Opinie o F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek w Płock

Karol Nowy wpis

Ma ktoś rzetelną opinię o firmie ?

rysiek Nowy wpis

Też desperacko szukam teraz pracy i już piszę wszędzie z prośbą, żeby poradzili mi czy warto gdzieś składać papiery czy nie..Może tutaj ktoś mi pomoże i napisze jak u nich jest i czy w ogóle kogoś szukają? Dzięki

jeśli ktoś chce pracować dla tego (usunięte przez administratora) i nie otrzymać wynagrodzenia za prace to słyszałem że(usunięte przez administratora)ś przyjmuje naiwniaków powinni zająć się tą firmą odpowiednie władze ale jak widzę kiwanie ludzi i instytucji dobrze idzie tej firmie to co opisują o wrocławiu to nie wszystkie (usunięte przez administratora)a gdzie pip w płocku i kto tym ludziom płaci i za co

gth Nowy wpis

Ze śmiechu się popłakałem tak masz rację widać pozycję firmy z długoletnim doświadczeniem (od 2008 roku )zatrudnia samych żuli tak wnioskuję z Twoich wszystkich komentarzy...jaki uczciwy pracodawca zwiewa w nocy z budowy...widać kto podwyższa sobie pozycję. Super ocena dla Twojego pracodawcy.Gratuluję !!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Peri

Ja dalej będę pracował u pana(usunięte przez administratora) jest rzetelnym pracodawcą i bardzo dobrym płatnikiem. Normalni, porządni, solidni, zawsze trzeźwi i przede wszystkim nie(usunięte przez administratora) dostali normalne wypracowane wynagrodzenie. Panowie firma istnieje nie od ASP tylko dużo dłużej i naprawdę przerobiła już tych anonimowych pseudo fachowców użalających się nad sobą. Wasze kłamstwa i wybujała wyobraźnia nic tu nie zmieni i nie wniesie.

uśmiechnij się

"Dodam również iż na budowie poginął sprzęt,narzędzia do pracy, ubrania pracowników itp." Byłem pracownikiem Julobudu i jestem bardzo ciekawy co Ci zginęło skoro był magazyn zaopatrzony we wszystko. Najwidoczniej masz duże problemy z pamięcią albo tam nie pracowałeś.(usunięte przez administratora)

Prawda

Byłe pracownikiem tej firmy , opinie ludzi którzy nie zostali wypłaceni ? Ja dostałem normalnie pieniądze ponieważ byłem normalny , przychodziłem na czas do pracy itp itd. A wy przychodziliście sobie w kratkę(usunięte przez administratora). Jaka praca taka płaca pseudo fachowcy.

kkk

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1To wszystko prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taki opis widnieje na ich stronie: Nasza Firma posiada potencjał umożliwiający realizację przedsięwzięć w krótkim czasie. Powierzane naszej firmie zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo, sprawnie organizacyjnie, w oparciu o duże doświadczenie i wiedzę techniczno-budowlaną. W rezultacie są marni. W sierpniu 2011 świadczyli usługi we WROCŁAWIU BUDOWA AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH i ku zdziwieniu pracowników zatrudnionych nie z Płocka rano o 7 już firmy Julobud i Pana Wojtusia nie było.(usunięte przez administratora) około 30 osób nie płacąc im należnego wynagrodzenia za przepracowane prawie 2 miesiące. Zachowanie firmy ,właściciela i tzw wielkich KIEROWNIKÓW pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście o fakcie zostały zawiadomione odpowiednie jednostki aby w przyszłości w ich kartotece był zapis o owym zdarzeniu. Dodam również iż na budowie poginął sprzęt,narzędzia do pracy, ubrania pracowników itp. Ku przestrodze wszystkim (usunięte przez administratora) nie będzie łatwo uzyskać dokumentu o niezaleganiu ze składkami jest to przestroga dla wszystkich firm które chcą aby firma JULOBUD była dla nich podwykonawcą. Swoją drogą nie mieści mi się w głowie takie zachowanie przecież inni ludzie mają rodziny,kredyty. Strzeżonego Pan Bóg strzeże więc ja strzegę innych przed (usunięte przez administratora) z Płocka firmą F.H.U. JULOBUD Krzysztof B. Nie wspominając o rzekomej terminowości i rzetelnym wykonaniu.. Firma była podwykonawcą firmy Hochtief

anonim - 1 sekund temu odpowiedz | cytuj Przestrzegam wszystkich , którzy chcą pracować u tego (usunięte przez administratora). Pracowaliśmy u niego we Wrocławiu na budowie ASP, oczywiście większość z nas miała umowy na najniższą krajową lub na czarno. Pracowaliśmy po 10, 12, a niektórzy po 16 godzin dziennie. Wszystkie soboty....za lipiec mieliśmy dostać wypłatę 10 sierpnia. Ci którzy mieli umowę na najniższą krajową dostali tyle co na papierze, a reszta miała być w piątek( 11.sierpnia). przychodzimy do pracy 11 sierpnia, a na budowie ani śladu po firmie JULOBUD. W nocy wywieźli cały sprzęt, zerwali nagle umowę z generalnym wykonawcą, a my zwykli robotnicy-zostaliśmy na lodzie. Co mamy powiedzieć naszym żonom, dzieciom?!! Dlaczego jest przyzwolenie społeczne na takie wykozrystywanie ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek - Płock

F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek