Opinie o Aquapark Nemo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aquapark Nemo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aquapark Nemo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquapark Nemo w Dąbrowa Górnicza

obecny pracownik Dariusz

No i się zaczęło. Dziś rano odpisałem na komentarz nick lider zespołu. Niestety moje ip zostało zablokowane a komentarz usunięty. Standardowo walka z wiatrakami. Brawo Zero obleg wyzwisk ,przekleństw a moja opinia była merytoryczna. Znów sytuacja jak na opiniach google gdzie była pracownica Nemo się wypowiedziała a za kilkanaście godzin komentarz skasowany.

Jak w Aquapark Nemo wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

obecny pracownik Dariusz Nowy wpis

Mar_cysia

Pracuje w tej firmie i mam wrażenie że piszesz o zupełnie innej pracy. O ile kasa w Nemo jest bez szału to atmosfera w zespole uważam jest ok. Pracy raz więcej raz mniej wszystko zależy ile jest klientów. Co do kierownika technicznego faktycznie podobno nie dzieje się tam najlepiej ale pozostałe kierownictwo jest "normalne" i nie podzielam powyższej opinii.

Dariusz

Osobiście uważam że współpracownicy w Nemo to super ludzie. Jedni mniej drudzy więcej zaangażowani w pracę według umiejętności.(usunięte przez administratora) Wszyscy bardzo pomocni uśmiechnięci:). Sprawa finansowa to już inny temat. Takie tematy powinny odbywać się wewnątrz zakładu ale jeżeli ludzie kierują słowa na forum to są trzy możliwości. 1. Nie są już pracownikami Nemo!!! 2. Boją się konsekwencji utraty pracy. 3. (usunięte przez administratora)

Lider zespołu Nowy wpis
@Dariusz

Jak sama Nazwa mówi Kierownik Techniczny czyli musi koordynować i wykonać techniczne prace w obiekcie za który ponosi odpowiedzialność by obiekt nie runął jak domek z kart i aby wszystko było na czas zrobione. Nie pracuje pan w branży rozrywkowej gdzie hejt wylewa się ,,tonami"na współpracujących ludzi . Są zawody niosące za sobą odpowiedzialność . Czy chciałby pan aby operację przeprowadził panu lekarz bez umiejętności ,wiedzy i praktyki. To powodzenia.

Lider zespołu Nowy wpis
@Dariusz

Nie wydaje mi się aby Nemo było zakładem pracy chronionej gdzie pracownicy z niepełnosprawnością pracują. Zakład pracy to nie jest cało miesięczna impreza integracyjna. Polecam szkolenia Briana Tracy . Jego motto ,, jak idziesz do pracy na dwie godziny pracuj dwie godziny jak idziesz na 8pracuk osiem. Po pracy ma pan czas wolny do własnej dyspozycji i wtedy inwencja twórcza należy do pana .

Czy w Aquapark Nemo zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aquapark Nemo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jaka umowa obowiązuje w Aquapark Nemo podczas okresu próbnego?

Agata

Umowa o pracę

Justyna
@Agata

To fajnie, a długo trwa ten okres próbny? 3 miesiące czy inny czas? W ogóle to potem można juz dostać umowę na stałe?

Agata
@Justyna

3-miesiące

Kinia1234

Umowa o prace

Byłam tam widziałam

Mało atrakcji, nie ma co robić, gejzery włączone, masażery są dwa, ciągle oblegane. Nudno jak na park wodny.... . Czas cos zmodernizować, dostosować do czasów współczesnych, bo czas się tam zatrzymał.

Baza

Porażka straszna 1 czynne jacuzzi zero atrakcji trzeba się prosić ratowników żeby włączyli jakieś fontanny ciężko wytrzymać godzinę padaka straszna

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Aquapark Nemo? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

AJ

Odbiór godzin. Wszystko oparte o kodeks pracy.

Czy Aquapark Nemo oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

lalamido

umowę o pracę

Izabela
@lalamido

Bardzo dziękuję za informację o tym, jaką umowę oferuje Aquapark Nemo swoim pracownikom. A możesz jeszcze powiedzieć, na jaki okres jest ta pierwsza umowa o pracę?

lalamido
@Izabela

ok 3 miesiące

Luka

Zastanawiam się jak obecnie firma działa przy tych wszystkich ograniczeniach? Czy w ogóle są szanse na pracę?

Czy firma Aquapark Nemo w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

WujDR

Jakie szkolenia??? :D Żartów się zachciewa

Jak długo trwa proces awansu w Aquapark Nemo?

WujDR

A jakie masz znajomości w UM DG? :D

Zniesmaczony i zawiedziony

Katastrofa. Połowę rzeczy nie działa: zatkane pisuary, dwie sauny w tym jedna od pół roku. Nic z tym nie robią a kasę oczywiście biorą jakby wszystko działało. Jest to trochę nie fair ponieważ klient za coś paci i wymaga. Rozumię , że coś może się zepsuć - awarie się zdarzają ale nie przez pół roku. Ja osobiście chodzę do saun a tam połowa nie działa a zwłaszcza aromatyczna moja ulubiona. Szkoda, że administracja wogóle nie dba o klientów.

Mariusz

Nie polecam, na saunach i basenie totalny (usunięte przez administratora) latem strasznie dużo robactwa i nic z tym nie robili, niskie wynagrodzenie tzn. najniższa krajowa czyli 1,5 do 1,6k+ i ciężko było dostać nawet aneks do umowy prosząc się o niego przez ponad 2 tygodnie.Jedynie jako dorywcza praca to może ale na pełny etat nie ma co.

Maja
@Mariusz

Kwestia wysokości wynagrodzenia jest raczej indywidualna - ale na moment pozostawmy może ten temat. Mnie zainteresowało to, że Aquapark Nemo nic nie robiło z robactwem, które pojawiało się tam w lecie. Dlaczego nie zgłosiłeś tego nigdzie wyżej?

Jowita

Firma jest generalnie dobrym pracodawcą ale do tego potrzeba dobrego pracownika, ja polecam pracę.

Czy wiadomo jakie są warunki pracy w księgowości ? Czy trzeba zostawać w nadgodzinach? Jaka jest atmosfera ? Jakie są zarobki ?

Luka

Ta praca to jakaś porażka dla kasjerek każą podpisywać jakieś zobowiązania i wciskać ludziom tzw oferty dnia. Kasjerka zwracają kasę za jedzenie na pasku jak klient zostawi i ucieknie. Wszystkie braki placa6z własnych środków. Kierownicy kazali nabijac dzieci widmo z Dąbrowy Górniczej żeby tylko liczba dzieci się zgadzała i żeby dostali dofinansowanie z urzędu miasta.

Maja
@Luka

Możesz nieco więcej opowiedzieć o pracy w tym miejscu? Czym się tam zajmujesz? Twoja wypowiedź jest dosyć chaotyczna, dlatego proszę Cię o jej rozwinięcie. Jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Napisz proszę, co dokładnie podpisują osoby na stanowisku kasjera. Czy wymagane jest doświadczenie?

Iwonka
@Maja

Maju, jeśli jesteś taka zainteresowana, może sama spróbujesz. Jest wakat na kasjerkę i kogoś do obsługi sauny.

Hubert
@Iwonka

W każdej firmie płaci się za manko - trzeba pilnować kasy!

Kinga
@Iwonka

Czy są przyjęcia na Saune?.

P00 PP

No cóż oposługa kas wiele do życzenia. Problemy z paskami. Brak możliwości wejścia w ubraniu na Sauny.

ABC
@P00 PP

prawdziwe saunowanie odbywa się bez ubrań - nie rozumie gdzie chcesz wchodzić w ubraniu ??

Przez kilka dni była nowa Pani Kasia na Saunach. Uprzejma . Teraz jej nie ma . Co się dzieje Iza na kasach no OK może lepiej. A Pani Asia? ?? I Kasia ???,.

K.Ang.
@Piotr

Witam . Jestem juz jutro w pracy. Pozdrawiam. KASIA.

Aga

Tak dobrze jest tu pracować, że nie ma już chętnych do pisania?

Zostaw merytoryczną opinię o Aquapark Nemo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Aquapark Nemo?

Zobacz opinie na temat firmy Aquapark Nemo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquapark Nemo?

Aquapark Nemo
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Róż 1
    41-300 Dąbrowa Górnicza