development Sp. z o.o. w miejscowości Dąbrowa Górnicza? Czekamy na nowe informacje odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Tu mieszkam

kto pozwolil zeby taka firma nas tu trula!!!!????? Podobno zeby ludziom gnija co w takich warunkach pracuja. Nikt ich nie zna, jeszcze nie produkuja i dobrze. Ciekawe co bedzie jak nas wszystkich zaczna truc. Nas i nasze dzieci!!!!

Ciekawy
@Tu mieszkam

Będzie to samo co w filmie Mroczne wody (tym z teflonem ) kto podpisuje takie zgody;(

D.P
@Tu mieszkam

Trująca to jest twoja opinia, za którą nie ma żadnej konkretnej wiedzy. Pracuje tu i znam doskonale proces produkcji i będzie to jeden z naj mniej trujących zakładów w okolicy. A jak ci tak przeszkadza trucie to czemu mieszkasz zaraz obok Huty Katowice??? Na mazury polecam przeprowadzke. Ps. Też mieszkam w okolicy SK

MC

Świetny zakład, ludzie również bardzo sympatyczni/ póki co, ale miałem okazje rozmawiać z człowiekiem z każdego szczebla i nie mam prawa mieć żadnych zastrzeżeń, jeśli chodzi o pieniądze ? Super sprawa bo tak naprawdę wiemy co tam robimy, oczywiście że liczę na jakieś niespodzianki, nie mówię że odrazu ale mam zamiar rozwijać się w tym zakładzie, plan działania już mam, teraz tylko realizacja, choć większość mnie zna i również żadnych zastrzeżeń do mojej osoby nie maja. Pozdrawiam wszystkich gorąco ! Czekam z niecierpliwością na start ! MC

romek

Witam wszystkich mam takie pytanie do osób które przerobiły 3 miesięczny okres próbny czy po owym okresie pracodawca podnosi stawki za pracę ?

Zenek
@romek

No niestety nie podnoszą :(

Witam jestem zainteresowana pracą na jaki adres trzeba wysłać CV pozdrawiam

Kamila
@Ania

Ja niestety nie wiem, gdzie można wysłać CV do pracy w firmie SK Invest, ponieważ widzę, że nie mają żadnej strony internetowej, być może ktoś inny będzie w stanie Ci odpowiedzieć na ten temat. Napisałaś jeszcze, że jesteś zainteresowana pracą w firmie. A jakie stanowisko pracy Cię interesuje?

Aga

Od kiedy praca w tej firmie? Są przyjęcia?

Arek

Można brać bez problemu wolne ?

Hgf

Mam pytanko kiedy bedzie przewoz do pracy bo nie idzie tam dojechac zwyklym autobusem

ktos
@Hgf

Jak na razie chyba wam prawdy nie mówią, budowa się ciągnie, nie ma nawet infrastruktury skończonej, co dopiero pomieszczenia socialne. może latem 2021 :)

Budowniczy

Chciałem wszystkich poinformować, iż budowa nadal trwa, wszyscy wiecie, jednak widząc jak Azjaci traktują Polaków na budowie, źle wróże tym biedakom którzy będą pracować w fabryce. Popularny jest pewien mały gruby kierownik, który ma pod sobą wielu Ukraińców, których kipie, rzuca nimi na budowie. BHP jest na tyle agresywne i nie spełnia swoich zadań, zajmując się jak to bywa na budowach rzeczami które ich nie dotyczą, Jednak prawda jest taka że w trakcie budowy to już (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) poniżaniem ich i zastraszaniem. Dobrze że ja spieprzam z tej budowy.

Zostaw merytoryczną opinię o SK Invest Development Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w SK Invest Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SK Invest Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SK Invest Development Sp. z o.o.?

SK Invest Development Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Staszica 20
    41-300 Dąbrowa Górnicza

SK Invest Development Sp. z o.o.