counter
4 3 62 5 1
ubrodzony smarem

firma która ma duże aspiracje, ale płaci zwykłym pracownikom grosze, nazwa Orlen jest grubo na wyrost. nie polecam. pięknie mówią o socjalu, ale social dziś jest wszędzie, liczy się tylko to ile otrzymujesz za swoją pracę... i tu niestety konkurencja bije koltrans na każdym kroku

ŻMIJA

Czy to prawda,że ORLEN sprzeda koltrans i zginie cały socjal???

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jaka jest kultura pracy w Orlen Koltrans Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

ubrodzony smarem

dragon
@ubrodzony smarem

masz racje tylko nazwa ORLEN teraz w tych czasach mniejsze firmy placa za wszystko a t tu w tej chwili jedziesz na podmiane za ddarmo rozliczenie nadgodzin kwartalne tak ze jak i tak cie wyzeruja a socjal hahahah a podejscie do maszynistow szkod slow jak spisz na torbie ok ale jak cos ci nie pasuje to jestes beee przyjeli nowych maszynistow dostali okolo500 z grupy wiiecej niz ci co sa od poczatku firmy smiech na saliiii hahha tak jest w firmie orlen koltrans

@ubrodzony smarem

Kolejna wiosna i kolejne podwyżki o które nie musiałeś zabiegać ,palić opon czy okupować szkół,same przyszły cyklicznie jak co roku i tylko urząd skarbowy się ucieszył jak widzę.

@dragon

,,Jeżdzisz na podmiane za darmo" jak piszesz i jeszcze się żalisz?może nas oświecisz w czym problem bo dżentelmeni sami płacą swoje rachunki

estermetylowy Nowy wpis
@estermetylowy

Oczywiście na własne życzenie nie dostałem tych podwyżek by moja opinia była bezinteresowna

ŻMIJA

Czy to prawda,że ORLEN sprzeda koltrans i zginie cały socjal???

Mech
@ŻMIJA

Koltrans przechodzi pod Lotos Kolej, jest to oficjalne stanowisko Pana prezesa Orlenu. Jak będzie niewiadomo.

Mech
@ŻMIJA

Koltrans przechodzi pod Lotos Kolej(nastąpi połączenie przewoźników, co więcej część udziałów Koltransu zgodnie z zarządzeniem UE ma być oddane nowemu graczowi który przejmie udziały Lotosu), jest to oficjalne stanowisko prezesa Orlenu. Jak będzie niewiadomo.

Elvis
@Mech

Ale rekrutacja trwa?

Mech Nowy wpis
@Elvis

@Elvis Z tego co wiem wstrzymali.

Boa dusiciel Nowy wpis
@ŻMIJA

Mam nadzieję, że pani Hanna nie odnajdzie się w nowym zarządzie połączonych firm. W Lotos Kolej juz wszyscy znają jej kompetencje.

Elvis
Kandydat

Zainteresowałem się tą firmą. Po Technikum Kolejowym przez 25 lat wykonuję zawód maszynisty, chciałbym poznać troszkę opinii. Z góry dziękuję.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy można liczyć w Orlen Koltrans Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Tak jest dodatkowy pakiet medyczny w paru wariantach w tym dla rodziny pracownika.

Przemysław
@estermetylowy

Prócz prywatnej opieki lekarskiej są także inne dodatkowe benefity, które podwyższają motywację i zadowolenia pracowników? Także możliwość uzyskania premii jest istotną informacją, więc liczę, ze ją dodasz.

płock

można

Majster
@Przemysław

O jakich benefitach mówisz maszynista jeździ na każde zawołanie nie ma z nim żadnych problemów i jest bez premia. Premia jest dla przydupasow kierownika. Ale już niedługo pożegnaliśmy Panią K i miejmy nadzieję że kierownika też Prezes pogoni i wtedy będzie normalnie.

Ustawiacz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.
Kandydat

Witam. Jakie koltrans oferuje stawki ustawiaczom z doswiadczeniem? Jestem z branzy "paliwowej" tylko z innej firmy:) pozdrawiam

TakNie

Czy w Orlen Koltrans Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

płock

tak występują

Majster
Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.

Czy w firmie koltrans jest tak zwana kilometrówka i jak wygląda premia

Tak13Nie
Stach

Czyżby wakacje odciągnęły od forum? Mam zamiar aplikować, czy warto?

smerdajajeczny
@Stach

omijaj szerokim łukiem, zarobki kiepskie. a pracy tylko przybywa

Przemysław
@smerdajajeczny

Jakiego rzędu zarobki aktualnie oferowane są w firmie Orlen Koltrans? Jestem ciekaw, jak dokładnie wygląda wysokość otrzymywanej pensji.

estermetylowy

To nie jest merytoryczna opinia odpowiem zatem ogólnie,że nikt nie lubi mądrzejszych od siebie mam to na codzień

Tak2Nie

Hello. Very toxic people who obsolutery never likes anything in every respect and megalomania.

TakNie1
@1111

Kolego,z taką znajomością angielskiego to proponuje szukać pracy w DB

TakNie

Czy Orlen Koltrans Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

@Pytanie

Jeśli na początku roku zaplanujesz swój urlop to nie ma problemu żebyś go w planowanym okresie otrzymał.no chyba że chcesz coś zmienić to jest też możliwość zamiany ja nie miałem z tym nigdy problemu.

Maszynista

Witam! Może ktoś napisać ile zarabia na rękę maszynista w tej firmie ? ;) Interesuje mnie pensja na rękę za normę.

Tak5Nie

Jakim pracodawcą jest Orlen Koltrans Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Tak8Nie
@Administrator

Extra premie świąteczne,dodatkowa pensja na kolejarza ,karty przedpłatowe,rabaty paliwowe na stacjach Orlenu,karta multisport Plus (wersja wypasiona)extra ubezpieczenie zdrowotne również dla rodziny (poza kolejnością do specjalistów)oraz standardowy socjal typu wczasy pod gruszą ,kolonie ,sanatorium itp.Ja osobiście cenię sobie jasne procedury postępowania oraz etyczne zasady współpracy (w centrali mają nawet rzecznika ds.etyki dla mnie bomba w tych czasach)

Estermetylowy
@estermetylowy

Pieniądze o jakich piszesz to żaden wabik na kolejarzy w tych czasach. Btw socjal jednego roku jest, a przy słabszym już go może nie być.

@Estermetylowy

Może to cię pocieszy zacny wędkarzu,że im wygodniejsze życie,tym mniejsza radość z wyrzeczeń

Olgierd

A ja myślę, że każdy zarabia tyle na ile zasługuje. Ostatecznie pracę można zmienić.

Tak1Nie1
@Olgierd

dokładnie tak,trzeba dostosować pracę do płacy a nie odwrotnie unikniesz rozczarowania

GG

ORLEN KolTrans S.A. KRS 0000771285

estermetylowy

Szkoda kolego ze nie doczekales unas lepszych czasow po dawnej firmie zostalo tylko wspomnienie niczym zly sen.Praca w tak kafortowych warunkach i na takim sprzecie to przywilej odpowiednio wynagradzany i tylko trzeba to umiec docenic.

Estermetylowy
@estermetylowy

Tak piszesz, jak by to tylko u was jeździły Traxxy . No i pochwał się tymi zarobkami, ile na rękę mechanik zarobi?? Bo jak nie ma 6500 to słabo.

Helena

@estermetylowy Dobrze, a zatem dziękuję za te słowa wyjaśnienia. Ale chyba sam przyznasz, że nie jest to odpowiednie miejsce na tego typu rozliczenia. Zachęcam Cię jednak do tego, żebyś zdradził nam jakieś szczegóły dotyczące zmian w Orlen Koltrans, o których nadmieniasz. Będziesz tak uprzejmy i zrobisz to?

Helena

@estermetylowy Do kogo konkretnie odnosisz swoją wypowiedź? Tak naprawdę niewiele możemy z niej wywnioskować - dasz nam zatem parę słów wyjaśniających? Zapewne jesteś zatrudniony w Orlen Koltrans, ponieważ piszesz o złych warunkach. Ale jak konkretnie się one przedstawiają?

@Helena

Moja wypowiedz dotyczyla kolegi ST43-2333 ktory od nas odszedl niezadowolony z bylego kierownictwa i nie doczekal pozytywnych zmian jakie wprowadzil nowy zarzad Koltransu o czym juz byly pozytywne opinie wystarczy tylko czytac ze zrozumieniem

Tak6Nie

Helena

@ST43-2333 ???? Dziękuję Ci za tę opinię - na pewno w jakiś sposób posłuży ona użytkownikom forum, którzy są zainteresowani wiedzą o Orlen Koltrans. W jakim charakterze byłeś tam zatrudniony i dlaczego zdecydowałeś się odejść z firmy? Jak myślisz, czy zatrudniają tam obecnie osoby nie mające większego doświadczenia, czy raczej właśnie na nie stawiają?

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Koltrans Sp. z o.o. - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad