Media Expert

Opinie o Media Expert

Biegacz_92

Hej, korzystacie z karty MultiSport? Jeśli nie, to polecam. Ceny na siłkach poszły w górę ostro, więc się opłaca. Wcześniej nie korzystałem, ale dziś to dobra opcja w Media

Kris98 Nowy wpis
@Biegacz_92

ja też od paru miechów. chodzę na siłkę i basen, a na wyjazdach też nie płace

Atakt

Bardzoi fajne zniżki mają w ME, kupowałem pare rzeczy przd świętami i na bony pracownicze plus zniżka wyszło całkiem spoko

Baś
@Atakt

O, super. A jak to teraz wygląda?

Robi Nowy wpis
@Baś

Zniżki są cały czas. nie zawsze są to jakieś cuda, ale wtedy warto zaczekać, w sumie z czasem orientujesz się co i kiedy warto gólnie na plus.

AśkaB. Nowy wpis
@Robi

Ale mówicie o zniżkach dla pracowników, tak?

Rekrutacja top

Powiem krótko - rekrutacja na poziomie. Parę razy miałem przyjemność w nich uczestniczyć, więc mam porównanie. Pozdrawiam:)

@Rekrutacja top

Chwila chwila... piszesz że parę razy miałeś przyjemność w nich uczestniczyć ale jako rekruter czy jesteś wiecznym kandydatem? :D

Reksio
@Barbara

A ty nigdy nie zmieniałeś pracy?

@Reksio

Jasne, że zmieniałam. Ale on nie wyjaśnił o co chodzi dlatego miałam nadzieję że to doprecyzuje :) Brzmiało tak jakby ciągle chodził na rekrutacje do ME

arrr
@Barbara

Może tak mu się tam podoba:) Podobno rekrutacja na poziomie tam jest.

PatrYK Nowy wpis
@arrr

Ja się wybieram, bo szukam właśnie roboty. Serio polecacie?

Noween

Witam. Pewnie to zależy od sklepu, bo jak wiadomo to ludzie tworzą atmosferę w pracy. Kierownik od którego dużo zależy ma wiele do powiedzenia. Każdy ze sklepów ma swojego kierownika i każdy ma swoje zasady i swoje nawyki. Wiadomo są obowiązki, wyniki do realizacji ale gdy ma się dobrych współpracowników to naprawdę da się wytrzymać nawet kilka lat. Zarobki jak na takie realia są spoko, wszystko w rękach sprzedawcy.

@Noween

Ekipa bardzo ważna, dla mnie jest to kluczowy argument. Wolałabym zarabiać mniej ale ze spokojem i uśmiechem przychodzić do pracy. Fajnie że macie taki zgrany zespół :)

Leo

W punkt

Brałeś udział w rekrutacji do Media Expert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Ktoś

Warunki umowy tragedia wszystko poszło w górę 2x raza ale pensja pozostaje bez zmian xd

@Ktoś

Wszystko podrożało, to fakt. Inflacja nas zeżre. Ale w ME nie jest tak źle, a ma być lepiej pod wzgledem płacowym. Po nowym roku będziemy widzieć co się dzieje.

Barbara

Po czym wnioskujesz że ma być lepiej? Krążą jakieś plotki odnośnie podwyżek? Ja nie jestem pracownikiem ale interesuje się zarobkami, bo może w przyszłym roku zdecyduje się na pracę tutaj :)

Jolanta

Polecacie kupować w Media Expert? Są jakieś ciekawe promocje? Chętnie poczytam wasze opinie.

Maxi
@Jolanta

Pewni, że są. Teraz na Euro. Wal śmiało

Jedna z najgorszych firm. Po pierwsze tabele wyników statystki z kosmosu które bardzo ciężko wyrobić. Dodatkowo oszukiwanie klienta na każdym kroku wciskanie starego badziewia no i naciągnie na raty oprocentowane które pracownik musi wcisnąć na siłę najlepiej z ubezpieczeniem sprzętu i kredytu. Kierownicy (usunięte przez administratora) nie pomocni jak czegoś nie wiesz to musisz szukać na wewnętrznej stronie firmy na której coś znaleźć to sztuka. Multum zajęć które musisz wykonać jednoczensie. Jedyny plus to pracownicy oczywiście ci którzy są najniżej sprzedawcy którzy nie są jeszcze odkreceni od rzeczywistości. Dużo sytuacji które ocierają się bardzo mocno o (usunięte przez administratora)

Klient

Nie polecam. Ceny inne przy towarze a inne przy kasie... Panie nie poinformowane i nie naucz e.. Nie sympatyczne.

Doradca
@Klient

Śmiesznie to się czyta, gdy sadzisz takie byki. Żeby kogoś pouczać, samemu trzeb być "czystym". A co do cen, to sprawa jest jasna - kupujesz za tę, która jest na półce. Pozdrawiam i do zobaczenia w sklepie

Wypatrzylem sobie dokładny model laptopa na stronie internetowej media expert. Zgłosiłem się do sklepu lecz w mostach nie mieli tego modelu i mało tego pracownik powiedział że spóźniłem się 2dni i że nie ma dostępnego na stronie internetowej. Poprostu miał gdzieś klienta. Pojechałem na Piłsudskiego i nie mieli dostępnego ale bez problemu zamówili i bardzo dobra obsługa.

Julka 2

Pani Julko, w tym serwisie umieszczaja opinie pracownicy o swoim pracodawcy. Opinie o pracownikach prosze umieszczać w serwisie do tego przeznaczonym.

Julka

Witam. Strasznie nie miła obsługa na dziale z telefonami pan poprostu byl oburzony naszymi pytaniami o dane telefony. Drugi Pan poprostu kompletna olweka klijetow. W Media Expert w Kutnie obsługa na calym sklepie jest bardzo miła wręcz rozweselaja swoich klientów i maja wiedzę✊ Wolę pojechać dalej (do (Kutna) ale być zadowolona z zakupów ????

Karola.k

Witam bedac ostatnio w media expert w c.h mosty plock spotkalam sie z bardzo nie profesjonalna obsluga od wejscia do sklepu zostalam odsylana od jednego pracownika do drugiego w koncu zostala odeslana do(usunięte przez administratora)który jest na dziale produktu ktorego poszukiwalam po prosbie i pytaniu o dany produkt pan lekcewazonco podszedl do sprawy odbierajac tel.i wychodzac ze sklepu nie odpowiadajac klientowi nie polecam zakupów w tym sklepie obsluga z ktora nie raz sie spotkalam w tym sklepie nieodpowiednia .

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert - Płock

• Jak się pracuje w Media Expert?

Zobacz opinie na temat firmy Media Expert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Expert?

Media Expert