Opinie o Aquapark Nemo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aquapark Nemo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aquapark Nemo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquapark Nemo w Dąbrowa Górnicza

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
obecny pracownik Dariusz
Pracownik

No i się zaczęło. Dziś rano odpisałem na komentarz nick lider zespołu. Niestety moje ip zostało zablokowane a komentarz usunięty. Standardowo walka z wiatrakami. Brawo Zero obleg wyzwisk ,przekleństw a moja opinia była merytoryczna. Znów sytuacja jak na opiniach google gdzie była pracownica Nemo się wypowiedziała a za kilkanaście godzin komentarz skasowany.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
 Pytanie

Jak w Aquapark Nemo wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

obecny pracownik Dariusz Nowy wpis
Pracownik

No i się zaczęło. Dziś rano odpisałem na komentarz nick lider zespołu. Niestety moje ip zostało zablokowane a komentarz usunięty. Standardowo walka z wiatrakami. Brawo Zero obleg wyzwisk ,przekleństw a moja opinia była merytoryczna. Znów sytuacja jak na opiniach google gdzie była pracownica Nemo się wypowiedziała a za kilkanaście godzin komentarz skasowany.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Mar_cysia
Pracownik

Pracuje w tej firmie i mam wrażenie że piszesz o zupełnie innej pracy. O ile kasa w Nemo jest bez szału to atmosfera w zespole uważam jest ok. Pracy raz więcej raz mniej wszystko zależy ile jest klientów. Co do kierownika technicznego faktycznie podobno nie dzieje się tam najlepiej ale pozostałe kierownictwo jest "normalne" i nie podzielam powyższej opinii.

Dariusz
Pracownik

Osobiście uważam że współpracownicy w Nemo to super ludzie. Jedni mniej drudzy więcej zaangażowani w pracę według umiejętności.(usunięte przez administratora) Wszyscy bardzo pomocni uśmiechnięci:). Sprawa finansowa to już inny temat. Takie tematy powinny odbywać się wewnątrz zakładu ale jeżeli ludzie kierują słowa na forum to są trzy możliwości. 1. Nie są już pracownikami Nemo!!! 2. Boją się konsekwencji utraty pracy. 3. (usunięte przez administratora)

Lider zespołu Nowy wpis
Inne
@Dariusz

Jak sama Nazwa mówi Kierownik Techniczny czyli musi koordynować i wykonać techniczne prace w obiekcie za który ponosi odpowiedzialność by obiekt nie runął jak domek z kart i aby wszystko było na czas zrobione. Nie pracuje pan w branży rozrywkowej gdzie hejt wylewa się ,,tonami"na współpracujących ludzi . Są zawody niosące za sobą odpowiedzialność . Czy chciałby pan aby operację przeprowadził panu lekarz bez umiejętności ,wiedzy i praktyki. To powodzenia.

2
Lider zespołu Nowy wpis
Inne
@Dariusz

Nie wydaje mi się aby Nemo było zakładem pracy chronionej gdzie pracownicy z niepełnosprawnością pracują. Zakład pracy to nie jest cało miesięczna impreza integracyjna. Polecam szkolenia Briana Tracy . Jego motto ,, jak idziesz do pracy na dwie godziny pracuj dwie godziny jak idziesz na 8pracuk osiem. Po pracy ma pan czas wolny do własnej dyspozycji i wtedy inwencja twórcza należy do pana .

2
Pytanie
 Pytanie

Czy w Aquapark Nemo zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aquapark Nemo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Aquapark Nemo podczas okresu próbnego?

Agata
Pracownik
@Pytanie

Umowa o pracę

Justyna
Inne
@Agata

To fajnie, a długo trwa ten okres próbny? 3 miesiące czy inny czas? W ogóle to potem można juz dostać umowę na stałe?

Agata
Pracownik
@Justyna

3-miesiące

Kinia1234
Pracownik
@Pytanie

Umowa o prace

Byłam tam widziałam
Inne
 Pytanie

Mało atrakcji, nie ma co robić, gejzery włączone, masażery są dwa, ciągle oblegane. Nudno jak na park wodny.... . Czas cos zmodernizować, dostosować do czasów współczesnych, bo czas się tam zatrzymał.

Baza
Inne

Porażka straszna 1 czynne jacuzzi zero atrakcji trzeba się prosić ratowników żeby włączyli jakieś fontanny ciężko wytrzymać godzinę padaka straszna

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Aquapark Nemo? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

AJ
Pracownik
@Pytanie

Odbiór godzin. Wszystko oparte o kodeks pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy Aquapark Nemo oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

lalamido
Pracownik
@Pytanie

umowę o pracę

Izabela
Inne
@lalamido

Bardzo dziękuję za informację o tym, jaką umowę oferuje Aquapark Nemo swoim pracownikom. A możesz jeszcze powiedzieć, na jaki okres jest ta pierwsza umowa o pracę?

lalamido
Były pracownik
@Izabela

ok 3 miesiące

Luka
Inne

Zastanawiam się jak obecnie firma działa przy tych wszystkich ograniczeniach? Czy w ogóle są szanse na pracę?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Aquapark Nemo w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

WujDR
@Pytanie

Jakie szkolenia??? :D Żartów się zachciewa

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Aquapark Nemo?

WujDR
@Pytanie

A jakie masz znajomości w UM DG? :D

Zniesmaczony i zawiedziony

Katastrofa. Połowę rzeczy nie działa: zatkane pisuary, dwie sauny w tym jedna od pół roku. Nic z tym nie robią a kasę oczywiście biorą jakby wszystko działało. Jest to trochę nie fair ponieważ klient za coś paci i wymaga. Rozumię , że coś może się zepsuć - awarie się zdarzają ale nie przez pół roku. Ja osobiście chodzę do saun a tam połowa nie działa a zwłaszcza aromatyczna moja ulubiona. Szkoda, że administracja wogóle nie dba o klientów.

Mariusz

Nie polecam, na saunach i basenie totalny (usunięte przez administratora) latem strasznie dużo robactwa i nic z tym nie robili, niskie wynagrodzenie tzn. najniższa krajowa czyli 1,5 do 1,6k+ i ciężko było dostać nawet aneks do umowy prosząc się o niego przez ponad 2 tygodnie.Jedynie jako dorywcza praca to może ale na pełny etat nie ma co.

Maja
Inne
@Mariusz

Kwestia wysokości wynagrodzenia jest raczej indywidualna - ale na moment pozostawmy może ten temat. Mnie zainteresowało to, że Aquapark Nemo nic nie robiło z robactwem, które pojawiało się tam w lecie. Dlaczego nie zgłosiłeś tego nigdzie wyżej?

Jowita
Inne

Firma jest generalnie dobrym pracodawcą ale do tego potrzeba dobrego pracownika, ja polecam pracę.

Nick

Czy wiadomo jakie są warunki pracy w księgowości ? Czy trzeba zostawać w nadgodzinach? Jaka jest atmosfera ? Jakie są zarobki ?

Luka

Ta praca to jakaś porażka dla kasjerek każą podpisywać jakieś zobowiązania i wciskać ludziom tzw oferty dnia. Kasjerka zwracają kasę za jedzenie na pasku jak klient zostawi i ucieknie. Wszystkie braki placa6z własnych środków. Kierownicy kazali nabijac dzieci widmo z Dąbrowy Górniczej żeby tylko liczba dzieci się zgadzała i żeby dostali dofinansowanie z urzędu miasta.

Maja
Inne
@Luka

Możesz nieco więcej opowiedzieć o pracy w tym miejscu? Czym się tam zajmujesz? Twoja wypowiedź jest dosyć chaotyczna, dlatego proszę Cię o jej rozwinięcie. Jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Napisz proszę, co dokładnie podpisują osoby na stanowisku kasjera. Czy wymagane jest doświadczenie?

Iwonka
@Maja

Maju, jeśli jesteś taka zainteresowana, może sama spróbujesz. Jest wakat na kasjerkę i kogoś do obsługi sauny.

Hubert
@Iwonka

W każdej firmie płaci się za manko - trzeba pilnować kasy!

Kinga
@Iwonka

Czy są przyjęcia na Saune?.

P00 PP

No cóż oposługa kas wiele do życzenia. Problemy z paskami. Brak możliwości wejścia w ubraniu na Sauny.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ABC
@P00 PP

prawdziwe saunowanie odbywa się bez ubrań - nie rozumie gdzie chcesz wchodzić w ubraniu ??

Piotr

Przez kilka dni była nowa Pani Kasia na Saunach. Uprzejma . Teraz jej nie ma . Co się dzieje Iza na kasach no OK może lepiej. A Pani Asia? ?? I Kasia ???,.

K.Ang.
@Piotr

Witam . Jestem juz jutro w pracy. Pozdrawiam. KASIA.

Aga
Inne

Tak dobrze jest tu pracować, że nie ma już chętnych do pisania?

Zostaw merytoryczną opinię o Aquapark Nemo - Dąbrowa Górnicza

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Aquapark Nemo?

  Zobacz opinie na temat firmy Aquapark Nemo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquapark Nemo?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aquapark Nemo
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Aleja Róż 1
  41-300 Dąbrowa Górnicza
 • NIP: 6292177888 KRS: 0000113771
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Aquapark Nemo
Przejdź do nowych opinii