Eta Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Matwiejczuk

Dąbrowa górnicza

Opinie o Eta Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Matwiejczuk

anonymous

Odradzam tę firmę! Zarząd kosi miliony, buduje sobie pałace, a my zapier..... za najniższą pensję, a jak się nie podoba to won!

nie powiem

Beznadziejna firma, beznadziejne zarobki. Tyle w temacie. NIE POLECAM

anonim2

No ostatnio za duzej wyplaty nie bylo ale tez konkretnej roboty nie bylo. Ale byly tez niezle wyplaty bo zarabialismy ponad 3 tys. Ale zeby zarobic trzeba (usunięte przez administratora). Takze jak wszedzie raz jest lepiej a raz gorzej.

moze i atmosfera jest ale jak chcesz j(usunięte przez administratora) za marne grosze to eta zaprasza!!!!!!!naobiecuja a pozniej najnizsza krajowa hehehh odradzam

Zostaw opinię o Eta Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Matwiejczuk - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eta Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Matwiejczuk