Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Proszę powiedzieć jak mamy chodzić do pracy na lipówke kiedy dziki grasują człowiek się boi może firma pomyślała by żeby kupić busa jakiegoś to wolą organizować jakieś wycieczki raz do roku zamiast zająć się bezpieczeństwem ludzi dotarcia do pracy atych związkowców to wyrzucić nic nie robią żeby we firmie było lepiej

Pracownik Lipówki

Ależ skąd, trzeba tylko zaprzyjaźnić się z operatorem prasy i kilkoma osobami,a będzie kolega podwozony codziennie. A i bus pracowniczy z Sosnowca przez Będzin, Dąbrowę Górniczą kursuje. Trzeba myśleć,a nie narzekać.

Lipówka
@Pracownik Lipówki

Zaprzyjaźnić się z operatorem prasy to człowiek stałby się alkoholikiem takim jaki on jest to należy do zakładu żeby ludziom zapewnić bezpieczny przyjazd do pracy i z pracy

@Lipówka

Nie "tym"operatorem prasy ???? chyba są dwie na hali i nie na jednej zmianie. A zakład zapewnia ludziom dojazd i powrót z pracy. Tylko że bus jedzie z Sosnowca przez Będzin Dąbrowę Górniczą.

Sylwek34

Jestem za powinny byc busy

@Sylwek34

To jeszcze się zapytaj ludzi z firmy podwykonawczej, nie Ukraińców ile dostają kasy na rękę. Ok? Bo jeden gość co bardzo polubił go kolega o nicku @oko narzekał. Bo im płacił ich kierownik. Tyle. Więcej tam gdzie było dziś spotkanie w sprawie nowych linii ZTM.

Pracownik Lipówki

Bo tak jest powinni zatrudnić mysliwego a nie brygadzistki ktore nic nie robia tylko chodza po zakladzie i gadaja przez telefon

Ukraina
@Pracownik Lipówki

Nie pasuje proszę się zwolnić nikt nikogo nie trzyma żyjemy wolnym kraju naszych nie brakuje rodziny się sprowadzi a Polacy do urzędu pracy po zasiłek bezrobotny

Maja

Dawno mnie tu nie było:) ale widzę dalej banda (usunięte przez administratora)i nic się nie zmieniło.Dzieci alby żyją tylko i wyłącznie sianiem fermentu i pluciem jadem.Musicie mieć w (usunięte przez administratora) nudne życie ze potraficie tylko (usunięte przez administratora) na siebie. Czuwaj

Gustaw
@Maja

Na czele z tobą więc się nie odzywaj w tym zakładzie pracują osoby które nie umią się usamodzielnić zyją na garnuszku rodziców póki zyją to ich utrzymują póżniej będzie kapa a co do dziecka alby to ten zakład to jego rodzic jest jest tylko jedno dziecko operator wózka widłowego

Maja
@Gustaw

Akurat tu zgodzę się z tobą że brak samodzielności jednego tylko nie rozumiem po jaki .... Tak się oczerniać?Dać sobie po razie i spokój.Ale po co jak lepiej wyciągać brudy każdego po kolei

@Maja

Dlatego, że nikt z załogi nie chce uwierzyć w to, że nie każdy sam sklada podanie o zwolnienie. Ja obserwuje portal tutejszy z fundacji z województwa dolnośląskiego. Gdybym znał opinie w życiu nie skorzystał bym z formy zatrudnienia.

Były pracownik Lipówki

Aż tak już źle? A przecież reklama z ulicy Starocmentarnej mówi że firma się rozwija.

Szkiełko
@Były pracownik Lipówki

Mi przedłużył umowę sami po okresie próbnym i sama złożyłam rezygnację za (usunięte przez administratora) pieniądze nie warto z...... Na taśmie zero szacunku dla ludzi pracujących i marne wypłaty dla nie świadomych pensja minimalna bez dodatków jest niższa niż najniższa krajowa. Pozdrowienia dla dyspozytora pani Ani choć jedzą i się wydziera jak widzi że (usunięte przez administratora)żadnego złego słowa co powie.. U NIEJ NIE MA PUPILOSTWA TAK JAK U PANI U.... JEDEN (usunięte przez administratora)DRUGI SIĘ OBIJA BO TO PUPILA MOWA O PANI P.S

@Szkiełko

Wiesz nie bardzo się mogę zgodzić z twoim zdaniem, ponieważ gdy w pewnym okresie był tutaj mój znajomy od pierwszego dnia myślał że jest ok z pracą. O ile na taśmie doszedł by do wprawy,o tyle do sprzątania mówił, że przydało by się dmuchawy odkurzacze z Castoramy. Nie da się po 16 łatach pracy w hałasie na budowach nagle przestawić swój umysł bo po 3 latach urlopu związanego z zamknięciem interesu trzeba cofnąć się w czasie do miotły i łopaty. No cóż? Skoro prezes zarządu firmy podpisuje umowę na akord to niestety ale musi wyjść na utargu aby móc czym płacić. A wiadomo że tutaj tylko brak Prezydenta Federacji Rosyjskiej i jego bomby atomowej. Także szanujmy się. Pozdrawiam.

Były kompostowy
@Były pracownik Lipówki

Rozwija jasne nie mają nawet wagowych kto przyjdzie zaraz odchodzi ciekawe czy mają kurs wagowy zrobiony a po drugie biorą babę z magazynu jak im brakuje ludzi a ta baba nie nadaje się do tarcia chrzanu a gdzie dopiero za wagową w magazynie zamiast wydać ludziom środki czystości to dała rękawiczki i do nie do pary jedne rozmiar 9 drugie rozmiar 10 takich pracowników mają .

@Były kompostowy

To ciekawe czemu wybierają jak wcm gruszkach ulegalkach? Znam osoby które na okresie próbnym się rozkręciły,a dostały w łeb zamiast przedłużenia umowy o pracę na dwa kolejne lata.

Pracownik Lipówki

Gdzie to widziane było 4 mln opinii? Na księżycu? Weź człowieku nie odpisuj byłym ludziom co tu pracowali. Chyba że z Ukraińcami i Ladorem. To się zgodzę.

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy ALBA-MPGK. Poszukują kogoś na stanowisko operator produkcji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pracownik Lipówki

Pierwsze słyszę. Chyba żeby to była oferta z fundacji w Dąbrowie Górniczej. Co to w ogóle jest? I w którym zakładzie?

Helena
@Pracownik Lipówki

Czyli raczej pomyłka? A jakie macie teraz obecnie oferty tak dla jasności?

@Helena

To trzeba by połączyć się z dyrekcją ALBA MPGK na ulicy Starocmentarnej. Można znaleźć na każdym pojemniku na (usunięte przez administratora)

Bezrobotny

Ten zakład się kończy niema czym dojechać do pracy niechcą nam zapewnić busów więc trzeba im podziękować zostaną miejscowi z ulicy głównej same mieszczuchy będą mieli okazję się wykazać przynajmniej pewność że nas dziki nie stratują idąc do pracy a teraz najpierw trzeba iść do lekarza na l4 do zobaczenia.żegnaj Albo.

@Bezrobotny

Człowieku, chce się jeździć do roboty busem to trzeba dać za przewóz. Kierowca nie pojedzie za free. Jak się nie umiecie zapytać ludzi z firmy co robi z wami to latajcie przez las.

Bezrobotny
@Pracownik Lipówki

To zakład ma obowiązek zapewnić nam busa a nie żebym ja jeszcze płacił kierowcy ladora ciekawe czy firma lador wie że ich bus wozi pracowników alby

@Bezrobotny

Oczywiście że wie ????????????z wypłaty jest potrącane dla kierowcy. Zamiast 2,500.00PLN ludzie zarabiają 2.200.00 PLN. Jeszcze nie skończyłeś faktów?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Utrzymanie ruchu coś się ostatnio rozleniwiło do roboty! Się wejście!!!!!!

Poszukuję pracy w Dąbrowa Górnicza na stanowisku Kierowca Ce. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Osxukany

Daj sobie spokój poszukaj gdzie indziej pracy zarobisz odpowiedni pieniądz tutaj się garba dorobisz i będziesz palił w zimę plastikiem bądź chrustem chyba że mieszkasz z mamą i z tatą który cie całe życie utrzymuje to ten zakład jest idealny dla ciebie z madrzejesz wtedy dopiero jak jedno znich zamknie oczy i wtedy rozum do głowy ci przyjdzie nie polecam pracy w tym zakładzie za kierowcę jest multum pracy

Niepolecam
@Osxukany

Omijaj ten zakład z daleka pracę za kierowce znajdziesz napewno ale nie tu omijaj tą firmę z daleka gowniane pieniądze a roboty jak gmoju

Oko

Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd człowieku zwolniłeś się z alby żeby pójść do remondisu przecież tam sami desperaci pracują myślisz że lepiej zarobisz to się mylisz widzę że zakłady komunalne ratują wam wszystkim życie głowa do góry są inne zakłady gdzie chodzisz czyściutko nie śmierdząc później chyba że masz kredyty i jesteś skazany tam pracować to niestety musisz tyrać aż ci zdrowia braknie to i tak długi ci zostaną hahaha.

@Oko

Ty gościu weź przejrzyj na oczy zanim coś napiszesz. Widać że jesteś jednym z nich " którzy dobrze robią" Babci która zataja swoje choroby i "dobrze" robi kierownikowi. Ale słyszałem że już niedługo. Nawet jak ktoś poszedłby do Remondisa z którego tak się śmiejesz to dostanie więcej o 1 600 PLN brutto,niż w tej twojej ALBIE która nigdy nie dorówna poziomem. Spróbuj za tyle wyżyć miesiąc,a dostaniesz Oscara.

@xxxx

Nie ośmieszaj się człowieku i nie pisz bzdur ile na remondisie zarabiają powinni zamknąć ten (usunięte przez administratora) i żyło by się bez smrodu w strzemieszycach małych chyba że jesteś smotruchem to ci smród nie przeszkadza i nie opowiadaj bzdur bo cie jeszcze zwolnią za pisanie gupot hahaha nie porównuj remondisa do alby popatrz jaki sprzęt ma alba a jaki remondis uchylę ty.

@Oko

Człowieku,ja opisałem temat ponieważ pewien facet z fundacji (z resztą u was też na wózku jeździ ich stażysta) głosi takie opinie. Podejrzewam że już dawno wyleciał po okresie próbnym. Jak niektórym się nudzi, to wypisują głupoty. Nie porównuj mnie do tamtego. Bo to jest to samo jak kierownik komuś nie przedłużył umowy,a gada że dostał przeniesienie do MPGO Sosnowiec. Na prawdę w to wierzycie?

@xxxx

Człowieku jak nie potrafisz wyżywić rodziny to oddaj do domu dziecka a sam wyjeć za granicę proste mnie tam na wszystko stać jeszcze odłożę tylko pieniądze trzeba umieć szanować.hahaha.

@Oko

Człowieku, jak w takich zakładach jak ALBA ZPOK LIPÓWKA byłoby wieksze zrozumienie starej kadry względem ludzi 50+, to było by to inaczej. Ale jak mówił mi kolega który tam pracował, na "Dzień dobry" pani p.o Brygadzistka wymagała normy już w drugim dniu stażu. Tak to jest, jeśli przychodzisz z fundacji "żeby ktoś ci podał rękę". A ta osoba odtrąca, chłopak nie jest odosobniony,a że wymagano uprawnień SEP i G2E które teraz robi w Sosnowcu. Ale tak się zraził do ekipy kierowniczej, że woli. Ale na pewno nie Remondisa jak ci się wydaje. Lipówka jest dobra dla emerytów, żeby do emerytury sobie dorobił. 500+, bo jeszcze stać ich na urodzenie dziecka. Przejrzyj na oczy a (usunięte przez administratora) farmazonów. Z resztą ja także zamierzam przejść do Sosnowca,tam są większe możliwości znalezienia jakiegoś kursu stażu. Dużo lepsze niż w Strzemieszycach Małych.

xxxx

Bo cię w walą zrobiłem hahahaha, ludzie zwolnieni przez kierownika idą do fundacji w Dąbrowie Górniczej,z siedzibą we Wrocławiu.A ci ostatni oferują stawki 1600 PLN. Widzisz hahaha. I kto tu potrzebuje psychologa? Pani Dyspozytor dla której Kraków zbudowano. Gdyby nie pokrewieństwo z zarządem, pracowałaby.Hahaha, się ale z miotłą na targowisku hahaha.

@xxxx

Przykładem jesteś ty właśnie i takich ludzi nie żałuję właśnie się sam przyznałeś do błędu życzę Ci żeby życie pokazało jaką świnią jesteś

@Oko

Ale, że co? Że kolega zwolniony przez kierownika poszedł na jakiś kurs, do jakiejś Fundacji to twoim zdaniem błąd? Są na Świecie ludzie z ambicjami zawodowymi by pracować gdzieś na magazynach, niż w tym (usunięte przez administratora) po 8 h. Sorry @oko ale ja nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi. Nie wiem? Zazdrościsz @xxxx że poszedł się dokształcać? Czego? Bo ja nie wiem czego jest zazdrościć. Pasi ci robota tutaj na ALBIE to robisz. Pozdrawiam.

xxxx

A wcale nie, bo fundacja z Wrocławia pomaga takim ludziom w Dąbrowie Górniczej. Także nie na ALBIE świat się kończy kolego i uważaj bo kierownik cię widzi na monitoringu.

Generał
@xxxx

Każdy kto cie zna i pamięta dobrze wie jaki z ciebie (usunięte przez administratora) był odkąd cie niema wszystko jest na swoim miejscu i Każdy dobrze wie co zginęło to czyją to sprawa była siedź w tym remondisie póki ten zakład niewie kogo zatrudnił.

@Generał

W Sosnowcu to są porządni ludzie. W ZDZ SOSNOWIEC a nie jakiś tam Remondis.

@Oko

Po co ty z nim dyskutujesz? Wiesz kto to jest? Ukryl się pod jakimś nickiem bo nawet nie ma odwagi się przedstawić,a tu każdy strzępi sobie jezyk. Na kiego grzyba? Nawet gdyby coś zwinął to halt na ochronie,a jak by przeszedł to na dole przy kurczakach by go psy zwinęli. Ludzie myślcie głowami. A nie czym innym.

@Oko

I tutaj nie masz racji. Bo to nie żaden Remondis tylko ZDZ SOSNOWIEC. Zapytaj Sławka dyspozytora gdzie to jest. Widzisz,wy sami jako pracownicy zrazacie do siebie ludzi. Potem zdziwko że nie chcą przyjsc na Lipówke. Po co do smrodu za 2,5 tyś. jak można za te same pieniądze porobić w Castoramie w Sosnowcu. Ważne żeby kierownik ci nie powiedział że dziękuję po okresie próbnym na stażu. I do tego cały czas ogrzewanym.

@xxxx

A ty gościu (usunięte przez administratora) żeś taki ładny, bo może ktoś wie gdzie mieszkasz, jak smród nie odpowiada to trzeba się było uczyć na dyrektora zakładu i jedna mała uwaga. Jak pijesz to nie wchodz tutaj na forum.ok?

@Oko

Wy na serio tak dajecie się wkręcać ludziom takim jakim był Łukasz z Ladora Sosnowiec? Przecież to widać że ściągnął nicka od gościa podpisującego się @xxxxx bo tu już takie rewelacje czytałem. A widać że chyba ani ten,ani ten już na Lipowce nie pracuje. Więc po co sobie strzępic język?

Jaki jest wkład kierownictwa ALBA-MPGK w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Były sortowacz

Kierownik w porządku tylko ludzie pracujący tam wredni są szczególnie brygadzistki

Grzegorz

Atmosfera ok. tylko jest negatywny wyjatek... Niektorych trzeba wyslac na szkolenie z kultury. Dzien dobry .Czesc. Przepraszam. ....sorki za duzo chyba wymagam :)

@Były sortowacz

Jaka jest norma do wyrobienia na tej Lipówce? Są jakieś kryteria w tym zawodzie jeśliby się aplikowało?

@Kandydat

To się dowiesz w pracy jak już się przyjmiesz. Bo za mojej kadencji jednego dnia Dyspozytor zmiany wymagał przerobu np.80 ton śmieci,a w drugim dniu ten sam Dyspozytor wymagał przerobu 60 ton. No i niestety dla pracowników brygadzisci informowali o przerobie że wykonano tyle a tyle % normy i jak nie masz zdolności manualnych, czyli segregacji puszek aluminiowych to nie masz szans pozostać w tej pracy na dłużej.

Były pracownik Lipówki

Jedyne co najlepiej wychodzi to nie przedłużanie umów na dwa lata,po okresie próbnym.

Oburzony

Po jakim czasie należą mi się środki czystości w tym zakładzie bo pracuje już prawie rok i nic nie dostałem mam wrażenie że sobie przywłaszczyła moje rzeczy zgłoszę to na starocmentarną ta baba nie nadaje się na magazynierkę na tej lipówce.zwolnić tą panią.

@Oburzony

A Dyspozytor (-ka) zmianowy(-a) nie tłumaczył podczas przyjmowania do pracy za ile się to koledze należy? Gdy ja tam pracowałem to co tydzień można było i wymienić ciuchy robocze i środki czystości też były wydawane. Tego pilnował sobie każdy sam Pozdrawiam.

Xxxxxx
@Były pracownik Lipówki

Ty ośle dyspozytor przyjmuje pracowników i ma tłumaczyć bo mi się wydaje że Alba ulica starocmentarna przyjmuje więc się nie wypowiadaj od tego jest magazynier że ma powiadomić pracownika żeby sobie odebrał środki czystości takie jak mydło ręcznik czy pasta do rąk a ciuchy jak mam brudne to idę sam .baranie ty.

@Xxxxxx

(usunięte przez administratora)!! I nie ubliżaj nikomu jak ktoś nie robi tego tobie!!! A w moim przypadku to Dyspozytor zmiany informował na przyjęciu. Na Starocmentarnej to po przejściu badań lekarskich na hucie było tylko szkolenie BHP,a potem właśnie na Lipowce doszkalanie. Jak nie wiesz jak jest w 2022 roku, to nie wspominaj jak było w 2002. Żegnam.

@Oburzony

Iść do Oli do magazynu ona wyda jak się należą. Robicie problem z niczego

Bo ma chłop rację.

@Szkielko

W sensie że ty masz rację.

Były pracownik Lipówki

Chyba kolega miał na myśli młodą panią w okularach. Pokój na piętrze drugi po prawej stronie od wejścia na górę.

Były pracownik Lipówki

Bo pierwszy po prawej stronie to jadalnia.

Były pracownik Lipówki

Kolega nie może trafić do magazynu. Tylko że nie chwali się na którym zakładzie podwykonawczym pracuje. A podejrzewam że aluzja jest do drugiego kolegi że pisze o Oli jakby była to koleżanka,a nie Pani Ola.

Były pracownik Lipówki

Tylko przypadkiem się nie zdziw, jak ci załatwi przeniesienie do ZDZ SOSNOWIEC heheheh, mnie Dyspozytor zmiany p. A jak ją tutaj tytułują załatwiła. Także lepiej uważać co się mówi hahaha.

Franek

Wagowego szukacie teraz dwa lata wstecz pełna obsada była mój warunek 5 tysięcy bo teraz mam 4500 i przychodzę od października jak nie to sobie szukajcie dalej po drugie każda firma teraz płaci w terminie nie takie grosze jak wy jakie kody oczym wy mówicie i jakie wykształcenie oczekujecie za tą pensje to sobie z ulicy weźcie ludzi skoro ktoś odszedł to pewnie emerytura bądź sam się zwolnił i poszedł gdzie indziej pracować a te ogłoszenia wszystkie jakie są na olxie to widzę że firma zamiast się powiększać to chyba już pada życzę powodzenia i szukajcie dalej pozdrawiam cały zarząd firmy.

@Franek

Nie jest tak jak piszesz, chłopie tutaj od Kwietnia przyszło ludzi w ch-j,tyle że nie z każdym Kierownik przedłużył umowę na kolejne dwa lata, ale z drugiej strony, to nikt nie chce pracować za 2,500 PLN NETTO/miesiąc. Z tych ludzi co znam, to jeden Sortowacz się załamał bo nie przeszedł pozytywnie umowy na okres próbny. Sorki ale nie każdy się do tej roboty nadaje.

Franek
@Franz

To poco pracujecie za takie pieniądze lepiej w domu leżeć sami pokazujecie że jesteście w stanie pracować za takie grosze to róbcie jest tyle zakładów wokół to wam alba w głowie.

@Franek

Jak jesteś w wieku 50 -60+ to kierownik wie, że idąc do fundacji taka osoba podniesie kwalifikacje zawodowe. I po stażu dostanie pracę za podobne pieniądze,a jeśli przedłużą umowę o pracę dopiero dostaje się stawkę. Dopiero teraz widać że nawet na Lipowce ludzie by robili za 3zl/h. Jednak to kierownictwu nie odpowiada bo chłop z Lędzin lepiej wie gdzie leży Dąbrowa Górnicza niż nie jeden miejscowy.Ale cóż jak Dyrekcja ALBY mieści się w Sosnowcu - Zagórzu a podaje się KATOWICE. To pogratulować logistyce. Wy tego nie zrozumiecie. Bo nigdy nie ptzechodziliscie procesu rekrutacji w firmie. Ale to już dla was za trudne żeby zrozumieć.

@Franek

Tylko zauważ też, że jest to płaca minimalna dla stażysty w zawodzie. U nas na ALBIE też. A po ukończeniu 3 miesięcznego okresu próbnego, jeśli kandydat zasługuje na podwyżkę i ją przyjmie od kierownika a także na aneks do umowy o pracę ,bo np.w pewnym momencie była oferta Elektryk na Warsztat to, albo awans, albo do widzenia. Tak to działa.

@Franek

Nie no.teraz to jesteś w tyle. Bo oferta jest pracownik gospodarczy na zimę. Czytaj ze zrozumieniem kolego.

Szok

Patrzcie kolega co na avermanie na lipówce pracuje nawet się nie przyznał ze ma już nastoletnią córkę musiał z majstrować jak był na kontrakcie w Rosji .A teraz ojca odnalazła po tylu latach i mówią cicha woda brzegi rwie.

Pracownik LipówkinNiby
@Szok

A, to dlatego kierownik wywala obcych w swoim mieście, żeby stworzyć firmę rodzinną. No tak,normalna rzecz.

Jaknek

Jak pracuję się przy sortowaniu odpadów? Ciężki zapieprz? Jaka atfosmera są jakieś przerwy?

@Jaknek

Pracuje się super ????Tylko nawet brygadzistki nie wiedzą jaką jest norma wyrobienia odzysku. Ważne żebyś wszystkiego narobił więcej jak jeden wór, bo jak nie to karcer w postaci pracy przy szkle.

@Franz

Najlepiej 100 procent. Co szkła nic strasznego wystarczy wiedzieć jak wybierać żeby pani dyspozytor A sje nie doczepiła

@Szkielko

Pani Dyspozytor ma 500 PLN premii za każdego zakablowanego kierownikowi. Bo tak to by nie wyszli na odzysku. Liznelo się podobnych robót budowlanych to wiem jak to jest. Gdyby tak nie było to ci wszyscy co się tam przewinęli pracowali by nadał. Także kolego zanim coś napiszesz. Zastanów się. Pozdrawiam.

ALBA-MPGK poszukuje pracownika na Logistyk. Czy stanowisko Logistyk wymaga nadgodzin?

Człowieku gdzie? Paru znajomych tam pracowało to możesz poczytać opinie na tym portalu. A dwa to sami Ukraińcy po 12 godzin od 6.00-18.00 i od 18.00-6.00 i to przy wszystkim pracują. A trzy to zadzwoń na telefon do pani z HR. Bo kadry t zaraz wywalą cię do Strzemeszyc na Lipówke,a jaka to ma opinię? Powtórzę. Poczytaj opinie tutaj.Pozdrawiam.

Franz

A ty nie bądź stronniczy, bo ludzie którzy mieli okazję pracować w ALBIE piszą prawdę jak tam jest. Chyba że zarząd firmy ci płaci za to żebyś usuwał takie wpisy to zwracam honor. Ale moim zdaniem jak ktoś prowadzi serwis tego typu to powinien być obiektywny. Ponieważ zrazasz swoim zachowaniem potencjalnych kandydatów starających się o pracę w tej firmie. Pozdrawiam serdecznie.

Jakie jest wynagrodzenie w firmie Alba w Dg na wozku widlowym? Są oferty o prace nie wiem czy startować czy dać sobie spokój.Bylbym wdzięczny za odpowiedź

Franz

Pogadać z kierownikiem ,on najbardziej rozeznany w temacie. Ewentualnie najstarsza stażem Pani Dyspozytor zmiany odpowie na pytania, bo sama jeździ.

Grejfrut

Karty lanczowe powinny dostać osoby które nie jadą na wycieczkę a pozostali którzy jadą nie powinni nawet dostać żadnych kart nawet na święta powinno być to wyrównane osobą które nie jadą ponieważ oni będą się bawić Amy mamy tyrać dać ludziom wolne piątek sobota niedziela wtedy będzie oliwa zawsze sprawiedliwa.

@Grejfrut

Człowieku, jak to dojdzie do kierownika (Życzliwych tutaj nie brakuje) to będziesz miał oliwę, sprawiedliwą, albo w Remondisie, albo w MPGO Sosnowiec. Poczytaj sobie wszystkie wpisy na ten temat. To się dowiesz kto jest "równy i równiejszy" w tej firmie. Odkąd pamiętam to nikt, niczego dla pracowników tutaj nie wywalczył.

Wódz
@xxxx

Śmieszny jesteś mnie to nie grozi pracuje na własnej działalności więc życia alba mi nie uratowała w przypadku twoim jak się do niczego innego nie nadajesz to pracujesz w albie masz pracować ostro aż włosy sztywno będą ci stały hahaha

@Wódz

A po drugie, co za (usunięte przez administratora) wymyślił "nowym" szkolenia raptem pięć godzin na kabinach sortowniczych jak na Starocmentarnej trzy godziny trwa szkolenie BHP? Minimum takie szkolenia powinny trwać trzy miesiące. To co uprawia się na Lipowce to dzieci z przedszkola tak się szkoli. Co nowy przyjdzie to narzeka że ma za krótki czas na ogarnięcie wszystkiego.

Wódz
@xxxx

Widzisz człowieku napisałeś wpis i ci usunęli go i dlatego ten zakład niema pracowników robią tam osoby które życie zmusiło nie szanują ludzi obiecują kokosy przychodzi wypłata i nagle tracisz wzrok zdziwienie zamiast 4 z przodu atu 2600 i jesteś w szoku i myszlisz sobie co tu zrobić z taką kasą to ci powiem dać na fundację na schronisko przynajmniej zwierzęta pojedzą i się napiją przynajmniej one będą zadowolone że jesteś dobrym człowiekiem i pomogłeś im .

@Wódz

Nie człowieku. Dlatego ten zakład nie ma ludzi do roboty ponieważ ma nieodpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach. A jeśli chodzi o fundację o której tak hardo pisałeś to pisze do ciebie jej pracownik. Ponieważ ta twoja ALBA z takim posiadaniem co ma nigdy nie dojdzie do jej poziomu. Tutaj pomagamy ludziom podnieść kwalifikacje zawodowe. I oni w przeciwieństwie do was nie jęczą że na wypłatę mają 800 zł/miesiąc. Spróbuj za tyle wyżyć to dostaniesz Oscara.

Polak
@xxxx

Ten zakład niema ludzi bo woli zatrudniać ukrainców którzy robią po12godzin i się panoszą schodzą wcześniej do domu Amy musimy robić od dzwona do dzwona

@Polak

Nie kolego, jak ci się nie podoba, to iść do kierownika z podaniem o wypowiedzenie umowy. A jak brak odwagi to czekaj do końca terminu na okres próbny i sami cię wywalą.

Abstynent

Dlaczego ochrona nie robi protokołów na pracownika jak wyjdzie alkohol tylko wysyłają na dół i kazują przyjść za godzinę taki pracownik powinien być zwolniony więc łamane są przepisy na tej lipówce.

Polak

Wywalić tych ukraiców z Lipówki zaczynają się panoszyć za robotę niech się wezmą mało im jak nie to wracać do siebie tam prezydent Rosji zrobi zwami porządek.

W Dąbrowa Górnicza ALBA-MPGK rekrutuje na stanowisko Elektryk. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

xxxx

Przede wszystkim firma zwraca uwagę na to,czy w aplikacji CV kandydaci na stanowisko mają doświadczenie w zawodzie, trzeba posiadać uprawnienia SEP do 1 kg,a kierownictwo nie pogardzi jeśli w aplikacji jest wzmianka o uprawnieniach G2E. No cóż to tyle.

Alba

Po co kierownik robi grafik skoro pani brygadzistka ze zmiany A pani harmaj robi co chce z pracownikami z tą panią nie da się pracowac to z nią kierownik powinien porozmawiać i ja powinni zmienić a nie zmieniać brygadzistki każda brygadzistka powinna wrócić do siebie na zmianę tak jak było

Alba
@Alba

I czemu się tak pucujesz na brygadzistów buraku cienki jesteś w robocie to idź do kurczaków

Alba 1
@Alba

Boisz się roboty i tyle cienki bolku

Marzena
@Alba 1

Ale spokojnie - na forum staramy się raczej szanować się nawzajem. @Alba 1, Ty zapewne sam pracujesz w firmie ALBA-MPGK. Możesz mi w związku z tym powiedzieć, czy każdemu pracownikowi oferują tam od razu umowę o pracę? Z góry dziękuję za pomoc!

Anka
@Alba

Pan znocnei zmiany Mikuła niech się weźmie wreście zaprace anie chodzi po kabinach izbiera fanty stary kawarel za chowuie się jak małe dziecko to skandal nie daje się skupić wpracy

Anka
@Alba

Pan znocnei zmiany Mikuła niech się weźmie za udciwąprace anie hodzi po kabinch izbiera fanty nie da się skupić wpracy to jest skandal co ten Pan wyrabia zahowuie się jak małe dziecko

@Anka

Panie Macku najpierw się trzeba nauczyć pisać a później opisywać kogoś i podpisywać się nie swoim imieniem bo każdy wie że to Ty napisałeś bo nie umiesz pisać

Tak jest

Prawo pracy
@Alba

Pamietajcie jedna rzecz że jak się dostaje grafik na miesiąc od np kierownika nikt nie może to zmienić w prawie pracy jest tak że pracodawca musi cie poinformować o zmianie grafiku dwa tygodnie wcześniej wiec jak Pani brygadzista mówi że masz od poniedziałku przyjść na inną godzinę niż masz w grafiku nie musisz przychodzić i nic ci nie zrobią trzeba znać swoje prawa kodeks pracy

MIEJ świadomość
@Alba

I nikt Cię nie zmusi przyjść na inną zmianę jak masz w poniedziałek na ronno w grafiku to tak masz iść nawet dyrektor zakładu cię nie zmusi tylko trzeba mieć świadomość i trochę oleju w głowie prawo pracy jest jasne o zmianie grafiku trzeba poinformować dwa tygodnie wcześniej pozdrawiam pracowników

@MIEJ świadomość

Tylko że dyrektor, czy brygadzista może cię zwolnić za nie wykonanie polecenia służbowego.

@Prawo pracy

Tak,tak panie znawco kodeksu pracy. Tylko że dyrektor lub brygadzista informując dyspozytora zmianowego,lub kierownika mogą cię zwolnić z obowiązku wykonywania pracy dlatego że nie wykonałeś polecenia służbowego. I podciągnąć to pod wykroczenie. A co jeśli ktoś z innej zmiany jest na L4? Lub na urlopie? To też wiedział o tym dwa tygodnie wcześniej że zachoruje,lub kierownik wyślę go na urlop.

@Marzena

Nie wiem czy przez ten czas miała Pani okazję pracować w ALBIE, ale tak jak to było w tym przypadku to umowa na okres próbny do 3 miesięcy, dopiero przed wygaśnięciem kierownik informował kandydatów, czy przedłuża z nimi umowę o kolejne dwa lata, czy też nie. Ewentualnie korzystał z możliwości aneksu do umowy jeśli kandydat zgodził się na zmianę zawodu z kwalifikacjami.

@Były pracownik Lipówki

Nie do końca tak jest jak musisz mnie nikt nie poinformował o przedłużeniu umowy sami przedłużył potem musiałam się sama zwalniać gorszej firmy niż alba która płaci 1700 na rękę nie ma to nie jest minimalna nawet krajowa. Dopiero przy dodatkach szkodliwych i innych wychodzi najniższa krajowa a od kiedy dodatki wchodzą w minimalna krajowa. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) którzy dają się w konia robić i dalej tam pracuja

@Szkielko

Wiesz? Ja nie wiem jak płacono kiedyś, ale obecnie jak znajomy z dzielnicy Dąbrowy Górniczej (w skrócie "Z" domyśl się jak znasz Dąbrowę) nastręczał ALBĘ mi by tam spróbować się załapać, to nie "Dzień dobry" panie z Działu Kadr pytają jak chce się pobierać wypłaty, czy przelewami na konto bankowe, czy przyjeżdżać osobiście do biura Dyrekcji zakładu ALBA. Przykładowo mi na umowie na okres próbny przelewano gotówkę zgodnie z przepracowanymi godzinami w poprzednim miesiącu. I nie było to 1700 zł tylko więcej. A w moim przypadku to Dyspozytor zmiany na polecenie kierownika wezwali ostatniego dnia roboczego przed wygaśnięciem umowy na okres próbny by poinformować co dalej. Także pozdrawiam i miłego weekendu.

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 71 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK