TSR Poland Sp. z.o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TSR Poland Sp. z.o.o.

Adrian

Super uczciwa i rzetelna firma

Filip

Nie przesadzajmy z narzekaniem. Nowy musi sie wykazać i tak miał każdy , polecam firmę.

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w TSR Poland Sp. z.o.o. na część etatu?

Tobiasz

Witam, pracuje w firmie TSR jako operator sprzetu ciezkiego. Mysle ze tak naprawde ile ludzi tyle opini... jednak ja nie narzekam, zarowno na sama prace jak i zarobki. Sprzet napewno nie jest pierwszej mlodosci, jednak maszyny sa eksploatowane w ekstremalnych warunkach i na mega obciazeniach. NAtomiast co do przestrzegania zasad BHP, nie zgodze sie z opiniami ze nie sa one przestrzegane. Kazdy pracownik przechodzi szkolenie bhp przed zatrudnieniem ?! Wiec jezeli nie przestrzega zasad to czyja jest to wina ?!?! Napewno nie pracodawcy. JAk juz pisalem wczesniej, kazdy ma swoje odczucia , prawo do wyrazenia swojej opini. Uwazam jednak ze tak duza firma jak TSR nie jest w stanie pozwolic na takie zaniedbania i nieprawidlowosci jak we wczesniejszych komentarzach i opiniach... Takie jest moje zdanie. Dziekuje i pozdrawiam wszystkich pracownikow TSR Poland

Gg Nowy wpis
@Tobiasz

Premie dostales za ten wpis? Lizus

Haha Nowy wpis
@Tobiasz

Krzysztof, to Ty?

Robol

Tu jest (usunięte przez administratora) , teraz nawet w niedziele i w nocy każą nam sortować, zwały wysokie na 30m, aż leci na głowę, gdzie jest bhp??????

Pracuś Nowy wpis
@Robol

No i stala sie tragedia, nie trzeba byc prorokiem...

Tmw
Kandydat

Jak wyglada w tej firmie praca kierowcy? Czy samochody sa stare czy mlodsze? Duzo sie psują lub jest problem z drobniejszymi rzeczami ale za to często? Jakie są trasy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E w firmie TSR Poland Sp. z.o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Adrian

Super uczciwa i rzetelna firma

Gargamel
@Adrian

owszem uczciwa bo wypłaca pieniądze o czasie, ale czy tak uczciwie, myślę że gdyby płacili w euro toby było prościej, ale nie wiadomo dla kogo, ( kwestia podatku np. niemieckiego), decyzje niektórych osób w kwestii np. zatrudnienia są " śmieszne", zatrudnia się osoby niepełnosprawne i takie które w ogóle nie znają się na przepalaniu złomu i wszyscy mają takie same stawki. To jest po prostu nie dbanie o dobre imię i pozycję firmy. Nie wiem czy ktoś to kontroluje !!!!. Przecież to jest Konsorcjum - duża firma.

Naprawdę uczciwa?
@Adrian

Czy uczciwie traktuje swoich pracowników? Zachorujesz na covid - zabieraja Ci całą premię, pozostaja marne grosze. Życzę temu który zabiera te premie chorym ludziom, aby sam zachorował na covid i żeby tak chorował przez kilka miesięcy. I żeby oczywiście zabrali mu premię. Pozdrawiam osoby na kierowniczych stanowiskach - mają wielki talent do tego , aby demotywować szeregowych pracowników, pojęcia nie mają o zarządzaniu ludźmi, życzę aby tak byli potraktowani, jak traktują innych.

KKKaam

Super, bardzo polecam!

Pie.Jak
Klient

Jak najbardziej polecam co prawda trzeba poczekać dość długo ale przebicie w cenach jest na tyle dobre że warto poswiecic troche czasu napewno jeszcze w przyszlosci skorzystam

Pracodawca

Fakt nasz sprzęt jest w różnym "wieku". Posiadamy maszyny i sprzęt zarówno w wieku starszym jak i młodszym, ale wszystko na czym pracujemy jest bezpieczne i wystarczające do codziennej pracy i naszych możliwości produkcyjnych.

Anonim
@TSR Poland Sp. z.o.o.

Z tym nie zgodzi się nikt kto pracował i pracuje w tej firmie. To że nikt nie uległ wypadkowi pracując na tych super sprawnych maszynach świadczy tylko i wyłącznie o profesjonaliźmie pracowników.

@TSR Poland Sp. z.o.o.

Hahaha, a szafę do nagrywania bzdur macie też? Ta firma to muzeum, przejęli złom (czyt. maszyny) po KEM-ie...

X)
@:)

Maszyny kupowane w cenie złomu z niemiec, samochody wraki do reanimacji z czeskiego oddziału, przyczepy z popękanymi ramami.. Jednym słowem oszczędności na życiu i zdrowiu pracowników.

Haha
@TSR Poland Sp. z.o.o.

Macie swoje bezpieczeństwo, zginął człowiek w makabrycznych okolicznościach. To jest wina tylko i wyłącznie szefa, wszyscy wiedzą kogo. Bajzel na placu, niesprawne maszyny i pojazdy, brak zasad BHP, to jest niekończącą się opowieść. Oczywiście pan Niemiec od wszystkiego się wykręci, bo od odpowiedzialnosci ma swoich pachołków na placu. Może wreszcie pracownicy się postawia i zrobia z tym czlowiekiem porządek, tak jak to Czesi zrobili oskarżając go o (usunięte przez administratora) Czy dalej będziemy jak slugusy? To już nie jest tylko poniżanie i szykanowanie, stała się tragedia przez tego człowieka, czego więcej trzeba?

Haha
@TSR Poland Sp. z.o.o.

Widzę że niewygodne odpowiedzi są usuwane wiec napisze jeszcze raz delikatniej. 19.03.2021 zginął człowiek, dlaczego? Wszyscy pracownicy doskonale wiedzą co się dzieje na placu zlomowym, w jakim stanie są maszyny, pojazdy i sprzęty i jak przestrzegane jest BHP. Czyja to jest wina? Też wszyscy wiedzą. Mam nadzieję że prokurator dobierze się do tyłka tej osobie i nie jest to bynajmniej kierownik placu ani zmiany.

Trd
@Haha

Nie wykręci się za przestrzeganie zasad BHP odpowiedzialny jest najpierw szef pozniej kierownik placu, następnie kierownik zmiany. Wszyscy trzej poniosą konsekwencje od finansowych po 3 lata więzienia.

Nikt tego nie odpuści
@TSR Poland Sp. z.o.o.

Bardzo dobrze że jesteście Państwo tak pewni że stan techniczny eksploatowanych przez Państwa maszyn, pozwala na takie publiczne deklaracje. Nie każda firma może sobie na to pozwolić.

Nikt tego nie odpuści...
Klient

Zycze owocnej pracy dla PIP, Prokuratora, biegłych sądowych oraz wszelkich oskarżycieli, którzy badaj okoliczności wypadku śmiertelnego z dnia 19.03.2021. Należy jasno i klarownie wykoanć postepowanie powypadkowe,oraz proces zbierania dowodów w sprawie, tak aby pracodawca czy tam właściel dowiedział sie ze ,, samo się nie zrobiło" oraz aby rodzina mogła zakończyć postepowanie ze świadomościa ze istnieje w tym kraju choć gram sprawiedliwości. A jezeli tak sie nie stanie bedziemy drażyć i szukać...

Pikiel
Kandydat

Jak z zarobkami na żurawiu ? Jest się czym pochwalić czy nie bardzo ? Wyciągnie się te 4tyś ?

xyz
@Pikiel

przeczytaj sobie opinie co się dzieje w tej firmie. Następnie dobrze zastanów czy warto ryzykować...

Pikiel
@xyz

Pytam o zarobki nie o atmosferę opinii jest tyle co dziur w..

kolombo

Dobry pracodawca , normalna praca tylko trzeba myśleć więc nie szukajcie na siłę negatywów bo ich nie ma!

Abc
@kolombo

Teraz podobno szukają na obsługę wagonów. Zwolnił się wakat może awansujesz?

Trd

Pamiętam jak na ostatnim szkoleniu BHP pracownicy zwracali uwagę na liczne zaniedbania. Muiało dojść do tragedii . Mam nadzieję drodzy pracownicy TSR-u że zrozumiecie iż to mógł być każdy z Was. Zasady BHP w tej firmie są nagminnie łamane a Wy się na to godzicie i akceptujecie. Zastanówcie się czy warto ryzykować dla tych średnio 3 tyś zł. Liczę że osoby odpowiedzialne za respektowanie zasad BHP poniosą surowe konsekwencje łącznie w prezesikiem !!!

Szmit
Klient

Jak najbardziej polecam samobójcą. Całkowity brak zasad BHP. Maszyny które u szfabów byly przeznaczone na złom sprowadzają do Polski i reanimują na tanich zamiennikach. Praca na nich stwarza zagrożenie zwłaszcza że niema wyznaczonych dróg dla pieszych i są zmuszani do przechodzenia w zasięgu i podczas pracy żurawi co jest nie dopuszcalne(oczywiscie niema mowy o kamizelkach i kaskach)dzisiaj w wyniku tych zaniedbań człowiek stracił życie A pan prezeSS gdyby nie nakaz prokuratora nawet by się nie pojawił. Liczą się tylko tony i wagony. Pozdrawiam

Ferdziu

Ferdziu

FERDEK

Robol

Widze ze moderator czuwa i usuwa niewygodne ale prawdziwe teksty: ) a zostawia tylko laurki wystawione przez kadry hahaha. (usunięte przez administratora)

tedi

Cześć, nie jestem (na szczęście) pracownikiem tej fimy, ale kiedyś byłem pracownikiem(usunięte przez administratora) Jeśli się nie zmienił od tego czasu to proszę zastanówcie się nim przyjdziecie tu pracować.

Aktualność
Nasza firma wspiera rożne organizacje.

Ostatnio otrzymane podziękowania od Kierownika Zespołu Terenowego Pracy Socjalnej za wsparcie w prowadzonych działaniach na rzecz środowiska lokalnego we Wrocławiu.

Aktualność
Sprzedać złom niewychodząc z domu..hmm? Teraz to możliwe!

Prowadzimy skup złomu metali nieżelaznych przez internet. Jeśli posiadasz stare zalegające złomki, jesteś po remoncie i chcesz szybko pozbyć się wszystkiego wejdź na stronę https://metalleo.pl/.
Nowoczesne rozwiązanie dla osób, które nie są zainteresowane "bieganiem" po skupach.

Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza w dobie obecnie panującej pandemii covidowej. Ludzie nie muszą bać się ryzyka zarażenia, nie muszą jeździć i szukać miejsca, gdzie mogą oddać niepotrzebne rzeczy.

Mają gotowe rozwiązanie wchodząc na stronę: https://metalleo.pl/

Zostaw merytoryczną opinię o TSR Poland Sp. z.o.o. - Dąbrowa Górnicza

TSR Poland Sp. z.o.o.