Opinie o Orlen Koltrans Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orlen Koltrans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orlen Koltrans Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Koltrans Sp. z o.o. w Płock

Hello. Very toxic people who obsolutery never likes anything in every respect and megalomania.

@1111

Kolego,z taką znajomością angielskiego to proponuje szukać pracy w DB

Czy Orlen Koltrans Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

estermetylowy

Jeśli na początku roku zaplanujesz swój urlop to nie ma problemu żebyś go w planowanym okresie otrzymał.no chyba że chcesz coś zmienić to jest też możliwość zamiany ja nie miałem z tym nigdy problemu.

Maszynista

Witam! Może ktoś napisać ile zarabia na rękę maszynista w tej firmie ? ;) Interesuje mnie pensja na rękę za normę.

Jakim pracodawcą jest Orlen Koltrans Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

estermetylowy

Extra premie świąteczne,dodatkowa pensja na kolejarza ,karty przedpłatowe,rabaty paliwowe na stacjach Orlenu,karta multisport Plus (wersja wypasiona)extra ubezpieczenie zdrowotne również dla rodziny (poza kolejnością do specjalistów)oraz standardowy socjal typu wczasy pod gruszą ,kolonie ,sanatorium itp.Ja osobiście cenię sobie jasne procedury postępowania oraz etyczne zasady współpracy (w centrali mają nawet rzecznika ds.etyki dla mnie bomba w tych czasach)

Estermetylowy
@estermetylowy

Pieniądze o jakich piszesz to żaden wabik na kolejarzy w tych czasach. Btw socjal jednego roku jest, a przy słabszym już go może nie być.

@Estermetylowy

Może to cię pocieszy zacny wędkarzu,że im wygodniejsze życie,tym mniejsza radość z wyrzeczeń

Aplikowałeś do firmy Orlen Koltrans Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Olgierd

A ja myślę, że każdy zarabia tyle na ile zasługuje. Ostatecznie pracę można zmienić.

@Olgierd

dokładnie tak,trzeba dostosować pracę do płacy a nie odwrotnie unikniesz rozczarowania

GG

ORLEN KolTrans S.A. KRS 0000771285

estermetylowy

Szkoda kolego ze nie doczekales unas lepszych czasow po dawnej firmie zostalo tylko wspomnienie niczym zly sen.Praca w tak kafortowych warunkach i na takim sprzecie to przywilej odpowiednio wynagradzany i tylko trzeba to umiec docenic.

Estermetylowy
@estermetylowy

Tak piszesz, jak by to tylko u was jeździły Traxxy . No i pochwał się tymi zarobkami, ile na rękę mechanik zarobi?? Bo jak nie ma 6500 to słabo.

Helena

@estermetylowy Dobrze, a zatem dziękuję za te słowa wyjaśnienia. Ale chyba sam przyznasz, że nie jest to odpowiednie miejsce na tego typu rozliczenia. Zachęcam Cię jednak do tego, żebyś zdradził nam jakieś szczegóły dotyczące zmian w Orlen Koltrans, o których nadmieniasz. Będziesz tak uprzejmy i zrobisz to?

Helena

@estermetylowy Do kogo konkretnie odnosisz swoją wypowiedź? Tak naprawdę niewiele możemy z niej wywnioskować - dasz nam zatem parę słów wyjaśniających? Zapewne jesteś zatrudniony w Orlen Koltrans, ponieważ piszesz o złych warunkach. Ale jak konkretnie się one przedstawiają?

@Helena

Moja wypowiedz dotyczyla kolegi ST43-2333 ktory od nas odszedl niezadowolony z bylego kierownictwa i nie doczekal pozytywnych zmian jakie wprowadzil nowy zarzad Koltransu o czym juz byly pozytywne opinie wystarczy tylko czytac ze zrozumieniem

Helena

@ST43-2333 ???? Dziękuję Ci za tę opinię - na pewno w jakiś sposób posłuży ona użytkownikom forum, którzy są zainteresowani wiedzą o Orlen Koltrans. W jakim charakterze byłeś tam zatrudniony i dlaczego zdecydowałeś się odejść z firmy? Jak myślisz, czy zatrudniają tam obecnie osoby nie mające większego doświadczenia, czy raczej właśnie na nie stawiają?

ST43-2333 ????

Byłem pracownikiem obecnego Koltrsnsu, a byłego Euronaftu. Tak jak kolega wcześniej pisał: lizidupstwo i podpór.......e. Szczególnie kierownik to lubił i z tym odrazu do Borówy. Ale teraz nowe kierownictwo, nowa spółka, może jest inaczej. Ale jak wszyscy wiemy są plusy i minusy.

Helena

@estermetylowy, warunki zatrudnienia w firmie Orlen Koltrans wyglądają bardzo zachęcająco. Czy możesz napisać w jaki sposób najlepiej aplikować do tej firmy? Czy trudno jest dostać pracę w firmie Orlen Koltrans? Jakie kompetencje i doświadczenie powinien posiadać przyszły pracownik tej firmy? Czy wiesz coś na ten temat?

@Helena

To firma transportu kolejowego i nic mi nie wiadomo o przyjmowaniu kobiet zwłaszcza ,że to praca dla prawdziwych twardzieli i pasjonatów.Mile widziane uprawnienia kolejowe choć sami też szkolą adeptów tego trudnego acz ostatnio niezwykle pożądanego i wymiernego zawodu.Na pocieszenie dodam,że w naszym kraju można spotkać panie prowadzące pociągi czemu więc nie spróbować?

estermetylowy

Koltrans przejął ,,naszą''bocznice w Trzebini.Wreszcie ktoś traktuje ludzi po partnersku od ręki rozwiązują długoletnie zaniedbania,zaplecze socjalne i komfort pracy poprawił się dosłownie z dnia na dzień(mamy wreszcie kuchenkę mikrofalową,posiłki regeneracyjne cały rok a obiecali jeszcze expres do kawy dla fizycznych).Zarobki stosownie do lokalnego rynku i wkładu pracy(nie możemy się porównywać do Płockiej Petrochemii)wypłacane na czas za to sojal jak w centrali.Zasadniczo pracę polecam zwłaszcza miłośnikom kolei(super nowoczesny tabor)Ostatnie pouczenia okresowe to aż miło,pełen profesionalizm w wykonaniu kadry z Płocka.Oferty pracy ciągle dostępne ze względu na dynamiczny rozwój firmy mamy braki kadrowe ale to się szybko zmieni bo centrala robi porządek ze starym układem kolesi,więc i atmosfera w pracy się poprawia znika strach pojawia się nadzieja czego sobie i kolegom życzę.

Xxx
@estermetylowy

Nie polecam tej firmy duzo obiecuja a malo robia i slabe wynagrodzenia . Lepiej prywatna osoba placi niz oni

Maszynista tr, spal-elektr

Witam , Szczerze chce zapytac jak wyglada sytuacja w okolicach Slaska na stanowisku maszynisty poniewz zastanawiam sie nad złozeniem dokumentów.

Iwo

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać? Szkoda, liczyłem na jakieś informacje!!!

Smerf

Witam. I jak udało się? Co w ogóle proponują? Też jestem ciekaw na jakie stanowisko składałeś. Daj znać jak coś. Dopiero dzisiaj zagościłem na tę stronę. Pozdrawiam :)

nick

Witam.mam pytanko do kolo..na jakie stanowisko skladales?pozdrawiam

kolo

witam właśnie złożyłem niedawno papiery tam do tej firmy i zaprosili mnie na rozmowę i mam zamiar tam iść i zobaczyć co i jak tam jest oraz w zależności od tego co oni tez tam zaproponują

Smerf

No, no widać bardzo ciekawe opinie o nafciarzach z podobizną głowy orła ;) Szkoda chciałem składać papiery, aczkolwiek mogę i się przekonam czy to jest wszystko prawdą. Prawda? No, to pozdrawiam :)

koltrans

kolega z koltransu uwazaj na słowa parówo!!!sam jesteś gnida która podp......a!!!ogólnie praca w tej spółce sprowadza sie do zastraszania zabierania pieniedzy i podpierdalania!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Koltrans Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Orlen Koltrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Koltrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen Koltrans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orlen Koltrans Sp. z o.o.
  • Chemików 7
    09-411 Płock

Orlen Koltrans Sp. z o.o.