Siedlce

Opinie o STILER

Weronika

@ciekawski skąd takie informacje? Czy pracuje ktoś obecnie w STILER i podzieli się swoimi doświadczeniami? Każda opinia jest ważna dla osób, które w przyszłości będą chciały aplikować do firmy.

@Weronika 28.08.2017 16:23

Bo to lizus konkurencji ...

@czesio 18.09.2017 12:48
nie aplikujcie chyba że chcecie harować za darmo

Harujecie jak woły u konkurencji. Lizusostwo i wypisywanie bzdur na inne podobne firmy z branży to niestety Wasz standard. Przykre i żałosne ...

ciekawski

podobno pracownicy uciekają, ciekawe dlaczego...

@ciekawski 22.08.2017 13:34
podobno pracownicy uciekają, ciekawe dlaczego...

Dostaniesz premie za wypisywanie takich głupot ?!

Weronika

@leśnik to forum to miejsce, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi opiniami na temat pracy w STILER :) Nie konkretnych produktów.

leśnik

Witam, mam pytanie, czy posiada może ktoś rębak do drzewa tej firmy?? Konkretnie chodzi mi o model STILER FD-TH. Jakie opinie?

tomek

Hej, Czy STILER poszukuje czasami stażystów? :) Będę wdzięczny za info.

Kamil

kupilem przecinarke tasmowa i jestem mega zadowolony. zamawiam tasmy w 24h sa u mnie. polecam!

Zadowolony klient
@klient z daleka 24.01.2017 12:50
człowieku to norma w tych czasach ten transport w 24 h!!! dobrze nie świadczy o tej firmie to, ze piszą że mają największy wybó...

Nie ma to jak kryptoreklama wszystkim znanej "największej" firmy z Siedlec ... Żenada i niekończąca się zawiść !

Ciekawy
@klient z daleka 24.01.2017 12:50

Po przejżeniu wszystkich opnni widzę, że forum służy głównie do promocji produktów firmy STILER. Same pozytywne opinie i żadnej nawet neutralnej, same "zadolowlony" , "bardzo" i żadnych konkretów . Coś tu jest nie tak.

Monster

Dołączam się do pytania @kurt i jednocześnie chciałem zapytać, bo może wiecie, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Chciałem aplikować do STILER bo lubię tę branżę a coś jeść trzeba

Gruby

Kupiłem kilka tygodni temu w tej firmie przecinarkę taśmową STILER. Powiem szczerze jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania oraz z wysokiej jakości obsługi technicznej. Polecam !

misiowa

nie ma to jak samodzielnie napisać opinię o swojej firmie, he he

miś

Firma szczyci się profesjonalnym doradztwem ugruntowanym wiedzą, szkoleniami i liczną sprzedażą Przecinarek Taśmowych. Na chwilę obecną brak jest nowych ofert pracy, bo dzwoniłem, ale złoże dokumenty aplikacyjne i poczekam aż coś się zwolni. Podobno dobrze płacą w tej firmie, każda nadgodzina też jest płatna. To prawda?

Misie

Firma powinna zarabiać na siebie także pan bierze ten samochód zastępczy. I powiem panu tak - jeżeli my nie mamy kalkulacje i na podstawie tego rozstrzelania bo tu to, tam to i co jescze innego. Zawsze się zastanawiamłem dlaczego plusy to przekreca a minus to pracodawca czy ogólne warunki pracy jakie by one nie były..

leonidas

Firmy nie tworzy budynek i ładne sekretarki tylko ludzie i jakość obsługi. Zakupiłem u nich już kilka urządzeń i jestem zadowolony. Obecnie kupuję piły do przecinarki w tej firmie i jak dotąd spisują się lepiej niż konkurencji (roentgen, sword itp.)przynajmniej nie pękają.

Haven

Ci ludzie wiedzą co robią, wiedzą co oferują i świetne wyczucie rynku. Polecam pracę jak i współpracę. Krytykują tę firmę ludzie którzy nie mają pojęcia o pracy i współpracy zapewnie opłacani przez firmę konkuręcyjną.

Zabór

zdziwiony
@Zabór 22.10.2014 21:31
Szczerze polecam, pracowałem dla tej firmy z przerwami przez 6 lat. Polecam potencjalnym klientom jak i pracownikom...

jak mogłeś pracować dla tej firmy 6 lat skoro firma widnieje w ceidg od 2010 roku? czyżby właściciel "tuningował" opinie?

obserwator

Widzę że konkurencja nie śpi bardzo proszę zajmijcie się pracą a nie siedzeniem na forach i wypisywaniem dziwnych historyjek wyssanych z palca

domin
@obserwator 09.10.2014 09:09

prawda w oczy kole...

domin

ta firma tez jest dość nietypowa!!! daj sobie spokój!miałem do czynienia z właścicielem i jego jedynym pracownikiem!

tomek

do jacka: czyli co- gdybym pracował na stanowisku na które szukacie miałbym sprzedawac, serwisować, jeździć po całej Polsce i nie bywać w domu jak rozumiem? ludzie! potraktujcie potencjalnych pracowników POWAŻNIE !Nie można robić wszystkiego wszędzie! Ta oferta swiadczy o braku szacunku dla tych którzy szukają pracy i o braku profesjonalizmu!!!

Lippy

Czyli co teraz, stiler nie jest miejscem, gdzie polecacie szukanie pracy, bo kiedyś chyba nie było tak źle..

Nik

omijać szerokim łukiem

Nick

omijać szerokim łukiem

Tom

A mi się wydaje że na tym forum są sami pracownicy firmy Stiler, tylko że nie piszą opinii o samej firmie a o produktach;) co do pracy tam to byłbym sceptyczny, duża rotacja pracowników (przynajmniej w dziale handlowym)ma swoje powody, jak ktoś szuka jakiejkolwiek pracy to czemu nie, ale jak chcesz zmienić na lepszą to w tej firmie raczej lepiej nie będzie

wisus

Kupuję maszyny z tej firmy do prac w produkcji, czyli maszyny pracują na "cały gwizdek" bez zadnych problemów. Sprawy zakupu wszystko praktycznie jest "od ręki" Polecam

POLMET

Polecam firmę a przede wszystkim ich doradców technicznych. W przeciwieństwie do innych firm tu na prawdę handlowiec doradzi, znajdzie optymalne rozwiązanie, przedstawi szczegółową ofertę, dobierze parametry techniczne oraz realnie omówi możliwości maszyny - nie ma mydlenia oczu, szkalowania konkurencji a ceny maszyn na prawdę przyzwoite. Pozdrawiam i polecam firmę STILER

hipis

bodzio, to może wiesz co dokładnie proponuja na magazynie w stiler? Przełożeni sa w porzadku, nadgodziny sie zdarzają?

bodzio

każdemu mogę polecić firmę profeska w każdym calu dzisiaj zamawiasz jutro masz i co więcej dbają o Ciebie telefonują czy czegoś nie potrzeba rewelacja

Kusto

Z tego co wiem jest tam mocna selekcja, przechodzą ją tylko najlepsi

KOROTEK

SOLIDNA FIRMA BARDZO DOBRA I KOMPETENTNA OBSŁUGA PROSTE ORAZ JASNE WARUNKI WSPÓŁPRACY HANDLUJE Z NIMI 6 LAT ZERO PROBLEMÓW SZYBKA DOSTAWA ŻADNYCH REKLAMACJI WSZYSTKO NA DUŻY PLUS. POLECAM WSZYSTKIM PIŁY DO METALI Z TEJ FIRMY BARDZO DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ ŻADNYCH KŁOPOTÓW Z PĘKANIEM A DOSTAWA JESTEM W SZOKU DZIŚ ZAMAWIAM JUTRO TOWAR U MNIE OBY TAK DALEJ POZDRAWIAM I POLECAM !

radzik

Polecam firmę, uznanie i duży szacunek zakupiona przecinarka rewelacja, polecam. Szanowna konkurencjo - uczymy się od lepszych i nie oczerniajmy jeśli nie możemy dorównać.

ABC k

Kupiłem w tej firmie 2 przecinarki (ok. 6 tygodni temu), jak dotąd wszystko działa jak powinno. Jak na razie- polecam (choc może za wcześnie). Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

tak

tak zdaje się, że konkurencja (usunięte przez administratora) nie wytrzymuje ciśnienia

obiektywny

Co za głupie komentarze typu: "Czy ktoś był w tej firmie ? Z tego co wiem pod adresem firmy jest mieszkanie w bloku. " A jakie to ma znaczenie jeżeli usługa jest wykonana profesjonalnie. Adres firmy nie ma znaczenia może to być: garaż, dom jednorodzinny lub mieszkanie w bloku byle wzystko grało. Takie głupie opinie wystawia chyba zazdrosna konkurencja. I tyle w temacie. Konkurować trzeba jakością usługi i profesjonalizmem a nie śmiesznymi komentarzami.

figlarek

Nie ma co się dziwić, bo firma zaczeła sprzedawać maszyny od 4 miesięcy. Dobrze, że chociaż mają gdzie się schować przed deszczem.

znawca

nabuchany lolek

Panie STILER, czytając komentarze śmię mniemać, że konkurencja o ile taką Pan ma przelewa swoją niemoc i złość w pisanie czerstwych komentarzy. Moja rada: TRZEBA LEPIEJ DOBIERAĆ SOBIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW I KOLEGÓW.

Stały klijent

Witam Zadzwoniłem do tej firmy w sprawie pił do przecinarki miałem problem techniczny z pękaniem pił. Odebrał telefon handlowiec który bardzo dobrze dobrał mi uzębienie i doradził jakich pił używać do danego gatunku stali i problem znikną. Polecam!!!

mietex

Witam, mam nieduży warsztat w okolicy Jeleniej Góry, zakupiłem w w/w firmie przecinarkę Bomar, jest to już 2 obrabiarka wcześniej zakupiłem gietarkę. Jestem Pełen podziwu, maszyny bez zarutu, pracują pełne 8 godz. dziennie, profesjonalne doradztwo. Co ważne do mojej wysłuzonej przecinarki kupowałem brzeszczoty w firmie koronet od kilku lat i miałem nagminny problem z pękaniem taśmy na zgrzewie, po otrzymaniu piły testowej Arntz problem zniknął a taśma wydajnością cięcia nie ustepuje tym drozszym. chyle czoła i napewno pozostane stałym klientem firmy STILER. Pozdrawiam i Polecam

zadowolony

Miesiąc temu zakupiłem przecinarkę Stiler i jestem bardzo miło zaskoczony jakością wykonania. Przecinarka sprawuje się bardzo dobrze. Duży plus za fachową obsługę wszystko sprawnie szybko i konkretnie. Polecam

Zostaw opinię o STILER - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STILER