Natalia

@Byly pracownik kapelusznika aktualnie nie widzę ofert pracy. Czy to oznacza, że sytuacja w firmie Benotti się unormowała? Może są tu jacyś pracownicy aktualni i chcą powiedzieć jak teraz to wszystko wygląda. Zainteresować to może osoby chcące tam pracować.

Marcin Nowy wpis
@Natalia

przy obsłudze allegro pracuje dziewczyna która stosuje mobilng wśród nowo zatrudnionych. Przeklina, ubliża a co na szef "Niestety trzeba do tego przywyknąć". Natomiast rano stoi się przy bramie i się czeka aby zacny pracodawca ją otworzy o 8.

Dorcia Nowy wpis

Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja, że wszyscy obawiają się o przyszłość więc pom co takie złośliwe wpisy. Było dobrze tylko teraz trzeba przetrwać.

Karol

Są jakieś dodatki do pensji? Jeśli tak to za co?

Karolu Nowy wpis
@Karol

Tak, są dodatki, dodatkowy brak wypłaty i (usunięte przez administratora) za zwolnienie lub urlop.

Dominika Nowy wpis

A co powiesz na temat zarobków w Benotti? Wiem też, że krótko u nich pracowałeś, ale może orientujesz się, czy skoro jest praca na czarno to nie ma problemów później z wypłatami? Czy wypłacają jak należy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Osiołek

Jak najdalej się trzymać od tego pajaca kałboja jeśli chodzi o pracę a w zasadzie o wyzysk na zlecenie bo umowy o pracę tam nie doświadczycie, o ile jakiejś doświadczycie bo i bez umowy tam się robi, zarobki najniższe z możliwych nie mówiąc o zwolnieniu bo przecież bezpłatne i opierdziel jakim prawem jesteś chory/a. Urlop bezpłatny to oczywiste- nie ma Cię wiec nie zarabiasz. Ogólnie wśród pracowników wyścig szczurów który pierwszy cię podpierdzieli kałbojowi (choć nie wszyscy-żeby nie było) Grześ mistrz ceremonii magazynierskiej podpierdzieli każdego dla pogłaskania po główce a w twarz będzie najlepszym kumplem, także o. Co byś nie robił i w jakim tempie to źle bo przecież można by było szybciej, nie myśl że jak jesteś kierowcą lub magazynierem to nie będziesz np organizował przeprowadzki w rodzinie albo kosił trawy czy ugniatał śmieci nogami w kontenerze,w którym kałboj mieści zawartość trzech kontenerów. Będziesz też obcował/a z zabawkami bez certyfikatów zgodności, lub z podrobionymi certyfikatami, tymi śmierdzącymi toksycznymi tworzywami jak również tymi podrobionymi na bezczela.Aż szok bierze że ludzie to dzieciom kupują zamiast dołożyć parę złotych i mieć coś w miarę bezpiecznego.UOKiK by się powiesił jakby tam zajechał. W sumie UDT też za tą ulepioną ze złomu i wciągarki z lidla windę towarową w magazynie. Mobbing wśród niektórych pracowników też ze strony "najwyższego", wyzywanie czy obrabianie tyłka wśród innych pracowników. Także robota dla masochistów. Szczerze odradzam chyba że ktoś prosperuje takie warunki i żeby nie było nie piszę tego po złości a w zasadzie z wdzięcznością bo dzięki temu doświadczeniu pracuję obecnie w nieporównywalnie lepszych warunkach, zatem nie dajcie sobą pomiatać bo są lepsze miejsca za ziemi ;-)

Klient

Muszę stwierdzić , ze niby hurtownia a drogo , przykładowo cena lalki w Benotti to 71 zł a w internecie 49,90. Jest różnica zwłaszcza jak się kupuje większa ilość do przedszkola . Także nie polecam a szkoda , bo miło by było wspierać rynek siedlecki . Z dwojga złego to i tak jest taniej niż w Smyku czy 5 10 15.

Nie polecam . Zarobki marne , a o szefie już nie wspomnę . NIE POLECAM!!!

Byly pracownik kapelusznika

Witajcie. Trafiłem na te forum przez przypadek wiec zostawię i ja swoja opinię. Poznałem ta firmę od środka. Fakt szef dziwny. Raz jest miły, usmiechnie sie i porozmawia a raz naburmuszony, ze nie podchodz. Wynagrodzenie jedyny plus bo na czas a tak to minimalna plus moze jakas premia o ktora trzeba sie upomniec. Firma ma paru przedstawicieli paru magazynierow jeden bardzo dziwny i dziewczyny pakowaczki. Nawalaja kartony co chlop ledwo podnosi. Zal mi ich. Oczywiscie soboty pracujace na dodatek 8-16.. ktora hurtownia w Siedlcach pracuje do 16 w sobote? :/ A co do rotacji... Tak bardzo ale to bardzo duza sam jestem tego swiadkiem. A no i nie konczaca sie umowa zlecenie dla wszystkich! Czyli obiecuja gory a sa doliny :) Czy zachęcam czy odradzam? Hmm... raczej jest to praca dla desperatow i tylko na chwile bo albo sam odejdziesz albo cie wywali :) Zresztą wystarczy spojrzec na oferty pracy gdzie magazynier i przedstawiciel pojawiaja sie non stop. Wiec rotacja jest naprawde niezła :/ Powodzenia dla przyszlych odwaznych pracownikow.

e3

@elek a mozesz jakiekolwiek namiary podać mi na takie rekrutacje? ciekqawe więc skąd wynika własnie taka duża i dynamiczna rotacja o której tutaj mówicie

onnn21

często są u nich nowe oferty pracy. spora rotacja chyba w firmie.

klozio

Jak tak wszystko super,to czego już nie pracujesz tam kolego?

Kamil

Opiszę szczerze pracę w hurtownii Benotti -pracodawca niezyt miły-ale w sumie to nie przeszkadza,czasem pożartuje nawet - gdy pracowałem tam , za dni czerwone kartki byla potrącana dniówka, wtedy placono do ręki pensję,wieć łatwo bylo ten np 23 czerwca odciąć. - ogólnie płaca niska i raczej są stali pracownicy,a nowi na jakiś czas są przyjmowali - na zwolnienie lekarskie patrzy się tam niechętnie jak ktos nie ma gdzie mozna iść na jakiś czas...

Kasia

Widzę, że na takie strony zaglądają tylko nieroby łudzące się, że wszystko im się należy i wszystko potrafią. Powiem Wam coś: POKORY. Jeżeli masz zamiar zacząć nową pracę, radzę uzbroić się w cierpliwość i mieć mnóstwo pokory. Nie da się od pierwszego dnia poznać po kimś czy jest dobry, jednak widać, czy ktoś jest zły. ŻADEN pracodawca nie wpuści nowej osoby na komputer do wypisywania faktur jedynie po obejrzeniu jego CV!!! Pierwszym krokiem, i to nieważne czy starasz się o stanowisko fakturzysty, przedstawiciela czy magazyniera, MUSISZ ZAPOZNAĆ SIĘ Z TOWAREM!!! Jeżeli tego nie zrobisz, to jak uważasz masz sobie poradzić w dalszej pracy?? Jeżeli p. [usunięte przez moderatora] najpierw sprawdza osoby tj opisałaś to znaczy, że podejmuje normalne kroki rekrutacji. A jeżeli nie umiesz tego pojąć- sorry- uważam, że jesteś osobą, opisaną w pierwszym zdaniu mojej wypowiedzi i radzę wcale nie szukać pracy- nie przysporzysz problemów innym rekrutującym. Po drugie, jaki [usunięte przez moderatora]?? Ludzie żal mi was. Pracowałam w Benotti i wiem, że jeżeli się starasz to Szef to docenia. Owszem, były zwolnienia za mojej kadencji, ale zawsze były one podstawne. Osoba, która opisała [usunięte przez moderatora] prawdopodobnie nie chce się przyznać do swoich błędów, które były powodem zwolnienia. WYBACZ< TROCHĘ SAMOKRYTYKI. Firmę oceniam bardzo dobrze, również Szefa. Atmosfera bardzo przyjazna, zarobki normalne jak na rynek Siedlecki. Szczerze polecam osobom, którzy NAPRAWDĘ chcą iść do pracy, a nie tylko narzekać jaki to Szef jest zły.

Witam, według mnie ta firma to dobry wybór, atmosfera w pracy dobra. Szef jak szef musi być twardy. A co do tych wcześniejszych komentarzy to sory bardzo ale dzisiejsza młodziesz to same lenie i by chcieli za siedzenie brać dużą kasę. A ten fakturzysta to ciekawe czy wogle potrafi obsługiwać komputer i WF-maga?? Jak partacz to może chcieli sprawdzić czy nadaje się do czegoś innego,ale najwidoczniej był do niczego. Ta firma to dobry początek. A z Szefem można sie dogadać o lepsze zarobki tylko trzeba pokazać mu za co ma płacić więcej!!!

Jeden wielki [usunięte przez moderatora] ludzi i segregacja . Szef jakiś dziwny,wysokie mniemanie ma o sobie (jakby wszystko to co najlepsze w życiu należało mu się) ..Gdy zajdziesz na dzień próbny obiecują ci złote góry.Twierdzą że szukają ludzi na stałe a tak naprawdę to otrzymujesz umowę zlecenie( 6zł za godzinę) na okres śwąteczny (Boże Narodzenie)od listopada do grudnia a potem spadaj.jeśli nawet masz umowę o pracę to w każdej chwili mogą Cię zwolnić bez podania przyczyny mimo że wywiązujesz się ze swoich obowiązków.Nie wypłacają też miesiącami premi która należy się po przepracowanym roku.Cała firma to jedna wielka rodzina i ktoś obcy nie ma tam racji bytu.Szkoda gadać.Szczerze odradzam.Takiego pracodawcę omijajcie WIELKIM ŁUKIEM.

rowniez nie polecam pana benedykta jako pracodawcy,mialam okazje byc na dniu probnym swego czasu na stanowisko fakturzystka. Komputer widzialam z daleka ;) jak mialam sile obejrzec sie w jego strone ciagajac mega cizkie pudla z zabawkami,jeden wielki [usunięte przez moderatora] ( pan bierze po 2-3 osoby na dzien probny i pozniej kazdej z nich na indywidualnych rozmowach mowi ze ta druga byla jednak lepszai tak co dzien ) w ten sposob ma tania sile robocza na goracy okres mikolajkowo-gwiazdkowy. no chyba ze teraz tak jest ze fakturzystka to jest od poznawania faktury mega wielkiego kartonu wypchanego po brzegi

Endriu

hej. mam pytanie.jest teraz ogłoszenie do benotti do pracy na przedstawiciela i chce złozyc aplikacje.chcialbym wiedziec w jakim charakterze tam pracowałas?

lloka

nie polecam!! Warunki pracy, wynagrodzenie, traktowanie przez pracodawce - tragedia! Praca poza godzinami, w każda sobotę.

Zostaw merytoryczną opinię o Benotti - Siedlce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Benotti
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • GEODETÓW 7