Opinie o Stekop S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stekop S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stekop S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stekop S.A. w Warszawa

Norbi

Mam nadzieje że ktoś zarządu z Białystok przeczyta .Jestem z Łodzi i niestety od 01,06,2023 grupa interwencyjna przestaje istnieć szkoda że firma Stekop tak szybko pozbyła się grupy i od dała swoje obiekty firmie impel gdzie ŁÓDŻ ma naprawdę duży potencjał zdobywania obiektów ale jeśli ma się handlowca w łodzi który nic nie robi i bierze za to pensie to nie dziwne że wszystko tu pada pracowałem prawie 5 lat i ani razu nie widziałem naszego handlowca który chodzi z ofertami po sklepach domach czy zakładach jego praca polegała na przyjściu na dwie trzy godziny i do domu i dziwie się jak zarząd Stekop go rozliczał z jego pracy przez tyle lat Żadna ulotka nigdy nie była w nowych otwartych sklepach,żadna wieża nie była na żadnej budowie stekopu ale jak się nie chodzi to jak ma być,

@ Arek
@Norbi

Kolego nic nie trwa wiecznie ale niestety masz dużą rację . Tak to jest jak nie ma nadzoru nad takimi osobami i pozwala się na to żeby latali po siłowniach w czasie pracy , bo po pracy dorabia się w konkurencji. Gdzie tu sens .

@@ Arek

Myślisz że przez tyle lat nie ma nadzoru? Przecież handlowcy są rozliczani z wyników. Jak nie ma zysków to zwykle nie ma też premii. Takie wyjścia podczas pracy są odnotowywane? Trzeb się odbijać kartą czy można wyjść nie opowiadając się nikomu?

Anonim1

W poprzedniej firmie w której pracował Bałuszyński wywalono z pracy wszystkich (usunięte przez administratora) łącznie z nim i teraz pracownicy nie narzekają na braki w wynagrodzeniach. A do STEKOP pracę załatwił mu Buraczyński i teraz robią wałki finansowe w STEKOP. Ale wcześniej czy później do tyłka dobierze im się prokurator gdyż to co wyprawiają to Kodeks Karny i pozbawienie uprawnień KPOF.

Blondi

Stekop to banda (usunięte przez administratora) zaczynając od pseudo dyrektorki (usunięte przez administratora) robią walki na boku ciekawe czy Prezes wie co ona robi ze swoją klika np pani (usunięte przez administratora) pseudo kordynatorka (usunięte przez administratora)

@Blondi

Dobrze że te pseudo brygadzistki z Gdańska dyrektorka kazała koordynatorce odsunąć jedna lepsza od drugiej kasę brać umiały a lewe ręce do roboty Dziewczyny mówiły że miały one psuć opinie firmy bo jakieś duże przetargi się zbliżały więc może będzie dobrze jak na dobre z firmy odejdą Na przyszłość mogliby sprawdzać kogo zatrudniają na brygadzistki to będzie nam łatwiej

@Blondi

Blondi ja pracowałam 5lat w Stekop ,p.Dyrektor nie dorastadz do pięt tylko pisać bzdury potrafisz !Firma jest ok.pensja na czas tyle w temacie!

@Jola

Hehehe urząd w Gdańsku zabrany bo startowaliscie pod inną firmą hihi (usunięte przez administratora) będą uciekać z Gdańska aż miło będzie i niech się z ludźmi porozliczaja

@Ewa

To dlaczego ludzie umów nie mają a Pani dyrektor nie dorastam czym (usunięte przez administratora) i przekrętami ale niebawem to wyjdzie na światło dzienne Pozdro

@Blondi

Dobre pytanie z tymi umowami. Ale to w takim razie jak Wy tam pracujecie? Na jakich zasadach? Jestem mega ciekawa bo chciałam zanosić cv, ale potrzebuje mieć umowę na dzień dobry.

@Blondi

Co ty piszesz za brednie, na urząd był przetarg, firma odstąpiła haha, z tego co wiem to zostałaś brygadzistka na tym obiekcie w nowej firmie więc powinnaś to wiedzieć a jak ci kasy brakuje to dzwoń do centrali a nie tu się zalisz

@Marta

Dokładnie na każdym z obiektów my z serwisu musimy mieć umowy o pracę o klient nawet pyta nas o to wiec zwyczajnie firmę oczerniaja

Gosia
@Jola

Co ty piszesz za brednie jakie odstapila wlasnie ze firma wygrala 10.01 pod 2 nazwa z warszawy ale administratorki zobaczyly ze jest ta sama kordynatorka to szybciutko umowe zerwali szkoda tylko ze dyrekcja tego nie widzi ze nie chca obiekty na gdansku z toba wspopracowac Jola (Iwona bo wiem ze to ty) niestety zmusilas mnie do wystawienia tej opini.Pozdrowienia znad morza p.s. poco sie pod Jola ukrywasz nie masz odwagi sie ujawnic a szkoda.

Piotr I.
@Gosia

Pani Małgorzato wzywam Panią do natychmiastowego zaprzestania naruszania dobrego imienia zarówno Pani Iwony jak i firmy STEKOP, moja klientka jest w posiadaniu sms z groźbami karalnymi, które lada dzień zostaną zgłoszone odpowiednim służbom. Pani Iwona nie będzie dłużej bezczynna wobec Pani i Pani koleżanek i kolegów działań. Z poważaniem Piotr I.

@Blondi

W internecie jest informacja z wyboru ofert. Wynika z niej, że to co napisałaś jest kłamstwem !!! W Gdańsku głośno jest już o tym, że zatrudniłaś się w firmie tylko po to aby jej zaszkodzić, najpierw chodziłaś i pokazywałaś zdjęcie ludzkiego (usunięte przez administratora) wszystkim spotkanym w tym klientowi na obiekcie od którego zaczęłaś a potem zamiast sprzatac na urzędzie pracowałaś w konkurencji w tych samych godzinach a jak to wyszło uciekłaś od nas na zwolnienie. Szkoda, że nie poprosili cie o referencje z przednich obiektów jak brali cie do pracy

@Gosia

W internecie jest informacja z wyboru ofert. Wynika z niej, że to co napisałaś jest kłamstwem !!! Tak jak i cała reszta bzdur

Rozalia

Co kłamstw to muszę się również wypowiedzieć bo coś na ten temat wiem ,Iwona to dopiero kłamczucha przyjeżdżała na obiekt i kłamała śmiałyśmy się z niej gdy sobie pojechała uważała że ktoś jest głupszy od niej za nie zapłacone dodatkowe rejony które się robiło niezapłacone jeb firma fundowała zagraniczne wycieczki ,każda miała swój rejon gdy była np.skarga na rejonie jen przydupaski TK przyjeżdżała j mówiła do nas wszystkich że wy nie robicie tego j tamtego, a doskonale wiedziała że na przydupaskę były skargi ,ale miał w tym cel my wiemy jski i wie ona i kasa poszła do jej kieszeni.

@Jola

Firma odstąpiła ha ha urząd zarządał dokumentów a wy ich nie byliście w stanie dostarczyć bo na przekręty nie mieliście podkładki i dlatego musieliście się wycofać pisz prawdę Iwona wiem że z mówieniem i pisaniem prawdy jesteś na bakier ale ludzie wiedzą jaka była prawda ,twoja wersja to tylko dla ciebie

@Jola

Bzdury piszesz nowa firma nie zatrudnia brygadzistek jest tylko koordynator nie to co w firmie krzak stekop wielka brygadzistka Kasia sama sprzątać nie potrafiła a chciała kogoś pouczać,zero empati ,zero człowieczeństwa ,poprostu wredne obie Iwona i Kasia i tych słów durnych Iwony nie zapomnę gdy przejęła obiekty po Michale ,ja nie Michał W. nie pozwolę sobie ha ha sama nie wiedziała co mówi ,ale to już przeszłość całe szczęście

Halina
@Blondi

Firma jak firma gorzej z koordynatorka IWONA pracowałam z nią.. To dramat ta osoba nie ma żadnego pojęcia o pracy koordynatora... Obiecuje gruszki na wierzbie z niczego się nie wywiązuje jak obieca Ta kobieta nie powinna pracować i kierować ludźmi, nie ma zielonego pojęcia Ona nadaje się tylko do szczotki i taczki Taki ktoś jak Iwona Psuje tylko wizerunek firmie i jej szkodzi Kto wybrał taka Niedorajda na koordynatora Ta kobieta to porażka brak wiedzy, wykształcenia. Wstyd ????????????

Hanna
@Halina

Bardzo mocne słowa. Zastanawiam się, czy reszta koordynatorów jest ok? I co z tych obietnic się nie pokryło z rzeczywistością? Jakie warunki?

Maja

Jest poszukiwany kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej w Radomiu. Może ktoś mógłby napisać, jakie są stawki w S. w Radomiu? Trochę strach tutaj pytać, widzę, że jak masz damskie imię, to jakieś kobiety naskakują, że się podszywasz pod ich szefową, czy brygadzistkę.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stekop S.A. na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
prac.ochr.

Czy w innych oddziałach od umówionej stawki odliczają 300 zł dwuetatowcom i emerytom. My uważamy że umowa ustna zawarta z pracownikami jest także ważną umową.

@prac.ochr.

Jeżeli umowa za godzinę pracy to od pierwszej do ostatniej godziny taka sama stawka

PRAC.
@prac.ochr.

Kwota wolna od podatku 300 zł to jest rekompensata za składkę zdrowotną którą odliczaliśmy od podatku a teraz nie odliczamy i to są nasze pieniądze a nie firmy.

Prac.ochr.

Warszawa obiekt PITRADWAR - druga część wynagrodzenia z umowy zlecenia na dzień 28.02.2023r. jeszcze nie została wypłacona i nie mamy żadnej informacji. Czy w innych oddziałach jest podobna sytuacja.

@Prac.ochr.

Ta druga umowa zlecenie jest to wałek,powiadomić PIP,nadgodziny powinni płacić na podstawie KP tj,50 i setki.

Prac.
@Prac.ochr.

Ci sami przełożeni te same obowiązki ten sam obiekt sąd pracy i za trzy lata wstecz zapłacą.

Mikołaj

Dlaczego niby wałek? To co nigdy się nie rozliczają z drugiej umowy zlecenie, czy jak? Trochę niepokojąco to brzmi a myślałem, czy się tu do roboty nie załapać, bo akurat ochroniarzy nowych szukają. Napiszesz dokładnie ocb?

Hary

Witam z Gdańska firma nie długo pujdzie z torbami przez Panią Iwonę kordynatorka ona nie ma pojęcia o swojej pracy a ludzi robi w (usunięte przez administratora) na pieniądze

Magda

Ludzie niby na poziomie a zachowanie dzieci z przedszkola sama pani koordynator nakręca spirale Tu się pisze opinie o firmie czy o pracownikach bo nie rozumiem

@Hary

Pani Iwona nie ma pojęcia o pracy ,tylko mówi ile to ona lat pracyje w tym ,dużo tylko mówi co potrafi załatwić ,a nic nie potrafi jak to się mówi szeroka w gębie ,obiecanki cacanki myśli że ludzie są głupi h wierzą w to co mówi ,nie polecam firmy krzak chciałaby żeby ktoś pracował za 3osoby a o kasę się trzeba upominać to mówi że zapomniała ,ale to nie prawda tak kręcą lody w nagrodę za przekręty za niewypłacone nadgodziny wycieczki dla Iwony zagraniczne a takiej jak Kasia wrednej osoby jeszcze nie spotkałam

Była pracownica
@Hary

Koordynatorka Iwona nie zna się wogole na pracy Szczuje tylko ludzi jednych na drugich Brak jej profesjonalizmu Kto wybrał taka nieznane Wstyd..... Przynosi tylko firmie

@Wiki

Podróże kształcą! Jeżeli jeździ na wycieczki to za swoje ciężko zapracowane pieniądze!A tobie w gardle ściska ha ha ha !

Ola
@Basia

Czyje zarobione pieniądze ha,ha

lakiluk
@Basia

I tu się mylisz sama się chwaliła że jej firma zafundowała ,jeśli potrafisz samodzielnie myśleć ,sądzę że nie potrafisz to ci podpowiem ,za co ,za nie wypłacanie pracownikom pieniędzy za dodatkowe rejony nieobsadzone ,zrozumiałaś ,coś za coś

Hary

Widzę że niezła Głowno burzą się zrobiła hehehe proponuje pani słynnej koordynatorce po wypłacać pieniądze ludzia którzy pracują na Grupach i nie (usunięte przez administratora) takich ludzi bo karma wraca zawsze

@Hary

To prawda słynna koordynatorka Iwona proszę ludziom oczu nie mydlić i Oddać pieniądze przez nich zarobione I nie (usunięte przez administratora) i nie wykorzystywać ludzi niepełnosprawnych Bo to nadaje się do Inspekcji Pracy

Jeśli nadaje się do Inspekcji Pracy to czemu tego nie zgłosisz? Poza tym chyba koordynator nie wypłaca pieniędzy tylko pomaga pracownikom przy podjęciu pracy. Tu zatrudniane są osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, bo o tym wspomniałeś? Na jakie stanowiska wysyłają pracowników z grupą?

Basia

P.Iwona zawsze płaci pieniądze jak ktoś pracuje ,a nie tym co się chowają po kątach i udają że pracują ????

@Marek

I taka prawda ???? brawo Marek ????

@Marek

O ile wiem to koordynator wypłaca za dodatkowy rejon z bardzo długim opóźnieniem o ile wypłaci

Hary

Ciekawe czy pani dyrektor wie co pani Iwona opowiada za jej plecami dlatego tak się zniechecilem do tej firmy i pani dyrektor co mi przekazywała pani kordynato Iwona na temat tej firmy i dyrektorki ale czas pokaże zakłamana małpa kordynatorka iwonka

@Hary

O której mowa?Bo są dwie Iwony ?

Hary

Witam pani (usunięte przez administratora) na Gdańsku (usunięte przez administratora) się trzesa za to że ludzi na oszukiwała pieniędzy nie poplacila firma krzak ludzie bez umów pracują ale wszystko do czasu (usunięte przez administratora) twój czas się kończy

@Hary

Firma już wie kim jesteście G(usunięte przez administratora) panie myślały, że będą brały pieniądze za nic a tu niespodzianka nie udało się oczerniacie firmę a to jest bez sensu, z tego co my wiemy to nie można pracować bez umowy bo nie jeden chciał

@Jola

A czy ty możesz oczerniać kogoś ukrywasz się pod pseudo nie potrafisz otwarcie pisać masz błędne informacje na temat mojej pracy a moje nadgodziny i tak będą wypłacone mam świadków

Gosia
@Jola

Nie przypominam sobie zeby mnie zwolnili ani katarzyny moze naprowadz mnie jasniej wiesz cos wiecej niz ja

Blondi

(usunięte przez administratora)nie wypłacają pieniędzy

Dziadxy

Nie polecam pracy w wyżej wymienionej firmie . NIE WARTO .

Marzena
@Dziadxy

Czemu nie polecasz? Co tam się takiego dzieje? Nie podoba Ci się atmosfera czy może coś innego?

No
@Dziadxy

Kowalska

Pracowałam w tej firmie sprzątającej 3 lata w Warszawie. Przez 3 lata nie miałam żadnych przykrości w tej pracy ani z osobami tam pracującymi. Bardzo dobrze wspominam pracę z Koordynatorką Panią Edyta i Iwoną. Obydwie Panie są na odpowiednich stanowiskach, bardzo są za ludźmi, pilnują żeby pracownik był zadowolony, miał dobre warunki pracy oraz szukają ludzi na dłużej do pracy. Również pochodzą bardzo profesjonalnie do swojej pracy na każdym obiekcie. Panie z Kadr sa bardzo miłe i pomocne, nigdy żadnego nie miałam również problemu z wynagrodzeniem. Firma szuka osób z orzeczeniem, z tak zwanym „poufnym”, na emeryturze oraz każda osobę, która potrzebuje pracy i chce pracować. Firma daje umowę o prace i wynagrodzenie na czas, również można dorobić. BARDZO POLECAM!

Maja

A co to jest to orzeczenie poufne? Powiem Tobie, że pierwszy raz widzę :0

Rachela
@Kowalska

P.Iwonka super kobitka ,pracowałam z nią,u niej nigdy jej dobroci nie zapomnę ❤️

@Rachela

Wydaję mi się, że mógłbym się tu zatrudnić, tym bardziej, że tyle dobrych słów o koordynatorkach. Mam orzeczenie ale nie wiem, czy dałbym radę robić cały etat. Można się zatrudnić na 3/4 lub 1/2? Jeśli tak, to gdzie się zgłosić i jak długo trzeba czekać na rozmowę? Niestety na stronie firmy jest tylko jedno ogłoszenie do sprzątania na Mokotowie i wśród wymagań jest, że trzeba mieć poświadczenie bezpieczeństwa, a ja nie mam czegoś takiego.

Rachela
@Kowalska

P.Iwona tak to dobry człowiek który jest z ludźmi i za ludźmi .A kto zna Rzęsę ? (usunięte przez administratora), wykorzystuje ludzi , chodzi w dziurawych skarpetkach ,ale rzęsy przyklejone ma i paznokcie ????brak słów!

Dramat

Zdarza się że nawet całej wypłaty się nie dostanie i wyrównają dopiero za miesiąc. Jeden się zwolnił jak nie dostał wypłaty. Co miesiąc wypłaty się nie zgadzają po kilkaset złotych. Płacą 16 PLN za godzinę z bronią. Nie płacą za święta, wekkendy, nocki cały czas 16 PLN. Warunki pracy tragiczne.

Wiktoria
@Dramat

aha, czyli zlecenie. i mimo tego ludzie tu się zatrudniają? jeśli tak to jednak jest tu coś co ich zachęca. pytanie co?

Monia

Firma płaci na czas i tak jak powinna,można też dorobić na zleceniu ,polecam każdemu w Białymstoku jest ok a pracuje już parę lat,polecam.

Dramat
@Monia

Robol

Czy jest ktoś z Gliwic, kto niedostal jeszcze wypłaty za lipiec?

Andrej
@Robol

A co ty robisz w Gliwicach

Wiktoria
@Andrej

No chyba tam pracuje? A czemu się dziwisz, na Gliwice nie wysyłają?

Ochrona

Pracowałem kiedyś na jednym z dworców praca bez zastrzeżeń wypłata terminowa zgadzała się dobra jakość umundurowania kordynatora też mieliśmy spoko gościa w woj.malopolskim.

Agutti

Witam a czy ktoś miał z was do czynienia z panią brygadzistka Kataczyna Cz?Pierwszy raz widzę na oczy taknie miła nie sympatyczną i bez kultury kobiete.

Marzena
@Agutti

A co takiego ta Pani zrobiła, że twierdzisz, że jest niesympatyczna? No i czy duży to ma wpływ na pracę czy to tylko nic nie znacząca niedogodność?

TakaJa
@Agutti

Jeżeli mowa o Gdańsku to tak Pani Kasia pilnuje aby pracownicy wykonywali prace za którą firma płaci a nie chowali się po kątach a to że niektórym nie można zwrócić uwagi po idą z płaczem do klienta to odrębny temat Pani Kasia robi razem z nami i nie zauważyłam aby była taka jak opisano

@Agutti

Może komuś ta pani nie pasuje bo często jest na rejonie i nie można posiedzieć i kawkę popić

Pietro
@Agutti

Nie wiem co nie sympatycznego zobaczyłaś u pani Katarzyny , może nie wywiązałaś się z obowiązków jakie są w firmie i musiała interweniować jednak ja współpracuje z panią Katarzyną a wcześniej przez trzy lata i mogę powiedzieć że jest bardzo miłą i sympatyczną osobą , dba o pracowników. Pozdrawiam!

Ropucha

Kto wie czy i jakie klopoty miał Stekop za dwie umowy? Bo jakiś koleżka nie wie co złego w dwóch umowach. Dwie umow to brak wynagrodzenia za nadgodziny, to brak skladek od części wynagrodzenia. Wiec jak nie płacą za nadgodziny to płacą mniej i jeszcze od tych mniejszych nie płacą skladek. Jeszcze jakieś pytania?

Edyta
@Ropucha

To tam dwie umowy dają? Wyjaśnisz o co chodzi? Nie spotkałam się z tym jeszcze.

Gumis
@Ropucha

Też jestem ciekawy, czy Stekop miał kłopoty za dwie umowy, czy mieli kontrolę z PIP u. Ktoś wspominał na tym forum, że Stekop w ogłoszeniu o pracę nadmieniał o dwóch umowach. Ktoś coś wie na ten temat?

panpewienpan

Witam podziele się opinią na temat tej firmy,pracowałem jako pracownik sprzątający teren zewnętrzny,a więc tak zacznę od początku od dobrych stron,zaczełem pracę na obiekcie na Serpentynie w Gdyni,na początku wszystko wyglądało ok,poznałem fajnych Ludzi Pana Zbyszka,Marka,Irka,nawet Pan Rysiu ostatecznie nie był taki zły,wszystko zaczeło się od momentu gdy przenieśli mnie na Dębogórze,początek nie wyglądał najgorzej mimo obaw,pracował też tam wtedy taki chłopak co dobrze mi się z nim dogadywało,wtedy byłem dopiero na 3 dni tam,jakiś czas pózniej okazało się ze znowu muszę tam wrócić,no to tak jak mi kazali poszedłem tam,i pierwsze 2 tygodnie były takie w miare,potem zaczeło się psuć,a mianowicie miałem dosyć takie wrazenie ze chcieli ze mnie zrobić człowieka zdrowego bym robił jak zdrowy mimo że mam 2 grupę,a sami mimo że mieli grupę to były takie sytuację ze gdy ja robiłem coś to oni 40 minut gadali z wartownikiem,było też tak raz gdy przerzucałem gałęzie bo akurat wtedy takie mieliśmy zadanie to oni się chowali w krzakach i tam se siedzieli jakieś 30 minut,czułem się dyskryminowany, a był moment jeszcze nawet ze po tym jak po tym 40 minut usiedli,a ja zbierałem siano do worków pytali się mnie czy już skończyłem a ja ze jeszcze z pare mi zostało,to mineło 5 minut i dołaczyłem do nich podczas przerwy,i tak jak wspominam oni nic nie zrobili przez te 50 minut a mnie się jeszcze pytali czy juz skończyłem zbierać te siano,był także moment ze potrafili się do byle czego przyczepić,był moment ze taki Pan Mirek zaczął wywierać na mnie presje bo ciągle mówił co innego raz zebym robił wolniej,a minute potem zebym robił szybko,jednym słowem zwracał się do mnie jak do zdrowego człowieka,co do 2 pozostałych panów też zbyt mili nie byli,na początku nawet nawet,ale od momentu jak ponownie wrócił Pan Mirek zaczeli z nim trzymać,co do Pana Wojtka on na poczatku wydawał mi się osobą której ufać nie można,ale ostatecznie stwierdziłem ze był nawet w miare w porządku gdyz dobrze się z nim pracowało, co do ostatecznej opini firmie wystawiam neutralna z tego względu ze na Serpentynie w Gdyni bardzo dobrze się pracowało,mimo tego ze to tam mnie Kierowniczka zmusiła do podpisania wypowiedzenia i mimo ze ja się nie zgodziłem,dodał bym coś jeszcze ale i tak co bym nie powiedział to zostanie obrócone przeciwko mnie,jednym słowem pracę na Serpentynie będę miał zawsze w dobrych wspomnieniach,a prace na Dębogórzu napewno nie,wyjątkiem moze Pan Artur,Pan Wojtek.Kazdemu kto chce sprzatać w tej firmie z grupą wgl nie polecam tam iść,a jak ktoś nie ma grupy to polecam pracę na Serpentynie w Gdyni, gdyz jest tam najlepsza atmosfera jaka może być.

Zostaw merytoryczną opinię o Stekop S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stekop S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stekop S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stekop S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 6 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stekop S.A.