Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. w Płock

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Wiecie, czy Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Gość

Nie polecam firmy Rolserwis. W firmie panuje zawsze nerwowa atmosfera. To z powodu braku zasad i otwartych reguł. W ostatnim czasie z zatrudnionych tam osób odeszło prawie 10 osób. Jedni po przepracowanym miesiącu a drudzy po ośmiu latach. W tym dwóch kierowników i główni mechanicy. Zadajmy sobie pytanie dlaczego? Jeśli firma szczyci się wysoką sprzedażą i nagroda dealera roku. Czyżby słabe zarobki, nieszanowanie ludzi? A może coś jeszcze. Najlepiej sprawdzić osobiście ale nie polecam.

rozbawiony
@Gość

Sory ale to jakies bzdury i teoria spiskowa, jakie 10 osób? Chyab o innej firmie mowa..

Gosc Nowy wpis
Klient
@rozbawiony

Oddział w Kaliszu został bez konkretnych osób nie ma z kim rozmawiac

Czy można się dogadać z kierownictwem w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.? Chcę aplikować do pracy jako Mechanik, dodali 12 sierpnia kilka fajnych ogłoszeń na Lento.pl.

@Pytanie

Sprawdź w archiwalnych oni stałe kogoś szukają bo ludzie ciągle odchodzą kasa nie na dzisiejsze realia nowy punkt otworzyli w Osięcinach pracownik musi na to zarobić żeby się zwróciło.P S mam nadzieję że jest terminal płatniczy wreszcie kasa będzie wpływać na odpowiednie konto... Nie polecam z doświadczenia tej firmy współpracownicy Cię zniszczą...

Mój Nick Nowy wpis
@Pytanie

W Rolserwisie jest taka atmosfera i współpraca że codziennie rano zastanawiasz się czy to nie twój ostatni dzień w tej firmie stale tylko mało mało i za wolno...

młody Nowy wpis
@Pytanie

Rozwijaja sie to rekrutuja, ja jestem zadowolony - ucze sie duzo, da sie dogadac. Jest spoko, ale fakt pracowac trzeba - jak to w pracy ;)

Bywalec

Szkoda że nie ma już kierownika nawozów, bon z nim to wszystko można było załatwić. A teraz rządzi słaby handlowiec.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku spawacz?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy jest możliwość w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. pracy na część etatu?

@Pytanie

Umowa tak ale roboty tyle że nigdy nie wiesz kiedy skończysz zwłaszcza mechanicy nie mają chwili oddechu cały czas w biegu do ciemnej nocy

Gość

Jestem pracownikiem tej firmy ale już mam nową posadę i zamierzam odejść już nie mogę się doczekać min dyrektora i kierownika nie mają pojęcia o moim odejściu,czas skończyć po kilku latach tą walkę z wiatrakami dość spalania się na czyjeś konto zresztą po wstrzymaniu produkcji we Włoszech długo nie uciągnie ta firma chyba że na zamiennikach ale to opcja na krótką metę ...powodzenia

gość

Z tego co mi wiadomo, to mechanicy zwolnili się sami po rozmowie z dyrektorem i kierownikiem. (chciałbym widzieć ich miny) Dziwię się natomiast że nastąpiło to tak późno z ich strony. Przeroby jakie zostały narzucone do realizacji dla mechaników są bardzo duże i są zaporowe do realizacji. (usunięte przez administratora)

kalisz

Z początkiem marca w Kaliszu zwalnia się dwóch głównych mechaników. Także oddział raczej upadnie! Wcześniej odeszło kilku naprawdę dobrych pracowników, którzy przeszli do konkurencji i tam robią dobrą robotę...Nie wiem o co chodzi w tej firmie, ale chyba za ciekawie nie jest!

Miałem ten wątły zaszczyt pracy w tej pdeudofirmie, niestety moje wyniki nie zadowalały prezesów a teraz jestem wciąż w branży i mój szef nie wyobraża sobie firmy bez mojej osoby pomijając fakt że pracuje na tym samym terenie i zarabiam dwa razy więcej!Zastanówcie się czy warto spalać się za te grosze w Rolserwisie i tak prawdziwe wyniki nie docierają do góry są przypisywane (usunięte przez administratora) co siedzą za ladą a Ci co rzetelnie pracują w terenie są zwalniani.Dopóki nie zmieni się łysy kierownik Prezesi nie poznają prawdziwych wyników i tych którzy je robią

Gość

W grudniu z oddziału w Kaliszu odszedł główny kierownik i kierownik serwisu. Co to znaczy, wiadomo.

@Gość

Z każdego oddziału będą musieli odejść czas na czystki Prezesi już wiedzą na czym stoją i ile stracili (usunięte przez administratora)

@Gość

Nie bardzo rozumiem co znaczy Twoje ,wiadomo'. Możesz wyrazić się jaśniej?

@Gość

Odchodzą bo ta firma nie szanuje ludzi z doświadczeniem,nie potrafią wynagrodzić tylko za marne grosze oczekują milionowych obrotów co miesiąc

Czy dyżury międzyświąteczne w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. obstawiają najmłodszymi stażem?

lipton
@Pytanie

Raczej kwestia dogadania kto moze, nigdy z tym nie bylo problemu

Gość

Lojalki dziś stosują firmy które z góry zakładają że będą zwalniać ludzi Ci którzy szukają pracowników na dłuższy czas nie wymagają lojalek.Rolserwis szuka tylko na chwilę i dlatego stosuje takie zagrywki, takie firmy powinny upadać z braku ludzi do pracy niestety jest dużo osób które muszą przekonać się na własnej skórze że to co najgorsze na tym forum nt. tej firmy to niepodważalna prawda

gość
@Gość

Jak dla mnei to jest akurat odwrotnie - lojalki zeby przeszkolic i zatrzymac a nie zainwestowac i stracic. Logiczne...

@gość

Skoro tak to dlaczego co 3miesiące zwalniają?Kiedy ten pracownik ma się przeszkolić i poznać pracę zanim się ogarnie już wylatuje a lojalka zostaje..

Gość

Nigdy więcej w tej firmie. Mają tam pracownika za nic. Tyle co muszą to dadzą i co narzuca kodeks pracy. Nie polecam, jest wiele innych firm do których można iść pracować.

Nikomu nie polecam Radzę zastanowić się wielokrotnie przed podjęciem pracy w tej firmie- poczytać i wyciągnąć wnioski Obiecują dużo, realizują niewiele i te lojalki Po zatrudnieniu maja cię w garści, inaczej trzeba płacić. 3x Nie

szczery

Prawda jest taka, ze jak sie nie chce robic to sie nie zarobi - jak wszedzie. Firma jak wiele innych, ludzie spoko, zasady jak dla mnie przejrzyste - polecam

Gość

Raczej nie ma czego żałować po odejściu z tej firmy a fora są po to żeby każdy mógł obiektywnie wyrazić swoją opinię żeby nowe nabytki mogły poznać z czym i z kim przyjdzie im się zmierzyć podejmując tam pracę.Niestety to mała firma i ci którzy mają sporo za uszami woleliby żeby takiego forum nie było...dla niektórych nauczka na przyszłość że kij ma dwa końce wesołych

Nie polecam. Firma bez zasad bez szacunku dla pracownika. W tej firmie nigdy nie usłyszysz słowa dziękuję. Bez dodatkowych świadczeń i wynagrodzenia bardzo niskie. Kadra kierownicza do wymiany. Ciągle szukają pracowników nie powiększając przy tym ilości etatów. Co to znaczy?

@Pracownik

Zgadzam się w pełni z przedmówcą łupią tych rolników ale dla pracownika nigdy z marży nic nie zostaje tylko goła pensja zawsze taka sama.

Był taki czas...
@Gość

Śmiech na sali to o czym piszecie. Pracując w handlu niezależnie czy jest to sprzedaż aut, maszyn, części, sprzętu wszelkiego rodzaju a nawet i serwisu zawsze występuje proces gratyfikacji za wykonaną pracę. Może on być rozliczany zadaniowo, miesięcznie, kwartalnie itp. Jeżeli czytam ze w firmie Rolserwis wg. Was tego nie ma to śmiem twierdzić że jesteście/ byliście całkowicie bezproduktywni. A za takie podejście do pracy niestety premii/ słowa dziękuje raczej nie zobaczycie/ nie usłyszycie. Ponadto bzdurą jest że pracownika się nie szanuje- bynajmniej nigdy tego nie doświadczyłem podczas mojej historii w tej firmie- ale rozumiem Wasze rozgoryczenie- bynajmniej staram się zrozumieć. Życzę Wam takiej pracy aby się nie narobić a zarobić :)

Gość

Najgorzej w Osięcinach tam nikt zbyt długo się nie utrzyma od lat jest tam ten sam człowiek póki on nie odejdzie to nikt inny tam nie popracuje bo cały obrót idzie na jego konto on tylko siedzi i faktury wypisuje a inni ryją w terenie.Stanowczo odradzam tą firmę

Świąteczny
@Gość

Jak czytam tego typu wypowiedzi to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać... Żal po zwolnieniu zawsze kolego zostaje ale przyczyny trzeba szukać w Swojej osobie... Oskarżając inną osobę tymi słowami wyrządzasz wielką krzywdę... Zastanów się kolejny raz zanim cokolwiek zmyślisz PS. Wesołych

Dariusz

@Gość a jakie zarobki można mieć ?

Dużo nas tych byłych pracowników na tym forum... To o czymś świadczy głównie o tym że w tej firmie człowiek jest nikim liczy się marża... Nikt nie zwraca uwagi że pracownik ma rodzinę na utrzymaniu stale zwalniają,nawet nie wiedzą kogo , zostają ludzi bez środków do życia najgorszy sort wśród pracodawców

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.
2.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sierpecka 10
    09-402 Płock
  • NIP: 7740004990 KRS: 0000054293
Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.