Opinie o biardzki.eu - Zakład mechaniki maszyn i urządzeń rolniczych Sławomir Biardzki w Zbuczyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Mechaniki Maszyn I Urządzeń Rolniczych - Biardzki Sławomir. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Mechaniki Maszyn I Urządzeń Rolniczych - Biardzki Sławomir o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniki Maszyn I Urządzeń Rolniczych - Biardzki Sławomir w Zbuczyn

SŁAWEK SIWY HU Nowy wpis

JESTEM SŁAWEK SIWY HU I ROBIE LUDZI W HU HAHA

zeneknurzyn@gmail.com

Praca z super chłopakami jeśli chodzi o zespół jeśli chodzi o szefa przy rozstaniu 400 złotych za 14 dni urlopu szacunek!!!

Alicja Nowy wpis
@zeneknurzyn@gmail.com

Tzn., dobrze że się cieszysz ale w sumie nie zrobił tego, czego prawo od niego oczekiwało?

Szef Nowy wpis
@zeneknurzyn@gmail.com

Zenek brawo i tak długo wytrzymałeś w tym zakładzie śmiesznym, pozdro ????

Aleksandra Nowy wpis
@zeneknurzyn@gmail.com

Z jakiego powodu się właściwie zwolniłeś? Możesz dać znać?

Jarosław

Jak długa jest gwarancja na pompę do maszyny rolniczej jakbym chciał ją kupić na tutaj? Jeśli część się zepsuje to firma bezproblemowo ją wymienia czy trzeba przechodzić skomplikowany proces reklamacyjny i długo czekać? Bo wolałbym uniknąć takiej opcji. Ktoś ma doświadczenie i odpowie?

Zofia

Dlaczego piszecie, że do tej pracy trzeba mieć mocne zdrowie i jest ciężka? Dużo negatywnych komentarzy o warunkach i pieniądzach, a jak pensja wygląda obecnie? Wiecie jaka jest prowizja dla pracowników, którzy współpracują z podmiotami zagranicznymi?

Aplikowałeś do firmy Zakład Mechaniki Maszyn I Urządzeń Rolniczych - Biardzki Sławomir? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Aneta

@szef dlaczego masz tak zle zdanie o tym zakładzie ?

Szef

Chujnia gorszego zakładu nie ma w Polsce

cyc

wyplata 2tys na reke gdzie dostaniesz wiecej zaklad bardzo ladny wystarczy zerknac na strone internetowa ogolnie wszystko super

tak naprade zarobki sa wedlug uznania , kazdy inaczej i wrdlug tego jaki szef ma chumor , a w piątki ( tygodniowki ) ma raczej zly;) ogulnie praca dla odpornych psychicznie i tych co sie nie boja , picie , palenie i cos wiecej we wlasnym zakresie , cut ze jeszcze ten (usunięte przez administratora)fukcjonuje i nik zupelnie tego nie kontroluje! ale co zrobic Polskie Prawo

pracowac a pracowac jest ruznica , a ten co to napisal to chyba sam szef , a konskie zdrowie teZ nie jest wieczne , lepiej nie szukac tam pracy , lepiej juz w domu lezec niz tam , dopuki jestes potrzebny pracujesz jak nie beZ niczego cie zwolnia , nikogo nie bedzie obchodzic ze sie zaangazowales czy nie masz na zycie , dewiza biarckiego , nie ma ludzi nie zastapionych!

biedny

moze i trzeba , ale bez przesady , jeden sie przylozyl i jak na tym wyszedl? ...., wtajemniczeni wiedza gdzie go pochowali

pseudo kierownik

Faktem jest ze nie jest lekko ,(trzeba mieć końskie zdrowie), warunki pracy tez pozostawiają wiele do życzenia, jednak do pracy idzie się aby pracować, a z uwagi ze w zasadzie wszyscy dostają jednakowe pieniądze bez znaczenia jak długo pracują, więc nowych opierdal***y się gnębi, bo nikt nie ma ochoty na takiego pracować i drażni to szczególnie tych, którzy do tej pracy się przykładają.

Zielon

Popieram wszystko jest jak kolega mówi cholota i chamstwo po prostu SYF !!!!!!!!! Pracowałem tam kilka dni bo dłużej się nie dało nie wiem jak tam normalny człowiek może pracować

kaczor

syf , brut , i chołota , nie ma zupelnie gdzie sie nawet umyc jedna umywalka.na caly zakłat , pseudo kierownicy wariaci , przypierdalaja sie za byle co , w szczegulnosci z malarni , do młodych , zakładowa dewoza (mlodego.trzeba zgnoic), wszystkie maszyny pod jednym dachem , zupelnie nie ma czym oddychac , kuz opary bezyny , farba , spaliny , wszystko , ludzie uciekaja po godz nie ludzkiej pracy , non stop jakies wypadki az dziwne ze nikt tam nie zaglada z jakiejs inspekcji , poza tym nie normowany czas pracy w systemie pseudo akordowym ktorego nawet szef nie potrafi wyjadnic tylko odrazu przekrzukuje i odpowiada jak ci nie pasuje to wypierdalaj , jak już daje umowe to na najnisza krajowa , nie polecam , szkoda zycia ktore b.łatwo tam ZTRACIC (usunięte przez administratora), za to ze godz wczesniej wyjdziesz ucina poowe dniuwki i nie ma co liczyc na wyrownanie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniki Maszyn I Urządzeń Rolniczych - Biardzki Sławomir - Zbuczyn

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniki Maszyn I Urządzeń Rolniczych - Biardzki Sławomir?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniki Maszyn I Urządzeń Rolniczych - Biardzki Sławomir tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mechaniki Maszyn I Urządzeń Rolniczych - Biardzki Sławomir?

Zakład Mechaniki Maszyn I Urządzeń Rolniczych - Biardzki Sławomir
  • Północna 34