F.H.INTER-MIREX

Bytom

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o F.H.INTER-MIREX

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.INTER-MIREX

bingo
użytkownik zarejestrowany

niektórzy pracownicy @kris po zwolnieniu są rozgoryczeni , mają pretensje do firmy i wylewają je np. na forum

a

Atmosfera jest nie do wytrzymania!!!!

zzzz

HAHA!KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ Z POWYŻSZEJ OPINI, NAPISANEJ W BIURZE FIRMY NA POLECENIE SZEFOWEJ...

DEPRESJA

NIE PODEJMUJCIE PRACY W TEJ FIRMIE!!! MOBING JESZZCE RAZ MOBING...WIECZNE NIE ZADOWOLENIE SZEFOWYCH, PRETENSJE... NIE DA SIĘ TEGO WYTRZYMAC PSYCHICZNIE NA DŁUŻSZY CZAS...!!!

pracownik

Nie jest to miejsce dla osób, które oczekują wysokiej kultury osobistej, szacunku i obiektywizmu. Panujące w pracy zasady (opierające się przede wszystkim na KARACH, upomnieniach, sianiu strachu) sprawiają, że przychodzicie tam i pracujecie z poczuciem straconej godności za marne pieniądze. Szefowa i jej córka to osoby, które zapomniały, co to znaczy "być człowiekiem" w każdej sferze życia. Zamiast śledzić każdy krok pracownika za pomocą kamery, siać kłamstwa i postrach, wymyślać nowe sposoby na nieuznanie uzasadnionych reklamacji klienta oraz robić zagraniczne zakupy, polecam otworzyć książkę na temat podstaw komunikacji i kultury. Może wtedy nie tylko życie pracowników się poprawi, ale także życie prywatne pracodawczyń, bo przecież nie tylko pracownicy mają problem, aby z tymi Paniami związać się na stałe.

Pracownik

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Miałam duże doświadczenie w pracy w innych sklepach. Do zmiany miejsca pracy skłoniła mnie wizja (usunięte przez moderatora) dotycząca dobrej atmosfery w sklepie, rewelacyjnych zarobków, dobrego traktowania pracowników, szans na awans itd.. Swojej decyzji będę żałowała do końca życia!!! Podczas pracy w tej firmie trzeba zapomnieć co znaczą takie słowa, jak: szacunek, zaufanie, kultura, komunikacja, uczciwość. Uwolniwszy się z tamtej pracy, mogłam wreszcie głęboko odetchnąć. Miesiąc zajęło mi uporządkowanie swojej psychiki po tym doświadczeniu. Teraz pracuje w innym sklepie, w którym panuje dobra atmosfera i godziwe zarobki.

Zostaw opinię o F.H.INTER-MIREX - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.INTER-MIREX