Aquapark Nemo

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Aquapark Nemo

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Iwo co pracownicy mogli by zmienić aby w Aquapark Nemo każdy mógł spędzić dobrze czas? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w Aquaparku? Co najbardziej podoba wam się w pracy? Co możecie powiedzieć o atmosferze?

Iwo

Totalna porażka, kupiliśmy bilety całodniowe,a z trudem wytrzymalismy 2 h nie polecam!!!

Maja
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Aquapark Nemo? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć obecnie pracownicy?

hula hop
użytkownik zarejestrowany

hm, jak widać nie dla wszystkich :) ciekaw jestem jak w tym roku z zapotrzbowaniem

aśka

Byliśmy ostatnio na piwku w klubie bilardowym i byłam w szoku ze takie fajne miejsce mamy w Dąbrowie

gosc

kiedys byla tam prywatna firma ktora zarządzała i dało sie i było smacznie kregielnia pełna ,nawet goście z pierwszych stron gazet przyjeżdzali i grali w dyskotece .....komu to przeszkadzało !!

Kondrad

Nemo to jedno wielkie nieporozumienie, kierownictwo bez cienia wątpliwości nie ma żadnego pomysłu na rozwój liczy się tylko układ, kasa i nic więcej. Ostatnio Zarząd Nemo podniósł karnety do niebotycznej kwoty. Ale cóż pracownik się nie liczy bo wyleci jak tylko się odezwie. Kierowniczka saun pociotka (usunięte przez administratora)zero wiedzy o tym co robi, kierowniczka gastronomi ta już kompletnie bez wyobraźni, ale cóż układ. Pracownicy urzędu specjalne zniżki reszta bulić. No cóz klient to wielkie zero, liczą się układy, milczenie pracowników i podporządkowanie. Dąbrowa Górnicza miała dośc (usunięte przez administratora)to wysłała go na Prezesa Nemo, Wystarczy tam wysłąć PIP, UKS i wyjdą rózne kwiatki. (usunięte przez administratora)

?

Sam obiekt nie najgorszy, ale monitoring (i ochrona)przed wyjściem żaden, wręcz go nie ma. 04.10.2013 około godziny 20-tej tuż obok głównego wejścia grupa wyrostków zaatakowała samochód, zraniła mężczyznę i uciekli, a ochrona nawet nie zauważyła dopiero po interwencji klientów ruszyli się z miejsca i wyszli na zewnątrz oznajmiając (chyba w ramach usprawiedliwienia za brak reakcji), że ciemno, więc nic nie widać!

nnnnnn

ludzie sami sa sobie winni.niezamykaja rzeczy w szawkach.okazja czyni złodzieja.sami niszcza i dewastuja a potem wymagaja cudów.cos o tym wiem bo tam pracowałem.

sed

okradli mnie tam i jeszcze ze mnie zlodzieja zrobili- ogolny syf i beznadzieja- latem cuchnie stechlizna a zima jest zimno ze zdechnac mozna, bylem tam kilka razy z powodu dzieciakow i teraz tego zaluje

Zostaw opinię o Aquapark Nemo - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquapark Nemo