counter
3 2 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Markuszewska Monika Pph Mon-Gaz w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rozczarowana Nowy wpis

Na papierze najnizsza krajowa, na umowie zlecenie wykazują jak najmniejsza liczbe godzin zeby jak najmniej odprowadzic na skladki i podatki. Czyli pensja w kopercie. Nie ma przerwy i rzadko kiedy praca kończy sie zgodnie z godzina w grafiku. Trzeba czekać az ostatni kierowca zjedzie na bazę wiec niejednokrotnie grafik do 20 a z pracy wychodzisz o 21. Rotacja mowi sama za siebie. Jedni odchodza bo slaby zarobek jak za taka liczbe godzin pracy, inni odchodzą bo szefowej i paniom kierownik i dyrektor brakuje podstawowej cechy jaka jest szacunek do drugiego czlowieka. I owszem te ktore pala papierosy moze i stoja na zewnatrz tylko ze ze słuchawka na uchu odbierajac polaczenia. Na kilkanasie godzin pracy nie ma zadnej prawdziwej przerwy sluchawke masz na uchu caly czas nawet idac do łazienki czy jedząc posiłek. Grafik i premia zaleza totalnie od widzimisię szefowej i jej humoru, od tego jak bardzo jest sie uległym i czy sie przypasowalo wszystkim paniom "szefowym". Mozna zapomniec o haśle z rozmowy o prace ze grafik jest elastyczny a po umowie zlecenie jest umowa o prace. Odradzam i polecam omijać z daleka.

Tak2Nie2
Nowy Nowy wpis

Miła obsługa. Polecam

Nikita

Zero szacunku za umowę zlecenie i najniższą krajową

Tak1Nie
Maria Nowy wpis
@Nikita

Nie da się ukryć, że nie jesteś do końca zadowolona z warunków pracy, jakie obowiązują w Mon-Gaz, co oczywiście rozumiem i szanuję. Powiedziałeś, iż pracuje się tam na umowie zleceniu. A czy nawet po pewnym czasie (nie wiem, na przykład już po roku), nie można tam liczyć na przejście na umowę o pracę? Nie ma takich szans?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Markuszewska Monika Pph Mon-Gaz?

Karolinka

Bardzo fajna robota. Szkoda, że musiałam wyjechać i nie mogłam dłużej tam popracować. Z całego serca polecam.

She

Nie polecam. W czasie 12 h pracy nie ma typowej przerwy, zarówno w czasie posiłku jak i pójścia do toalety trzeba odbierać połączenia przychodzące. Niskie wynagrodzenie.

Tak4Nie
lilia
@She

Ja akurat mieszkam na przeciw siedziby tej firmy, i przyglądam się tym pannicom , które całe dnie spędzają przy oknie na papierosie ........a potem jak zostaną zwolnione to wypisują opinie . dziwie się właścicielce , że trzyma tych leserów

***

Atmosfera w pracy super! Dziewczyny bardzo sympatyczne, Szefowa również. Praca przyjemna, wszystkiego można się nauczyć. Nie ma problemu z wyjściem na fajka czy do sklepu. Polecam.

Były

Rotacja sama mówi za siebie. Trzymajcie się z daleka.

Tak5Nie

Pracuś

Atmosfera w pra y straszna. Donosicielstwo. Jedna drugą chętnie utopia w łyżce wody.

Pracuś

Praca świątek piątek I niedziela za marne grosze

Tak3Nie

Pracuś

Szefowa OK, pensja zawsze na czas, docenia dobrego pracownika, możliwość rozwoju jeśli tylko ktoś chce.

TakNie1

Nie ma jeszcze na wątku sprawozdania od Was jeśli chodzi o firmie Markuszewska Monika Pph Mon-Gaz w miejscowości Płock, może macie jakieś informacje z pierwszej ręki?

Zostaw merytoryczną opinię o Markuszewska Monika Pph Mon-Gaz - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad