Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Kabina NR4

Starszy Siwy i ślepy pan G, zamiast pracować to grzebie w śmieciach na hali przyjęć i szuka skarbów, a opony, gruz, dywany, kanapy lecą przez kabiny, bo pan starszy G tylko na krany i fanty patrzy, a pani brygadzistka U. Nic z tym nie robi bo sama prawie codziennie wychodzi z dwiema pełnymi torbami fantów prawie jakby wracala z biedronki z zakupów. Równi i równiejsi, jeden ciężko pracuje a drugi ciężko pakuje do własnej kieszeni.

Bolok

A to w tym roku ?? Bo ,znajomy mi opowiadał ze miał blisko a teraz tak daleko trzeba będzie dojeżdżać

Kompost

Dla mnie Pan dyspozytor jest okey a te brygadzistki do wyrzu..nią bądź powinny iść jak dyspozytorzy a nie siedzieć na jednej zmianie że zmiany [A)i że zmiany (B] jedna z kierowca haka druga jest nielepsza a robić niema komu

$$$$$

Morze i masz racie ci państwo ostatnio pracują zawsze natei samei zmianie przecierz to są dwie różne filmy.

Podroznik

Czy ktoś może opisać jak wygladfaja wycieczki firmowe?

Wasyl
@Egipcjanin

Ten (usunięte przez administratora)jeżdżący na haku traktuje wszystkich z góry nawet jak przechodzisz i powiesz cześć jaśnie pan nie odpowie tylko popatrzy na Ciebie i się odwróci dno dno dno...

Nastepni Kierowcy sie zwalniaja.Firma tego nie widzi czy nie chce widziec.

Pracownicy Nowy wpis

I co oszukałeś człowieku ludzi podwyżki były ale nie dla wszystkich na lipówce brakło pieniędzy to zejdź i wybieraj (usunięte przez administratora) sam pomóż i pokaz jakie odzyski będą z twoja pomocą

qwerty Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako specjalista ds. administracji logistycznej. Jaki macie system premiowy? Ile się ogólnie zarabia w biurze, bo widzę, że tutaj kierowcy pytają, a też odpowiedzi nie dostają, jeśli chodzi o pieniądze. Może mi się poszczęści i się dowiem ;)

Może Nowy Kierowca C

Witam. Wszyscy.piszą tu ogólnie,ja jednak zadam KONKRRTNE PYTANIE i prosze o konkretną odpowiedz. Jakie zarobki netto ( na konto) otrzymuje kierowca kat C. Czy kierowca też ładuje? Chodzi o pracę w DG.

Driver
@Może Nowy Kierowca C

Odradzam Ci pracy samochody nowe ale zdewastowane przez kierowców codziennie innym autem jeździsz a gdy jakiś ładowacz pałe zapije dymasz sam ze śmietnikami zarobisz piątkę później trochę więcej natomiast musisz uważać na drugich bo sprzedadzą cie za miskę ryżu zrobisz swoje i do domu natomiast jeżdżąc na lipówke na hale uważaj na wadze bo pracują tam osoby nie kulturalne (usunięte przez administratora)wobec kierowców (usunięte przez administratora) które myślą że uroda świecą

Może Nowy Kierowca Nowy wpis
@Driver

Dziękuję za konkretną odpowiedź. A o której się zaczyna i mniej więcej kończy? Praca jest na dwie zmiany? Jak Ładowacz nie przyjdzie do pracy to kierowca sam jeździ i ładuje czy dadzą kogoś do pomocy? W soboty tez sie pracuje?

Driver Nowy wpis
@Może Nowy Kierowca

Pracujesz 8 godzin wyrobisz się wcześniej przyłóżmy o 12 tej zamykasz furtkę idziesz do domu masz podstawę więc masz wypłatę chyba że hebel odmówi ci posłuszeństwa podstawia ci drugi samochód dymasz dopóki rejonu nie skończysz aco do pomocycników powinieneś mieć dwóch ładowaczy jak jeden zapije ty go zastępujesz i pomagasz koledze tyle w tym temacie tylko zastanów się dwa razy zanim pójdziesz tam pracować dla twoje dobra pracę za kierowcę znajdziesz wszędzie i za lepsze pieniadze

Pracownicy

Dokładnie jak tak można inni mają podstawy po 5 tysięcy a na lipówce ochłapy dają ludzią a pracują w jakich warunkach że nawet klima nie działa na kabinach można się u kłuć nie to zrobić zdjęcia i wysłać w odpowiednie służby niech zobaczą Jaki 21 wiek jest na zakładzie niech firmę przeniosą tu z kasprzaka wszyscy będzie wiedzieć ile zarabiają oni a ile na lipówce niech sobie z kasprzaka wybierają na Lini skoro tak dobrze zarabiają.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Pracownicy lipówki

Dlaczego na kasprzaka ludzie dostali aneksy po 400zlotych 500 a nawet 600zlotych podwyżki a tu nic niema a kierownik co NATO powie teraz chcesz to ci udowodnię nawet na Chorzowie dostali pytam się odczego ty jesteś tu żądam podwyżki tak samo jak inni jedziemy wszyscy na tym samym wózku więc pracujemy w tej samej firmie Alba więc każdemu się należy ludzie odmówmy pracy niech sam wybiera (usunięte przez administratora) i weźmie drugiego kierownika z naprzeciw siebie co siedzi pana z utrzymania ruchu niedajmy się zróbmy coś z tym wszyscy razem.

Prośba do Was, bo w ogłoszeniu dla dyspozytora specjalisty ds. logistyki czegoś brakuje. Napisali "prawo jazdy kat." bez litery, a że nie jest to normą, że dyspozytor ma czymkolwiek jeździć, to też nie wiem jakiego prawka wymagają :D Jakiego? I jakby ktoś napisał, jakie są zarobki, to też super i dziękuję.

Chorzów

Czy wasz kierownik na lipówce już was poinformował że w najbliższym czasie będzie odebrana absencja chorobowa 500 złotych bo na Chorzowie mają zabrać to niebawem wszyscy się zdziwicie i będziecie robić zadarmo na buty im wiec proponuję zmiany pracy zostaną tylko emeryci i osoby z uzależnieniem alkocholowym więc dopytajcie pana który odpowiada za zakład pewno nic mu niewiadomo

@Chorzów

Jeszcze raz, bo nie idzie zrozumieć. Za pójście na L4 zabiorą 500 zł z wypłaty? Za ile dni, za jeden na katar tak samo, jak za pół roku zwolnienia? Skąd ta kwota w ogóle taka się wzięła. I najważniejsze, czy kierowcę-ładowacza też to dotyczyć będzie, bo właśnie chcę składać papiery na tą pracę.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie ALBA-MPGK na Mechanik Samochodowy? 12 stycznia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Dlaczego w Dąbrowie na Lipówce ludzie zarabia od 3000 tysięcy do 3500zlotych a w Chorzowie od 4000 do 5000 tysięcy przecież ta sama firma jest proszę mi wytłumaczyć dlaczego tak jest bo wydaje mi się że to zależy od kierownika na wózku dostałem propozycję 5000 tysięcy ale dojazd mnie zje więc olałem to

Atmosfery to chyba za dobrej tu nie macie? Czytam dyskusje wasza i jest grubo.. ktoś nakreśli mi sytuacje w firmie? Jak tu się aktualnie pracuje? Chodzi mi o stanowisko mechanika samochodowego. W tamtym roku pisaliście, ze ciężko się doprosić o podwyzke, ze związki zawodowe tez nie robią nic w tym kierunku. W tym roku coś podnieśli? Ile wynosi dodatek za brak absencji po okresie próbnym? Potem tez jest jakaś premia za frekwencję?

Bareja

Zarobki standardowe są, premiera bez zmian. Szkodliwe zabrane, po nowym roku mniejsza wypłata względem ubiegłego roku. Związki nic nie robią aby było lepiej, jest za to coraz gorzej. Cisza na temat podwyżek, związki zawodowe same przeciągają rozmowy z zarządem dla swoich chyba korzyści.

@Bareja

To ile tak mniej więcej wynosi wynagrodzenie, skoro piszesz, że zarobki są standardowe? Co to właściwie oznacza? ;) Dlaczego zabrali szkodliwe? O ile mnie teraz zarabia się w porównaniu do zeszłego roku? Napisz, jeśli możesz, bo cały czas się zastanawiam nad aplikacją w to miejsce...

@Bareja

A możesz coś więcej napisać o tej premii? Bo ja nie do końca się orientuję za co się ją dostaje i w jakiej wysokości...

Olga

w sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko sortowacza. firma na start oferuje dodatek za brak absencji po okresie próbnym. ile czasu trwa taki okres próbny? i ile mniej więcej można dostać tych ekstra pieniędzy? dodatkowo firma wymaga dyspozycyjności. powiedzcie, w jakich dniach i w jakich godzinach?

Pracownik Lipówki
@Olga

Okres próbny trwa zazwyczaj dwa miesiące,te niby dodatki to wycieczki turystyczno-krajoznawcze. Ale zawsze zanim wywieszka w szatni to już nie ma miejsc. Dyspozycyjność 24 h/7: dni w tygodniu.Ponieważ jest brygada utrzymania ruchu. To musi tak być.

Kabina NR4

Erni

To powiesz jak się teraz pracuje? Są plusy i warto myśleć tu o zatrudnieniu? Na hali ludzie się dogadują? Zależy mi na spokojnej robocie bez zbędnych konfliktów.

Bolok

Muza

Tą pani to za co dostaie dodatek brygadzistowki ?

Zastanawiający się nad pracą w

Witajcie. Zastanawiam się nad zmianą pracy, jestem Kierowca zawodowym, ale chciałbym być codziennie w domu, stąd moje pytania. Jakie konkretnie zarobki netto można wyciągnąć w Albie na Kierowcę kat. C? ILE godzin dziennie się pracuję? Pracuję się tylko na ranna zmianę w DG?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w ALBA-MPGK? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Dlaczego ma myśleć o emigracji? Jeżeli nie polecasz pracy w tej firmie to wyjaśnij z jakich powodów. Ja niestety szukałem tych ogłoszeń ale już nie znalazłem. Wiadomo na jakie stanowiska prowadzili rekrutacje? Kierowcy teraz czasem nie szukają?

Drogowiec

Alba znowu nie przygotowana drogi i chodniki nie odśnieżone inne firmy odśnieżają a oni stoja

Pieszy

Kierownik niech się weźmie za kierowców z alby o mało mnie nie potrącił kierowca iveco idąc do pracy jeżdżą bardzo szybko na lipówke następnym razem zadzwonię na policję i podam numery rejestracyjne niech sprawdzą na kamerach kto wjeżdża o godzinie 13 :20 iveciem na wagę na lipówke i proszę zgłosić to na kasprzaka niech go ukaraja

Tutaj do oddziału w Dąbrowej szukają Specjalisty ds. Administracji, pracuje ktoś z was w biurze i ma jakieś swoje przemyślenia? Ile osób liczy dział administracji, pracujecie w 100% z biura czy hybrydowo? Oferują jakieś benefity, bo w ofercie nic nie wspomnieli? Zarobki jak wyglądają? Są premie/podwyżki? Zespół jest raczej stały, czy trochę ludzi się przewija?

Hej :) Szukają tu do oddziału w Dąbrowej Specjalisty ds Administracyjnych. Czytam, że to stanowisko wymaga gotowości pracy również w sekretariacie w Chorzowie na zastępstwo. Jak to wygląda? Często zdarza się taka chwilowa relokacja? Ile wynoszą zarobki, czy posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego wpływa na nie? Jak atmosfera w biurze? Jaki firma ma stosunek do pracy w trybie hybrydowym? Ale was zasypałam pytaniami ;) Mam nadzieję, że jakaś dobra dusza mi pomoże i odpowie na moje pytania. Pozdrawiam!

Na Kijku

W tej firmie na Kasprzaka cuda się zdarzają ale nie z zarobkami tylko łapanki najtańszej siły roboczej, dzięki nam mają wypłaty. Zamiast montować monitoring na każdym aucie to dać pracownikom podwyżki, oczywiście związki siedzą cicho bo mają za to przywileje. Mr.Pierda ukradkiem myka po zakładzie a Mr.Kolczysty zmienił nagle samochód i o tym że na wczasy oboje mieli nie wspomnę. Obiecywali w pierwszej połowie roku że druga podwyżka będzie i gdzie ona jest? Nie ma jej, tylko obiecanki jak zawsze i profity za to oni tylko mają. Kier Baton za to robotę dokłada a związki co też na to? Nic. Wnioski proszę wyciągnąć samemu, czytają to pracownicy i dyrekcja. PS. Proszę nie zapomnieć jak kiedyś, napisać o usunięcie komentarza. Było śmiesznie patrząc na niektórych w zakładzie, reszta miała z was ubaw i było o czym rozmawiać bo do tego jesteście pierwsi ale o podwyżki dla nas macie szeroko... .

Kierowca
@Na Kijku

Czekaja chyba az sie jeszcze z 10 zwolni. Panowie Zwiazkowcy spia. Od stycznia 70% ludzi bedzie " najnizsza krajowa" zarabiac.

Prywatny
@Na Kijku

Montaż tych kamer w kabinach narusza prywatność pracowników wykonujących pracę, wszystko odbija się od szyby i widać co kto robi w kabinie (usunięte przez administratora). Oraz i aż że tego typu kamery mają funkcję nagrywania dźwięku to nie zdziwimy się że nas jeszcze podsłuchują o czym rozmawiamy, mogą wiedzieć o naszych sprawach rodzinnych jak i tych intymnych. Kamery powinny być montowane jak już tak bardzo chcą na zewnątrz a nie w kabinie.

Kierowca haka
@Prywatny

Co boli że skończyło się picie w kabinach musi być wszystko pod kontrolą druga sprawa na lipówce niech się wezma za wagowe bo przyjedzie Castorama to zaraz informują pracowników utrzymania ruchu telefonicznie że towar przyjechał a oni jak krety już plondruja towar biorą wszystko panele kabiny i wszystko co jest przydatne do domu a (usunięte przez administratora) zostawiają a ochrona nawet aut nie sprawdza a panie wagowe sobie rozmowy prowadzą z kierowcami a drugi stoi na wadze po 20 minut zanim damy obsłużą kolejki na wadze.

Zofia
@Na Kijku

A pracownicy podpisywali jakieś zgody na to, że będzie ten monitoring w kabinach? Ta obiecana podwyżka to ile miała wynosić na rękę?

Bolec
@Kierowca haka

(usunięte przez administratora) Kamera w kabinie narusza naszą prywatność, powinna być zamontowana na zewnątrz bo spełnia wszystkie wymogi działania na zewnątrz i do tego jest przystosowana do rejestrowania głosu. Dmuchanie może być przed i po pracy, u was tym bardziej na tym wysypie bo pijaki tam pracują co ostatnio był tego przykład a ochrona u was nie podołała temu.

Kierowca
@Zofia

Nikt nic nie podpisywał, zamontowali za grube tysiace zamiast ponaprawiac wozy ktore dzien w dzien sa z usterkami. Jesli chodzi o podwyzke, zwiazki obiecywali ze bedzie ale jak widac tylko nie robia w tym kierunku nic. Powinni dobrowolnie odejsc, taczkami wyjada za baze za troche.

@Kierowca

Czekaj, nie wiem, czy dobrze rozumiem. Od stycznia minimalna krajowa ma być 4242 brutto, jeżeli nowy sejm tego nie zmieni oczywiście. Dobrze łapię, że Wy teraz zarabiacie tyle, więc w styczniu się Wasze wypłaty zrównają z minimalną? O to szło? A premie jakoweś są?

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 72 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK