Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o

Płock

Opinie o Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o

nick

jest tam taki mały łysy gostek,lata liniami 3,18 ,22 chyba 4 tez podejzewam ze ma dowiązane cegły do stóp bo do pedałów nie sięga,ale to wielka tajemnica zarządu KM ,no i podobno moze prowadzic w pochmurne dni,w słoneczne oslepia pasazerów.

Jak oceniasz firmę Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o pozytywnie czy negatywnie? Napisz o swoich doświadczeniach i pomóż innym znaleźć prace.

Zostaw opinię o Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o