ALBA-MPGK

Dąbrowa Górnicza

Opinie o ALBA-MPGK

Maja

W październiku odbyła się Ogólnopolska Konferencja Grupy ALBA 2017. Rozmawiano o stanie prawnym dotyczący gospodarki odpadami. Uważacie, że to ważne, że takie firmy jak ta organizują takie wydarzenia? Zapraszam pracowników do uczestnictwa w dyskusji na temat pracy w ty miejscu. Każda opinia może komuś pomóc w podjęciu decyzji o dalszych losach swojej kariery zawodowej.

Leon

Sprzątają miasto zepsuty sprzętem byle tylko kilometry się zgadzało jedzie taka zamiatarki czy jak się to nazywa a wokół tihany kurzu oczywiście nikt tego nie widzi odpowiedź kierowcy kazali to jadę. 9 listopad godz.16.30 ul.Królowej Jadwigi i dalej

V

za każdym razem przed przyjściem do pracy trzeba dmuchać w alkomat u ochrony nigdzie tak nie ma w żadnej innej firmie tylko takie żeczy się dzieją w ALBIE

Azemi

Każdy narzeka a tam pracujecie?!

Jeździłem kiedyś na firmach na bobrownikach jak pracowałem i fakt były pieniądze ale kierowcy cwaniaki kręcą na kasę mówiąc że zekomo wszystko jest na kwit złodzieje!!! I to prawda jeżdżą jedni i ci sami i to po dwóch bo poco sie dzielić kasą z trzecim

Konik

Ponoć na bobrownikach na firmach jest niezła kasa na lewo a jeżdżą jedni i ci sami i narzekają na zarobki dobre

Mari

Firma śmiechu warte same cwaniaki każdy kręci na boku są handlarze samochodów biorą wolne na zawołanie jeżdżą za granicę po auta i w Polsce sprzedają każdy kręci na boku kręcą kasę na firmach zwłaszcza Bobrowniki żenada kasują kasę a nic nie robią

misiek22222

witam mam pytanie robiłem w albie i czy moge dzis liczyc na przelew prosze o odpowiedz

Maja

@anonim a w jaki sposób firma nie szanuje pracowników? Zawsze takie sugestie trzeba uargumentować, bo takie suche zdanie nic nie daje osobie zaglądającej na forum i czytającej wypowiedzi o ALBA-MPGK.

firma co nie szanuje pracowników tylko wyniszcza przecież tam pracowałem i wiem jakie jest dziadostwo w ALBIE szkoda się starać o pracę w tej firmie

Maja

Na takie zarzuty musicie przedstawić dowody. Na forum powinniśmy pamiętać o jak najbardziej wiarygodnych i rzetelnych opiniach, tak żeby firma ALBA-MPGK mogła być przedstawiona w świetle w jakim jest w rzeczywistości.

Pracuje od początku i szczerze nie polecam idę po wypowiedzenie umowy zwalniam się z tego dziadostwa układy i układziki z ALBĄ Chorzów jedno z drugim zero perspektywy na awans lub podwyżkę marne zarobki wyzysk na maxa. w soboty za darmo Wymagają a brak podstawowego sprzętu choćby do sprzątania. Dyrektor siedzą przed kamerami i wulgranie komentują pracę ludzi na lini. Odradzam. LUDZIE OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA!

pani właśnie zatrudniła byłego pracownika alkoholika z czeladzi a mnie wyrzuciła taka jest firma ALBA MPGK w Dąbrowie górniczej przy ul staro cmentarnej

Trzeźwy

No ja akurat wiem, że pijących alkohol wyłapują tam każdorazowo. Nigdzie chyba nie ma takich kontroli trzeźwości jak tam...

łamanie prawa w ALBIE

ta firma łamie prawo pracownika i tyle

c

firma ALBA MPGK nie szanują pracowników złe traktowanie ludzi

Wiemy

Musieliscie mieć pecha bo teraz przyjmuja byłego pracownika alkoholika z Czeladzi

A

MPGK ALBA dziady i chamy omijać na 5 km co najmniej

s

zrobić badania lekarskie i nie pracować to jest szok obiecują pracę a potem odmawiają co robić w takiej sytuacji oni tylko pracownikowi potrafią zepsuć opinie tylko to umią robić

KILLER
@s 07.09.2017 12:49

to idz do psychologa jak sie nie nadajesz do ALBY

s

zrobić badania lekarskie i nie pracować to jest szok obiecują pracę a potem odmawiają co robić w takiej sytuacji oni tylko pracownikowi potrafią zepsuć opinie tylko to potrafią robić

MPGK ALBA kolesiostwo kumoterstwo

s

to jest czarna mafia a nie firma ALBA MPGK mają układy ze wszystkimi oddziałami ALBY gdzie tylko pójdziesz do innego oddziału to potrafią za tobą przylecieć

s

ja właśnie nie wiem czy nie jestem zatrudniony jak zrobiłem badania lekarskie wstępne powinni zrobić BHP i dopuścić do pracy a nie mi wszystko blokować coś tu nie gra z tą firmą

s

szok w ALBIE MPGK badania zrobić tyle się wystać w medycynie pracy i wyjść z kadrów kwitkiem tragedia

s

właśnie dostałem skierowanie na badania lekarskie wszystko zostało zrobione poszedłem do kadr a tu nagle odmawiają mi przyjęcie się do pracy co mam teraz robić w takiej sytuacji to nie jest firma rzetelna tylko jakieś oszuści złodzieje obiecali mi pracę a nie przyjęli mnie kadry przy ulicy staro cmentarnej oni ludzi oszukują wcale nie dają żadnej pracy tylko puszczają z kwitkiem

s

tą firmę by się należało podać do państwowej inspekcji pracy wszystkie brudy by im wyczepali jakie ino mają w ALBIE MPGK

s

ta firma ALBA MPGK łamią prawo pracy nie przestrzegają przepisów tam by się należała jakaś dobra kontrola

s

jeżeli zwalniają pracownika muszą dać podpisać wypowiedzenie jeżeli jak nie to pracownik został zwolniony nielegalnie bezprawnie firma ALBA MPGK łamią prawo pracy

s

firma ALBA MPGK zwalnia pracowników nielegalnie bo ona w kadrach mi powiedziała prosto w oczy że zwolni pracownika ani pracownik nie musi podpisywać wypowiedzenia umowy to jest łamanie prawa pracy

s

spowodowane jest to tym że firma ALBA jest źle zarządzana przez pracowników w kadrach.

Maja

Czym spowodowane jest to, że firma ALBA-MPGK najpierw obiecuje pracę, a potem rezygnuje. Widzę, że nie jedną osobę to spotkało. To ciekawy przypadek, dlatego osoby, którym udało się dostać tam pracę mogą powiedzieć czym to jest spowodowane?

@Maja 06.09.2017 15:10

nie wiem co teraz robić mam zrobione badania lekarskie w medycynie pracy w Dąbrowie górniczej cały dzień się wystałem i nic z tego myślę podać tą firmę MPGK ALBA do państwowej inspekcji pracy niech im brudy wygrzebią

s

zła firma ludzie unikajcie tego dziadostwa szerokim łukiem ja zrobiłem badania lekarskie do pracy za ładowacza miałem iść na BHP a tu zaraz mnie wyrzucono z dyrekcji to nie jest zakład pracy tylko jakieś totalne oszusty myślałem że będę pracował wszystko dobrze się układało nagle odmawiają mi pracę nie polecam ALBY bo to są złodzieje wyzyskiwacze nie przyjmujcie się

ABC

Za taki tekst możemy spotkać się w Sądzie. Właśnie wystąpiłam do administratora o twój adres IP.

Załoga
@ABC 17.09.2017 16:06

Witam właśnie przyjęli drugiego braciszka a pierwszego nie ma jak się pozbyć dziekujemy Panom dyspozytorom z Dąbrowy Górniczej Z poważaniem Pracownicy

z

taka syfiata smierdząca praca za takie marne niskie pieniądze wymogi że szkoda gadać

z

za soboty w ALBIE nic nie jest płacone robisz w sobotę pod przymusem za darmo ja się jeszcze dziwię że w tej firmie im ludzie pracują z tej ALBY powinni się wszyscy po zwalniać sami i ta firma powinna już dawno upaść chamstwo i żenada wyzyskiwanie ludzi w TONSMEIER jest to samo i ludzie im się zwalniają ładowacze kierowcy wszyscy rezygnują z tej śmierdzącej syfiatej roboty nisko płaconej taka syfiała praca a oni jeszcze będą wymagać nie wiem co jakiego by to pracownika chcieli do takiego syfu i smrodu lepszy człowiek to ma inną lepszą pracę i lepiej płaconą a nie taki syf i śmieci dziadostwa po wyrzucane przez ludzi

ALBA chorzów

ALBA Chorzów nie płaci za soboty na umowie o prace czysty wyzysk i oszustwo nie polecam tej firmy nowym pracownikom którzy chcą rozpocząć tam robotę gdy tylko pójdziecie tam pracować to ja już z góry mówię że soboty są nie płatne wyzyskujące pracownik ma odpocząć sobota i niedziela a nie jeszcze przyjść do tego smrodu i syfu w sobotę nie płatną chyba w innych zakładach pracy za soboty płacone mają a jak nie to firma jest całkiem zamknięta na klucz i koniec tematu

KILLER
@ALBA chorzów 03.08.2017 21:46

Chyba płacone za soboty, widać ze jesteś wyjadaczem jak przerobisz w innych zakładach to dopiero pisz.

Nietoperz

W albie podstawa to 1550zł brutto + premia 25% czy to zgodne z prawem PIP wołamy o pomoc !

Maja

@jarek h a jak często zdarza się praca w weekend i nadgodziny? Piszesz, że nie są one płatne. Czy znaczy to, że dodatkowe dni można odebrać jako dni wolne w tygodniu?

soba nie płatna w ALBIE

w sobotę za darmo pracować no niezła firma pierwszy raz na trefiłem na taką firmę żeby za soboty nie płacili wszędzie pracowałem sobota była płatna takie rzeczy dzieją się tylko w ALBIE ja się jeszcze dziwię że im ludzie tam pracują za takie nędzne pieniądze

jarek h

za nadgodziny nie płacą za soboty nie płacą kiedyś chłopcy z komunalki mieli 2 zmianę we wigilię jeździli po prywatkach (niska zabudowa) i zbierali śmieci podczas gdy ludzie łamali się opłatkiem i pukali się w czoło co to za firma bez serca ... wychodzili przed domy z życzeniami ... i nikt extra kasy za to nie dostał !

Maja

@Złotypracy w jakim dziale firmy dotyczy Twój komentarz? Taka informacja będzie ważna dla osób szukających opinii o ALBA-MPGK jako potencjalnym pracodawcy. Wspominasz, że w firmie panuje mobbing. Zakład pracy ma obowiązek przeciwdziałać takim zachowaniom. Kodeks pracy definiuje mobing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce w firmie? Jeśli tak, to czy zgłaszałeś to do działu HR firmy, bądź swojego przełożonego?

Złoty
@Maja 18.05.2017 09:33

Pracowałem w dziale komunalnym jeździłem po firmach pewnego razu zwruciłem uwagę właścicielowi jednej firmy by nie parkowali aut blokując dostęp do pojemników przez co my musimy dociągać pojemniki po trawniku który od miejsca w którym stoją pojemniki dzieli wysoki krawężnik okazało się że ów właściciel był jednym ze znajomych naszego kierownika i poleciałem z hukiem .... Po za tym jeżeli jesteś za mądry mówię tu tylko o prawach jakie ma pracownik to cię niszczą nawet nie możesz wziąźć urlopu na żądanie jak za przeproszeniem masz sraczkę bo ci dyspo odmówi mówiąc że jak nie przyjdziesz ratuje cię tylko L4

Złoty

ja robiłem i potwierdzam zarobki mniejsze niż przewiduje państwo umowy sporządzone bardzo podejrzanie zero prawa pracy bhp itp itd praca po 12h soboty za darmoche socjal śmieszny związki zawodowe gang olsena a cały przewodniczący aspołeczny dyspozytorzy żenada auta trupy zero serwisu nie przestrzegają segregacji mieszają frakcje np gabaryty + komunalne mobing zasraszanie jeden wielki syf jak dadzą 100zł podwyrzki to ucinają 100 premii i tak się to kręci !!!

ALBA to złodzieje

ALBA Chorzów to s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakieś żeby za soboty nie płacili to jest firma czarna mafia

Maja

@Dispo mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Chętnie usłyszymy więcej na temat pracy w firmie. Co sprawia, że tak uważasz?

erf

@Dispo hmm no dobra skoro już tak napisales to czy moglbys napsiac tez dlaczego tak sadzisz? bo wiesz warto by było jakos uzasadinic swoja wypowiedz bo każdy kto chciałby jednak podjąć prace w firmie to chce jak najwięcej na jej temat wiedzieć przeciez

Ftiuit
@erf 03.10.2016 16:52

To że przeczyta co ludzie napisali wyżej to sama prawda

Dispo
@erf 03.10.2016 16:52

Mobbing zastraszanie brak szkoleń awansów podwyżek brak jakiejkolwiek kultury pracy kumoterstwo

Dispo

Pracowałem tam i bardzo mocno! nie polecam tej firmy. Zrobicie sobie tylko uraz w mózgu.

ALBA chorzów ani nie płaci za soboty
@Dispo 03.10.2016 16:39

masz rację że zrobicie sobie tam uraz mózgu tam w ALBIE ani za soboty nie płac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pierwsza klasa każą ci pod przymusem w sobotę za darmo przyjść na umowach o pracę w sobotę powinni płacić kradną i za soboty nie płacą jakiś tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zgarnia pieniądze pracowników za soboty i wykorzystuje i wyzyskuje ludzi w sobotę za darmo wy sobie ludzie róbcie i zdzierajcie się jak mrówki a ktoś bije na tym grube pieniądze

Zostaw opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALBA-MPGK