Opinie o Tech Rent w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tech Rent. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tech Rent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech Rent w Płock

Jarek Nowy wpis

Dobrze działająca firma , zadowolenie pracowników dlatego nie ma chętnych do pisania na wątku.

marek

pracowalem dla krajewskiego na Lotos gdańsk mam wiedze o tym czlwieku jedno zdanie, na tyle co ludzi oszukał powinien siedziec, mnie zreszta tez, podziwiam go jako złodzieja ze sie nie boi chodzic po Płocku. Bedzie trafiony kwestia czasu

Wrogowie Nowy wpis
@marek

Słuchaj kochaniutki, skoro wy " pracownicy" robicie takie rzeczy, (wiem bo mam swoją firmę. Wypłaty mam 10 każdego miesiąca.) Potraficie upić się i wejść na stanowisko pracy raniąc się z bhpowcem, okraść pracodawce z narzędzi do pracy która wam daje z własnej woli bo moglibyście sami sobie to kupować sobie sami. Ubrania też kupuje A nie powinnam. A pracownicy jeszcze powiedzą że but ma zły fason.... Rozumiem są też ludzie którzy solidnie pracują to i mają dodatki, ale gdy ktos robi takiw rzeczy pije itd to oczywiscie ze bedzie mial kary naliczone. Więc zastanówcie się czy wolicie kogoś obrażać straszyć ( za to też mozesz miec nieprzyjemnosci na policji) niz solidnie pracowac i by bylo wszystko ok. A skoro sporo osób pisze że Pan Krajewski jest ok w stosunku do nich, to musza byc dobzi pracownicy i solidnie pracuja, wiez z nim dobrze zyja. Nie pozdrawiam niby pracowników j

Paulina Nowy wpis

@Mariusz, rozumiem Twoje rozczarowanie firmą wynikające z niepłacenia wynagrodzenia i innych należności. Niestety inne osoby wypowiadające się na forum przed Tobą mają podobne zdanie. Zaleganie z płatnościami to sprawa bardzo uciążliwa dla pracownika. Być może firma ma problemy z płynnością finansową i za jakiś czas zaległości zostaną spłacone i sytuacja wróci do normy? Pracownicy, którzy szukają zatrudnienia po przeczytaniu Waszych opinii sami zdecydują, czy są zainteresowani pracą w tej firmie.

Mariusz Nowy wpis

Nie polecam pseudofiremki, nie płacą czekają na pieniądze.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Tech Rent spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Paulina

Macie jakieś pozytywne opinie o Tech Rent? Aktualnie widzę kilka ofert na stronie. Podsyłam Wam link http://techrent.com.pl/praca/ Jeśli ktoś postanowi aplikować, to czekamy na opinie. Można z tego co widziałam na stronie dodać swoje CV, i pewnie czekać aż zadzwonią? Czekamy na Wasze komentarze odnośnie doświadczenia z ta firmą.

Jacek

Nie polecam tego pośrednictwa pracy słaba firma nie ma żadnego zaplecza , nie mają gotówki żeby zapłać czekają na przelew ciągły od firm którym niby świadczą usługi . Ogólnie jedna z gorszych pseudo fiiremek w Płocku

Sławek

Coś mi się wydaje że ktoś celowo te negatywy wystawia, ja współpracuję z nimi kilka miesięcy jak i kilku pracowników którzy są zadowoleni , zaliczki wypłacają jak ktoś potrzebuje i zawsze chodzą na rękę. Ale czasami ludzie nie są w porządku wiele jest przykładów . Poza tym trzeba też coś dać od siebie a nie wymagać.

Młotek
@Sławek

Propaganda? Dzwoniąc do nich otrzymałem jasną odpowiedź. Nie przyjmują do pracy utytułowanych ludzi, tylko najmłodszych, kompletnie nic nie wiedzących, najmniej rozgarniętych, żeby móc wymusić na nich gówna you scenariusz propagandy z czasów PRL.

Niko
@Młotek

Młotek to może powinieneś odrazu z takimi tytułami startować gdzieś na prezesa ;)

Karol

Zwykle pośrednictwo pracy udają prawdziwą firmę , nie warto u nich pracować ciągły problem z pieniędzmi mają . Szukajcie bezpośrednio pracy w firmach nie przez takie pośrednictwo gdzie jest jeden wielki problem

Faktycznie sprawdziłem co to za firma panie Krajewski jak panu nie wstyd i jeszcze oszustwo szfindel ! Razem z żoną są nie wypłacalni pora poinformować płockie firmy że u ich boku kręcą lody kosztem niewinnych pracowników kiedyś karma wraca panie Krajewski wel pani Krajewska ????

(usunięte przez administratora) z tech - rent żona i mąż (usunięte przez administratora) !

Stach

Podpowiedzcie czy warto startować do firmy? Czy są jakieś dodatki do podstawy?

ciekawski
@Stach

również chciał bym wiedzieć bo mam propozycję wyjazdu

Don
@Stach

Nam na Gdańsku dawali dodatki za nieopuszczanie dni w pracy

Uwaga uwaga teraz najlepsze. Krajewski nie oplacil kwatery baba wywalila mnie z niej pojechałem do domu bo nie miałem gdzie spac a on mnie obciąża 1000 zł za porzucenie pracy i jeszcze mam mu to zapłacić mimo tego że nie wypłacił mi 5000 za cały miesiąc. Ma gość tupet. Polecam

Damian
@Michał

A nie jesteś tak osoba która podwedzila sprzęt z kwatery i nie tylko ? Pracowałem z Tobą Ty to masz facet fantazje

Szczerze to nie mam nic do zarzucenia firmie dobrze się współpracuje i mam nadzieję że nic się nie zmieni , wielu rzeczy można się na budowie dowiedzieć a tych pseudo-pracownikow którzy nic tylko potrafią opowiadać niestworzone historie tylko do Syberii wysłać do pracy bo potrafią tylko szkodzić, wiele razy jestem świadkiem złośliwości ze strony takich osób i trzeba dzielic ich słowa na trzy

Vlad

Proponuję przed podjęciem pracy przeczytać opinie każdej osobie która by chciała być zatrudniona , do tego najlepiej wpisać w google nazwisko właściciela firmy wyjdzie wam czarno na białym ile i gdzie firma zalega , a jak dobrze ktoś poszuka to i sądowe tematy znajdzie naprawdę nie polecam i ja .

Nie wypłacalny gość . Unikać szerokim ukiem .

Jerzy

Wróciliśmy z Azerbejdżanu i powiem szczerze że, jesteśmy miło zaskoczeni warunkami pracy oraz zakwaterowania, warunki były takie jak otrzymaliśmy informację przed wyjazdem

Paulina

@Valery @ola @Kamil nie można na forum nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin @Sławek na jakim stanowisku pracujesz w firmie Tech Rent? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj?

Paulina

@marek o jakim dokładnie oszustwie mówisz? Powiesz coś więcej na ten temat? @Xplode dlaczego tak uważasz? Wszystkie podane przez was informacje są ważne dla osób, zastanawiających się nad przyjęciem do firmy Tech Rent.

Xplode

Firma powinna nosic nazwe prze-kręt nie tech-rent :)

Alojzy

Normalnie pracowałem dla tej firmy jak i dla firmy dla której zostałem wynajęty. I co wynikło z tego? Krajewski wisi mi 5000 a ja dalej współpracuje z główna firmą ale już na własnej działalności. No i czekam na sprawę ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Tech Rent - Płock

Tech Rent
1.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Elektoralna 13 lok. 103
    00-137 Płock