Alba

Po co kierownik robi grafik skoro pani brygadzistka ze zmiany A pani harmaj robi co chce z pracownikami z tą panią nie da się pracowac to z nią kierownik powinien porozmawiać i ja powinni zmienić a nie zmieniać brygadzistki każda brygadzistka powinna wrócić do siebie na zmianę tak jak było

Harry

Pani brygadzista że zmiany B ma pretensje do nas do ludzi sama każe sypać grubo nie zatrzymywać taśmy to niech sama wybiera gabaryty a nie lata po zakładzie i tylko dyskusje prowadzi w sterowni albo na palarni co nie zadowolona z wypłaty jaką dostała to na górze jest kierownik a nie wyżywać się na nas na ludziach

Premia

Gdzie jest premia my sie pytamy za cala pandemie? Dali 1000 w pierwszym polroczu, miala byc tez teraz!!! Wszystko ucichlo, zostalo zamiecione pod stol. Jaka podwyzka bedzie w Alba MPGK po nowym roku?!?!?! Dyrektor bedzie snul bajeczke ze kryzys jest ale zyski na poziomie kilkudziesieciu milionow sa!!! Wyrownac wynagrodzenia kazdemu, nie ze jeden z drugim zarabiaja po 3000 a inni 2300 za ta sama prace!!!

Pracownik lipówki Nowy wpis

Dlaczego dyspozytorzy że zmian puszczają wcześniej do domu panią starszą wcześniej do domu przecież autobus jest 22:25 a ona już 21:40 przekracza bramę na lipówce gdyby jeździła autobusem to rozumie ale stoi jakiś dziadek po nią samochodem koło kurczków my mamy przesiadki żeby do domu dojechać i nikt niechce nas wcześniej puścić na autobus to jest nie fer jak dyspozytorzy traktują pracowników jednych umieją puszczać wcześniej skoro ta pani autobusem nie jezdzi tylko cygani pod pretekstem wyjścia na autobus.

@Alba

I czemu się tak pucujesz na brygadzistów buraku cienki jesteś w robocie to idź do kurczaków

Alba 1
@Alba

Boisz się roboty i tyle cienki bolku

Marzena
@Alba 1

Ale spokojnie - na forum staramy się raczej szanować się nawzajem. @Alba 1, Ty zapewne sam pracujesz w firmie ALBA-MPGK. Możesz mi w związku z tym powiedzieć, czy każdemu pracownikowi oferują tam od razu umowę o pracę? Z góry dziękuję za pomoc!

Anka
@Alba

Pan znocnei zmiany Mikuła niech się weźmie wreście zaprace anie chodzi po kabinach izbiera fanty stary kawarel za chowuie się jak małe dziecko to skandal nie daje się skupić wpracy

Anka
@Alba

Pan znocnei zmiany Mikuła niech się weźmie za udciwąprace anie hodzi po kabinch izbiera fanty nie da się skupić wpracy to jest skandal co ten Pan wyrabia zahowuie się jak małe dziecko

Pracownik Nowy wpis
@Anka

Panie Macku najpierw się trzeba nauczyć pisać a później opisywać kogoś i podpisywać się nie swoim imieniem bo każdy wie że to Ty napisałeś bo nie umiesz pisać

anonim Nowy wpis

Anka Nowy wpis
Kandydat

Nie ukrywai nałogowca podai przynajmniej zkturei zmiany lub pseudonim

Michał

Gratulacje dla Pana z avermana że zmiany (b)Pana (usunięte przez administratora) dwa tygodnie byczył sie a dzisiaj w sobotę do pracy przyszedł z tego co mi wiadomo to urlop ma się z weekendami wolne mało mu jest z wypchanym plecakiem co dzień wychodzi i dalej mu mało jest.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w ALBA-MPGK możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Robol

Jedni się spóźniają do pracy to powinni pół godziny odrabiać a nie wychodzą wcześniej co to ma znaczyć to ja będę przyjeżdżał godzinę później co to ma znaczyć na tej lipówce to pracownik chyba rządzi tym zakładem.

Pracus
Kandydat

Witam chciałem dowiedzieć się coś więcej o pracy za kierowcę ? Jakie zarobki ? Jaka atmosfera w pracy ?

Kierowca

Ten zakład to jakiś dramat ładują samochody przeładowane trzeba się wracać kilka razy na wagę chodzi jakiś dwóch pajacy jeden mały drugi wysoki szukać ich nie wiadomo gdzie i kiprujesz albo za mało albo za dużo sypią i ładują jak im się podoba zgłoszę to swojemu przedsiębiorcy niech sobie sam jeździ a te wagowe to wredne stare baby przyjąć nowe osoby które chcą naprawdę pracować ja więcej już tu nie przyjadę.

@Kierowca

Jak Ci zaklad nie pasuje to jezdzij sie ladowac gdzie indziej tam gdzie Ci doladuja ponad 45 ton calości i Ty i twoj szef bedzie odpowiadal przed inspekcją kretynie

Lipöwka

Proszę Pan Maciek pojawił się w pracy to teraz niech robi 16 godzin za wczorajszy dzień bo drugim kierownik potrafi w pisać nn każdy ma Cię już dość jak i tych brygadzistek i tych dyspozytorów z komposrowni to wszystko kwalifikuje się pod (usunięte przez administratora) jak nas traktujecie pracowników a dyrektor nic kompletnie ślepy jest proszę się przyjrzeć pracy dyspozytoröw z kompostowni jak pracują bo jeżdżą po zakładzie swoimi prywatnymi samochodami później wszystko ginie i zganiacie winę na pracowników co jeżdżą do domu autobusami jest parking to gdzie mają stać tam gdzie pracowników a nie pod warsztatem z utrzymania ruchu proszę wymienić dyspozytorów i brygadzistów bądź Dać je na inne zmiany i zobaczyć jak pracuja na innych zmianach bo tu te baby myślą że mają władzę nad pracownikami i stosują (usunięte przez administratora) wobec pracowników.psychicznie się znecają nad słabszymi w odzyskach dość tego tak nie może być.

oczek
Klient

Witam czy ktoś powie jakie zarobki jako Magazynier bo widzalem ofertę ?

Niepalący
@oczek

Daj spokój sobie z tą firmą poszukaj sobie gdzie indziej pracy wchodząc na lipówke człowiek obawia się o swoje zdrowie nawet ludziom temperatury nie mierzą niewiadomo kto może mieć civida udzie kumulują się w grupie a co do zarobków zarobisz 2200 bo resztę dają brygadzistom najwiekszym nierobą tylko siedzą w białym domku i palą papierosy kiedy jest zabronione tam przebywać.

Dlaczego ochrona jednych bada alkomatem drugich badają przy wyłączonym alkomacie bądź sami dmuchają za pracowników to jest nienormalne więc nie będę dmuchał chyba że przy obecności policji. Koniec skoro tak Alba postępuje z ludźmi na lipówce.

Sortowacz

Brygadzistom każcie przyjść nawet w niedzielę i wlany poniedziałek jak nie mają rodzin to wam lipówke wysprzątają pomyleni ludzie.

Koleżanka

Wnieść sprawę do sądu z orzeczeniem o winie i po sprawie i życzyć im dużo Miłości każdy wie o kogo chodzi pozdrawiam żone tego typa i kochanke jego.

Kandydat do pracy
Kandydat

Witam chciałam się zatrudnić do sortowania odpadów i mam pytanie ile wychodzi się na rękę za cały miesiąc pracy bez l4 itp?i czy kobiety też zatrudniają?

Nikita
@Kandydat do pracy

Zatrudniają wszystkich jak idzie na to nie patrz tylko zarobisz dwa tysiące z hakiem zarobisz jedynie w sobotę bo to inna firma płaci nazywa się (lador) i wyjdzie ci dniówka 200złotych z hakiem tylko musisz się zapisać jak tam uważasz jedynym plusem jest to że brygadzistki że zmiany( B) i (c) organizują nam imprezy i z nami piją alkohol a pózniej po jakimś czasie gadają co było na imprezie tylko same niech popatrzą na siebie co wyprawiają decyzja należy do Ciebie no i musisz uważać później na siebie sami konfidencjit am pracuja donoszą wszystko a później mają większe premie.

@Nikita

A ukraina Tez podobno pracuje?imprezy robia w pracy?warto starać się o pracę?a ogólnie jak tam jest?

Klient
@Nikita

Aha.a umowa na ile?na miesiąc czy na ile?;a w jakim wieku tam są os?my mamy po 27lat

Dlaczego Pan (W) z avermana że zmiany (A)ciągle przylatuje na kabinę do pani w okularach zamiast zajmować się pracą później są słabe odzyski i my pracownicy dostajemy po uszach po pracy niech sobie flirtują a dyspozytorzy nic nie widzą ani kierownik zakładu to może dyrektor ma lepszy wzrok

Johny wocker

Człowiek wypoczęty to aż się chce pracować a nie tylko w soboty sie pracowało nic tylko sobota i sobota na dwie zmiany weekend był wolny w końcu komuś rozum do głowy przyszedł na tej lipówce i mam nadzieję że teraz już tak będzie ze wszystkie soboty będą wolne dał ludziom wypocząć i można było się napić dziękuję bardzo

Walenty

Chciałem złożyć życzenia walentynkowe pani brygadzistce że zmiany (B) wszystkiego co najlepsze życzy twój Walenty.

Jaki jest wkład kierownictwa ALBA-MPGK w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Były sortowacz
@Pytanie

Kierownik w porządku tylko ludzie pracujący tam wredni są szczególnie brygadzistki

Jacek

Proszę nawet ochrona pije na lipówce a nam pracownikom każą dmuchać dlaczego kierowcy z haków jeżdżąc wewnątrz zakładu nie dmuchają tylko jeszcze pyskują do ochrony sami nie są lepsi wszyscy na lipówce pija dlatego brygadzisci organizują nam imprezy tak jak we wrześniu było skoro zakład nam nie potrafi przynajmniej to brygadzisci potrafią nam załatwić bo do niczego innego sie nie nadają

Mieszkaniec zagłębia

Proszę pług w górze solarka sie nie kręci a urząd miejski płaci za co zerwać umowę znimi wynająć prywatną firmę bardziej się spiszą.

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ALBA-MPGK