Opinie o Aquapark Nemo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Aquapark Nemo, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aquapark Nemo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquapark Nemo w Dąbrowa Górnicza

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Aquapark Nemo?

Czy Aquapark Nemo oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

lalamido

umowę o pracę

Izabela Nowy wpis
@lalamido

Bardzo dziękuję za informację o tym, jaką umowę oferuje Aquapark Nemo swoim pracownikom. A możesz jeszcze powiedzieć, na jaki okres jest ta pierwsza umowa o pracę?

lalamido Nowy wpis
@Izabela

ok 3 miesiące

Luka Nowy wpis

Zastanawiam się jak obecnie firma działa przy tych wszystkich ograniczeniach? Czy w ogóle są szanse na pracę?

Czy firma Aquapark Nemo w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

WujDR

Jakie szkolenia??? :D Żartów się zachciewa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak długo trwa proces awansu w Aquapark Nemo?

WujDR

A jakie masz znajomości w UM DG? :D

Zniesmaczony i zawiedziony

Katastrofa. Połowę rzeczy nie działa: zatkane pisuary, dwie sauny w tym jedna od pół roku. Nic z tym nie robią a kasę oczywiście biorą jakby wszystko działało. Jest to trochę nie fair ponieważ klient za coś paci i wymaga. Rozumię , że coś może się zepsuć - awarie się zdarzają ale nie przez pół roku. Ja osobiście chodzę do saun a tam połowa nie działa a zwłaszcza aromatyczna moja ulubiona. Szkoda, że administracja wogóle nie dba o klientów.

Mariusz

Nie polecam, na saunach i basenie totalny (usunięte przez administratora) latem strasznie dużo robactwa i nic z tym nie robili, niskie wynagrodzenie tzn. najniższa krajowa czyli 1,5 do 1,6k+ i ciężko było dostać nawet aneks do umowy prosząc się o niego przez ponad 2 tygodnie.Jedynie jako dorywcza praca to może ale na pełny etat nie ma co.

@Mariusz

Kwestia wysokości wynagrodzenia jest raczej indywidualna - ale na moment pozostawmy może ten temat. Mnie zainteresowało to, że Aquapark Nemo nic nie robiło z robactwem, które pojawiało się tam w lecie. Dlaczego nie zgłosiłeś tego nigdzie wyżej?

Jowita

Firma jest generalnie dobrym pracodawcą ale do tego potrzeba dobrego pracownika, ja polecam pracę.

Nick

Czy wiadomo jakie są warunki pracy w księgowości ? Czy trzeba zostawać w nadgodzinach? Jaka jest atmosfera ? Jakie są zarobki ?

Luka

Ta praca to jakaś porażka dla kasjerek każą podpisywać jakieś zobowiązania i wciskać ludziom tzw oferty dnia. Kasjerka zwracają kasę za jedzenie na pasku jak klient zostawi i ucieknie. Wszystkie braki placa6z własnych środków. Kierownicy kazali nabijac dzieci widmo z Dąbrowy Górniczej żeby tylko liczba dzieci się zgadzała i żeby dostali dofinansowanie z urzędu miasta.

@Luka

Możesz nieco więcej opowiedzieć o pracy w tym miejscu? Czym się tam zajmujesz? Twoja wypowiedź jest dosyć chaotyczna, dlatego proszę Cię o jej rozwinięcie. Jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Napisz proszę, co dokładnie podpisują osoby na stanowisku kasjera. Czy wymagane jest doświadczenie?

Iwonka
@Maja

Maju, jeśli jesteś taka zainteresowana, może sama spróbujesz. Jest wakat na kasjerkę i kogoś do obsługi sauny.

Hubert
@Iwonka

W każdej firmie płaci się za manko - trzeba pilnować kasy!

Kinga
@Iwonka

Czy są przyjęcia na Saune?.

P00 PP

No cóż oposługa kas wiele do życzenia. Problemy z paskami. Brak możliwości wejścia w ubraniu na Sauny.

ABC
@P00 PP

prawdziwe saunowanie odbywa się bez ubrań - nie rozumie gdzie chcesz wchodzić w ubraniu ??

Piotr

Przez kilka dni była nowa Pani Kasia na Saunach. Uprzejma . Teraz jej nie ma . Co się dzieje Iza na kasach no OK może lepiej. A Pani Asia? ?? I Kasia ???,.

K.Ang.
@Piotr

Witam . Jestem juz jutro w pracy. Pozdrawiam. KASIA.

Był ktoś na rozmowie w Aquapark Nemo? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

Aga

Tak dobrze jest tu pracować, że nie ma już chętnych do pisania?

Maja

@Iwo co pracownicy mogli by zmienić aby w Aquapark Nemo każdy mógł spędzić dobrze czas? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w Aquaparku? Co najbardziej podoba wam się w pracy? Co możecie powiedzieć o atmosferze?

Iwo

Totalna porażka, kupiliśmy bilety całodniowe,a z trudem wytrzymalismy 2 h nie polecam!!!

Maja

Pracujesz w Aquapark Nemo? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć obecnie pracownicy?

hula hop

hm, jak widać nie dla wszystkich :) ciekaw jestem jak w tym roku z zapotrzbowaniem

aśka

Byliśmy ostatnio na piwku w klubie bilardowym i byłam w szoku ze takie fajne miejsce mamy w Dąbrowie

gosc

kiedys byla tam prywatna firma ktora zarządzała i dało sie i było smacznie kregielnia pełna ,nawet goście z pierwszych stron gazet przyjeżdzali i grali w dyskotece .....komu to przeszkadzało !!

Zostaw merytoryczną opinię o Aquapark Nemo - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aquapark Nemo
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Róż 1