Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Szczęśliwy

Narzekacie na zarobki pani wózkowej ze zmiany c nie pasują pensje przecież zarobki dobre są jak dla mnie pięknie jest niema co psuć a tej pani jak coś nie pasuje to zwolnić zobaczymy Gdzie w tym wieku jak się ma 60 plus znajdzie prace więc trochę wyobraźni i siąść sobie na 4 literach a nie szwuntować drugich że mało się zarabia.

Pracownik Lipówki

To nie jest brygadzistka, tylko dyspozytor zmiany. Nie myl pojęć.

Chory

Czy ma ktoś kontakt do pani z wózka ze zmiany (C) bo chciałem żetke na rano bo znią idzie wszystko załatwìć do kierownika nie dzwonie bo nieda a z panią z wózka prędzej się załatwi. Taką sprawę pozdrawiam zakład serdecznie i dziękuję.

@Chory

Tak, najszybciej można zwolnienie z pracy sobie u niej załatwić. Jeśli myślisz o dyspozytor zmiany.

Chory
@Pracownik Lipówki

Najpierw trzeba mieć jakiś papier żeby móc ludzi zwolnić a zwolnić to sobie może dźwignie we wózku żeby kosz opóźnić ludziom do następnego wybierania towaru .to jak jednym wpisuje wolne i daje na telefon drugim nie pójdę z tym na starocmentrną do biura i dyrektora i zobaczymy kto tu będzie miał rację jak dyrekcja się weźmie za takie zachowanie .

Rozgoryczony

A w albie to chyba pensji nie podnieśli? bo po wypłacie tego nie widać

Dasz
@Rozgoryczony

Te dwa pionki już szykuja na rozmowe z dyrekcja, pod stolkiem zgodza sie na 5% i wezma koperty jak co rok. Pracownikom opowiedza ze kryzys za rok bedzie lepiei. Zatrudnia inwalidow i wezma ukraine, oni nie placza jak 5% za malo. Te dwa lesery przez 11 misiecy nic nie robia, niech rusza sie jeden z z drugim i zadbaja o 20% podwyzki bo to jest realne. Na pierwszej rozmowie nie wyjdzie, to strajk z nie robieniem rejonu ta znajda 20% podwyzki. Mowic pod szatnia potrafia, gadac w szatni ale jak co do czego dochodzi to koperta w kieszen i cicho siedza zgadzajac sie na 100zl podwyzki.

@Dasz

Ukr. Moze pracowac po 12h. Polak nadgodziny do odbioru. Cyrk. Potem dziwia sie ze ludzie sie zwalniaja. Nowi pracuja do 1 max 2 wyplaty.

Ha Ha Ha
@Dasz

Mondrze piszerz wyjściowe jest 500 będzie 100 i co powiedzą ciężko było ale udało się Jak stara płyta powtarza się scenariusz jeżeli chodzi o podwyżkę

Spiewa
@Ha Ha Ha

Co roku to Samo, beda gadac ze za rok przygotuja sie lepiej. Lepiej bedzie jak zwiazki zmienia sie, oni nic nie robia a pieniadze biora. Podwyzka powinna wynosic 1000zl a nie 500zl, przynajmniej bedzie co negocjowac tak jak kolego napisales z 100 zlotymi.

Bareja
@Rozgoryczony

I cyk 100zl ale panowie za rok będzie lepiej, przygotujemy się bardziej. Nic więcej nie udało się zrobić bo paliwo drogie ble ble ble próbowaliśmy wszystkiego hahaha Zwykłe mydlenie oczent, podwyżki ukartowane pod stołem już dawno :-) Wczasy wykupione, czas pakować się a reszta niech robi na następne wczasy.

Wujek Samo zło
@Spiewa

Drodzy koledzy weźmy to w swoje ręce zróbmy strajk zmowmy się z Lipówką wywalmy za bramę tych dzwuch pajacow ze związków Jak staniemy na kilka dni to może da do myślenia

Komuno wróć
@Wujek Samo zło

Tych Dwóch związkowców zwolnić i tak samo te baby na lipówce z drugiego piętra przyjąć nowych ludzi a brygadzistki przenieść zmiana niech się zmienia jak dysporzytorzy i będzie spokój w ostateczności wywalić na bruk.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Pracujący z piętra

Pani wózkowa że zmiany (C)niech się weźmie za pracę bo człowiek widzi jak wózek stoi a ona łazi ciągle niech się weźmie za pracę i ważenie petów z kabin widać wszystko kto jak pracuje wystarczy cofnąć kamery i będzie wszystko jasne ile czasu łażą a ile pracują drudzy mają się zacharować jak niema pracy na wózku to niech znosi worki bądź wybiera śmieci będzie szybciej i odzysk większy będzie zmiana mieć i nauczyć się proszę prawidłowo z wózka wychodzić tak jak na kursie uczyli wielka ala brygadzistki a nie potrafi zadbać żeby ludzie lepiej mieli tylko ich (usunięte przez administratora)

Nocka

Jak to jest na rozwój kompostowni pieniądze są na podwyżki dla pracowników niema nie mówię o tych na piętrze co pracują druga sprawa dlaczego niema ogrzewania na kabinach są minusowe temperatury w nocy jest zimno na kabinach zgłoszę to do odpowiednich Służb z pismem napisane o z kontrolowanie firmy która nie dba o pracowników jesteśmy ludźmi ubrań zimowych brak w magazynie niema więc gdzie są nasze ubrania zimowe (usunięte przez administratora) zjadły czy zostały komuś (usunięte przez administratora) hale nie są w nocy zamykane wszędzie jest zimno a lekarskie y wa w aptekach są drogie

zainteresowana

A czy kobiety pracują na stanowisku "ładowacz"?

Gps
@zainteresowana

Kobiety nie pracują jako ładowacz wręcz przeciwnie wybierają (usunięte przez administratora) a też są brygadzistki które zamiast pracować (usunięte przez administratora) brak słów a najbardziej pracowity jest Pan kierownik który jest stanowczy i umie ludzi postawić do pionu przynajmniej ktoś w tym zakładzie trzyma dyscyplinę

Xyzwmnro

Jak to jest z brygadzistkami? Test miał być na 1 miesiąc ale przedłużył się dla pani Małgorzaty bo ona się do pracy nie rwie. Pan kierownik wypisuje do niej ci trochę bo ciągle z telefonem urzęduje. Inne brygadzistki pracują a ona telefon i paluszki tylko ciekawe za co jej płacą. Żona wozkowego niech szybciej macha rękami wybierając pety a nie przy dyskusjach z innymi. Emeryci po co tu są? Pani w okularach chyba dla towarzystwa żeby pani brygadzistka miała z kim gadać bo wychodzi na to że ona jest tu tylko po to a nie do pracy. Żona pana z UR niech się nie wysila bo i tak jej praca nie zostanie doceniona a nieroby się ciesza i mają wyższe premie. Pani starsza Renata dużo gafa mało robi mogłaby przestać narzekać na innych i wykorzystywać tylko sama się wziąć za robotę .

Barbara

Czy ktoś może coś napisać o pracy na stanowisku SORTOWACZ? Jakie warunki? Warto aplikować? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

@Barbara

Wiesz, to zależy. Na początek umowa o pracę na okres próbny. Po pierwsze musisz wyrobić normę na kabinach w zakresie puszek aluminiowych, być dobra pracy przy szkle. No i jeśli z ramienia kierownika przyjmie cię do pracy Pan dyspozytor zmiany może być ok. Jest to praca na akord. Także też jeśli osoba p.o brygadzistki deleguje cię do sprzątania musisz się wykazać. No i to najważniejsze na początek praca za najniższą krajową, czyli ok. 3,500 PLN brutto. Potem jeśli kierownik przedłuży umowę, dowiesz się za jaką stawkę będzie praca.

Zarobek

Czy związki przygotowały się w tym roku na rozmowy z kierownictwem o podwyżki dla pracowników? A może w tym roku będzie tak jak w ubiegłych latach "na następny rok przygotujemy się lepiej". Inflacja jest, my pracownicy mamy nadzieję że zarobki wzrosną znacznie patrząc na ceny w sklepach. Mamy nadzieję również że akordy zostaną zlikwidowane i każdy będzie zarabiał tyle samo. Wynagrodzenia za wyjazdy w niepełnych obsadach zostaną podniesione do 120zł, od dwóch lat jest tylko 65zł. Z tej strony korzystają też związkowcy oraz zarząd, zacznijcie szanować pracowników bo dzięki nim macie pieniądze. Będą uczciwe wynagrodzenia, będą pracownicy którzy chcą pracować (usunięte przez administratora)

Komunista
@Zarobek

Zwolnić tych związkowców doniczego się nie nadają przyjąć nowych to może wywalczą podwyżkę bo inaczej nici z tego i tych emerytów górników co mają głomby po 5 tysiecy emerytury za nieróbstwo w kopalniach spali i doczekaliśmy czasów że węgla niema.

@Zarobek

Zwiazkowcy nowi=starzy wybrani. Pora sie ruszyc do dzialania.Budzimy sie ze snu zimowego.

Allach

Ludzie ogarnijcie się ciężkie czasy idą wszystko drożeje vódka zdrożała papierosy idą w górę masakra a podwyżki jak nie było tak niema a pić się chce a co później jak lato przyjdzie człowiek uschnie z pragnienia będzie musiał tą wodę pić zakładową związki do roboty walczyć o podwyżkę dla nas .

Helena
@Allach

A z tą wodą zakładową coś nie tak jest, że w ten sposób ją ujmujesz? Prócz wody oferują tutaj coś jeszcze?

@Helena

Produkty z lodówki. Były po 5 zł, teraz będą po 10 zł Cola itp.

Helena
@Pracownik Lipówki

no ale cola to inna sprawa akurat, bo te jakieś podwyżki były.. ;) no dobra czyli napoje a jeśli chodzi o żywność jakąś to co tu w zakładzie w tym zakresie zapewniają?

@Helena

Nic. Wyżywienie we własnym zakresie. Dostaniesz tylko szafkę na stołówce na piętrze i tyle.

Dyszku

Witam jakie tam są zarobki na kierowcę w DĄBROWIE GOrniczej bo nie wiem czy się fatygować

(usunięte przez administratora)!

Rozgaryczony

Dlaczego takie słabe bony są na święta niesprawiedliwe osoby które nie były na wycieczce powinny dostać dodatkowo wartość wycieczki a nie te związki doniczego się nie nadają pili za naszą krzywdę i żarli każdy chciał jechać to miejsc nie było jesteśmy poszkodowani

Zofia
@Rozgaryczony

A to co dostaliście na święta dokładnie? Nie pracuję tam, przynajmniej jeszcze nie, dlatego nie wiem, ale chętnie bym się dowiedziała właśnie, jak ta kwestia różnych dodatków wygląda. I czemu jesteś niezadowolony.

@Zofia

Najpierw to trzeba pozytywnie przejść okres próbny umowy o pracę ???? Gość może robi z miesiąc,a już chce kokosy. Trzeba się nauczyć sortować poprawnie szkło i wybrać 1570 pojemników na dniówkę a dopiero potem narzekać.

@Pracownik Lipówki

No faktycznie wielka matematyka żałosny jesteś przyjdź do pracy na mpgo a tam dowiesz się jak wygląda prawdziwa praca a nie opiera.... przy taśmie ale za lepsze pieniądze a nie ochlapy większość was trzyma się tej alby bo na problemy z alkoholem a nigdzie tego nie tolerują tylko na albe pop..... zakład zero szacunku dla ludzi naprawdę pracujących za to dla tych obijacych się wysokie premie nie dziwię się że ludzie sami się zwalniaja

Kompostownia

Nowych pracowników odrazu zwalniają starych pracowników odsyłają na dół pod lewiatan żeby się bardziej opili a później wypisują im urlopy bądź żądam i po sprawie jest nie jedno krotnie pokazuje czerwone i dalej pracują kto im będzie robił jak ich zwolnią za te ochłapy co dają zarobić to lepiej w domu siedzieć i robić ciepłe skarpetki na drutach na zimę sobie żeby w nogi było ciepło.

@Kompostownia

To ci powiem że dzieją się też dziwne rzeczy. Bo znam gościa co robił od Maja do Sierpnia i ani razu mu nie wyszło że nawalony. A mimo to, kierownik nie przedłużył mu umowy na dwa lata. Ciekawe jaki powód wymyślił?

Kasprzak
@Pracownik Lipówki

Widzisz takie rzeczy się dzieją na lipówke przychodzą w cięci a na Kasprzaka kierowcy śmieciarek zbierają ludzi na rejonach bądź w umówionym miejscu ładowaczy żeby nie podpadli na bramie da się wszystko się da jak chce się. Człowiek już nie pamięta kiedy był na bazie wysiada się w mieście a kierowca niech sobie odprowadza tego chebla na bazę hahaha.

@Pracownik Lipówki

Tak masz rację pan kopostowy to cały czas chodzi jak na stanie.......ciekawe dlaczego może ma coś na sumieniu

@Kasprzak

Warto się przyjrzeć elektrykowi z warsztatu ma wiele na sumieniu!!!! nadchodzi czas rozliczenia!!!!

Granat

Dokładnie masz rację na czele z ukraincami i z alkoholikami dawno ich powinni zwolnić a nie trzymać nierobów i (usunięte przez administratora) to samo czyni się brygadzistów chodzą tylko obserwują drugich i donoszą później wszystko wymienić tabor na nowy i po sprawie byłoby.

@Granat

To ty nie wiesz, że (usunięte przez administratora)kierownictwa lub prezesa się nie rusza? Gdzie byś nie robił, nie masz własnej działalności gospodarczej to szybciej ty wylecisz niż oni.

Szkiełko

Zależy do którego kompostowego pijesz do Pana G... Czy tego drugiego bo ten drugi dla twojej świadomości jest osobą nie pijąc jeżeli wiesz co to oznacza żyć bez alkoholu

Oczywiście że Pan g

Rocznik

Wszyscy są grzeczni szczególnie pan z avermana wszyscy wylewają za kołnierz piją beż opamiętania później przychodzą na bramę a tu czerwone zaraz dzwonią do pani z wózka i urlop jest załatwiony a drugich zaraz zwalniają

@Rocznik

No niestety, ale na to nic nie poradzisz. Pierun z Lędzin jest kierownikiem i prawdopodobnie szefem tego bałaganu jako podwykonawca Alby,chcesz? Nie? Nie podoba się składaj podanie o wypowiedzenie umowy o pracę. A i tak jak chcesz robić to poczekają do końca i sami cię wywalą. Nie od dziś wiadomo że kto ma szerokie plecy to zostaje. I oczywiście trzeba umieć donosić na innych. Wtedy premia murowana.

Masz rację trzeba donosić

Były pracownik Lipówki

W sumie tak jak pani dyspozytor zmiany to nie musi, wystarczy że zagada do ciebie, kierownik widzi wszystko na monitoringu zakładu, na 3/4 włączą ci radio i już wszyscy, wszystko wiedzą. Złapać delikwenta na których się uwezma mają bardzo łatwo. Jeszcze brygadzistki z tanimi samymi urządzeniami przy sobie. Phuuu to się ludziom w pale nie mieści.

Znieważony

Pan kierownik niech się trochę zastanowi co robi na tej lipówce jedni nie mają urlopu chodzą do pracy jak chcą i nic się z tym nie dzieje drudzy przychodzą wycięci do pracy i idą sobie później do domu dla przykładu pan z avermana który ma problem z alkoholem i nie jedno krotnie odpier....dala takie numery i nikt z tym nic nie robi a gdy człowiek chce na żądam to zaraz (NN) straszy Nieobecność nieusprawiedliwiona co to ma znaczyć Następna sprawa dlaczego ukraincy są wcześniej puszczani do domu a my pracownicy Alby mamy wychodzić o 14 tej do domu biegnąć na autobus nie zważając czy potrąci mnie samochód bo autobus mi odjedzie troche szacunku dla ludzi i zastanowienia co się robi .

@Znieważony

To co? Na sezon jesień-zima zmiany? Ukraińcy nie pracują już po 12h? W sezonie letnim było inaczej.

Zniewazżony
@Były pracownik Lipówki

Pracują tylko pracowników alby puszczają o pełnych godzinach a ukrainców pracujących do 18 tej puszczają do domu 17:30 a powinni pracować do 18 tej na tomiast nocki też puszczają 5:30 do domu a my pracownicy pracujemy do dzwona do 6:00 rano gdzie tu jest sprawiedliwość Ukraince mają względy u dyspozytorów

@Zniewazżony

To widzę że duże zmiany nastąpiły. W sezonie letnim zmiany kończyły się o 13.50,21,50 i 5.50 lub nawet 5.30 jeśli powiadomiło się dyspozytora. To co na sezon jesień-zima zmieniono pana kierownika z Lędziny koło Chorzowa? Czy autobusy inaczej jadą stąd taki kierat.

Były pracownik Lipówki

Ja mam podejrzenia, co to za gość ???? ale sam wiesz, że na tutejszym portalu tych nierobów co pozwalniali to może że strachu się ukryć pod profilem anonimowym. Także choćbyś szukał do lata 2023 nie znajdziesz ????A panią Anię pozdrawiam, bo wychowała nie jednego. Oby tak dalej ????

@Znieważony

Jak widać chyba kierownictwo zaczęło się brać za tych pisowni czas najwyższy już dawno powini wyleciec

@Szkiełko

(usunięte przez administratora) to ja widzę że tutaj na Lipowce każdy ma wypisane na czole, kto za (usunięte przez administratora)kto za PO????????????????????????????Sami jasnowidze. To znak że trzeba stąd (usunięte przez administratora) ????????????????

@Były pracownik Lipówki

Dokładnie pani Ania nie jednego wychowals

Kierownika ????????????????????????

Żaba

Macie pretensje do ukrainców że pracują są bardziej pracowici jak wy robią po 12 godzin w dzień w dzień mają prawo przybywać po drugie jak wasze rodziny pracują za granicą to wtedy dobrze jest można im tak a drugim bronicie spójrzcie na osoby które mają emerytury byli górnikami zamiast było kopać węgiel pod ziemią to spali a teraz narzekają ze w Polsce węgla niema jeszcze odprawki podostowali za spanie i łażenie tak samo wy zobaczcie ile jest filii żabek w Polsce potrzebują ludzi do rozskładania w nocy towarów trochę mózgiem ruszyć i pieniądze same się znajdują na koncie tylko trzeba mieć chęci do pracy

@Żaba

(usunięte przez administratora) prawda. Zatrudnia się ich bo są tańszymi pracownikami w utrzymaniu. Zatrudnienie jednego Ukraińca jest rowne pięciu Polakom. Dlatego gadanie przez dyspozytor zmiany że nikogo firma nie dyskryminuje można włożyć między bajki.

Żaba
@Pracownik Lipówki

Jasne równo Polakom to dlaczego Polacy wyjeżdżają za granicę skoro nie potrafią zarobić pieniędzy w swoim kraju tak sami Ukraince chcą zarobić nie pasuje proszę złożyć wypowiedzenie anie siedzieć na kabinach i romansować żonatymi badz mężatkami ciągle telefony na kabinach to szczury do was dzwonią i piszą na tym zakładzie a kierownicy nie widzą nic zaślepieni są skoro macie pretensje do ukrainców to niech zwolnią emerytów bo mają co miesiąc emeryturę i wypłatę i jeszcze narzekają ze mało im jest zwolnić ich a dać młodym pracę którzy życie chcą zacząć.proste

@Żaba

Kierownicy nie muszą nic widzieć ???????????????????? monitoring połączony z łączem internetowym robi robotę. A kolegą z Avermana proszę się nie przejmować ????

Toni Morrison
@Żaba

(usunięte przez administratora) prawda to co piszesz. Miałem okazję pracować na Lipowce 4 lata temu i widać gołym okiem, jak dyspozytorka zmiany szuka pretekstu by kogoś wykopać. Tak to jest jak ktoś ma zawzięty charakter. Z (usunięte przez administratora) nogą nie zejdzie, albo pies ogrodnika. A Ukraińcy? Nie trzeba być na zakładzie żeby widzieć że są przez kierownika faworyzowani. Pozdrawiam.

Mark

Wiadomo cos o bonach??Bedzie cos w tym roku ?

Generał
@Mark

Zajmij się pracą a nie tylko bony wycieczki bądź podwyżki troche serca i zrobić coś pożytecznego dla zakładu zapytaj tych związkowców co nic nie robią powinni ich wywalić nierobów .

Pracownik Lipówki

Nie dlugo bedzie tak że tam sami ukraincy będą robić panoszą się strasznie stoją na 10i nic nie robią ukrainki sobie gadają albo muzyki sluchają

Ukraina
@Pracownik Lipówki

Weź się za robotę a nie obserwuj drugich (usunięte przez administratora)dostajesz wypłatę to siedź cicho bo cie zwolnią i gdzie ty znajdziesz pracę skoro doniczego innego się nie nadajesz jedynie chlać i przychodzić w cięty do pracy bo to jest jedyny zakład co na alkohol nie zwraca uwagi.

@Ukraina

Najpierw to sie zastanow kto daje wam ta prace i kto was zatrudnia Polacy i to dzieki nim macie prace a także lokum i nie komentuj ze ktos nie nadaje sie do pracy i nie znajdzie innej tylko przeczyraj sobie wczesniejsze komentarze na ich temat

Pracownik Lipówki ||
@Pracownik Lipówki

Masz rację. W końcu w sezonie letnim było ludzi w (usunięte przez administratora)zatrudnionych i robotnych. Ale cóż? Lepiej jest zatrudnić 15-stu Ukraińców, jak jednego Polaka i niech nie wypisują bzdur bo kiedy nie idziesz do roboty to kontrol alkomatem na bramie przez ochronę.

@Pracownik Lipówki

To fakt na 10 jest tyle roboty ze ja tam usypia łam ale z nudów co do Pana straszą ego niech się sam weźmie lepiej pewnie jaki leser albo kolejny pupil brygadzistki. Pozdrawiam były pracownik. PS co do pracy jeżeli robisz a kierownik to widzi to nikt cię nie zwolnij chyba że się zwolnisz sam jak ja odeszłam nie daj się zastraszającym to najgorsze na tym zrytym zakładzie

@Szkiełko

Nie zgadzam się z tobą. Bo był gość co zapieprzal jak (usunięte przez administratora) by tutaj zostać, tylko że jak się kogoś zapytał kim jest dyspozytor A to owa pani od początku zagięła parol na chłopa by kierownik go zwolnił. I do końca Lipca dopięła swego. Także nie wypisuj bzdur że kierownik widzi. Kierownik to widzi tych typu "Nie wiem czy to ważne, ale uprzejmie donoszę". No cóż? Są ludzie i ludziska. I tylko tyle w temacie. Każdy wie, że protegowani mają największe szanse się tutaj utrzymać.A nie zwykli ludzie co przychodzą za pracą.

Zofia
@Pracownik Lipówki

No a są oferty dla Polaków w ogóle? Czy o co chodzi, jaki jest Twój problem właściwie z nimi? Jeśli przyjmują Polaków, to czemu mieliby nie pracować, chyba że coś z warunkami jest nie tak?

@Zofia

Kolega pewno ma problem, ponieważ każdy od razu chciałby umowę długoterminowa,a na to nie zgadza się zarząd firmy proponując okres próbny. Podejrzewam że Ukraińcy są na tych samych zasadach lub na umowę zlecenie. I pewnie z tego wielki problem.

@Pracownik Lipówki

Mowa o pani Ani też z nią miałam sieci. Przyjęła się pod lądowa na początku na zlecenie to się wydała na szkle zgłosiłam to swojemu kierownikowi i się zwolniłam potem wróciłam pod albe od samego początku się na mnie uwielbiam żeby mnie wygryzc nie udało się potem miałam z nią spokój Ania jest maniaka szkła jak umiesz pracować na szkle i robisz to szybko przeżyjesz. Mnie już potem nawet nie dawali na szkło jak słyszeli że sama chce iść a zwolniłam się z powodu PUPILOSTWA pani Uli jeden (usunięte przez administratora) drugi się opierała bo jest pupile brygadzistki. Pozdrawiam

@Szkiełko

To widocznie za mało ludzi tutaj pracuje. Ten chłop z nickiem BYŁY PRACOWNIK LIPOWKI ma ogromny żal do pracowników, że nikt go nie poinformował że to jest najgorsza z dyspozytorów zmiany. Przecież zawsze tak jest, że najwyższy rangą, czyli kierownik powinien przekazać decyzję i ja podjąć,a nie kobieta grubo po 70-tce. To całe szczęście że nie zachorował na depresję. A forowanie starych kawalerów też nie jest w porządku. Takie mam zdanie na ten temat.Pozdrawiam.

@Szkiełko

Czyli niekiedy jak ktoś jest pracowity, to trzeba być przeciw p.Uli? Z tego taki wniosek. A i tak p.Ania zwolni lub wyśle do kadr po przeniesienie.

Auuu

Nie ma to jak się sprzedawać nawzajem ????

Franz
@Auuu

A można wiedzieć do czego lub kogo, kolega pije?

Franz
@Auuu

Można wiedzieć do kogo pijesz?

Proszę powiedzieć jak mamy chodzić do pracy na lipówke kiedy dziki grasują człowiek się boi może firma pomyślała by żeby kupić busa jakiegoś to wolą organizować jakieś wycieczki raz do roku zamiast zająć się bezpieczeństwem ludzi dotarcia do pracy atych związkowców to wyrzucić nic nie robią żeby we firmie było lepiej

Pracownik Lipówki

Ależ skąd, trzeba tylko zaprzyjaźnić się z operatorem prasy i kilkoma osobami,a będzie kolega podwozony codziennie. A i bus pracowniczy z Sosnowca przez Będzin, Dąbrowę Górniczą kursuje. Trzeba myśleć,a nie narzekać.

Lipówka
@Pracownik Lipówki

Zaprzyjaźnić się z operatorem prasy to człowiek stałby się alkoholikiem takim jaki on jest to należy do zakładu żeby ludziom zapewnić bezpieczny przyjazd do pracy i z pracy

@Lipówka

Nie "tym"operatorem prasy ???? chyba są dwie na hali i nie na jednej zmianie. A zakład zapewnia ludziom dojazd i powrót z pracy. Tylko że bus jedzie z Sosnowca przez Będzin Dąbrowę Górniczą.

Sylwek34

Jestem za powinny byc busy

@Sylwek34

To jeszcze się zapytaj ludzi z firmy podwykonawczej, nie Ukraińców ile dostają kasy na rękę. Ok? Bo jeden gość co bardzo polubił go kolega o nicku @oko narzekał. Bo im płacił ich kierownik. Tyle. Więcej tam gdzie było dziś spotkanie w sprawie nowych linii ZTM.

Pracownik Lipówki

Bo tak jest powinni zatrudnić mysliwego a nie brygadzistki ktore nic nie robia tylko chodza po zakladzie i gadaja przez telefon

Ukraina
@Pracownik Lipówki

Nie pasuje proszę się zwolnić nikt nikogo nie trzyma żyjemy wolnym kraju naszych nie brakuje rodziny się sprowadzi a Polacy do urzędu pracy po zasiłek bezrobotny

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 71 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK