Bobart
3 7 44 5 1

Opinie o Bobart

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Cześć Marian zgadzam się z tobą ze firma okrada ja mam wyrok sądu. Sprawa jest u komornika.Zgłoś sprawę doPIP do sądu pracy tez wart złożyć.Ja myślę o zgłoszeniu do TV są programy co tymi sprawami się interesują. Wtedy zrobimy reklamę na cały kraj

ziebi
 Opinia

przestrzegam przed wspolpraca z ta firma.W kazdym calu brak profesjonalizmu najlepiej wychodzi klamanie i branie zaliczki .Mam orzeczenie sadu o zwrot zaliczki .

Krystian
 Opinia

Dziwne są te opinie. Słyszałem, że firma jest dobra a tu zupełnie co innego piszecie.

Opinia

@Marian, jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce, należy wyjaśnić ją bezpośrednio z pracodawcą. Na forum nie wolno obrażać innych osób! Napisz proszę, czym dokładnie się w firmie zajmowałeś. Czy pracodawca zaoferował umowę o pracę?

Marian
@Agnieszka 13.10.2018 15:01

P. Agnieszko kim pani jest że broni pani takich pracodawców , odpowiem pani też na pytania które pani zadaje, otóż czas na wyjaśnienia z pracodawcą już dawno minął, po dwóch miesiącach przepracowanych w tej firmie i zero wynagrodzenia przestałem przyjeżdzać do pracy oczywiście szefa uprzedziłem że jeśli mi nie wypłaci bynajmniej jakiejś części wypłaty to od jutra mnie nie ma. Oczywiście nic nie wypłacił, jeździłem kilkanaście razy, dokładałem paliwo 50 km w obie strony i raz dostałem 100 zł. Ile można jeździć, umowę miałem i mam ją do dziś , jest to umowa o dzieło i co z tego ,pójdę do sądu wygram a on i tak nie odda bo nie ma. Piszesz, że na forum nie wolna obrażać a wolno,< okradać ludzi?, ja nikogo nie obrażam ja przestrzegam następnych co ich czeka jak się tam zatrudnią. Masz jeszcze jakieś pytania proszę pisz odpowiem.

@Marian 25.10.2018 00:34

Oczywiście takie działanie ze strony pracodawcy jest niedopuszczalne, jednak pisząc komentarz na forum zgadzasz się z postanowieniami regulaminu, które mówią o tym, że nie należy w obraźliwy sposób wypowiadać się o innych. Jeśli firma nie wypłaciła należnego wynagrodzenia, warto skierować sprawę gdzieś dalej.

stan319
@Agnieszka 13.11.2018 02:15

Pani Agnieszko czy pisanie prawdy o firmie BOBART może być karane, nawet jeśli ta opinia jest bardzo negatywna ale bardzo prawdziwa. Przeczytałem kilka opinii - i owszem trafiają się klienci zadowoleni, ale to kropelka w morzu. Większość psioczy na właściciela bardzo niecenzuralnymi słowami wiem to, bo sam wysłuchiwałem tych ludzi w trakcie mojej pracy. Jeśli chodzi o warunki pracy ? to ten warsztat w dobie 21 wieku nie ma prawa istnieć , z następujących powodów: 1 zaplecze socjalne, 2 przeciekający dach,3 brak ogrzewania, 4 praca na kolanach na betonowej podłodze, 5 bardzo prymitywne narzędzia, 6 niestety zapłata za pracę jest nieadekwatna a o terminowości to nie am co myśleć. Więcej wody nakapie z dachu niż pieniędzy na wypłatę. Pozdrawiam panią i życzę powodzenia we współpracy z tą firmą.

Zadowolony Klient
 Opinia

Miałem przyjemność zamówić u Pana Jerzego balustradę i jestem z niej bardzo zadowolony, jak i z ogólnie pojętej współpracy z firmą. Jakość wykonanego dzieła przerosła moje oczekiwania. Pan Jerzy jest fachowcem, jakich w tych czasach mało. Nie brak mu kreatywności, jeśli klient ma niestandardowe życzenia! Ponadto współpraca odbyła się w przyjemnej atmosferze oraz zlecenie zostało wykonane terminowo. Oby więcej takich firm! Nie rozumiem tych złośliwych komentarzy poniżej, jednak niestety niektórzy ludzie żyją hejtem... Mam nadzieję, że właściciel firmy się nie przejmuje tymi złośliwymi komentarzami i w dalszym ciągu będzie z powodzeniem prowadził swoją działalność, bo zapewne jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.

Zebi
 Opinia

Gdzie są instytucje żeby taki gość jeszcze miał działalność w każdym kraju unii europejskiej byłby już skasowany.

Michał
 Opinia

Jurek ma fach w ręku ale sam nie pociągnie długo nie ogarnia tego powinieneś mieć dwóch zaufanych opłaconych ludzi fachowców co by to pociągli montaż warsztat ale jak ktoś jest przysłowiowym żydem to ciężko mu być wszędzie trzeba Jurek zaufać drugiemu człowiekowi a tak w ogóle oddaj resztę kasy od września wypłacasz 1000 zł wstydź się PRACODAWCO.

Marian
 Opinia

Witam tu (usunięte przez administratora),panie (usunięte przez administratora) czekam od 2014 roku( pracowałem 3 miesiące;styczeń, luty ,marzec) na wynagrodzenie za moją pracę, dostałem tylko 100 zł po które jeździłem parę razy. Jest pan oszustem, żyje pan za czyjeś pieniądze.

Tak1Nie1

Opinia

@anonymous, możesz w bardziej szczegółowy sposób opisać swoją sytuację? Czy byłeś lub jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Merytoryczne komentarze mogą pomóc innym osobom poszukującym zatrudnienia. @Pedro, czy jesteś w jakiś sposób związany z tym pracodawcą? Możesz opisać zalety pracy w Bobart?

Opinia

Panie Szulc czekam na zwrot zaliczki z odsetkami.Roboty Pan nie wykonał , żyje Pan za cudze., zero honoru, ambicji.Firma beznadziejna. Przestrzegam.!!!!

Tak4Nie

anonymous
@Ziebi 04.04.2018 14:51

Mam taką samą sytuację. Wziął zaliczkę i tyle go widzieli!!! (usunięte przez administratora) Unikajcie go jak ognia

@anonymous 14.08.2018 08:23

Nr tel 797491058 zadzwon

Pedro
 Opinia

Chyba nie do końca jest prawdą to co piszecie. Firma ma opinię dobrego pracodawcy i wprost jest to niemożliwe.

Opinia

Czy ktoś w rzetelny sposób przedstawi warunki zatrudnienia w firmie? Jakich umiejętności wymaga pracodawca? Może macie jakieś rady dla potencjalnych kandydatów? @Maria, rozumiem, że nie jesteś bezpośrednio związana z firmą, a czy Twój mąż kontaktował się z pracodawcą w problematycznej kwestii? Zwróć też uwagę na regulamin, na forum nie należy nikogo obrażać!

Opinia

Uwaga wszyscy ludzie co szukają roboty omijajcie Bobart, szkoda waszego czasu i zdrowia, ta firma to dziadostwo,mój mąż nie dostał wynagrodzenia za pracę w 2014 r. Pracował 2 miesiące i dostał tylko 100 zł, do dziś nie otrzymał 3 tysiące zł.

Bartosz
 Opinia

Słyszałem, że firma ma dobra opinię jako pracodawca!!

Jacek
 Opinia

Może firma potrzebuje pracowników?

Opinia

Przestrzegam przed tą firmą i szefem nie dajcie się nabrać 10 miesiąc mija a firma nie ma pieniędzy żeby oddać zaliczkę roboty nie wykonała.czekam na wyrok sądu. Pozdrawiam

Opinia

@Zainteresowany, firma oczywiście działa. Interesujesz się tą firmą gdyż masz chęć tam pracować czy jesteś zainteresowany usługami jakie świadczy firma? w celu skontaktowania się z Bobart najlepiej skorzystaj z tej strony: http://www.zumi.pl/2247781,Bobart_Pracownia_Kowalstwa_Artystycznego_Jerzy_Szulc,Pszczyna,firma.html , masz tu numer kontaktowy, mail i NIP firmy

Opinia

Jak byłem zapytać o barierki po dwóch miesiącach to szef udał zdziwionego a potem warsztat był zamknięty a następnym razem szef coś tam spawalnicze na warsztacie.jezeli chodzi o usługi nie polecam a jak zachowuje się tak jak do klientów to odpowiedź jest prosta.Zenada no chyba że ktoś chce pracować za darmo albo prosić się o kase

Zainteresowany
 Opinia

Czy firma normalnie działa? Dlaczego zupełnie nikt nie pisze?

Opinia

Przestrzegam przed firma 4 miesiące po terminie balustrad nie wykonano zaliczkę szef wziął w wysokości 50 procent wartości roboty. moim zdaniem dziadostwo sprawę skierowałem do sadu.szkoda zachodu szef to kłamcą i oszust

Opinia

@Dzidek mógłbyś napisać coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w bobart? Dużo osób trafia tu szukając opinii o być może przyszłym miejscu pracy. Warto by te wpisy mogły im choć trochę pomóc. To co nie odpowiadało Tobie i jest powodem tego, że firmy nie polecasz, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Co konkretnie sprawia, że według Ciebie nie można polecić innym tego pracodawcy?

Dzidek
 Opinia

Witam nie polecam tego pracodawcy

Opinia

@b i z to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Kto z Was pracuje w bobart? Co więcej możecie napisać o warunkach panujących w firmie? Jak oceniacie bobart jako pracodawcę? Czekamy na Wasze komentarze.

ert
 Opinia

super nieczesto sie czyta takie ochlebne opinie na temat jakiejs firmy :) jak tutaj @b i z czekam caly czas az pojawi sie mozliwosc podjecia pracy u nich

b i z
 Opinia

super firma. dobrze wykonana robota (bardzo dobrze) pełna kultura pracowników i szefa polecamy!

inny klient
 Opinia

Super firma, fachowa robota, szef i pracownicy bardzo mili. Zastanawiały mnie te złe opinie na tym serwisie i podpytałm pracowników- są zadowoleni z pracy. Ja jestem zadowolony z tego co mi wykonali. Nic dodać i nic ująć. Sądzę, że złośliwość ludzka wychodzi w tych opiniach. I szczerze powiem: "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień".

klient
 Opinia

Dwa razy ta firma wykonywała dla mnie kowalstwo i za każdym innym razem też tam się zgłoszę. Moi znajomi też są zadowoleni. Cena przystępna, a widząc ile zapłacił mój sąsiad za byle jaką robotę to ja mam super jakość w niższej cenie. Projekty "pod wymiar" dostałem trzy i każdy ekstra. Zwłaszcza szef bardzo kulturalny i ma wiedzę o tym co robi. Firma stara się nie brudzić i sprząta po sobie. Jestem bardzo zadowolony. A jak spytałem się pracowników jak się im pracuje to żadnej złej opini nie usłyszałem (nawet od takiego jednego co mniej umiał od innych). Zskakują mnie złe opinie pracowników, a zwłaszcza klienta. Wszedłem na tą stronę żeby dobrze napisać, bo należy wspierać dobrych fachowców. Złe wpisy- nie wierzę w nie, myślę że firma która działa od tylu lat ma zapewne jakieś potknięcia bonikt niejest bezbłędny,ale też ma wielu wrogów zwłaszcza w zwolnionych z pracy pracownikach. Niestety ludzie są zawistni. Ja polecam tą firmę.

Tak2Nie

Opinia

No panie szefie nie odzywa sie pan długo, pewnie szlag pana trafia że jakaś baba pana rozpracowała.A tak na marginesie to wypowiedz - Michał - 2015-08-26 10:20:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) (Ha ha. Śmiać mi się chce jak widzę te wasze wpisy) -PEWNO ŻE CHCE SIĘ PANU ŚMIAĆ Z TEGO ŻE NIE ZAPŁACIŁ PAN TYLU OSOBOM WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ I NIC ZA TO PAN NIE MA. A nam chce się płakać z tego że trafiliśmy na takiego oszusta jak pan.

Michał
 Opinia

Ha ha. Śmiać mi się chce jak widzę te wasze wpisy. Nie ma żadnej weryfikacji wiarygodności tych opinii. Można pisać o wszystkich i wszystko, zależy co kto sobie wymyśli, nie trzeba nawet znać firmy. Wiadomo że Polska to kraj hejterów i zawistników. Pracuję na produkcji w innej firmie i na jej temat są też same nienewistne wpisy, a ja tam robię od 8 lat i wszystko jest OK. Ate wpisy to chyba konkurencja dawała. I z tegoco ja teraz piszę to trzeba wyciągnąć wnioski! Powodzenia życzę dla firmy Bobart,wykonaliście umnie i umoich teściów parę lat temu balustrady i ogrodzenie- super robota,po tylu latach zero awarii i rdzy, a wygląd nadal podziwiają znajomi:). Prosze sie nie przejmować zawistnikami i czarnym pijarem konkurencji.

Zostaw opinię o Bobart - Pszczyna