Metalleo (Tsr Poland Sp. Z.O.O.)

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TSR Poland Sp. z.o.o.

Wiktoria

Szukam info dla brata o pracy jako Operator koparki. Znalazłam ofertę na to stanowisko i mam pytanko odnośnie kasy. Ile można zarobić na etacie jak ma sie doświadczenie około 8 lat jako operator?

Psychotroop
@Wiktoria

3,5-4k

Xxxxx

Witam dostałem propozycje pracy w oddziale w Bielsku jako pracownik fizyczny . Mogę prosić jakies opinie ?

Danuta

A czemu akurat po roku? Nie przedłużają wtedy umowy? czemu jest taka rotacja wiesz może? Pracownicy sami rezygnują? Pracowałeś w tej firmie? A ogólnie warunki pracy znośne?

PiotruśPan
@Danuta

Ogólnie pisząc chodzi tu o brak zwykłej uczciwosci, szczerości, zrozumienia w kwestiach zatrudniania i powierzania obowiązków pracownikom, wymagań oraz oczekiwań wobec nich, funkcjonowania oddziału itd. To, co tam na placach wystepuje i jest niekorzystne,negatywne, jest starannie ukrywane, tuszowane przez i kandydatami, jak i pracownikami. Nie jest to domeną tylko i wyłącznie TSR, ale staje się to coraz powszechniejsze w wielu innych firmach.Typowe "korporacyjne" podejście do podwładnych opiera się o takie manipulowanie faktami, zatajanie prawdy,aby wciągać w struktury jak najbardziej przydatnych, wykwalifikowanych pracowników,trzymać ich w złudzeniu, obietnicach i nie wynagradzać im odpowiednio proporcjonalnie za włożony trud,a wynagradzać jak najmniej. Zapoznając się z treścią ogłoszenia o prace,a potem w miarę upływu czasu poznając warunki tej pracy, możliwości zarabiania i te różne pozostałe aspekty niby bhp-owskie, niby socjalne, pracownik ma wrażenie, że po prostu został zmanipulowany, zwiedziony przez zarząd. To powód , dla którego jest w TSR spora rotacja personelu od pracownika, przez handlowca, po kierownika.

Lidia
@PiotruśPan

Jak to wygląda w takim razie u handlowców? Wiesz może co jest im obiecywane a co potem jakoś uchodzi i nie ma miejsca w rzeczywistości? Na jakich umowach oni w ogóle pracują?

Lullum
@Lidia

Bardzo prosto, już mówię. Dostajesz samochód z przebiegiem 500tys km, do tego płyń do chłodnicy bo ten jest ciągle zżerany. Podstawa, która po 3 miesiącach ma się zwiększyć- ale się nie zwiększa. Co ciekawsze punkty ogarnia kochanka prezia. Resztę sobie szukaj i zrob niewyobrażalny plan, bo nie ma czym odbierać towaru - ciężarówki to stare notorycznie psujące się auta, które więcej stoja jak jeżdżą. I tyle.

Justyna
@Lullum

No a ile ta podstawa właściwie wynosi? Tak pytam, bo może jest na tyle okej, że i bez częstych podwyżek może być. Płacą porównywalnie do innych firm?

Psychotroop
@Xxxxx

3,3-3,5k zleceniówka/uop

Alejaja

Nie polecam, wyzysk, brak pensji na czas, praca na czarno, brak bhp.... (usunięte przez administratora)

Jakub
@Alejaja

Bez umowy pracujesz? Jakie powody, że na to poszłeś, kasa tak dobra w tym momencie? I czy to nie ryzyko nie mieć umowy, ubezpieczenia zdrowotnego, skoro piszesz, że nie jest najlepiej z BHP? Co by się stało, jakby powiedzieć, że się chce UoP i by coś zrobili, by bezpiecznie się pracowało? Bo to przecież i zdrowie i życie.

MarceliSzpak
@Jakub

Wszystko prawda. Brak uczciwego podejscia zarzadu do pracownikow, szczegolnie w oddzialach poza glownym. Niesprawny sprzet, niemalze brak wydatkow na zapewnienie przyzwoitego bhp, szeroki zakres obowiazkzow, mobingowanie, przymuszanie ze striny zarzadu, ciagle oszukiwanie i oklamywanie pracownikow przez zarzad.

Angela
@MarceliSzpak

A rozwiniesz jak jest konkretnie na tych innych oddziałach? Co w przypadku jak ktoś się po prostu nie wyrabia z obowiązkami? Czy firma zapewnia naprawę sprzętu po zgłoszeniu awarii?

Firma tragedia, sprzęt to złom sprowadzony z Niemiec bo tam już nie spełniał żadnych norm, brud, smród, hałas, nie polecam nikomu tego zakladu.

Ile w takim razie tu wytrzymałeś I jak z kasą? Bo o tym nie wspomniałeś akurat nic :)

Pracowity,inaczej
@Paweł

Kasa 2.5/6k

Joanna
@Pracowity,inaczej

A od czego zależy ten rozstrzał? Na czym się zarabia 6 k? To jest z jakąś premią czy jak?

Hej
@Joanna

Jak się jest w pracy 6 dni w tygodniu po 12 to się tyle dostanie na placu + to co w plecaku oczywiście.... nie polecam

@Hej

Tyle godzin robić przez 6 dni pod rząd to ciężka sprawa. A o co chodzi z tym plecakiem? Bo nie wytłumaczyłeś.

były
@Mirosław

Lepiej sobie darować.

Halina
@były

Czemu? Ty po jakim czasie sam sobie darowałeś w takim razie?

@Halina

złom się wynosi w plecaku. 6k zarobisz jak robisz 6 dni w tygodniu, rownież w nocy. tragedia firma.

Danuta
@pracownik

I jest na to przyzwolenie żeby coś wynosić, tak robi każdy pracownik? A za nocki i nadgodziny macie wyższą stawkę płaconą? To niedziele macie tylko wolne czy jest to inny dzień w tygodniu?

@Paweł

2,5 legalnie, 1 pod stolem, praca 6 dni w tygodniu, pół roku pracowałem

Paul
@Danuta

Pensja minimalna oficjalnie, reszta w kopercie, ciekawe kiedy Urząd Skarbowy się za to weźmie.

Brałeś udział w rekrutacji do TSR Poland Sp. z.o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Maryśka

Przybliży ktoś obowiązki na stanowisku Specjalista ds handlowych? Mam nadzieję, że są adekwatne do proponowanych stawek, jakieś opinie? Dziękuję serdecznie.

Jaka umowa obowiązuje w TSR Poland Sp. z.o.o. podczas okresu próbnego?

Justyna

Teraz na stronie kolejne ogłoszenie na specjalistę ds. Handlowych. Obiecują przeszklenie osób spoza branży, co mnie zainteresowało. Ile trwa takie wdrożenie i czy jest płatne?

Mario Zawadiaka

Tak, tak, super rzetelna i uczciwa firma. Chyba sa dwa TSR-y w kraju, skoro ja pracowalem w takim TSR, gdzie pojazdy i maszyny nie spelniaja podstawowych norm technicznych, by je uzytkowac efektywnie, pewnie, bezpiecznie, a kabiny tych maszyn i pojazdow zapewnialy podstawowy, wymagany komfort pracy. W super rzetelnej i uczciwej firmie nie ma miejsca na nakaz pracy psujacymi sie, malo sprawnymi maszynami, pojazdami, na nieprzystosowanym placu do skladowania i przerobu złomu Zapytajcie pracownikow, a przewinelo sie ich wielu ,jak teraz na placu obecni radzą sobie w zimowych warunkach, bo z tego, co pogloski kraza, to w kabinach maszyn, pojazdow dalej nie ma ogrzewania, a spadki temperatur uniemozliwiaja rozruch/prace .

Łukasz
@Mario Zawadiaka

Podobno płacą za pracę od 2500 do 6000 na rękę, ale te 6k, przy 6 dniach pracy po 12 godz.? Kierownictwo ma w planach inwestycje w ogrzewanie i w ogóle lepsze warunki pracy? Czy nikt się nie skarży, nikt nie odchodzi?

@Łukasz

nawet 7 dni bo niedzielę też pracujemy.

Iwona
@ja

w weekendy jest płacone 200%? Jak wygląda grafik w takim wypadku, ile dni weekendowych jest pracujących w miesiącu?

Nosaczoss
@Łukasz

Dobrze napisałeś 2500 na rękę bo ja mam dwie ręce

Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacyjnym jako Specjalista Ds. Sprzedaży w Metalleo (Tsr Poland Sp. Z.O.O.)? Jak wyglądało samo spotkanie z przełożonymi w fimie?

miś

omijaj z daleka

fake

Firma tragedia, robota od poniedzialku do niedzieli calą dobę, w biurze tylko mają luz...

@fake

Praca jest cały tydzień? To za niedziele są wyższe stawki i można dzięki temu więcej zarobić? Płacą 50% albo 100%?

Halina

A jak wynagradza to zaangażowanie?

Firma dość spora, jednak zarządzana przez Niemca, który stara się ukrywać realny stan maszyn, sprzętów i placow. Szereg kontroli wykazują nieprawidlowowosci i lada moment nawet zewnętrzna firma nie pomoże. Problemy z WIOŚ, nadużycia, nakaz prowadzenia zepsutych samochodów przez Piotra M. To tylko wisienki na torcie. Mało wspominać o księgowości, ale i tu pewnie nie jest ciekawie. Nie polecam z uwagi na brak jakiejkolwiek bhp i spychologii stosowanej. Uważać co się podpisuje, bo każdą odpowiedzialność próbują przerzucić na pracownika. Szef kłamie na każdym kroku w żywe oczy, bezczelność Niemca sięga zenitu. Jeżeli ktoś chętny zapraszam do WIOSIU, PIPU oraz Inspekcji Transportu. Dużo raportów było, dużo będzie. Radzę omijac jeżeli nie chcecie skończyć jak pracownik w minionym roku - śmiertelnie. Odradzam!

janek
@Adam

Niemiec zwija majdan i wszyscy na zbity p.... szukajcie roboty póki czas.

@Adam

Napisz coś więcej o tym pracowniku. To miało związek z pracą? Pisały o tym może media jakieś...

Trd
@Monika

Wszystkie zamiecione pod dywan... Wypadki mniejsze większe w tej firmie to norma.

Byly

Jak to się TSR zwija? Co to za info? Potwierdzone czy plotki?

TSR Poland Sp. z.o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Dąbrowa Górnicza. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

W biurze nie wiem ,ale na plac złomu to polecam tylko desperatom...

TSR Poland Sp. z.o.o. w Bielsko-Biała szuka pracownika na stanowisko Pracownik Działu Handlowego. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

KAMILA

Aplikowałam na to stanowisko. Niestety to kłamstwo, pracownik pracuje pod centrala w Dąbrowie, oddział Bielsko jest przeznaczony do zamknięcia zgodnie z informacją od Pani Kardy. Warunki takie o, samochod służbowy Insignia, przebieg 495000, stan techniczny okropny. 3tys podstawy, co do planu nie wiem. Ponoc mało realny. Zrezygnowałam. Pomimo propozycji pracy .

miner

chodzą słuchy ze tsr zawija sie z Polski? cos, ktos?

Witam, widziałem ogłoszenie dotyczące pracy - pracownik warsztatu/spawacz na jakie zarobki można liczyć z kilku letnim stażem i uprawnieniami ma mag'a? Pozdrawiam

Ferdiszmit

Sprzet zdjety z eksploatacji z innyh oddziałow zagranicznych , z powodu braku normatywnego stanu technicznego, skierowany do oddzialow w Dabrowie G i Bielsku. Nieprzygotowane nawet w polowie place skladowania i przerobu zlomu w Dabrowie G i w Bielsku-B, co zdecydowanie utrudnia wykonywanie pracy. Nagminne lamanie roznorakich norm, stad nieustanne kontrole PIP, WIOŚ, UDT i inne. Polityka zarzadu zorientowana na maksymalny zysk przy jak najnizszym nakladzie pieniedzy na wydatki, stad zuzyty i niesprawny sprzet, nieprzygotowany plac skladowania. Firma oczywiscie jest otwarta na tych pracownikow, ktorzy godza sie na wykonywanie pracy w w/w warunkach. Jedynie "plusy", to pelne skladki i wyplata na czas.

@Ferdiszmit

Jak nie ma kasy na sprzęt w firmie to pewnie i wypłaty nie są najwyższe. Napisałbyś ile można dostać na początek? Stawki są wyższe niż najniższa krajowa?

Baltazar Gąbka

Nie znam Firmy, aczkolwiek muszę przyznać, że rozmowa rekrutacyjna była na najwyższym poziomie merytorycznym, nie jakieś bzdury, a konkrety techniczne. Dużo ostatnio jeżdżę po całym Śląsku i Małopolsce za pracą i taka rekrutacja zdarzyła mi się pierwsza na około czterdzieści, co z tego wyjdzie czas pokaże, ale dział HR i osoby zarządzające są profesjonalnie przygotowane do rozmów rekrutacyjnych.. Podsumowując, było rzeczowo, merytorycznie i z kulturą na wysokim poziomie.

Szefo
@Baltazar Gąbka

I co z tego??? Nikt nie powiedział i nie powie złego słowa o pracownikach TSR . Największą wadą tej firmy jest jej prezes....

Tobiasz

Witam, pracuje w firmie TSR jako operator sprzetu ciezkiego. Mysle ze tak naprawde ile ludzi tyle opini... jednak ja nie narzekam, zarowno na sama prace jak i zarobki. Sprzet napewno nie jest pierwszej mlodosci, jednak maszyny sa eksploatowane w ekstremalnych warunkach i na mega obciazeniach. NAtomiast co do przestrzegania zasad BHP, nie zgodze sie z opiniami ze nie sa one przestrzegane. Kazdy pracownik przechodzi szkolenie bhp przed zatrudnieniem ?! Wiec jezeli nie przestrzega zasad to czyja jest to wina ?!?! Napewno nie pracodawcy. JAk juz pisalem wczesniej, kazdy ma swoje odczucia , prawo do wyrazenia swojej opini. Uwazam jednak ze tak duza firma jak TSR nie jest w stanie pozwolic na takie zaniedbania i nieprawidlowosci jak we wczesniejszych komentarzach i opiniach... Takie jest moje zdanie. Dziekuje i pozdrawiam wszystkich pracownikow TSR Poland

Gg
@Tobiasz

Premie dostales za ten wpis? Lizus

Haha
@Tobiasz

Krzysztof, to Ty?

Robol

Tu jest (usunięte przez administratora) , teraz nawet w niedziele i w nocy każą nam sortować, zwały wysokie na 30m, aż leci na głowę, gdzie jest bhp??????

Pracuś
@Robol

No i stala sie tragedia, nie trzeba byc prorokiem...

Zostaw merytoryczną opinię o TSR Poland Sp. z.o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w TSR Poland Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSR Poland Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSR Poland Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TSR Poland Sp. z.o.o.