Opinie o Kancelaria Adwokacka Izabela Kałczuga w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Izabela Kałczuga. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Izabela Kałczuga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Izabela Kałczuga w Dąbrowa Górnicza

Pani mecenas wie

Jak czytam opinię to nie dowierzam. Ja mam całkowicie odmienne zdanie i doświadczenie z Panią mecenas. Fakt, potwierdzam ogromne zainteresowanie sprawą mojego męża, wysyłanie SMS - ów do niego po 23 godz, które następnie przesyłał do mnie, asystentka Pani mecenas również ogromnie zaangażowana w ten cudowny trójkąt, manipulacje i jeszcze raz manipulacje, a ponieważ jestem w posiadaniu dowodów, które chciałam przedstawić w sądzie, Pani mecenas porzuciła mojego męża w połowie sprawy o rozwód ????. Jeśli ktoś potrzebuje prawdziwej opinii to zapraszam do kontaktu, udzielę szczegółowej i prawdziwej opinii, a z Panią miałam doczynienia dwa lata, więc posiadam dużo dowodów na swoje słowa. Powiem tak, jeśli ktoś chce wygrać w sądzie na(usunięte przez administratora) manipulacji to jego decyzja, ale w przypadku mojego męża policjanta to się nie udało. Facet znecal się nad rodziną latami, a Pani mecenas postanowiła mnie uraczyc dozorem kuratora i moją winą za rozpad małżeństwa. Dobre, naprawdę. Dzisiaj szanowna Pani, zachęcam do zapoznania się z ostatnim wyrokiem sądu okręgowego, naprawdę warto, a Panią proszę, aby przestała krzywdzic dzieci tak jak w moim przypadku oraz stronę przeciwną i proszę sobie wziąść do serca, że kłamstwo ma krótkie nogi.

Pani mecenas wie Nowy wpis
@Pani mecenas wie

Oczywiście miało być wziąć a nie wziąść

Odpowiedz Nowy wpis
@Pani mecenas wie

można się z Pania jakoś skontaktować?

Marek Nowy wpis

Czy kancelaria ma dobre benefity dla pracowników ?

hdndnbdbdbdbd Nowy wpis

Najlepszy Adwokat w całym Zagłębiu i Ślasku , Bardzo polecam p. Mecenas Izabelę, Przede wszystkim Jest wspaniałym człowiekiem życiowym ludzkim , Wspaniały Adwokat jak i Człowiek, Polecam w całego serca ☺☺☺

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Izabela Kałczuga - Dąbrowa Górnicza

Kancelaria Adwokacka Izabela Kałczuga
  • Królowej Jadwigi 42 lok. 4