Opinie o Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o w Płock

anonymous

Ta komunikacja miejska jest tak punktualna że przez nią się spóźniłam na rozmowę kwalifikacyjną. Bardzo dziękuje kierowcom za punktualność

opóźnienia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Klient

Czy tak trudno przyjechać na czas? Pomijam to, że czekałem na autobus 14 min po czym przyjechał inny autobus, który miałbyc 3 min wcześniej, ale do cholery jasne proszę poprawcię kierowców lub po prostu stwórzcie lepszy i szybszy system ✌️

Xyz Nowy wpis
@anonymous

Jesteś (usunięte przez administratora)jeśli myślisz, że to wina kierowców

Beata Nowy wpis
@Xyz

Bardzo proszę, żebyś nie obrażał na forum innych osób. To nie jest zgodne z regulaminem GoWork.pl. Jestem ciekawa, czy pracujesz w Komunikacji Miejskiej w Płocku. Jeśli tak, to powiedz mi, czy nowy pracownik ma tam szansę na umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia?

Kierowca Nowy wpis

Przychodząc tam, myślałem, że to praca godna uwagi jak na Płock, ale grubo się pomyliłem. Jeśli chodzi o samą pracę, to zarobki tragedia jak za tak ogromną odpowiedzialność. Najwyższa wypłata 2700zł. (wstawanie o 3 w nocy, jazda na dwie zmiany, nocki, rzęchy itp.). Tabor teoretycznie się polepsza, ale młodzi stażem kierowcy jeżdżą głównie złomami (często bez działającego ogrzewania i z szarpiącymi skrzyniami, przez co kierowcom się dostaje od pasażerów), chyba że mają znajomości lub siedzą palcem wiadomo gdzie...Toi-toje tylko na głównych pętlach, na liniach pozamiejskich brak ubikacji oraz chociażby miejsca na kilkuminutowy wypoczynek dla kierowcy (pętle są na przystankach, gdzie ludzie od razu wsiadają, przez co jest zero prywatności, a pasażera nie wypada wyprosić, ponieważ prawdopodobnie złoży na nas skargę, a dla firmy PASAŻER ma zawsze rację!). Czasy przejazdów są bardzo ponaginane, wozy przeładowane na obleganych liniach, a bardzo często w godzinach szczytu przerwy są tylko kilkuminutowe, co wchodzi w opóźnienia. Jednych potrafią zwolnić za głupotę, a innych zostawiają mimo promili. Zmiany też są ustalane tak, żeby było wygodnie "lepszym" kierowcom. Powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej 20% grafiku zmian dwuzmiennych (przychodzenie do pracy dwa razy dziennie) to kpina, ponieważ dwuzmiennych czasami było nawet 50% dla młodych kierowców, gdzie inni mieli jedną, dwie w miesiącu. W konkursie kierowców co miesiąc na pierwszych miejscach powielają się przeważnie te same nazwiska. Często lepsze wozy wystawiane na zmianę były zmieniane na gorsze. Ogólnie kumoterstwo i nierówne traktowanie pracowników, stanowczo nie polecam pracy w tej firmie.

Nie ważne

Tragedia...Jedna wielka tragedia na najbardziej przeludnionych liniach jeżdżą autobusy mniejsze a tam gdzie autobusy są puste jeżdżą przegubowe.Gdzie tu logika !! Wynagrodzenie minimalne, ludzie wiecznie nie zadowoleni, NIE POLECAM ani jako kierowca ani jako pasażer. Na szczęście to już koniec mojej pracy w tej firmie i myślę że zawodzie !!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mati
 Problem

Masakra Opóźnienia na każdej linii co najmniej 10 minut! Zmieńcie w końcu te rozkłady!!! Zarobki są strasznie niskie Stres, bardzo duża odpowiedzialność I około 2500 zł zarobków miesięcznie Masakra Chciałem zostać kierowcą autobusu ale nie bo za małe zarobki. Na chleb nie starcza. Charuwa cały dzień. Bez toalety. Straszne. Oczywiście moja opinia jest negatywna Pozdrawiam

SaPinto

Zdecydowanie za małe pieniadze jak za tak odpowiedzialną prace.Na najwyższej stawce niecałe 2800zł do ręki .Brak toalet na wielu pętlach pozamiejskich + brak toalety na dworcowym parkingu(trzeba latać do hotelu na dworcu po klucze i niestety nie ma na to czasu ).Czasy przejazdów za krótkie (ustalane w nocy bez swiateł i jakiegokolwiek ruchu na drogach) i kierowcy cały czas opóxnieni .Dyspozytorzy bez jakiegokolwiek przygotowania do pracy pod presja.Żaden sie nie nadaje na to stanowisko!!!

on499

dno,dno i nic więcej.do pracy przyjmie się chyba tylko desperat.najniższa krajowa.tam brakuje wszystkiego.najgorsza atmosfera w zakładzie pracy .

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

anonymous

Witam mam pytanie ,czemu brakuje opini na temat pracy kierowców autobus.JA dodam opinie swoją.Pensja na okres próbny 1920bruto.po okresie próbnym 2340 bruto. i tak przez 2 lata.kasa ok.2 tys.z dodatkami.Zarobki nedza za wstawanie o 3 rano,za jeżdżenie. zlomami,za weekendy.swieta.nocki.stres.Odradzam robienia kursu za swoje szkoda kasy ja żałuję i tam nie pracuję bo na chleb by mi brakowało .

nick

jest tam taki mały łysy gostek,lata liniami 3,18 ,22 chyba 4 tez podejzewam ze ma dowiązane cegły do stóp bo do pedałów nie sięga,ale to wielka tajemnica zarządu KM ,no i podobno moze prowadzic w pochmurne dni,w słoneczne oslepia pasazerów.

Jak oceniasz firmę Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o pozytywnie czy negatywnie? Napisz o swoich doświadczeniach i pomóż innym znaleźć prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o