Bobart

Pszczyna

Bobart

Opinie o Bobart

Agnieszka

@Marian, jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce, należy wyjaśnić ją bezpośrednio z pracodawcą. Na forum nie wolno obrażać innych osób! Napisz proszę, czym dokładnie się w firmie zajmowałeś. Czy pracodawca zaoferował umowę o pracę?

Marian
@Agnieszka 13.10.2018 15:01

P. Agnieszko kim pani jest że broni pani takich pracodawców , odpowiem pani też na pytania które pani zadaje, otóż czas na wyjaśnienia z pracodawcą już dawno minął, po dwóch miesiącach przepracowanych w tej firmie i zero wynagrodzenia przestałem przyjeżdzać do pracy oczywiście szefa uprzedziłem że jeśli mi nie wypłaci bynajmniej jakiejś części wypłaty to od jutra mnie nie ma. Oczywiście nic nie wypłacił, jeździłem kilkanaście razy, dokładałem paliwo 50 km w obie strony i raz dostałem 100 zł. Ile można jeździć, umowę miałem i mam ją do dziś , jest to umowa o dzieło i co z tego ,pójdę do sądu wygram a on i tak nie odda bo nie ma. Piszesz, że na forum nie wolna obrażać a wolno,< okradać ludzi?, ja nikogo nie obrażam ja przestrzegam następnych co ich czeka jak się tam zatrudnią. Masz jeszcze jakieś pytania proszę pisz odpowiem.

@Marian 25.10.2018 00:34

Oczywiście takie działanie ze strony pracodawcy jest niedopuszczalne, jednak pisząc komentarz na forum zgadzasz się z postanowieniami regulaminu, które mówią o tym, że nie należy w obraźliwy sposób wypowiadać się o innych. Jeśli firma nie wypłaciła należnego wynagrodzenia, warto skierować sprawę gdzieś dalej.

Marian

Witam tu (usunięte przez administratora),panie (usunięte przez administratora) czekam od 2014 roku( pracowałem 3 miesiące;styczeń, luty ,marzec) na wynagrodzenie za moją pracę, dostałem tylko 100 zł po które jeździłem parę razy. Jest pan oszustem, żyje pan za czyjeś pieniądze.

Agnieszka

@anonymous, możesz w bardziej szczegółowy sposób opisać swoją sytuację? Czy byłeś lub jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Merytoryczne komentarze mogą pomóc innym osobom poszukującym zatrudnienia. @Pedro, czy jesteś w jakiś sposób związany z tym pracodawcą? Możesz opisać zalety pracy w Bobart?

Ziebi

Panie Szulc czekam na zwrot zaliczki z odsetkami.Roboty Pan nie wykonał , żyje Pan za cudze., zero honoru, ambicji.Firma beznadziejna. Przestrzegam.!!!!

anonymous
@Ziebi 04.04.2018 14:51

Mam taką samą sytuację. Wziął zaliczkę i tyle go widzieli!!! (usunięte przez administratora) Unikajcie go jak ognia

@anonymous 14.08.2018 08:23

Nr tel 797491058 zadzwon

Pedro

Chyba nie do końca jest prawdą to co piszecie. Firma ma opinię dobrego pracodawcy i wprost jest to niemożliwe.

Agnieszka

Czy ktoś w rzetelny sposób przedstawi warunki zatrudnienia w firmie? Jakich umiejętności wymaga pracodawca? Może macie jakieś rady dla potencjalnych kandydatów? @Maria, rozumiem, że nie jesteś bezpośrednio związana z firmą, a czy Twój mąż kontaktował się z pracodawcą w problematycznej kwestii? Zwróć też uwagę na regulamin, na forum nie należy nikogo obrażać!

Maria

Uwaga wszyscy ludzie co szukają roboty omijajcie Bobart, szkoda waszego czasu i zdrowia, ta firma to dziadostwo,mój mąż nie dostał wynagrodzenia za pracę w 2014 r. Pracował 2 miesiące i dostał tylko 100 zł, do dziś nie otrzymał 3 tysiące zł.

Bartosz

Słyszałem, że firma ma dobra opinię jako pracodawca!!

Jacek

Może firma potrzebuje pracowników?

Ziebi

Przestrzegam przed tą firmą i szefem nie dajcie się nabrać 10 miesiąc mija a firma nie ma pieniędzy żeby oddać zaliczkę roboty nie wykonała.czekam na wyrok sądu. Pozdrawiam

Agnieszka

@Zainteresowany, firma oczywiście działa. Interesujesz się tą firmą gdyż masz chęć tam pracować czy jesteś zainteresowany usługami jakie świadczy firma? w celu skontaktowania się z Bobart najlepiej skorzystaj z tej strony: http://www.zumi.pl/2247781,Bobart_Pracownia_Kowalstwa_Artystycznego_Jerzy_Szulc,Pszczyna,firma.html , masz tu numer kontaktowy, mail i NIP firmy

Ziebi

Jak byłem zapytać o barierki po dwóch miesiącach to szef udał zdziwionego a potem warsztat był zamknięty a następnym razem szef coś tam spawalnicze na warsztacie.jezeli chodzi o usługi nie polecam a jak zachowuje się tak jak do klientów to odpowiedź jest prosta.Zenada no chyba że ktoś chce pracować za darmo albo prosić się o kase

Zainteresowany

Czy firma normalnie działa? Dlaczego zupełnie nikt nie pisze?

Ziebi

Przestrzegam przed firma 4 miesiące po terminie balustrad nie wykonano zaliczkę szef wziął w wysokości 50 procent wartości roboty. moim zdaniem dziadostwo sprawę skierowałem do sadu.szkoda zachodu szef to kłamcą i oszust

Agnieszka

@Dzidek mógłbyś napisać coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w bobart? Dużo osób trafia tu szukając opinii o być może przyszłym miejscu pracy. Warto by te wpisy mogły im choć trochę pomóc. To co nie odpowiadało Tobie i jest powodem tego, że firmy nie polecasz, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Co konkretnie sprawia, że według Ciebie nie można polecić innym tego pracodawcy?

Dzidek

Witam nie polecam tego pracodawcy

Agnieszka

@b i z to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Kto z Was pracuje w bobart? Co więcej możecie napisać o warunkach panujących w firmie? Jak oceniacie bobart jako pracodawcę? Czekamy na Wasze komentarze.

ert

super nieczesto sie czyta takie ochlebne opinie na temat jakiejs firmy :) jak tutaj @b i z czekam caly czas az pojawi sie mozliwosc podjecia pracy u nich

b i z

super firma. dobrze wykonana robota (bardzo dobrze) pełna kultura pracowników i szefa polecamy!

inny klient

Super firma, fachowa robota, szef i pracownicy bardzo mili. Zastanawiały mnie te złe opinie na tym serwisie i podpytałm pracowników- są zadowoleni z pracy. Ja jestem zadowolony z tego co mi wykonali. Nic dodać i nic ująć. Sądzę, że złośliwość ludzka wychodzi w tych opiniach. I szczerze powiem: "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień".

klient

Dwa razy ta firma wykonywała dla mnie kowalstwo i za każdym innym razem też tam się zgłoszę. Moi znajomi też są zadowoleni. Cena przystępna, a widząc ile zapłacił mój sąsiad za byle jaką robotę to ja mam super jakość w niższej cenie. Projekty "pod wymiar" dostałem trzy i każdy ekstra. Zwłaszcza szef bardzo kulturalny i ma wiedzę o tym co robi. Firma stara się nie brudzić i sprząta po sobie. Jestem bardzo zadowolony. A jak spytałem się pracowników jak się im pracuje to żadnej złej opini nie usłyszałem (nawet od takiego jednego co mniej umiał od innych). Zskakują mnie złe opinie pracowników, a zwłaszcza klienta. Wszedłem na tą stronę żeby dobrze napisać, bo należy wspierać dobrych fachowców. Złe wpisy- nie wierzę w nie, myślę że firma która działa od tylu lat ma zapewne jakieś potknięcia bonikt niejest bezbłędny,ale też ma wielu wrogów zwłaszcza w zwolnionych z pracy pracownikach. Niestety ludzie są zawistni. Ja polecam tą firmę.

Maria

No panie szefie nie odzywa sie pan długo, pewnie szlag pana trafia że jakaś baba pana rozpracowała.A tak na marginesie to wypowiedz - Michał - 2015-08-26 10:20:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) (Ha ha. Śmiać mi się chce jak widzę te wasze wpisy) -PEWNO ŻE CHCE SIĘ PANU ŚMIAĆ Z TEGO ŻE NIE ZAPŁACIŁ PAN TYLU OSOBOM WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ I NIC ZA TO PAN NIE MA. A nam chce się płakać z tego że trafiliśmy na takiego oszusta jak pan.

Michał

Ha ha. Śmiać mi się chce jak widzę te wasze wpisy. Nie ma żadnej weryfikacji wiarygodności tych opinii. Można pisać o wszystkich i wszystko, zależy co kto sobie wymyśli, nie trzeba nawet znać firmy. Wiadomo że Polska to kraj hejterów i zawistników. Pracuję na produkcji w innej firmie i na jej temat są też same nienewistne wpisy, a ja tam robię od 8 lat i wszystko jest OK. Ate wpisy to chyba konkurencja dawała. I z tegoco ja teraz piszę to trzeba wyciągnąć wnioski! Powodzenia życzę dla firmy Bobart,wykonaliście umnie i umoich teściów parę lat temu balustrady i ogrodzenie- super robota,po tylu latach zero awarii i rdzy, a wygląd nadal podziwiają znajomi:). Prosze sie nie przejmować zawistnikami i czarnym pijarem konkurencji.

Maria

Witam pana panie Szulc i mam pytanie kiedy wypłaci pan zaległe wynagrodzenie za pracę wykonaną w styczniu,lutym,marcu 2014r pracownikowi zamieszkałemu w Tychach.Nie chce pisać nazwiska ale pan wie o kogo sie rozchodzi.Taki pan fachowiec i uczciwy a żeruje pan na biednych ludziach, ponieważ bagaci się nie dadzą wykorzystać.Pozdrawiam pana i liczę że pan wypłaci wynagrodzenie.

Jerzy Szulc

Pragnę poinformować osoby czytające "opinie" na tych stronach, że nie są one w żaden sposób sprawdzane, każdy może napisać tu o każdym co tylko chce i może się podpisać jak sobie wymyśli. taka to wartość tych "opinii" Informuje też, że osoba twierdząca, że moja firma wykonała źle jakąś bramę, nie potwierdziła tego. Tak więc widać jasno jaka jest wartość wpisów tych "życzliwych" osób.

Jerzy Szulc

Panie Anonimowy może Pan się przedstawi! Tak się składa że żadna reklamacja do naszej firmy nie dotarła, więc zapewne jest Pan naszą konkurencją i chce Pan nas zniesławić. Jeżeli jednak to co Pan pisze jest prawdą, to proszę się zwrócić do nas. Nikt nie jest bezbłędny i możliwe że w czasie użytkowania brama się uszkodziła. Zapewne zapłacił Pan nam za bramę i nie robił Pan przecież tego uważając, że brama jest wadliwa. No chyba, że Pan jest tym klientem, który nam nie zapłacił. twierdząc że przelewy Panu nie przyszły ale za 2 tygodnie to Pan wszystko ureguluje? Oj minęło już dużo więcej czasu! Tak czy owak, sugeruję złożyć reklamację, zawsze zareagujemy i jeżeli to nie Pan sam uszkodził bramę- my ją naprawimy. Taka jest prawidłowa kolejność działań Panie złośliwy. Osoby czytające tą opinię, proszę o pominięcie jej w swoich osądach do czasu aż Pan ANONIM nie przyzna się kim jest. Jeżeli rzeczywiście popełniliśmy błąd w sztuce, sam się do tego oficjalnie przyznam na tej stronie. Jerzy Szulc- właściciel firmy Bobart.

anonimowy

Witam serdecznie tego pana Jana co napisał że zwraca się do tych nic nie umiejących aby nie porywali się na pracę w tej firmie bo będą nie zadowoleni. Otórz panie Janie jeżeli pan tak wszystko umie i pracował pan w tej firmie to dlaczego mam spartaczoną bramę przez tę firmę,może to akurat też pan ją montował razem z szefem.Pożal Boże takich fachowców jak pan i innych zatrudnianych w tej firmie.

JAN

Dziwię się tym złym wpisom. Pracowałem na umowę o dzieło, wszystko było OK, owszem praca jest wymagająca PRACY a nie KOMBINOWANIA jak pracy uniknąć. Ale to jedyny minus (dla niektórych). Nie polecam dla leniwych i nic nie umiejących, bo będą potem niezadowoleni.

mg

I jeszcze jedno. Sprzetu w tej firmie jest na 5 pracownikow a w zimie pracowalo ich 2. To czgo im brakowalo? Ja z tym szefem robilismy i mielismy nadmiar narzedzi! Nienawidze jak ktos tak klamie i w dodatku sam nie stara sie w pracy. Powidzialem temu szefowi o tej opini i mam nadzije ze wyciagnie konsekwencje od tego niby pracownika. No chyba ze to konkurencja tak chce niszczyc fachowca bo sie sezon zaczyna. Czarny pijar jakis,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Bobart - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bobart