Umowa o pracę, Umowa zlecenie4 300 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana11.04.2024
Oferta wygasa29.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat, część etatu, dodatkowa
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Restauracja Oberża Pod Strzechą zatrudni osobę na stanowisku kelner/kelnerka

Obowiązki

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za obsługę klientów w zakresie serwowania potraw i napoi, przygotowania sali, dbania o porządek i czystość.

Wymagania

  • Mile widziana jest znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, wysoka kultura osobista, wesołe usposobienie będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny grafik pracy.

Dodatkowe informacje

  • CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres mailowy: kontakt@oberzapodstrzecha.pl
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1