Metalleo (Tsr Poland Sp. Z.O.O.)

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TSR Poland Sp. z.o.o.

Adrian

Super uczciwa i rzetelna firma

8
automaiak
Pracownik

MG to marka samochodów które są ładne na zewnątrz, ale mają złą opinie bo nie spełniają oczekiwań użytkowników,. bo z wyglądu zapowiadają się fajnie ale często się psuja i wymagają dużego wkładu finansowego :000 : ))) czyli są przereklamowane i nikt już nie chce ich kupować, bo zamiast jeździć to więcej stoją.

Filip
Inne

Nie przesadzajmy z narzekaniem. Nowy musi sie wykazać i tak miał każdy , polecam firmę.

12
Inga
Inne

Dowiem się od kogoś, jakiś detali o pracy jako specjalista ds handlowych, a szczególnie to interesuje mnie czy praca jest w trybie zdalnym lub hybrydowym? Widziałam starszą ofertę internetową, ale nie widać już treści ogłoszenia. Jest info że rekrutacja jest stacjonarna, ale co z samą pracą.

1
Pracownik obserwator
Pracownik
@Inga

Inga powiem tak jak wygryzierz handlowca z BB byłby to 1-szy krok do oczyszczania z firmy pracowników udających Pracę. Potem następny następny i atmosfera będzie się zdecydowanie poprawiać. Szczerze jak nie masz charakteru to pseudo pracownicy nie tylko w biurze zaszczuja twoja osobę próbując udowodnić że trawa jest czerwona. Same stanowisko pracy z potencjałem, ale nie ma co się oszukiwać obiecają(udowodnisz że się da) wykorzystają, przerzuja i wyplują. Natomiast jak masz charakter to bardzo szybko zaobserwowujesz jak naprawdę to wygląda od środka. Pozdrawiam i mimo to życzę samych sukcesów. Najważniejsze to nie dać się poniżyć i wykorzystać.

2
Bajlando
Były pracownik
@Inga

Za moich czasów (jednak handlowcy zmieniają się często, co też o czymś świadczy, to i może czasy się zmieniły), nie było takiego trybu. Jednocześnie w biurze, handlowcy też nie byli mile widziani. Handlowcy są mobilni więc mają być w drodze. Nawet jak była praca wymagająca biurka i komputera to i tak lepiej zrobić ją z auta. Takie to były/są zapatrywania szefa. Ale czemu się dziwić, podobno dopiero od zeszłego roku działa jakiś CRM... XXI wiek

anonim
Inne
@Pracownik obserwator

Oooo super uwagi, dzięki, bo ja też jestem zainteresowana pracą jako specjalista ds handlowych. Co do potencjału na tym stanowisku, to chodzi o to, że firma inwestuje w takiego pracownika i można tu się doszkalać, robić jakieś kursy na koszt firmy?

???? Nowy wpis
Inne
@Bajlando

Właśnie teraz też firma szuka handlowca i nawet jestem zainteresowana ich ofertą. Nie wiem, kiedy były twoje czasy ale ciekawi mnie ile zarabiałeś. W aktualnej ofercie napisali, że oferują konkurencyjne wynagradzanie składające się z podstawy oraz premii zależnej od realizacji celów. Samej podstawy ile mogę się spodziewać? Znacie jakieś rzeczywiste widełki?

Pracownik obserwator Nowy wpis
Pracownik

Zwolnili Sciemniare z BB nie możliwe przecież ona była najlepsza. Wszystko robiła udawała, informowała ale nie pracowała. Hmmm wreszcie i zbyt późno. Teraz pozostałe osobny przynoszące straty.

nunu Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik obserwator

czyli które ?

nunu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Pracownik
 Pytanie

Będzie big comeback? lub dalej big nic?

Pracownik obserwator
Pracownik

Powiem tak Prezesom i jego pupile Adaś, Agatka, Natalka i inne postacie w tym biurowcu do zwolnienia. Natomiast są w firmie pracownicy którzy pracują powtarzam pracują, stosuję się mobbing, brak podwyżek i nie zawracanie na nich uwagi. Kiepskie udawanie od Prezesa do pupili dla których człowiek to tylko przeszkodą. Powinno to wyglądać w następujący sposób: Pracownik fizyczny, operator, przepalacz, kierowca , Panie na wadzę za swoją pracę i poświęcenie w pierwszej kolejności - podwyżki zawsze wypłacane nadgodziny( te w soboty i niedziele) piorytetowo Szacunek i szczery uśmiech że bez tych ludzi nie będzie funkcjonować ta Firma. Nie opierać się na pseudo pracownikach którzy nie potrafią samodzielnie myśleć tylko mówią, przekazują informacje nie zależnie czy zgodne z BHP czy wynikające z przepisów prawa pracy jak i tych związanych z transportem. Ważne że wykonały polecenie Guru i kasiura wpada. Widać że jeszcze są firmy które opierają swoją pracę na takich właśnie Pracownikach. Karma zawsze wraca wszystko ma swoje granice i tylko czeka aż pęknie i skończy się ten bajzel. Pozdrawiam i wszystkich normalnych pozdrawiam Doczekamy się spokojnych dni w pracy

3
Mat3378
Były pracownik

Nie opisujecie nieprawdy, ale tez nie sa to obiektywnie przedstawiane fakty, bo wypowiadajac sie wg Waszych kryteriow rowniez i o Was mozna co nieco niepochlebnego napisac. Summa Summaum odnosnie tych wszystkich tu komentarzy: Zarzad firma to osoby bez kompetencji, to i osoby nizszego szczebla wybrane przez ten zarzad rowniez bez kompetencji - moze pare jednostek sie znajdzie. O watpliwych kompetencjach tez niektorzy pracownicy na placach. Po prostu pewna czesc zalogi tej firmy to troszke ludzie jakby zmuszeni przez koleje losu do zatrudnienia sie w firmie. Na pewno nie kwiat polskiej przedsiebiorczosci i pracowitosci. Dobra to firma,ale na wejscie w branze, na poznanie branzy, na poznanie specyfiki pracy na tych b. wymagajacych stanowiskach. Potem mozna wykorzystac to, co sie doswiadczylo w firmie i isc dalej ku poprawie swego losu. Troszku osob juz tak postapilo i z DG, i z PLK, i z BB. No, i sobie te osoby chwala. ze AF i KM dali im mozliwosc nauki, zdobycia doswiadczenia, zrobienia uprawnien, ktore przydaja sie w nastepnym miejscu pracy.

2
Pracownik obserwator
Pracownik
@Mat3378

Mat3378 Jest troszkę w tym prawdy, ale jak okiem sięgnąć ludzie odchodzą bo ich zwyczajnie Adaś w żywe oczy okłamuje. Czy jego Prezesik też dy.. nie wiem. Jedno jest pewne b.duzo spraw jest ukrywanych. (usunięte przez administratora) urlopach kasie przyjdź w soboty, a potem nie wypłacone Adaś idź do Kamili oba idź do Adasia i taka sielanka. Co tam pracownik który jest na dole. Co do Agatki no cóż nie jednego (usunięte przez administratora). swoim brakiem kompetencji. Co do oddziałów DG i BB porażka w Bielsku to można śmiało powiedzieć że składowania złomu, wiórów aluminiowych nie jest zgodne z przeznaczeniem. Wszystko idzie w wody gruntowe. WIOś będzie tam nie raz jak i PIP. Przekrętów jest co nie miara. Praca nie jest zła tylko kilka osób począwszy od Adasia, Agatka Natali czy Handlowiec z BB i z DG podziękować im i zrobi się lepiej. Będzie lepsza komunikacja, szacunek do pracowników i odpowiednie wynagrodzenie. Nie może być tak że Agatka (usunięte przez administratora) wie a bierze większą kasę bo niby dlaczego. Jak taka mądra to zapraszamy na plac i udowodnić swoją wartość merytoryczną i praktyczną takich piesków szczekających nikt nie potrzebuje. Wiem jednak że nie ma wiedzy żadnej jak i swojego zdania.

1
Mat3378
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownik obserwator

...bo zarzadzanie firma jest wywrotowe,a nie fachowe, by budowana byla mocna pozycja firmy gwarantujacej stabilna, spokojna robote. Zarzad firmy oklamuje, oszukuje?To ten zarzad tez trzeba bez przebaczenia, ze zdwojona sila oklamywac, oszukiwac, by sie nie dac wyzyskac. WIOS, PIP i ITD firma sie nie zajma, bo nie maja na celu gnebiienie przedsiebiorstw, poki cos tam te przedsiebiorstwa odprowadzaja pod postacia rozmaitych mandatow, grzywien itd. Ochrona srodowiska, bezpeiczenstwo pracy i w ruchu drogowym jest drugorzedne. Jak zostalo wspomniane, praca w firmie jest w sam raz dla kogos, komu sie noga powinela w poprzednim miejscu pracy z rozmaitych powodow (usunięte przez administratora)Jak ktory madrzejszy i wyciaga wnioski, to pracujac X czasu w firmie ponaprawia swe bledy w podejsciu do roboty , nabierze wartosci i pojdzie do roboty do porzadnej firmy.

Jest profesjonalnie
Inne

Ponownie mamy ofertę pracy z 2 listopada na Kierownika skupu złomu na Bielsku. Ponownie strzelacie kolejnemu normalnemu facetowi w plecy. Brak wstydu i profesjonalizmu nie potraficie okazać mu szacunku tylko z nie nacja jak ostatnio wpadają z nowym i staremu dziękują. (usunięte przez administratora) Ja proponuję w ogłoszeniu napisać-jesli sądzisz że porzadzisz to się grubo mylisz. Ty jesteś popychadłem który ma się podporządkować i koniec. Pozdrawiam tych co zachowali swoją godność do końca.

3
Dembniak
Były pracownik
@Jest profesjonalnie

...przecieeeeeż, to ich metoda: przedstawianie roli, zakresu obowiązków, co firma proponuje itp. w sposób tylko im odpowiadający, czyli zatajanie niewygodnych faktów, naciąganie faktów, obietnice bez pokrycia, fałszowanie faktów. W ten sposób wciągają "świezych" w szeregi firmy. Przez krótki czas dają im spokój, potem zaczynają oczekiwać realizacji zadań , do spełnienia trudnych, ze względu na aliczne braki,a potem przerzucać odpowiedzialność za błędy tych na górze.Sporo pracowników było ,jacyś obecni są i też jacyś po nich będą.

Agryd
Pracownik
@Jest profesjonalnie

...ale też weź pod uwagę to, że aby wymagać i oczekiwać od zarządu poważnego traktowania na stanowisku, to trzeba coś fachowego firmie zaprezentować. W przeciwnym wypadku nie dziw się, że ranga spada do roli ślepego wykonawcy poleceń zarządu, czyli do bycia chłopkiem. Nikt za darmo dziś nie daje zarobić,a sporo jest takich, którzy zadeklarują zarządowi wiele i bez przemyślenia ,czy się uda,a potem popadają w rozpacz.

Mila
Inne
@Jest profesjonalnie

Hm a może ktoś napisać, o co chodzi z tym brakiem profesjonalizmu ze strony firmy? Jak on się przejawia względem właśnie takiego Kierownika skupu? Nie spełniają potem warunków zatrudnienia? Jakas inna umowa, inna kasa, inne obowiązki niż to było umówione na start? Bo ja nie wiem o co chodzi, a tata szuka pracy właśnie.

Kris8282
Pracownik
 Pytanie
@Agryd

Widzę poważniejszą sprzeczkę. Jest Ktoś, komu coś obiecano. Jest też ktoś, kto uważa ,że te obietnice się tamtemu nie należą. Ja tam nie wiem, jakie mają powody tych swoich pretensji. Jedno jest pewne. Jak jest ktoś, kto miał się znać,a się nie zna na robocie, a są napewno tacy tam, którzy się bardziej znają - w ogóle się znają, to wg jakiej zasady ten ktoś ma mieć prawo zaprowadzania rządów po swojemu? W ogóle rościć sobie prawo do rządzenia? Najpierw trzeba wykazać swe umiejętności na niższych szczeblach. Tam jest sporo robót fizycznych, jest widlak, jest koparka, jest ciężarówka, jest handel, są roboty ślusarsko-spawalnicze, jest naprawianie. Za łatwo byłoby bez znajomości u ludzi w branży, charakteru samej branży przyjść w obcy świat i rządzić oby prezes. Już tam był taki jeden kudłaty szarpidrut.

Kris8585
Pracownik
@Jest profesjonalnie

Z grubsza przesada. Wejść w nową branżę dla siebie, bez znajomości wśród ludzi branży, bez znajomości samej branży i oczekiwać bycia traktowanym jak zarządca o dużej władzy i bycia ponad tymi , którzy są dłużej, wiedzą i potrafią wincyj, to każdy takby chciał.

Kris8585
Pracownik
@Mila

Właśnie postępowanie zarządu jest profesjonalne. Nieprofesjonalnym było udostępnienie możliwości kierowania komuś takiemu. Szybko się władza połapała, że osoba nie spełnia oczekiwań, stąd pojawiło się ogłoszenie.

bbmario
Były pracownik
@Kris8282

człowieku kłamiesz sam przed sobą, dobrze wiesz jak się tutaj pracuje i kto tu rządzi, nie chodzi o to żebyś był z branży a chodzi o to żebyś ślepo i głucho wykonywał nierealne i często głupie zadania. jeżeli tego nie robisz to pół roku i po tobie

pieknie
Pracownik
@Kris8585

jak to pięknie nazwałaś zarząd - "WLADZA" . dokładnie tak tu jest, tu się rządzi i żąda a nie zarządza.

Dżejk82BB
Były pracownik

Wlasie, niby wystarczo tylko wykonywac polecenia "wladzy",a robote ma sie pewna. Tylko,ze to wykonywanie polecen wladzy bardzo czesto jest tez łamaniem zasad bezpiecznej pracy, robieniem tego samego kilka razy, robieniem bez logiki itp

Lukasz
Były pracownik
@Mila

Już mówię. Przyjmują Cie do pracy koniecznie na etat. Potem mowia jaki to masz fachowy plac pod sobą, jakie maszyny i jakie oczekiwania względem produkcji i przyjmowania złomu. W międzyczasie okazuje się że plac którym zarządzasz wisi w WIOŚ na nitce bo trwa kontrola i następne są.planowane na I kw 2024. To co mówią to kłamstwo, nie ma wanien wychwytowych, szanowny kiero z Dąbrowy Adam zabiera po cichu chłodziwo, które parametry ma takie że żadna oczyszczalnia nie przyjmie. Dalej. Wszędzie zadają twojego podpisu i odpowiedzialności. A na koniec zwyczajnie (usunięte przez administratora)cie z ost pensji i myślą że jest ok. Samochody jakimi odbierasz zlom to graty, klejone, spawane, a jak naprawisz jak trzeba to jeszcze dostaniesz zjebe że za.drogo. wszystko na drucie. W Bielsku już nikt.nie chce.tego serwisować. Ale masz odbierać zlom. Do tego masz cisnąć kierowców bo szanowna menadzerka z Dąbrowy nie bardzo czas pracy kierowców ogarnia. Jednym słowem jeden wielki wał. Sądzę się od 1,5roku bo kasy do dzisiaj nie dostałem.

anonim
Inne

No dobra. Ale zaczęło się od ogłoszenia o pracę z początku listopada dla kierownika złomu. Nadal w sumie nie wiem, dlaczego zwolnił się wakat, z jakiego powodu poprzednik został zwolniony? I czy któryś z pracowników miałby okazję, gdyby chciał, przejąć tę fuchę? Zdarzają lub zdarzały się tu takie sytuacje?

Mat3378
Były pracownik
@anonim

Coż, było ogłoszenie listopadowe, bo kawał czasu wcześniej dobry kierownik się trafił. Ze względów prywatnych opuścił oddział. Tak sam od siebie. Wielka szkoda, że tak się stało. Można było pomimo wielu przeciwności jeszcze pracować. Po nim pojawił się ktoś tak samo bez drygu, doświadczenia i umiejętności, jak przed nim. Oddział ma po prostu pecha do kandydatów aplikujących na to stanowisko.

anonim
Inne
@Mat3378

A firma nie próbowała jakoś zatrzymać kierownika, chociażby większą kasą? Może warunki na tym stanowisku nie są zadawalające? Myślisz, że warto je poprawić? Może jakaś symboliczna podwyżka?

Jest profesjonalnie
Pracownik
@Mat3378

Kierownik który tam trafił ogarniał temat. Jestem przekonany że chodzi tu o aspekt bycia mądrzejszym i bardziej ogarniętym od samego Kierownika Adasia. Nie może i nie będzie mógł przełknąć porażki. Jak będzie wyglądał przed wielkim Prezeskiem. Jest jak jest, a dobrym menadżerem to on nie jest. Robienie ludzi w konia wiąże się tylko z odejściem świetnych pracowników, a zaprosiliśmy by poniektóre przemądrzałe z brakiem szacunku Panny z biur.

Mat3378
Były pracownik
 Pytanie
@Jest profesjonalnie

Sam od siebie to on nie ogarniał, nie ogarniał. No, ale też co tu bylo do ogarnięcia, jak miał wszystko podane jak na tacy przez poprzednika i znawcę branży z głównego placu?. Efekty jego pracy zostały stwierdzone w centrali. Jeśli byłby faktycznie dobry, działałby wg wytycznych zarządu, to dalej pracowałby, a nie, że mu centrala podziękowała po próbnym.

Pracownik obserwator
Pracownik
@Agryd

Co zaprezentować byłeś na BB jak było a jak się zmieniło. Nie tak jak mówisz tylko Adasiowi strach w oczy zagląda bo Kierownik na BB traktuje wszystkich tak samo. Czy to pracownik fizyczny Operator Mechanik Kierowca Handlowca z BB nie trawie bo to obibok i dwulicowa kobiecina. Udaje że pracuje, a(usunięte przez administratora)do Prezesika czy Adasia. Kolejna osoba obłożnie przemęczona.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do TSR Poland Sp. z.o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
anonim
Inne

O co chodzi z tym, że piszecie, że ponownie dostępne jest ogłoszenie dla Kierownika ds. operacyjnych? Rotacja? Jeżeli tak z czym konkretnie związana? Oprócz służbowego telefonu, inne dodatki dochodzą? Np teraz modny już Multisport?

Nico
Były pracownik

Nie kierownik (ten z banku),ale desperat. Kazdy, kto ciekawy jest roboty na Bielsku, moze szybko zebrac opinie o firmie i odstapic od zamiaru zatrudnienia sie.

anonim
Inne

A ktoś ma wiedzę, jaka jest pensja dla takiego kierownika na start współpracy? Czy będzie chociaż z 6000 zł netto, czy mniej i jeszcze jestem zainteresowana możliwości awansowania i tym samym uzyskania lepszej kasy? Z tej posady można iść w górę w strukturach firmy?

anonim
Inne

Czy wiecie, co firma oferuje jako odzież roboczą pracownikom na stanowisku magazynier metali nieżelaznych?? Na ich stronie internetowej jest oferta pracy i napisali, że praca jest na otwartej przestrzeni w zmiennych warunkach atmosferycznych. Czyli na zimę, firma zapewnia kurtki, czapki, zimowe buty itd.? Czy nie, trzeba samum się w to zaopatrzyć?

Konditto
Inne

Z Firmą współpracuje już ponad 7 lat, ale nigdy takiego (usunięte przez administratora) tam nie było ! Nie dość że firma z dni na dzień zmieniła warunki płatności na dwa tygodnie, bo naciągnęła złomu z Ukrainy to zmienili kierownictwo bez dania znaka osobą współpracującym ! Nawet brak kalendarza albo notatnika na koniec roku itp ... co roku był także cięcia ogromne ....

@@@
Pracownik
@Konditto

ja tu pracuje juz 4 lata i no niestety. dobrze to już było ostatnio chyba z 2 lata temu, a teraz jest słabo: jedynie L4 to w sumie i dobrze ze jest tam

Meteleo
Inne

Długie czekanie rozliczenie,brak informacji rozliczeniu,blokujący się system,potrzeba pisania prośby o przysłaniu do wydrukowania dokumentów przewozowych,współpracują pół roku temu nie było takiej potrzeby,mam nadzieję że to się zmieni.

Nikt
Inne
 Pytanie

Jak tam z paczkami na święta?

Sprzontacz_smieci
Były pracownik

Podstawa to sprawny sprzęt, czyli koparka do złomu. Jak w koparce wszystko działa i jest to maszyna zadbana. to można robić nią całą dniówke i człowiek nie odczuje wysiłku. Można wiela ton przerzucic, załadować itp. A jak jest maszyna niesprawna, to trzeba sie dużo wysilić,aby chociaż te zwykłe, podstawowe roboty zrobić. No i trza uważać, żeby kaleką nie zosta, jak nie życia stracić.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

systemowy/a
Pracownik

Pracuję tu już bardzo długo, ale tak słabo jak teraz to jeszcze nie było. Zróbcie lepiej "przywracanie ostatniej dobrej i działającej konfiguracji systemu" dla tej firmy. Jeszcze rok temu system działał bo byli odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach.

Robert Zawłocki
Były pracownik

Pracowałem tam 3 lata popołudniami i na prawdę nie jest tam źle ,każdy pracodawcą wymaga . Musiałem zrezygnować z powodów rodzinnych. Pozdrawiam całą załogę i kierownictwo.

2
anonim
Inne
@Robert Zawłocki

No właśnie ja jestem ciekawa, na jakim stanowisku można tu pracować tylko popołudniami? Co to za praca i jakie ma obowiązki? I czy taka raca na popołudnia to obejmuje cały etat, czy mniej i np. tylko połowa?

anonim
Inne

Hej, a co dzieje się na placu? Bo ten wpis tak kreśli straszny obraz pracy. Ale dlaczego, znaczy, chodzi o jakieś trudne warunki pracy? Słaba kasa, nieodpowiednie przestrzeganie bhp, brak benefitów, nieodpowiednie zaplecze socjalne? Jak bym chciał pracować jako sortowacz, to na co się mam przygotować?

Waldi Son
Były pracownik
@anonim

___no,, bo tak jest. Jak w założeniach firmy jest ciąć koszta we wszelaki sposób, bez skrupółów, to musi się to odbić, zwłaszcza na utrzymaniu znośnych, bezpiecznych waunków pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w TSR Poland Sp. z.o.o. na część etatu?

Zainteresowany_JurekP
Kandydat
 Pytanie

Dzień Dobry. Traiłem na ogłoszenie o tytule: operator koparki - Bielsko-Biała. Mozna poznać opinię, jak przedstawia się praca w tym Bielsku? Dziekuję.

Dembniak
Były pracownik
 Pytanie
@Zainteresowany_JurekP

Już wtedy ( pare lat wstecz) koparki to były przysłowiowe złomy,a jak teraz? Podejrzewam,że teraz to dopiero złomy. Współczuję temu komuś kto tam pracuje i/lub będzie pracował. Nie ma on lekko

ŹdzichuBrzęczyszczykiewicz
Kandydat
@Zainteresowany_JurekP

Byłem ostatnio w B_B. na bazie co innego na placu jest i za sprzęt ,a co innego w Bielsku. Przepaść totalna. Mi to się lata 90te przypomniały, jak na szrothałdach było...

_mark_1984
Pracownik
@ŹdzichuBrzęczyszczykiewicz

Z tego co tam wiem, to maja opertora ktory coraz smielej upomina sie o umozliwienie mu pracy sprawnymi koparkami. im sie to nie podoba i szukaja kogo na jego miejsce

anonim
Inne

Jakaś praca aktualna to tam w ogóle jest? Specjalista ds handlowych takie coś szukam. Ale tu z 2021 tylko z lipca… coś nowszego? Niżej ktoś wspominał o jakiejś nowej ofercie, ale po pierwsze to takiej nie widzę, a po drugie to mnie takie stanowisko nie interesuje, jak tam wspomniane jest. A jak coś jest to jakie obowiązki, bo tam wszystko zniknęło z tego ogłoszenia starego?

Heniek
Inne

Ten Kierowca kat. C+E, co go szukają przez własną stronę, to ile może zarabiać? Przede wszystkim, ile wynosi podstawa, bo piszą, że premią jest uznaniowa. I w jakim stanie jest tabor?

Dembniak
Były pracownik
 Pytanie
@Heniek

Tu już zostało napisane, opisane, nawet przepisane: bazują na sprzęcie wycofanym z eksploatacji przez poprzednich ich uzytkowników i próbują go uzytkować w PL. A jaki to sprzęt wycofany z eksloatacji? Na pewno nie taki, który zapewnia wykonywanie pracy w sposób efektywny, komfortowy, bezpieczny. Premia to wlaściwie , jak wszędzie z resztą, jeśli nie jest wpisana w umowe, to tak, jakbyś jej nie miał.

RalfDemolka
Były pracownik
 Pytanie
@Dembniak

Tak jest kwestia nacisków na robotę popsutymi autami i koparkami. Ile wytrzymasz , tyle wytrzymasz. A potem? Następny do roboty, aż do utraty albo cierpliwości przez niego,albo cierpliwości ICH do niego

ZawadBerser
Były pracownik
@Heniek

Odpowiedzi są następujące, bo szkoda czasu na drążenie tematów: 4-4,5\k - 6kdopodatku - ponizej norm technicznych

Hejhoł
Były pracownik

Firma - tragedia. Kierownictwo i zarząd nieustannie knują i spiskują, tak żeby zrobić dobrze sobie kosztem pracowników, którzy są największą wartością tej pseudo-firmy. Nie ma otwartej rozmowy, tylko cały czas oszukiwanie pracowników. Gdyby nie lojalni pracownicy to już dawno byłoby to temacie, cały czas realizują swoje obowiązki w śmieszno-strasznych warunkach. Pomieszczenia socjalne - temat dla PIP, stan maszyn - temat dla PIP, warunki pracy - temat dla PIP, BHP - temat dla PIP. Stawki wynagrodzenia też pozostawiają wiele do życzenia.

Pola
Inne
@Hejhoł

A co takiego planuje się kosztem pracowników, idzie to jakoś odczuć przy codziennej pracy? Jakie konkretnie są stawki, często są podwyżki?

Mountain
Pracownik
 Pytanie
@Hejhoł

Ludzie. Takiej lipy chyba jeszcze nie było? Teraz to już nie mają kogo zatrudnić? i przyjmują ludzi na chwile? ten słynny już teraz SMS od nowego handlowca, nażelowanego pozera, od 3 tygodni krąży już po rynku i skupach :) cytuje " Nie pracuje już w M...m, NARAZIE (czytaj na chwile) jestem w TSR za T.W., ....... Jak go dostałem to nie wierzyłem. Przesłałem dalej. Tragedia.

2
Zdębiały
Były pracownik
 Pytanie
@Mountain

...a czemu sie dziwić, skoro firmą zarządzają ludzie bez kompetencji, bez doświadczenia w obrocie złomem? Konkurencja tylko wykorzystuje ten fakt. Wystarczy zwolnić zarząd i próbować pozyskać własciwych ludzi z branży,a powinno się w firmie poprawić.

1
anonim
Kandydat
@Mountain

Kolega przed Tobą sugerował, że wieloma aspektami pracy w tej firmie mogłaby się zainteresować PIP. Co do pieniędzy, to pozostawiają wg. niego wiele do życzenia. Jakie to są więc stawki? Jaka jest wreszcie możliwość uzyskania podwyżki?

Dembniak
Były pracownik
@Hejhoł

Wszystko się zgadza. Zarząd prezentuje taki model zarządzania, którym wracają chyba do czasów (usunięte przez administratora), gdzie (usunięte przez administratora) lokalną siłę roboczą. Nieustanne bezczelne zwodzenie, okłamywanie i oszukiwanie pracowników. W takim prawdziwym państwie prawa i sprawiedliwości pozamykaliby ich w areszcie i/lub zabroniliby im prowadzenia działalności gospodarczej.

ZZainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Widziałem ogłoszenie ,że w oddziale w Bielsku potrzeba operatora na koparke. Wiadomo,jakie zarobki i za jaki zakres obowiązków i na jakiej koparce ( model, rok, stan techniczny)?

Dembniak
Były pracownik
@ZZainteresowany

Już wtedy ( pare lat wstecz) koparki to były przysłowiowe złomy,a jak teraz? Podejrzewam,że teraz to dopiero złomy. Współczuję temu komuś kto tam pracuje i/lub będzie pracował. Nie ma on lekko.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Proszę o więcej informacji w temacie rekrutacji na stanowisko Kierownika Oddziału w Bielsku. -Ogólnie czy jest budżet, którym dysponujemy celem rozwoju firmy -Czy tak naprawdę mamy realny wpływ na rozwój jak i zmiany w Oddziale

Dominika
Kandydat

Czemu od razu szukać? Nie można takich rzeczy ujawniać? To może chociaż napiszesz czy mogę liczyć na umowę o pracę tutaj? Czy jedynie zlecenie?

Psychotroop
Były pracownik
@Kandydat

Kierownicy zmieniają się jak skarpetki. Nikt nie robi dłużej jak rok czasu

Psychotroop
Były pracownik
@Kandydat

Coż, zmieniają się jak skarpetki. Żaden nie jest w stanie przerobić dłużej jak około roku.

Dembniak
Były pracownik
@Kandydat

1) ponizej mozliwosci zaspokojenia podstawowych potrzeb oddziau, 2) kierownik jest tylko realizatorem polecen, zalecen, rozkazow zarządu.

Adrian

Super uczciwa i rzetelna firma

8
Gargamel
@Adrian

owszem uczciwa bo wypłaca pieniądze o czasie, ale czy tak uczciwie, myślę że gdyby płacili w euro toby było prościej, ale nie wiadomo dla kogo, ( kwestia podatku np. niemieckiego), decyzje niektórych osób w kwestii np. zatrudnienia są " śmieszne", zatrudnia się osoby niepełnosprawne i takie które w ogóle nie znają się na przepalaniu złomu i wszyscy mają takie same stawki. To jest po prostu nie dbanie o dobre imię i pozycję firmy. Nie wiem czy ktoś to kontroluje !!!!. Przecież to jest Konsorcjum - duża firma.

Naprawdę uczciwa?
Inne
 Pytanie
@Adrian

Czy uczciwie traktuje swoich pracowników? Zachorujesz na covid - zabieraja Ci całą premię, pozostaja marne grosze. Życzę temu który zabiera te premie chorym ludziom, aby sam zachorował na covid i żeby tak chorował przez kilka miesięcy. I żeby oczywiście zabrali mu premię. Pozdrawiam osoby na kierowniczych stanowiskach - mają wielki talent do tego , aby demotywować szeregowych pracowników, pojęcia nie mają o zarządzaniu ludźmi, życzę aby tak byli potraktowani, jak traktują innych.

pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Adrian

chyba zartujesz, moze w biurze tak jest bo na placu kazdy dzien to walka o zycie, brak jakichkolwiek zasad bhp, przepelnione place, halas, stary, nie nadający sie do użytku sprzęt, nie wiem jakim cudem to jeszcze funkcjonuje...czemu pip nie reaguje?

bip
Pracownik
@Gargamel

ten zaklad to wykorzystywanie ludzi za marne grosze, masakra.

MarioZawadiaka
Były pracownik
@pracownik

PIP reaguje,ale glownie w odpowiedzi na skarge i tylko po to,aby ukarac finansowo,a roznorakie firmy dalej funkcjonuja. Szefowie tych roznorakich firm moga sobie potem w koszta wrzucic poniesione straty przez kontrole, np. odbic sobie kosztem pracownikow.

oj oj
Pracownik
@Adrian

Kolejny raz SZLACHTA z biura się bawi w górach, a my PLEBS jak zwykle nie dostaliśmy zaproszenia.... tamci wydaja tysiące na balety a u nas od kilku lat na święta nasze dzieciaki nie dostają paczek albo my nawet 1zł bonów. Pewnie teraz nasz cudowny 2 osobowy miejscowy zarząd zorganizuje coś na pokaz dla PLEBSU, lub tez dadzą dzieciakom paczki na święta :))

1
Werka
Inne
@oj oj

Z tymi paczkami to jak to? Były i nie ma? Jakieś problemy finansowe w firmie? A premie macie? Coś dodatkowego oprócz zasadnicze wynagrodzenie wpada?

automaiak
Pracownik

MG to marka samochodów które są ładne na zewnątrz, ale mają złą opinie bo nie spełniają oczekiwań użytkowników,. bo z wyglądu zapowiadają się fajnie ale często się psuja i wymagają dużego wkładu finansowego :000 : ))) czyli są przereklamowane i nikt już nie chce ich kupować, bo zamiast jeździć to więcej stoją.

Zostaw merytoryczną opinię o TSR Poland Sp. z.o.o. - Dąbrowa Górnicza

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w TSR Poland Sp. z.o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy TSR Poland Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w TSR Poland Sp. z.o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TSR Poland Sp. z.o.o.
Przejdź do nowych opinii