Metalleo (Tsr Poland Sp. Z.O.O.)

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TSR Poland Sp. z.o.o.

Tmw

Jak wyglada w tej firmie praca kierowcy? Czy samochody sa stare czy mlodsze? Duzo sie psują lub jest problem z drobniejszymi rzeczami ale za to często? Jakie są trasy?

KKKaam

Super, bardzo polecam!

Pie.Jak

Jak najbardziej polecam co prawda trzeba poczekać dość długo ale przebicie w cenach jest na tyle dobre że warto poswiecic troche czasu napewno jeszcze w przyszlosci skorzystam

Fakt nasz sprzęt jest w różnym "wieku". Posiadamy maszyny i sprzęt zarówno w wieku starszym jak i młodszym, ale wszystko na czym pracujemy jest bezpieczne i wystarczające do codziennej pracy i naszych możliwości produkcyjnych.

@TSR Poland Sp. z.o.o.

Z tym nie zgodzi się nikt kto pracował i pracuje w tej firmie. To że nikt nie uległ wypadkowi pracując na tych super sprawnych maszynach świadczy tylko i wyłącznie o profesjonaliźmie pracowników.

@TSR Poland Sp. z.o.o.

Hahaha, a szafę do nagrywania bzdur macie też? Ta firma to muzeum, przejęli złom (czyt. maszyny) po KEM-ie...

X)
@:)

Maszyny kupowane w cenie złomu z niemiec, samochody wraki do reanimacji z czeskiego oddziału, przyczepy z popękanymi ramami.. Jednym słowem oszczędności na życiu i zdrowiu pracowników.

Haha
@TSR Poland Sp. z.o.o.

Macie swoje bezpieczeństwo, zginął człowiek w makabrycznych okolicznościach. To jest wina tylko i wyłącznie szefa, wszyscy wiedzą kogo. Bajzel na placu, niesprawne maszyny i pojazdy, brak zasad BHP, to jest niekończącą się opowieść. Oczywiście pan Niemiec od wszystkiego się wykręci, bo od odpowiedzialnosci ma swoich pachołków na placu. Może wreszcie pracownicy się postawia i zrobia z tym czlowiekiem porządek, tak jak to Czesi zrobili oskarżając go o (usunięte przez administratora) Czy dalej będziemy jak slugusy? To już nie jest tylko poniżanie i szykanowanie, stała się tragedia przez tego człowieka, czego więcej trzeba?

Haha
@TSR Poland Sp. z.o.o.

Widzę że niewygodne odpowiedzi są usuwane wiec napisze jeszcze raz delikatniej. 19.03.2021 zginął człowiek, dlaczego? Wszyscy pracownicy doskonale wiedzą co się dzieje na placu zlomowym, w jakim stanie są maszyny, pojazdy i sprzęty i jak przestrzegane jest BHP. Czyja to jest wina? Też wszyscy wiedzą. Mam nadzieję że prokurator dobierze się do tyłka tej osobie i nie jest to bynajmniej kierownik placu ani zmiany.

Trd
@Haha

Nie wykręci się za przestrzeganie zasad BHP odpowiedzialny jest najpierw szef pozniej kierownik placu, następnie kierownik zmiany. Wszyscy trzej poniosą konsekwencje od finansowych po 3 lata więzienia.

Nikt tego nie odpuści
@TSR Poland Sp. z.o.o.

Bardzo dobrze że jesteście Państwo tak pewni że stan techniczny eksploatowanych przez Państwa maszyn, pozwala na takie publiczne deklaracje. Nie każda firma może sobie na to pozwolić.

Brałeś udział w rekrutacji do TSR Poland Sp. z.o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Nikt tego nie odpuści...

Zycze owocnej pracy dla PIP, Prokuratora, biegłych sądowych oraz wszelkich oskarżycieli, którzy badaj okoliczności wypadku śmiertelnego z dnia 19.03.2021. Należy jasno i klarownie wykoanć postepowanie powypadkowe,oraz proces zbierania dowodów w sprawie, tak aby pracodawca czy tam właściel dowiedział sie ze ,, samo się nie zrobiło" oraz aby rodzina mogła zakończyć postepowanie ze świadomościa ze istnieje w tym kraju choć gram sprawiedliwości. A jezeli tak sie nie stanie bedziemy drażyć i szukać...

Pikiel

Jak z zarobkami na żurawiu ? Jest się czym pochwalić czy nie bardzo ? Wyciągnie się te 4tyś ?

xyz
@Pikiel

przeczytaj sobie opinie co się dzieje w tej firmie. Następnie dobrze zastanów czy warto ryzykować...

Pikiel
@xyz

Pytam o zarobki nie o atmosferę opinii jest tyle co dziur w..

kolombo

Dobry pracodawca , normalna praca tylko trzeba myśleć więc nie szukajcie na siłę negatywów bo ich nie ma!

Abc
@kolombo

Teraz podobno szukają na obsługę wagonów. Zwolnił się wakat może awansujesz?

Trd

Pamiętam jak na ostatnim szkoleniu BHP pracownicy zwracali uwagę na liczne zaniedbania. Muiało dojść do tragedii . Mam nadzieję drodzy pracownicy TSR-u że zrozumiecie iż to mógł być każdy z Was. Zasady BHP w tej firmie są nagminnie łamane a Wy się na to godzicie i akceptujecie. Zastanówcie się czy warto ryzykować dla tych średnio 3 tyś zł. Liczę że osoby odpowiedzialne za respektowanie zasad BHP poniosą surowe konsekwencje łącznie w prezesikiem !!!

Szmit

Jak najbardziej polecam samobójcą. Całkowity brak zasad BHP. Maszyny które u szfabów byly przeznaczone na złom sprowadzają do Polski i reanimują na tanich zamiennikach. Praca na nich stwarza zagrożenie zwłaszcza że niema wyznaczonych dróg dla pieszych i są zmuszani do przechodzenia w zasięgu i podczas pracy żurawi co jest nie dopuszcalne(oczywiscie niema mowy o kamizelkach i kaskach)dzisiaj w wyniku tych zaniedbań człowiek stracił życie A pan prezeSS gdyby nie nakaz prokuratora nawet by się nie pojawił. Liczą się tylko tony i wagony. Pozdrawiam

Ferdziu

Ferdziu

FERDEK

Robol

Widze ze moderator czuwa i usuwa niewygodne ale prawdziwe teksty: ) a zostawia tylko laurki wystawione przez kadry hahaha. (usunięte przez administratora)

tedi

Cześć, nie jestem (na szczęście) pracownikiem tej fimy, ale kiedyś byłem pracownikiem(usunięte przez administratora) Jeśli się nie zmienił od tego czasu to proszę zastanówcie się nim przyjdziecie tu pracować.

Aktualność
Nasza firma wspiera rożne organizacje.

Ostatnio otrzymane podziękowania od Kierownika Zespołu Terenowego Pracy Socjalnej za wsparcie w prowadzonych działaniach na rzecz środowiska lokalnego we Wrocławiu.

Aktualność
Sprzedać złom niewychodząc z domu..hmm? Teraz to możliwe!

Prowadzimy skup złomu metali nieżelaznych przez internet. Jeśli posiadasz stare zalegające złomki, jesteś po remoncie i chcesz szybko pozbyć się wszystkiego wejdź na stronę https://metalleo.pl/.
Nowoczesne rozwiązanie dla osób, które nie są zainteresowane "bieganiem" po skupach.

Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza w dobie obecnie panującej pandemii covidowej. Ludzie nie muszą bać się ryzyka zarażenia, nie muszą jeździć i szukać miejsca, gdzie mogą oddać niepotrzebne rzeczy.

Mają gotowe rozwiązanie wchodząc na stronę: https://metalleo.pl/

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w TSR Poland Sp. z.o.o.?

Mick

W tej firmie nie istnieje coś takiego jak awans! Każdy ma swoje miejsce w szeregu a jak Ci nie pasuje to wypad.

@Mick

Firma TSR posiada bardzo spłaszczoną strukturę organizacyjną stąd kwestia awansu rzeczywiście rzadko się pojawia. Awanse bardzo często występują i mają możliwość wystąpić w strukturach bardziej rozbudowanych - zarówno dotyczy to awansów pionowych jak i poziomych. Kandydaci aplikujący na dane stanowisko nie pytają o poruszony powyżej temat podczas procesów rekrutacyjnych.

Aktualność
Minął już rok od uzyskania przez naszą firmę certyfikatu ISO 9001.
Jesteśmy już po pierwszy pozytywnym audycie nadzoru ze strony firmy certyfikującej co oznacza, że system jest utrzymywany i doskonalony zgodnie z wymaganiami normy.
xxx

Najlepsze sformułowanie określające tą firmę to CYRK. Ludzi traktuje się tu bez jakiegokolwiek szacunku.Jedyny wyjątek stanowią osoby które są fałszywe, kłamią na każdym kroku, obgadują za plecami i donoszą Szefowi- tacy ludzie mają w tej firmie najlepiej. Dlaczego? W tej firmie nie ceni się pracowitości, uczciwości tylko tak zwane inne zalety. Co więcej dobrzy, wieloletni pracownicy nie mogą liczyć na szkolenia, podwyżkę czy premię na święta, a nowi pracownicy często zarabiają dużo więcej niż Ci starzy. Na każdym kroku można też odczuć skąpstwo osób zarządzających firmą, intrygi, kłamstwa i tajemnice. Rotacja pracowników w ostatnim czasie bardzo duża. Zatrudnionych jest coraz mniej, a w firmie robi się coraz większy (usunięte przez administratora) Chcesz spróbować, twój wybór, ja zdecydowanie odradzam. Na rozmowie i tak zamydlą Ci oczy jaką to ,,jesteśmy super nowoczesną firmą, o wielu możliwościach rozwoju''- Przyjdziesz przekonasz się sam.

Edward
@xxx

Twój komentarz poruszył dwie bardzo ważne kwestie. Mianowicie chodzi tu o rotację oraz atmosferę, która tam panuje. Czy atmosfera może być jednym z powodów, który wpływa na to, że w firmie panuje tak duża rotacja?

xxxx
@xxx

oj marcin, opowiedz lepiej jak tam twoj obecny pracodawca, i ktory to z kolei przez te ostatnich kilka miesiecy?

Tomasz
@xxx

Trafna opinia ! Niestety od dłuższego czasu atmosfera oraz warunki pracy ulegają pogorszeniu. Można odnieść wrażenie iż firma idzie na dno.

gwiazdor

snickersy się Marcinowi chyba skończyły

Filip

Nie przesadzajmy z narzekaniem. Nowy musi sie wykazać i tak miał każdy , polecam firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o TSR Poland Sp. z.o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w TSR Poland Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSR Poland Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSR Poland Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TSR Poland Sp. z.o.o.