Opinie o Cktis S.A. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cktis S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cktis S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cktis S.A. w Płock

Grzegorz

Nie polecam z tej firmy w ostatnim czasie uciekli wszyscy kompetentni znający się na pracy zostali sami (usunięte przez administratora) donosiciele co nie odejdą z firmy bo w innych to wymagają kompetencji mówię o alo brygadzistach co tylko wciagarkami linociogami by wszystko rozwiązywali bez jakiegokolwiek pomyslunku porobili brygadzistów co w zrewie na sezon robili i ich inteligencją to klucz palony i młotek 5 kg A teraz pan z parzenia wielki majster co rysunku izometryka nie kmini ni w ząb tylko lata do biura po rysunki 3d A w zrewie był cieniem batona i rysunki za nim nosił ale jak widać czytać że zrozumieniem się nie nauczył

Xxx
@Grzegorz

Pan o którym mowa po zostaniu kierownikiem stracił całą wiedzę o pracy, nie zajmuję się praktycznie niczym na pewno nic od niego się nie dowiesz przesiąkł do szpiku swoim mentorem poganiaczem

Pan Olo to prawdopodobnie Pan spawacz który na 3 spoiny ma 3poprawki i cały trójnik do wycięcia, więc po co trzymać takiego darmozjada na działalności, który kreuję się ja spawacza, a co najwyżej to barierkę może pospawać. A Cktis to firma która na czas płaci pieniądze ,inwestuje w kursy dla pracowników i podwyższa kwalifikacje, sprzęt nowy ciągle kupuje itp. Jestem pracownikiem od dobrych 7 lat i w porównaniu z innymi firmami albo pseudofirmami to wypada Cktis naprawdę dobrze. Ciekawe czy Pan Olo jest profesjonalista na jakiego się kreuję bo uważam że nazywanie się spawaczem to coś więcej niż umiejętność spawania barierki bo rurociągu bym mu nie dał spawać. Pozdrawiam pracownik Cktis

Agnieszka

Co ciekawe nie padło zaprzeczenie odnośnie kwestii tych całych umiejętności spawania oraz efektów z nimi związanych. Byłeś ostatecznie na tym kursie, który został przytoczony? jak wyglądał w praktyce?

Spokoiny Nowy wpis

Nie rozumiem człowieka który mówi że próbki robi jeden dla wszystkich .Ujawnij się bądź z jajami i powiedz to w oczy . Spawam i każdy spawacz robi sam przy spawalniku i udt ..Nie wiemco ci to daje pisanie kłamstw..pracuje tu ponad 30 lat i żyje i moja rodzin a też. Zawsze może być lepiej . wypłaty na czas talony 13 wypłata itd.... A może tobie ktoś zrobił próbki bo nie dajesz rady .pozdrawiam

@Spokoiny

Dzień dobry. Sam myślę nad tym by na spawacza przyjść. nie mam jednak zbyt dużego doświadczenia, bardziej preferują osoby z? dodatkowo ciekaw jestem tego jak warunki pracy mogą się zmienić po tylu latach stażu?

@Grzegorz

Nie zgodzę się z tą opinią. W czasach jakich teraz się znajdujemy pracownicy często zmieniają prace i nie zawsze idzie to w parze z polepszeniem sobie warunków. Obecnie rynek pracy jest ciężki i trzeba ostrożnie podchodzić do zmiany pracy. Jeśli chodzi o kompetencje Pana z Parzenia to są wysokie , jest to osoba odpowiednia na tym stanowisku z względu na cechy które wykazuje. Znajomość rysunku jest bardzo dobra więc nie rozumiem skąd taka opinia? Posiada dobrą organizacje pracy oraz zdolności menedzerskie które nie każdy z nas posiada. Być może opinia ta wynika przez zazdrość. Jestem pracownikiem tej firmy i to co mogę powiedzieć to to ,że firma nadal się rozwija.

Grzegorz

Zdolności menadżerskie ha ha chyba jak zorganizować rysiowi wypad na rybki bądź w godzinach pracy klepać całą brygada lawetke do Rysia lòdki to te zdolności menadżerskie

Xxx Nowy wpis
@Grzegorz

Opowiedzcie mi proszę o aktualnej sytuacji spawaczy. Na stronie są oferty i myślę czy by się nie zwerbować. Wcześniej coś pisano o „pseudo spawaczach”. Ten temat już jest wyklarowany, tak? jak sprawdzają ludzi na rekrutacji?

Grzegorz D

Moi drodzy jeśli chodzi o pracę w cktis jest ok trzeba poznać ludzi i zaakceptować ich oni są sfiksowani ale pozytywnie. Kolejna sprawa pracowałem tam ponad 5 lat i nie mam rządnych złych opinii jedyne co to można powiedzieć że przez kilka lat mieli ciężko mnie zaakceptować tam jako pracownika biurowego pracownicy fizyczni ale to się zmieniło i było ok szanowaliśmy się na każdym stanowisku. Kasa ok płatność zawsze w terminie i pieniądze godziwe jak wynegocjujesz w granicy rozsądku ale to po czasie ponieważ trzeba na to sobie zasłużyć jak w każdej normalnej firmie. Nie zarobisz na siebie to nie zarobisz i na biurowych heh

Czy po rozmowie w Cktis S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy pracownicy w Cktis S.A. dogadują się między sobą?

Wydaje mi się że jest bardzo duże zgranie między stałymi pracownikami co pokazał nam ostatni remont na butadienie który był bardzo ciężki do zrealizowania w tym czasie ale daliśmy radę ????

Elżbieta

A co dokładnie ten remont pokazał? Pracownicy sami remontowali i pokazali zgranie?

tebedebe
@Elżbieta

proszę wskazać choć jeden remont w którym R.K. posilkowal się "łapanką", wszędzie jest obstawiony tą samą ekipą, do tego wyrywa ludzi z brygad jak mu pasuje, , kto tak naprawdę rządzi w tej firmie? , chłopek z bielska czy wykształcona ekipa od zarządzania.

@tebedebe

Skąd ta kontra, czy to znaczy, że nie przyjmują nowych pracowników? Przecież na stronie firmy jest info, że potrzeba min. elektryków. Jeśli mimo wszystko jest tu możliwość pracy, to napisz proszę, ile obecnie płacą i czego mogę się spodziewać podczas rekrutacji?

@tebedebe

Szanowny Panie @tebedebe. W czym problem? Nie wiem kim Pan jest w Spółce, ale takie miejsce jak goWork, to nie miejsce do wylewania swoich żalów, frustracji, tym bardziej pod przykrywką bez podania swoich prawdziwych personaliów. Zapraszam do mnie na rozmowę jeżeli jest jakiś problem do rozwiązania w Spółce. Organizacyjny rozumiem, podbierania ludzi z brygad, etc. Kołderka jest krótka, a trzeba podzielić kilku... Co do R.K. to powiem tylko tyle, że po prostu R.K. broni się wynikami, dlatego "wykształcona ekipa od zarządzania" daje przyzwolenie na takie działanie i dla Twojej wiedzy ma to pod kontrolą. @tebedebe pomyśl o tym, również dzięki temu, że R.K. potrafi walczyć o swoje są w Spółce pieniądze m.in. na Twoje wynagrodzenie. Oby było więcej takich ludzi. No i chciałem zdementować szerokiemu gronu, że R.K. to nie "chłopek z bielska". On przynajmniej nie popełnia takich błędów ortograficznych jak Waszmość. "Bielsk" pisze się z dużej litery. Mimo wszystko zapraszam na Starą na kawę, jeżeli mogę pomóc. To jest właściwe miejsce do załatwiania problemów w Spółce, a nie robić tego jak tchórz ukrywając się pod pseudonimem. Ci którzy mieli odwagę przyjść porozmawiać wiedza, że u mnie zawsze drzwi są otwarte i zawsze znajdę czas na rozmowę i kawę z moimi współpracownikami. Zapraszam. Prezes

Pop

Atmosfera między pracownikami uważam jest bardzo dobra. Wszyscy pracujemy nad tym aby pracowało nam się dobrze. Atmosfera nie wynika sama z siebie lecz z ludzi którzy ją tworzą.

Welder
@Prezes

Czy to prawda że firma chyli się ku upadkowi bo podwykonawca zalega już takie kwoty że głowa mała.Juz stracili od Orlenu kotły tylko Orlen spycha ich na najgorsze roboty

@Welder

Szanowny Panie @Welder, widzę, że jest Pan kolejnym, który wie więcej niż ja. Szacun, chętnie zamienię się z Panem miejscem. Ja będę miał spokój, a Pan będzie mógł rozdawać karty. Co do kwestii, o których Pan wspomina, to dementuję. Nie ma zagrożenia, fachowo powinien Pan wiedzieć, że nie pojawiły się żadne przesłanki do ogłoszenia upadłości. A to, że ktoś nam coś zalega, normalka w biznesie. Raz ten, raz tamten. Radzimy sobie. Ważne, że na bieżąco my regulujemy swoje należności i płacimy regularnie wynagrodzenia. Życzę, żeby wszyscy radzili sobie tak jak my. A ha, i nikt nikogo nie spycha na gorsze roboty. Prace bierzemy nie po znajomości, tylko w uczciwym postępowaniu przetargowym. Jak nie wygrywamy, to znaczy się, że cena dla nas była nie satysfakcjonująca (czytaj za niska). Zapraszam do Działu Handlowego, przy takim strategu z pewnością pozyskamy lepsze roboty.

Kolo

Szanowni Pańswto i Szanowny Panie Prezesie!! Kiedys pracował w tej firmie i jakos miło tego nie wspominam. Od czasu do czasu przeglądam opinie moich byłych firm. Pamietam szatnie jak były na Zieleni gdzie woda stała do kostek i kazano nam się przebierac na paletach. Proszę mi wierzyć że to było jak policzek w twarz dla ludzi którzy się tam przebierali. Nie wiem jak jest teraz ale po wpisach widać ze nie wiele się zmienilo bo 99% to negatywy. Apeluję do Pana prezeza zeby ruszył (usunięte przez administratora) z fotela i przejrzał szatnie i zobaczył w jakich warunkach przebierają się ludzie. Czy jest pomieszczenie socjalne gdzie pracownik moze w spokoju i w ludzkich warunkach wypic kubek kawy czy herbaty i zjeść kanapkę. Prosze mi wierzyć że ludzie bardzo zwracają uwagę na socjal!! Czy jest np. posiłek regeneracyjny w zimę?? To sie naprawdę liczy. Myślę ze duża część ludzi przychodzi i odchodzi ze wzgledu na slaby socjal bo robota raz lepsza raz gorsza i kazdą trzeba zrobić. Widziałem że ktos przywolal pseudo spawacza do tablicy. Dziwne jest to ze 3 spawy i 3 do poprawy. Z doswiadczenia wiem ze spawacze przechodzą próby spawalnicze i to pokazuje czy umie spawac czy nie. Czy ma odpowiednie uprawnienia?? Ktoś za to w Państwa firmie odpowiada i to tą osobę powinno pociągnąć się do odpowiedzialnosci. Najlatwiej zgonic winę na zwyklego "robola". Nie znam oczywiscie szcszególow tej sprawy ale cala ta sytuacja jest dla mnie co najmniej dziwna. Cieszę sie ze bierze Pan Prezes czynny udział w dyskusji co pokazuje że probuje Pan bronić pozytywnej strony fimry. Panie Prezesie jeżeli chce Pan mieć zgrany zespół i wykonywać prace na wysokim poziomie to wydaje mi się że nalezy zacząć od przełożonych (wynika to z wpisów tu na stronie) i wydzieranie sie na pracownikow czego sam doswiadczyłem jest niedopuszczalne!! Przykre jest czytanie tak negatywnych komentarzy ale to nie bierze się z nikąd. Dobrze ze istnieje taka strone gdzie ludzie mogą wystawiać opinie na temat róznych firm by ostrzec innych. Wolnosć slowa i wolnosc wypowiedzi gwarantuje nam konstytycja i zachęcam wszystkich do dyskusji. Panie Prezesie proszę się nie dziwić ale nie ktorzy boją się isc bezposrednio do Pana bo boją się zwolnienja ze cos im.nie pasuje. Życzę Panu jak i calej firmie samych sukcesów i bądźmy dla siebie poprostu życzliwymi ludźmi a malymi krokami stworzy Pan i Pańscy ludzie stabilną i godną polecenia firmę!! Wszystkiego dobrego!! Milego dnia.

@Kolo

Szanowny Panie @Kolo, miło, że zwrócił Pan uwagę na wiele kwestii. Wg. mnie wiele się zmieniło na lepsze, jest jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, zawsze się coś znajdzie. Siedzę już wystarczająco długo w tej firmie, żeby zaobserwować, że zjadliwe teksty pod naszym adresem wypisują frustraci, którym wg. mnie nigdzie nie będzie pasować. Co do tego spawacza, to nie był na szczęście nasz spawacz tylko podwykonawca. Nasi nie robią takiej popeliny. Nie chcę żeby to zabrzmiało źle, jakoś przemądrzale, ale w CKTiS są naprawdę bardzo dobrzy spawacze. Czy ktoś się boi do mnie przyjść? Nie odczuwam tego. Raczej ludzie mnie zagadują, podrzucają własne pomysły. Wie Pan, ja mam trochę inne podejście do życia. Prezesem się bywa, ale człowiekiem się jest. Prawda jest taka, że żyję z tego co pracownicy wypracują, wiec był bym skończonym idiotą, gdybym ich nie słuchał i nie próbował wprowadzać w życie tego co oni niejednokrotnie sami proponują. A, że niektórzy są nieśmiali i nie do końca odważą się podejść i porozmawiać. Na wszystko trzeba czasu. Oni też się otworzą. Zapraszam do nas, nie wiem, kiedy Pan odszedł, ale myślę, że się mocno Pan zdziwi różnicą. Posiłki regeneracyjne są w formie kasy na kartę, ale są (taki wybór załogi), są bony na święta (1300 PLN to chyba dobry bon?), premia roczna od zysku, no i jest masa nowego sprzętu do pracy (jest naprawdę czym pracować). Zapraszam do kontaktu. Powodzenie i również miłego dnia.

Czy w firmie Cktis S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Prezes

(usunięte przez administratora)odpowiadam: TAK, są. Izometryki, połączenia kołnierzowe, szkolenia dla Kontroli Jakości, BHP, ostatnio szkolenie z zakresu zakupionych urządzeń do cięcia i fazowania. Jest tego multum. Łącznie z tym, że w Spółce dla tych co chcą jest angielski, kto chce i ma chęci ma dofinansowane studia. Jeszcze jakieś pytania? Proszę zadzwonić pod 24 364 20 30 i poprosić o rozmowę z Kadrami lub Prezesem, będzie szybciej uzyskać odpowiedź na dręczące pytania.

Agnieszka

Na stronie widziałam, że szukają kierownika robót do Płocka. widzę że jest premia uznaniowa i roczna czyli ile potencjalnie mogłyby aktualnie wynosić. Do tego napisane jest, że wynagrodzenie do uzgodnienia ale chyba ktoś kojarzy jakieś widełki? Poda ktoś?

Eh
@Agnieszka

Zależy w jakim dziale. Ale ogólnie śmieszna firma. Będą ci mówić jak to wszędzie dookoła jest źle i u nich najlepiej, a w rzeczywistości jest na odwrót. Dadzą ci mało kasy i nic więcej po jakimś czasie.. nie polecam

@Eh

Aha ale piszesz to tak całkiem poważnie z własnego doświadczenia? Ile to jest "mało kasy" w praktyce i nawet po czasie nie ma na co więcej liczyć? nie doceniają dłuższego stażu lub jakiś wyników przypadkiem?

Tak
@Agnieszka

Słuchaj, żeby facet pracujący fizycznie nie zarobił nawet 3.000? To sama sobie odpowiedz jak tam traktują i czy warto

……….
@Agnieszka

Nie, za nic tam nie doceniają

@……….

aha.. no to mam pytanie, orientujecie się może czy normalnie mają tam pełny skład teraz? mimo stawek ludzie dalej pracują czy coś podwyższyli od nowego roku? po prostu zastanawiam się jak to funkcjonuje skoro tak piszecie, że się nie opłaca

@Tak

@Tak, proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji. @Tak dla jasności sytuacji. W całej Spółce jest tylko jedna osoba, która zarobiła w ostatnich 3 miesiącach poniżej tej kwoty, ale był to efekt długiej absencji chorobowej! Jak jest inaczej, to zapraszam do mnie po wyrównanie. @Tak, być może masz finalnie na konto poniżej tej kwoty, ale to tylko i wyłącznie ze względu na potracenia za zgoda pracownika tj. ubezpieczenia, składki na kasę czy spłaty pożyczki oraz potraceń komorniczych. Na to niestety nie mamy wpływu. @Tak może zamiast robić złą reklamę to napisał byś, że firma daje Ci oprócz wynagrodzenia na które się umówiłeś i nikt Cię do tego nie przymuszał: 1. prywatną opiekę medyczną w Medicover, 2. bon podarunkowy na święta na kwotę min. 1 300 PLN (w zależności od dochodu), 3. premia roczna, coś w rodzaju 13-tki, 4. możliwość używania samochodu służbowego na dojazdy dom - praca, jeżeli jeździ kpl., np. brygada, 5. Spółka funduje co roku dla dwóch rodzin z dziećmi wyjazd na tygodniowe wczasy z pełnym wyżywieniem nad morze, 6. odzież roboczą w ilości 3 kpl, którą Spółka za Ciebie pierze, ceruje, tak, żebyś wyglądał schludnie. 7. możliwość wyjazdu na projekty zagraniczne właśnie po to, żeby zarobił pracownik, bo Spółka z tego ma tak naprawdę niewiele. @Tak wystarczy? Czy może Ci się firmy pomyliły?

Ciekawybyłyjuzpracownik
@Prezes

Gdzie są posiłki regeneracyjne panie prezesie??? A należą się bo praca na zewnątrz w okresie jesienno zimowym

@Ciekawybyłyjuzpracownik

Na kartach przedpłacowych w formie pieniężnej w formie ekwiwalentu. Skoro pracowałeś w firmie to powinieneś wiedzieć jakie są zasady, więc po co jątrzysz. Zakładam, ze w nowej pracy masz posiłki i jesteś zadowolony. @Ciekawybyłyjuzpraco... jesteś w nowej organizacji, wiec zakładam, że wiesz jak rozwiązać problem dostarczania posiłków na teren Kombinatu, do tego przydziału zgodnie z przepisami (dla Twojej ciekawości nie każdemu przysługuje, ale to trzeba doczytać i nie jest to napisane drobnym druczkiem), to czekam na info. @Ciekawybyłyjuzpraco... życzę powodzenia w nowym miejscu pracy, w myśl zasady "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma".

Ciekawybyłyjuzpracownik
@Prezes

Nie na żadnego ekwiwalentu proszę nie walić sciemy to raz dwa to inne firmy jakoś dają radę załatwić swoim pracownikom na terenie kombinatu jest firma zewnętrzną którą dostarcza nawet na teren kombinatu A po trzecie tak się składa że dokładnie przeczytane nawet to małym druczkiem i należą się jak przyslowiowemu psu buda inne firmy z tej branży i te same prace wykonują co pana firma potrafią jakoś zadbać o pracownika i są te posiłki regeneracyjne pana wypowiedzi i komentarze są mdłe i pozbawione jakiejkolwiek prawdy coś takiego jak ekwiwalent nie istnieje w Pana firmie inne firmy potrafią A u Pana nie bo przecież można nikt tego nie kontroluje

@Ciekawybyłyjuzpracownik

Szanowny Panie, Cieszę się, że znalazł Pan już inne miejsce pracy, w którym dostaje Pan posiłek regeneracyjny (zakładam, że tak jest, bo jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma). U nas jest inaczej. Panu się to nie spodobało, że mamy inny model, w formie ekwiwalentu za posiłki więc odszedł Pan. Każdy ma wolną wolę. Dla Pana informacji, nie interesuje mnie co dzieje się i jak się dzieje w innych firmach i jak sobie organizują kwestie posiłków. U nas jest przyjęty taki, a nie inny model, robimy swoje i tyle w tej kwestii. Jeżeli więc dalej uważa Pan, że coś niedobrego dzieje się w tej kwestii, że jako Spółka nie realizujemy naszych obowiązków w stosunku do pracowników, to proszę to zgłosić do kompetentnych i odpowiednich organów. Ma Pan do tego pełne prawo. Wynik kontroli będzie odpowiedzią, czy Pana frustracje są zasadne, czy nie.

elelel

Atmosfera: siekiera w powietrzu, szczególnie na budowlance. Pani Dyrektor wiecznie zła i niezadowolona, "nigdy nikt nic nie robi dobrze". Premie i podwyżki? A po co? Argumenty podawane przez kadrę są śmiechu warte: "pamiętaj, ze firma płaci za utrzymanie pracownika: światło w biurze, woda w kranie, itp). Przy takich cenach w Polsce, pracownik z kilkuletnim/kilkunastoletnim stażem dostaje ledwo 3 tysiące. Bo na wypłaty nie ma kasy. Ale na remont całego dworku na Białej i na nowe samochody to kasa jest. Szkoda tu się zatrzymywać na dłużej, najlepiej świadczy o tym ciągły przemiał osób na budo (zbyt długo nikt nie wytrzyma z Dyrektor).

Zofia
@elelel

A czemu jest ciągle taka zła i niezadowolona? To kwestia przerzucania życia prywatnego do pracy czy ktoś coś źle robi i to ją tak wyprowadza z równowagi?

nick
@Zofia

tego to nikt nie wie

@elelel

Dzień dobry. Szanowny Panie @elelel, jako były pracownik pewno podjął Pan słuszną decyzję odchodząc. Oczywiście rozumiem Pana, każdy by chciał zarabiać więcej, ale niestety jest to system naczyń połączonych. To rynek decyduje o możliwościach płatniczych. Pisze Pan nieprawdę, bo nie zagłębił się Pan w sedno. Płacimy tyle ile możemy, to rynek Zleceniodawcy reguluje pensje. Możemy oczywiście miesiąc, lub dwa pojechać na maxa, ale po dwóch miesiącach nie pozostało by nic innego jak tylko zamknąć dział. Proszę sobie założyć firmę i zobaczymy jak Pan sobie poradzi z presją kosztową. Proszę mi nie pisać kłamstw i oszczerstw, bo to czyn karalny, że na wypłaty nie ma kasy. Jest i płacimy regularnie z wszystkimi podatkami (nie tak jak u prywaciarza duża część pod stołem bez podatków), proszę sobie policzyć średnią stawkę brutto i na bank wyjdzie powyżej 30 PLN. Przykro mi, ale musimy odprowadzać podatki od Pana pensji. Zresztą każdy krawiec kraje, jak mu materiału staje. Przypominam Panu, że pomimo bardzo nieciekawej sytuacji zw. z konfliktem na Ukrainie i zastopowaniu wielu wcześniej zakontraktowanych robót mimo wszystko zrobiliśmy jak co roku przeszeregowania w marcu, a do tego premie są co miesiąc. Przykro mi, ale musimy odprowadzać podatki od Pana pensji. Co Pana boli tak remont nieruchomości? A gdzie mamy mieć biura? W stodole? Szanowny @elelel'u jakby nie ta nieruchomość, to przynajmniej kilku Pana kolegów musiało by iść do zwolnienia (nie zadane przepustki), a tak przynajmniej przeczekali czas do powtórnego egzaminu i do tego zrobili kawał dobrej, porządnej roboty. Same korzyści, ale z Pana percepcją rozumienia i postrzegania raczej ciężko będzie to zrozumieć. Nowe samochody. Co zazdrości mi Pan Skody? To niby czym ma Prezes jeździć? Coś się chyba Panu pomyliło w ocenie i postrzeganiu tego co Panu wolno, a czego nie. Czytając Pana żale, to mam wrażenie, że nie rozumie Pan pewnych elementarnych rzeczy, to tak jak niektórym mylą się podobne słowa, Panu ewidentnie pomyliła się kultura z kulturystyką...

Renault

Renault

Ciekawyjestem
@Prezes

Pytanie gdzie są posiłki regeneracyjne w okresie jesienno zimowym A należą się według przepisu bo spełnione są przesłanki

@Ciekawyjestem

@Ciekawyjestem przypominam, że Spółka doładowuje karty przedpałacowe z tytułu pracy w warunkach przy których należą się posiłki regeneracyjne. Za przekazane środki Pracownicy Spółki kupują sobie pożywienie. Taka metoda funkcjonuje już dłuższy czas w Spółce i chyba się sprawdza. Jeżeli są jakieś zastrzeżenia do tej metody, to zapraszam do mnie na spotkanie. Czekam na propozycje jak rozwiązać problem dystrybuowania posiłków po tak rozległym terenie na jakim pracujemy, a do tego jak rozwiązać problem komu się należy, a komu nie (przypominam, że muszą być spełnione przesłanki), bo zgodnie z przepisami nie zawsze należy się pracownikowi mimo, że mamy okres zimowy.

?

A za ubrania robocze się nie płaci?

Zofia
@?

Nie słyszałam o niczym takim. Generalnie planujesz może tam aplikować? Szukam akurat pracy. Byłeś może na rozmowie o pracę? Jakie pytania zadawali?

Te pozytywne opinie to chyba sami sobie w biurze piszecie. Jedna gwiazdka o czymś świadczy a tłumaczenia Pana Prezesa nie zmieniają nic. Oprócz tego ze negatywna opinia jest marnie uzasadniona i „wyprostowana” właśnie przed prezesa. Ale więcej nic napisać nie można bo widzę ze straszenie sądem zaraz będzie

@123

Ale jak napiszesz prawdę, to chyba sądu nie będzie? Może napiszesz tak mniej więcej o co chodzi?

Ktos

Ja pracuje tu bardzo długo dziękuję tej firmie co dla mnie zrobiła. DZIEKUJE

Iza
@Ktos

A to ile lat już pracujesz? :)

@Ktos

W sensie co zrobiła? Bo że płaci ci za wykonaną pracę to chyba ok, ale poza tym?

Aha?
@Paweł

Teraz to zapłata jest czymś wielkim chyba hahah

Prezes

Szanowny Panie @Wykorzystany pracownik. Wie Pan bardzo dobrze z jakich powodów rozstaliśmy się z Panem. Rozwiązaliśmy z Panem umowę o pracę ponieważ Pana zachowanie nie pozwalało na dalsze kontynuowanie współpracy i było by destrukcyjne dla pracy działu. Proszę sobie przypomnieć czego Pan nie chciał zaakceptować w Spółce, jakich konkretnych zmian, a to przyczyniło się do tego, że musieliśmy się rozstać. Jak Pan sobie założy firmę, to będzie Pan mógł z nią robić co się żywnie z nią podoba. Wylewa się z Pana jad i złość na cały świat, tylko nie na siebie. Proszę wrócić wstecz i przemyśleć, czy to, że podziękowaliśmy Panu to nasza wina, czy też raczej Pana. Nie zwalnia się dobrych pracowników. Tych się trzyma, współpracuje z nimi. Nie deprecjonuję Pana zasług. Zrobił Pan dużo i to jako Zarząd podkreślaliśmy. Ale końcówka Pana kariery u nas w Spółce była już słaba, żeby nie powiedzieć żenująca. Mógłby sobie Pan oszczędzić pisania paszkwili. Ludzie i tak wiedzą kto za tym stoi, konkurencyjne Spółki też to czytają i tym sposobem zamyka Pan sobie drogę do podjęcia pracy. Proszę mi tu nie uprawiać propagandy i wskazywać na konkretne firmy, tylko się tam zatrudnić, zobaczyć jak tam jest. Jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Zresztą Szanowny Panie z treści Pana emaila wprost wynika, że pracowało się Panu u nas dobrze. Cytuję: w jeden dzień jesteś super pracownikiem a na drugi dzień dostajesz wypowiedzenie bez jakiegokolwiek powodu. Nie potrafi Pan z tego wyciągnąć wniosków co sam Pan napisał. To pokazuje, że współpracowaliśmy z Panem na konkretnym poziomie. Pełen szacunek. Mam nadzieję, że był wzajemny do czasu wypowiedzenia Panu umowy. Nie poszedł Pan dalej za nami, nie potrafił się dostosować do tego co Zarząd narzuca, więc trudno, żebyśmy się dalej męczyli wzajemnie i my i Pan. Dlatego poszliśmy prostą ścieżką i wypowiedzieliśmy Panu umowę. Na koniec. Proszę nauczyć się nosić spodnie, a nie użalać się nad sobą w tak ordynarny i prymitywny sposób, czyli anonimowy. Trochę cywilnej odwagi proszę Pana. To tylko pokazuje jakim był Pan pracownikiem, oraz jakim będzie u innych. Jak jest dobrze to jest dobrze, a jak źle to wszystko nie jest Pana winą, tylko szukamy winnych. Żałosne.

@Prezes

Witam czy to prawda że firma wychodzi z terenu pkn orlen

@Marek

Nieprawda. Byliśmy, jesteśmy i mam nadzieję będziemy dalej działać dla PKN Orlen.

@Prezes

Wszystkie remonty dla cktis wstrzymane jak Pan to wyjaśni

@Marek

Panie @Marku. Coś Pan słyszał, ale chyba nie dokładnie. Nie wstrzymane, a przesunięte i to nie wszystkie. Musiał Pan przespać moment wybuchu wojny na Ukrainie. Chyba jest Pan z innej branży i nie czuje Pan, że teraz najważniejsze jest to aby instalacje produkowały niezbędne komponenty, produkty potrzebne w aktualnej sytuacji geopolitycznej. Siła wyższa, trzeba to zaakceptować i uszanować. Panie @Marku dziękuję za troskę. Radzimy sobie, spokojnie damy radę.

@Prezes

Mistrz z Pana ciętej riposty chodziło mi bardziej o to że PKN nastawiony jest państwa negatywnie, wpływa na to wiele czynników o których doskonale pan wie proszę mi odpowiedzieć np dlaczego w firmie niema w okresie jesienno zimowym posiłków regeneracyjnych A praca jest na zewnątrz często na mrozie

Teresa

A jaki okres czasu tam przepracowałeś? Zdarzały sie juz w firmie takie zwolnienia, w ogóle bez słowa/powodu?

Ktos

Ale śmieszą mnie tacy ludzie .dwóch ludzi mogli to napisać jeden nic nie potrafi a drugi nie mog przeżyć ze kobieta nim będzie rządzić. Żenada

Nie

Premie i stawki są niestety za nazwisko lub po znajomości, mała wiedza brygadzistów oczywiście nie wszystkich

Aneta
@Nie

Stawka po znajomosci? Chyba maja obowiązek wszystkim podstawę dać? Może po prostu trzeba umiec negocjować a nie ze od razu musisz szefa znać

@Nie

@Nie. Może jakieś konkrety? Gdyby Pan @Nie podał pełne dane, to mógłbym powiedzieć czy komentarz @Nie jest sprawiedliwy lub oczerniający. Jest w Spółce co roczna ocena pracownika, więc można będzie się donieść do zarzutu. Jeżeli jest potrzeba, to zapraszam na Starą Białą, zawsze możemy porozmawiać. Ale o konkretach, a nie ogólnikowo, jak w opinii na temat Spółki. Wylewać swoje żale anonimowo jest najłatwiej. Proszę o trochę cywilnej odwagi. Zapraszam do siedziby Spółki na rozmowę. Niech Pan powalczy o siebie w równej walce w trakcie dyskusji przedstawiając konkretne argumenty, a nie zasłaniając się nickiem @Nie. Inne rozwiązanie: jak Panu tak źle, nie ma Pan cywilnej odwagi przyjść oficjalnie i powiedzieć co Pana boli, a do tego czuje Pan, że gdzie indziej będzie Pan doceniony, to proszę powalczyć o siebie i spróbować w innej Spółce.

Maniek

Nie polecam tej firmy ze względu na akmosfere pracy oraz to ze młody na start dostaje więcej niż osoby pracujące tam po kilka lat

Panwelder
@Maniek

A to ty myślisz że to komuna cz jak ile wywaliczysz tyle masz proste..

Hehehe
@Panwelder

Jeśli się pisze na forum to wypadało by pisać bez taki karygodnych błędów

Stefan
@Hehehe

To jak w końcu wygląda atmosfera pracy, jeżeli chodzi o firmę Cktis? Czy ktoś będzie tak uprzejmy i napisze dokładnie, czy jest ona dobra, czy zła?

Hehehe
@Stefan

Akmosfera do kitu jeden na drugiego tylko patrzy żeby podpiepszyc i te ich słynne odprawy gdzie zastraszaja ponizaja ludzi oczywiście nie wszystkich mają takich ulubieńców którzy dobrze strzelają z ucha

Maszewiak
@Maniek

Potwierdzam słowa przedmówcy

bryjan
@Hehehe

zgadzam się w pełni, bezpośrednio mówi się o tym co ma zostać wykonane i o tym co zostało wykonane, plus wyciąganie konsekwencji lub pochwały,najgorsza chwila, to wstać jak wrócili z odprawy i trzeba coś zacząć robić a tu telefon się grzeje, nie polecam , no jak żyć...

@Hehehe

Że jak niby zastraszają? Opowiesz co takiego mówią lub robią?

Zajączek
@Paweł

A ty to biuro chyba nie wiesz chyba coś się tam kiedyś działo może teraz jest spokój bo prezes się zmienił skoro jest tak słodko to dlaczego tyle ludzi uciekło za takie same pieniądze do konkurencyjnej firmy bo tam mają spokój poszanowanie normalna akmosfere i nie pisz że to ludzie co przyszli na chwilę do tej firmy bo większość ludzi pracowało po 20 lat z zrewie i później cktis przejął pracowników z upadajacego zrewu

Zajączek

Co ma pan na myśli smrodu

Prezes

Szanowny Panie Andrzeju. Nie wiem skąd takie błędne informacje. Zapewne jest Pan niedouczony i nieświadomy tego co pisze. Po pierwsze to co Pan pisze jest karalne, bo jest to podawanie nieprawdy i szkodzenie wizerunkowi Spółki. Po drugie wszelkie informacje finansowe o Spółce są dostępne, bo taki obowiązek w zakresie sprawozdawczości jest nałożony na podmioty gospodarcze (jeżeli jest Pan inteligentny to będzie Pan wiedział gdzie znaleźć i jak znaleźć, jeżeli...), gdzie zobaczy Pan zupełnie inny i odmienny obraz niż ten o którym Pan pisze. Proszę wylewać swoje frustracje gdzie indziej. Z innej beczki być może podzieli się Pan swoją ekonomiczną wiedzą i wskaże mi gdzie mamy problemy. Być może tego nie widzę i jestem nieświadomy tego co się dzieje w firmie. Jeżeli jest tak jak Pan pisze i jest to zgodne z prawdą, to będę pierwszą osobą, która złoży wniosek o upadłość, bo jest to mój obowiązek wynikających z KSH. Wie Pan co to KSH, czy geniuszowi takiemu jak Pan nie trzeba tego wyjaśniać?

Staryzrewowiec
@Prezes

Dlaczego na stanowiskach mistrzów trzymacie osoby które nie powinny na nich być np pan mariusz nic nigdy nie wie jak się do niego pójdzie mówi że ma w nosie A to nie wiesz takie pytanie od niego myślę że na stanowisku mistrza powinna być osoba kompetentna posiadająca wiedzę oraz doświadczenie zawodowe A te pan jedyne na co potrafi patrzeć i rozumieć to godziny przerw i zakończenia pracy nie mówię tu o wszystkich bo np pan Ryszard lub pan Dariusz i pan drugi dariusz mają mają to wiedzę i doświadczenie i potrafią zarządzać ludźmi praca i z nimi można współpracować Jeśli Pan myśli że pisze to w ramach jakieś zemsty to się Pan myli proszę zweryfikować wiedzę pana Mariusza okaże się czy mówiłem prawdę ten pan jedyne co potrafi to przynieść wstyd firmie

@Staryzrewowiec

Dzięki za tą informację. Jak dla mnie bardzo użyteczna i pozytywna. Nie pozostanie bez echa, chętnie sobie sprawdzę ten wątek. Postaram się to zmienić.

fan
@Prezes

Prezesie Nie jestem fanem Pana, bo mieliśmy starcie ale wygląda Pan na inteligentnego gościa. Jedyna chyba wada Pana to to że za bardzo wierzy Pan ludziom z Płocka. Prowadząc tego typu biznes powinien być pan na miejscu na stałe. Jak będziesz Pan siedział na Śląsku to pewnie załoga wyprowadzi pana szybko w pole.

Kargul

Jakie teraz stawki proponują

Kroll
@Kargul

Różne kolego. W zależności od umiejętności. Kwestia indywidualna negocjacji i rozmów. Wg. mnie stawki płockie, a nawet na koniec po premii rocznej ciutkę lepiej niż gdzie indziej, przynajmniej jak gadam z rodziną to widze ze u innych jest ianczej. System premii i dodatków jest dla mnie nie zrozumiały, ale finalnie widzę po pit że jest lepiej niż było. Można zarobic. No i regularnie płacą, nic pod stołem, jak w innych firmah się nieraz słyszy. Dobrze, bo do emerytury bedzie. Złoż papiery i umów się na rozmowę to zobaczysz tak ciężko powiedzieć nie wiedzac czy na pomocnika montera czy na brygadziste sie pytasz ile zarobisz.

Kroll
@Kroll

A ty długo w cktis

@Kroll

Napewno pisze ktoś to z biura A nie fizyczniak bo idealna gramatyka kropki przecinki

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Cktis S.A.? Chętnie zatrudniają?

Kadry

Proszę złożyć CV (sekretariat@cktis.pl) i jeżeli kierunek studiów będzie zgodny z profilem Spółki to nie ma problemu z zatrudnieniem i dostosowaniem czasu pracy do nauki na uczelni.

Mario

Brak sprzętu pojechać gdzieś w polskie trzeba zebrać od innych firm podstawowe narzędzia pracy ale idzie ku lepszemu uzupełniają braki sprzętowe stawki jak na płock średnie brak większej ilości zleceń =dyscyplina łapanie że ktoś za szybko na przerwę zejdzie

Dario

O czym ty piszesz? Jaki złoty profil? Na pewno nie w tej firmie, stary liczy każdy grosz. Prawda jest inna. Kasa na czas regularnie, dali premię roczną za ubiegły rok. Jesteś dobry, zarabiasz, a to, że jadą po tobie jak po burej suce czasami, trudno. Jak nie rozumiesz co do ciebie się mówi to nie dziwota. Robota jak robota, wszedzie to samo. Sruby i spawanie. Stary wymyslił teraz testy przed zatrudnieniem pracowników, ponoć 60% odpadła na ostatnich testach bo nie wiedizała jak podkładkę założyć. O śrubach nie mówiąc...No i piszą takie głupoty jak ty.

Hahaha
@Dario

Stary masz na myśli tego alkoholika co mu po gorzale rozum odbiera wogóle nieszanuje ludzi ,,za przeproszeniem "Tylko potrafi zastaszac niepotrafi kierować ludźmi

Lalaa

Jaki jest system premiowy ? na czym polega przydzielanie premii i zazwyczaj w jakiej wysokości są premie?

Dario
@Lalaa

Premie są dwie. Pierwsza uznaniowa co miesięczna w przedziale 5 - 15% podstawy. Zależy od zaangażowania, rodzaju wykonywanych prac. Jest jeszcze premia roczna. Wypłacana po całym roku pracy jeżeli osiągnięto w firmie zysk. Można powiedzieć, ze taka trzynasta wypłata. Płacone gdzieś w marcu. Jak są bardzo skomplikowane tematy do roboty, plus krótki czas to czasami stosowane są dodatki.

lalaa

Dziękuję za odpowiedź :)

@Dario

Za dobry strzał z ucha też jest ?

Zostaw merytoryczną opinię o Cktis S.A. - Płock

• Jak się pracuje w Cktis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cktis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cktis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cktis S.A.
  • Zglenickiego 44 C