Rocar Robert Mroczkowski

Nowe Boryszewo

Opinie o Rocar Robert Mroczkowski

red

widzę ze właściciel poszedł po rozum nie ma już tego brodatego hama co siedział na środku.

riki

Ostatnio byłem na rekrutacji w tej firmie, po przeczyytaniu opini spodziwałem się podobnego potraktowania. Byłem miło zaskoczony ludzie uśmiechnięci, sympatyczni nie wiem ktu i po co pisze takie zle opinie - chyba nie pracował w innych firmach.

Patryk

Odradzam firmę, brak słów co do właściciela. traktuje klientół jak śmieci - bierz towar i spier***. Chyba dawno nie dostał wpier... To może by się ogarnął.

Siwydym

Maroko - hahahahahahhahahahahaaahahahahaahaahahah ile dostałeś za pisanie tych bzdór. widać że i Ty zaczynasz być "czopkiem" właściciela.

Maroko

Naprawdę polecam tego pracodawcę. Idzie na rękę pracownikom jak tylko można. Płaca na czas i wcale nie najgorsza chodź mógł by czasem otworzyć oczy i wynagrodzić zasłużonych pracowników a ma kilku którym się należy. Co do magazynu żadnych zastrzeżeń no poza tym że na początku faktycznie konspirował coś z właścicielem, ale się uspokoił. Sam pracodawca troszkę zakręcony ale do zniesienia. Co do atmosfery w pracy jest już ok ale 3 lata temu było słabo. Małe zamieszanie w firmie wprowadza im sprzedaż szyb, ale pracują nad tym.

Firma duża i to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię. Niestety pracujące tam osoby obrażają na każdym kroku, głupie docinki względem kolegów z pracy, co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną. Na magazynie pracuje "konfident" dupoliz i dupowłaz. Co do właściciela: hmm ..., o rozwoju w tej firmie można zapomnieć, gbór nie widzący dalej niż czubek własnwgo nosa, "wiąże ręce" i każe pracować. Że tak powiem nie piarniesz żeby On nie wiedział. Na magazynie pracuje "konfident" dupoliz i dupowłaz. Nie polecam tam pracować. omijać z daleka

worker

Firma duża i prężna, kasa wpływa to fakt, ale to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię. Niestety pracujące tam osoby są chamskie, obrażają, na każdym kroku głupie docinki względem kolegów z pracy, co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną. Co do właściciela: hmm ..., o rozwoju w tej firmie można zapomnieć. Nie polecam tam pracować.

Zgadza się. Atmosfera jest fajna kasa też przyzwoita i co najważniejsze wpływa na konto na czas co nie często się zdarza w prywatnych firmach. Polecam

Zostaw opinię o Rocar Robert Mroczkowski - Nowe Boryszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rocar Robert Mroczkowski