Opinie o Rocar Robert Mroczkowski w Nowe Miasto nad Pilicą

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rocar Robert Mroczkowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rocar Robert Mroczkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rocar Robert Mroczkowski w Nowe Miasto nad Pilicą

riki Nowy wpis

Ostatnio byłem na rekrutacji w tej firmie, po przeczyytaniu opini spodziwałem się podobnego potraktowania. Byłem miło zaskoczony ludzie uśmiechnięci, sympatyczni nie wiem ktu i po co pisze takie zle opinie - chyba nie pracował w innych firmach.

Siwydym Nowy wpis

Maroko - hahahahahahhahahahahaaahahahahaahaahahah ile dostałeś za pisanie tych bzdór. widać że i Ty zaczynasz być "czopkiem" właściciela.

Maroko Nowy wpis

Naprawdę polecam tego pracodawcę. Idzie na rękę pracownikom jak tylko można. Płaca na czas i wcale nie najgorsza chodź mógł by czasem otworzyć oczy i wynagrodzić zasłużonych pracowników a ma kilku którym się należy. Co do magazynu żadnych zastrzeżeń no poza tym że na początku faktycznie konspirował coś z właścicielem, ale się uspokoił. Sam pracodawca troszkę zakręcony ale do zniesienia. Co do atmosfery w pracy jest już ok ale 3 lata temu było słabo. Małe zamieszanie w firmie wprowadza im sprzedaż szyb, ale pracują nad tym.

pracownik Nowy wpis

Firma duża i to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię. Niestety pracujące tam osoby obrażają na każdym kroku, głupie docinki względem kolegów z pracy, co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną. Na magazynie pracuje "konfident" dupoliz i dupowłaz. Co do właściciela: hmm ..., o rozwoju w tej firmie można zapomnieć, gbór nie widzący dalej niż czubek własnwgo nosa, "wiąże ręce" i każe pracować. Że tak powiem nie piarniesz żeby On nie wiedział. Na magazynie pracuje "konfident" dupoliz i dupowłaz. Nie polecam tam pracować. omijać z daleka

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rocar Robert Mroczkowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
worker

Firma duża i prężna, kasa wpływa to fakt, ale to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię. Niestety pracujące tam osoby są chamskie, obrażają, na każdym kroku głupie docinki względem kolegów z pracy, co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną. Co do właściciela: hmm ..., o rozwoju w tej firmie można zapomnieć. Nie polecam tam pracować.

Zgadza się. Atmosfera jest fajna kasa też przyzwoita i co najważniejsze wpływa na konto na czas co nie często się zdarza w prywatnych firmach. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Rocar Robert Mroczkowski - Nowe Miasto nad Pilicą

Rocar Robert Mroczkowski