CNH

Płock

Opinie o CNH

Ja

Grudzień wolny.a od stycznia w piz....(usunięte przez administratora) Po10godz ! Chore!!! ........Dosc 10.09.2017 12:35 STOP ELASTIC....!!!!!!!!!!!!! .......................ARRESTO ELASTIC! !!!!!!!!!!! STOP ELASTYCE. .......!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pomocna (7) odpowie

Karolina

Każdy ma możliwość wypowiedzenia się na łamach forum i podzielenia się swoimi doświadczeniami. Jednak należy pamiętać, że wszystkich pracowników obowiązują zasady regulaminu. Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, czy ordynarne.Można zapoznać się z jego treścią pod linkiem: www.gowork.pl/regulamin

Wt

Odbrywacze 25sztuk A heder szybciej więcej szkoda zdrowia i czasu Pozdrawiam

Tatry

A jak jest teraz na obrywaczach do kukurydzy i hederze?

UMYSŁOWY

Dobrze że chociaż umysłowi mają się dobrze i nie narzekają,no i w soboty nie muszę przychodzić a normy trzeba panowie podbijać,a świnie za coś zeżreć muszą...

Karolina

@Okszamożesz powiedzieć coś więcej o Twojej ocenie firmy? Co jest powodem tego, że jest negatywna? Chętnie dowiem się o Twoich doświadczeniach z pracy w CNH.

Oksza
@Karolina 27.09.2017 15:43

hyhyhehehhihi
@Oksza 28.09.2017 17:26
Słabe Zarobki Za mało ludzi Za duże normy na nie których działach Brak.organizacji Dużo by pisać żegnam....

za mało ludzi? tam wiecznie jest za dużo ludzi ;D nawet jakby na wydział przypadało 2 fizycznych i 30 umysłowych to będą gadać że za dużo ludzi i wyrobienia nie ma, niedługo to nikogo nie będzie z fizycznych tylko koty z magazynu xD

Murzyn

Krew. ....ska firma nie długo to upadnie Słabe zarobki!

Oksza

Oceniam MIERNY

Wiciniak

Onana

Tak się zile dzieje w tej firmie jeszcze jak zrobicie krutsze przerwy normy wyższe bo mojm zdaniem np na hederze powinni obniżyć to tu naprawdę nikt nie przyjdzie pracować. Juz się mówi na cnh obu pracy.a tym bardziej ludzie uciekna bo w plocku powstaje kolejne 2 fabryki które stoją bardzo dobrze na rynku i ludzie będą mieli w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] agencje i nie którzy już sobie odpuszcza tez cnh.tak ze szerokiej upadłości. Dosc 2017-09-10 12:35 STOP ELASTIC....!!!!!!!!!!!!! .......................ARRESTO ELASTIC! !!!!!!!!!!! STOP ELASTYCE. .......!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dno
@Onana 21.09.2017 08:51

jakie dwie fabryki? jeżeli można wiedzieć??

Karolina

@Spawacz a Ty jesteś pracownikiem CNH? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w dziale, w którym pracujesz? Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy? Cenna będzie również informacja o tym, czy pracodawca jest otwarty na zatrudnianie osób, które nie mają jeszcze doświadczenia. Czy jest szansa na szkolenie wstępne, które do wykonywania pracy taką osobę przygotuje?

Dosc

Pawek

Najlepiej jest na lakierni polecam wszystkim to jest najlepszy wydział dla baranów a kierownik wysłowić się nie umie praca idealna

Pawek

K

Na heder ach ormowiec juz by chciał w 8 godz 9 -10sztuk najlepiej jak by to 40 byly same

Spawacz
@K 27.08.2017 10:23

ach???

hmm

witam. czy wiadomo od kiedy rusza praca w cnh?

@hmm 16.08.2017 12:58
witam. czy wiadomo od kiedy rusza praca w cnh?

Od 21 08

Karol

Czy to prawda ze 7 osób z P5 odchodzi do Tucholskiego??

@Karol 11.08.2017 13:42
Czy to prawda ze 7 osób z P5 odchodzi do Tucholskiego??

Zapytaj się ich czy odchodzą

były pracownik

Ten zakład jest jakiś dziwny ludzie przychodzą godzinę wcześniej choć są z Płocka żeby brać jak najlepsze fuchy (krawędziaże). Inny mają wiecznie fochy (wózkowi) co im powiesz wiecznie mają problem. Są też tacy co na niczym się nie znają a udają mądrych (kierownicy) jak dadzą jakiś pomysł to wszyscy się śmieją bo jest bez sensu. Inni z kolei (spawacze) jak spawja to raz im pasuje detal raz nie pasuje zależy jaki człowiek spawa. A najgorsze nie roby (liderzy) nic kompletnie nie robią bo myślą że są panami a są zwykłymi siusiakami. Ale narobili liderów to korzystają. Szkoda gadać.

Ingnacy;Pracowałem w cnh przez agencje

I powiem szczerze że praca nie jest zła są działy ciężkie i lekkie.napewno nie ma takich na których się leży pracować trzeba.praca wygląda tak ze ciągle coś. ?dlaczego?proste przecież to produkcja fabryka.wszystko się zmienia z minuty na minutę. Ale żal ludzi na hederze tam tacy liderży oby więcej!?po co !?człowiek wruci spi i do pracy!dlaczego? Bo jedna taka baletnica ciśnie w ludzi więcej i więcej nie wie ze jest ciężko.bardzo Tyle czasu ile jest wyliczone tyle się robi a nie jedna szybko druga bo menadżer bd nie zadowolony.jakim kosztem.całą ta elastyka również do du..... ludzie ledwo chodzą. Młodzi czują a co tu o starszych mówić. nie bawen bunt ludzie podniosą po juz czują na zdrowiu. Ja ogólnie nie nie mam nic do fabryki i jest okej

Karolina

@Sławek co sprawia, że masz taką negatywną opinię na temat firmy? Możesz powiedzieć co konkretnie na to wpływa? To co sprawia, że nie jesteś zadowolony z pracy w CNH dla innych osób może nie mieć aż takiej wagi. Merytoryczne opinie pokazujące plusy i minusy pracy będą bardzo cenne dla osób, które na ten wątek trafiły szukając opinii o potencjalnym miejscu pracy.

H

Czy to prawda, że spawacze, kontrolerzy, technolodzy uciekają z CNH do Stalmechu?

lepik
@H 18.07.2017 19:10

tak to prawada ludzie z cnh odchodzą wola pracować w stalmechu za również kiepskie pieniądze

Sławek

Odradzam wszystkim tą firmę kto nie musi niech nie idzie tu pracować bo tutaj jest lipa

Zastepca

Sytuacja w cnh do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] większość po 10godz Mobbing

lol

oszustwo w biały dzień
@lol 16.06.2017 11:36
Przecież hydrobud płaci najmniej niż inne agencje to tylko ściema aby garnąć do siebie ludzi mimo i tak mało kto idzie tam...

xxx
@oszustwo w biały dzień 07.07.2017 21:20
No różnica kolosalna. Różnica zarobku za miesiąc w hbs a innej agencji to 400+ zl wiec nie polecam hydrobudu...

to wychodzi na to że w innych agencjach zarabia się więcej niż w CNH ;D

Kowalski

Hydrobudzie dobrze płacą i zawsze na czas zawsze się zgadza.tylko ten co robi 1 raz u nich ma mało. Świeży komunikat przyjmują do cnh dużo ludz Jest zapierd....l mocny

Byly...

Stabilna firma. Socjal moglby byc lepszy ale i tak nie jest zle. Oczywiscie bezposrednio przes CNH i jak sie ma umowe na stale. Przez agencje A...co 12 brutto na godzine pewnie dalej bez zmian. Hydro nie placi zle. Zostalbym ale moje oczekiwania finansowe byly wyzsze niz to HR przewidzial. Pozdrowienia dla tych co ogarniaja.

@Byly... 08.06.2017 23:45

Co ty wogólnie piszesz człowieku puknij się 2 razy w dynie zanim coś takiego napiszesz

Teodor

Ludzie obudzić się to nie jest praca to jest guwno a p3 to ogulnie dno kot lepszy od kzt wylegalnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ByłyOn

Robiłem na hederach p6 żal zapierdol ze szok ciągle w biegu.nie dla człowieka takie tempo.a juz żal u nowocieja na zmianie nie myśli o zdrowiu ludzi tylko ciśnie oby lepiej wypaść Coto produkcja czy Wyścigi? I kontrola sprawności fizycznej. Coto?

dawaj bo mało czasu
@ByłyOn 06.06.2017 10:30

Tu nie liczy się jakość tylko sztuka :D

Józef

P 3 lakiernia to syf jakiego rzadko szukać a kiero to nic nie wie tylko normy zwiększa sam by poszedł po robił to by zobaczył jak to jest

Człowiek

Za małe place! I nie wszędzie ale 10 godz na produkcji? ! I szybko bo normy nie będzie ?!! To jest porażka dla zdrowia kręgosłupa i rąk. Tragedia.szkoda ze spada to na dno. I faktycznie starsi ludzie co robią kombinuja a to chorobowe.albo uciekają.na mojm dziale juz jeden się zwolnił bo powiedział Ja juz nie wytrzymuje.potem juz nie daje rady no i ostatnio się rozliczyl.wiec każdy powie co innego.dzieje się zile.ja tam robie bo gdzie indziej w plocku pracy szukać jak człowiek chce tu mieszkać? Pozdr i powodzenia ludzi którzy szukają pracy

budowlaniec

Czy to prawda że chłopek ze Sendenia zatrudnił już budowlańców na umowy stałe

John

Bardzo slabe warunki, przede wszystkim brak przestrzegania bhp, na hali siwo od dymu, brak wyciagow spawalniczych, lasery tez dymia, zwolnilem sie bo strach o zdrowie

Tom Johns

Podobno znów mieszają kierownikami,nagroda czy kara??Na układy nie ma rady,a my pracowniocy tylko na tym tracimy.Zarządzanie przez osoby nie mające pojęcia,tylko straszenie...może czas powiedzieć dość??

Nick
@Tom Johns 14.05.2017 18:17

Nie mieszaja, tylko kto madry to ucieka...

Metalowiec

Kto może to ucieka,już za chwilę oprócz kierowników Kzt i Tl odejdą...a dyrektorka nadal trzymają!!!

Ferdek

Takiej lipy nie było nigdy ludzi nie ma a ci co są to traktuje się gorzej od psa

Jack B.

Jasne że kadra menadżerska logistyki powinna być wymieniona, taki mój imiennik zwany BARAN jak on może być menadżerem od logistyki jak on wcześniej przed CNH był nauczycielem w szkole, z ludźmi nie potrafi rozmawiać na spotkaniach z prezesem boi się nie odzywa się ze strachu. A taki chłopak z rokezem jak może być menadżerem również nie potrafi rozmawiać z ludźmi jest złośliwy, chodzi i wykrzykuje. Co to są za ludzie oni nie mają kompetencji menadżerskich.

Heheszka
@Jack B. 07.05.2017 08:44

Swierczyslawa brakuje, on widzial co sie tu dzieje, za jego czasow firma preznie funkcjonowala, ci(celowo z malej bo nie mam do nich szacunku) co sie nie nadawali sami wyjezdzali do norwegii, lub na chorobowe do psychiatry:)

karolina
@Jack B. 07.05.2017 08:44

Nie dziwię się że firma kiepsko stoi Tak to jest jak się zatrudnia ludzi z plecami zamiast fachowców - nepotyzm króluje w polskich firmach Znam menedżera Wojtka P. Wujek najpierw załatwił mu pracę u siebie w oddziale a później w Płocku Koleś dostał stanowisko i szybko się uczył z jakich części zbudowane są poszczególne maszyny bo przez tyle lat u wujka niczego się nie nauczył W sezonie pilnował ludzi na polu nic więcej

Rambo

Ta firma to tragedia a na lakieni pracują sami debile jedyny osiol normalny

kolega spawacz

witam chyba na p1 to maja ostry zapier..... bo na krawędziarkach przyjęli sporo nowych osób a zauważyłem ze jeden koleś z k12 przychodzi już godzinę czy 2 przed praca żeby pozbierać sobie detale trochę to dziwne

nie kolega spawacza
@kolega spawacz 02.04.2017 20:35

kolego spawacz, p1 to chyba nie twój wydział, zamiast siać zamęt weź się za robotę na spawalni...

Nick

Coraz gorzej

Gumiś

Pozdrawiam najlepszego technologa Tomka W i kolegę Ziółka. Poza tym w fabryce coraz większy kołchoz

Ttt

A w zakładzie w Płocku pracują Ukraińcy ?

att
@Ttt 14.03.2017 12:30
A w zakładzie w Płocku pracują Ukraińcy ?

Jeszcze nie ale pewnie jest na dobrej drodze. Ta fabryka to dno z roku na rok

Cnh kupił kongskilde w Kutnie. I już zatrudniają pracowników z Ukrainy.

Marooo

Lipa. Nigdy tak nie było. Chyba ze masz plecy Ale też nie polecam. To nie cnh jak kiedyś

SZUWAREK 500
@Marooo 25.02.2017 17:26

PLECY ??? , PLECY TO MOŻNA MIEĆ DO NOSZENIA WORKÓW Z WAPNEM ALBO Z CEMENTEM NA BUDOWIE. FACIO ZEJDŹ NA ZIEMIĘ ,OK.

Gg

Duzo jest teraz pracownikow agencyjnych w fabryce?

Kolega

Witam 2017 za dużo ludzi mówią. Za mało tez. A tak ogólnie to mój 5 rok pracy tam i powiem lipa gorsza. większość działu 10 godz robi.duże normy aby udokumentować. Teraz to już nie zamierzam robić do kaca.szukam czegoś. Juz nie polecam Pozdr

Gggg

Kiedy będzie praca na obrywaczach do kukurydzy?

Jjkopookinjtśl

Jak jest teraz na hederze?

Romek Atomek

Z tego co wiem to do cnh przyjmuja jak sie znasz na krawedziarkach.

Smerf

Sa moze przyjecia? Przez jakas agencje?

Operator LVD

Jak nowy KZT? Na p1 lepszy od poprzedniego? Pisac opinie sugestie

Zostaw opinię o CNH - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CNH