Orlen Koltrans Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Orlen Koltrans Sp. z o.o.

Smerf

Witam. I jak udało się? Co w ogóle proponują? Też jestem ciekaw na jakie stanowisko składałeś. Daj znać jak coś. Dopiero dzisiaj zagościłem na tę stronę. Pozdrawiam :)

nick

Witam.mam pytanko do kolo..na jakie stanowisko skladales?pozdrawiam

kolo

witam właśnie złożyłem niedawno papiery tam do tej firmy i zaprosili mnie na rozmowę i mam zamiar tam iść i zobaczyć co i jak tam jest oraz w zależności od tego co oni tez tam zaproponują

Smerf

No, no widać bardzo ciekawe opinie o nafciarzach z podobizną głowy orła ;) Szkoda chciałem składać papiery, aczkolwiek mogę i się przekonam czy to jest wszystko prawdą. Prawda? No, to pozdrawiam :)

koltrans

kolega z koltransu uwazaj na słowa parówo!!!sam jesteś gnida która podp......a!!!ogólnie praca w tej spółce sprowadza sie do zastraszania zabierania pieniedzy i podpierdalania!!!

kolega z koltransu

ten instruktor z sierpca to wyjątkowa kanalia wogule koltrans to same gnidy z płocka i sierpca a cała reszta to odpady kolejowe których żadna firma nie chce powiem tyle CARGO powinno wam porządnie w dupach wymieszać

Ostrów

Kolesiostwo na Bocznicy kolejowej w Ostrowie Wlkp. Zmuszanie do łamania przepisów przy obsłudze nalewu Cystern. Okrojona liczba pracowników na bocznicy.Zastraszanie, mobing.

Misiek

Wyzysk ludzi.Pracownika mają za nic.Łamanie przepisów na całego. Niskie zarobki a obowiązków coraz to więcej.

misiek

Zwalona firma lubią podpierdalaczy niskie zarobki trzeba uważać na SMOLUCHOW to najlepsi podpuerdalacze z Gozdowa

maszynista

to w orlenie też łamią przepisy, widzę ze sierpca to sami karierowicze, pamiętam jak większość z nich wyleciała z sierpca dyscyplinarnie i załapali się go hagansu hehe,

lulu

Ogólnie są naciski na łamanie prawa niby cie nie zmuszają ale jak się zaczniesz stawiać to co miesiąc będziesz bez premii SIERPCZUN ci to załatwi no i UWAGA nagrywają rozmowy telefoniczne tak tak koledzy z sierpca brrr ochyda

Zostaw opinię o Orlen Koltrans Sp. z o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orlen Koltrans Sp. z o.o.