Benotti

Siedlce

Opinie o Benotti

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Byly pracownik kapelusznika aktualnie nie widzę ofert pracy. Czy to oznacza, że sytuacja w firmie Benotti się unormowała? Może są tu jacyś pracownicy aktualni i chcą powiedzieć jak teraz to wszystko wygląda. Zainteresować to może osoby chcące tam pracować.

Byly pracownik kapelusznika

Witajcie. Trafiłem na te forum przez przypadek wiec zostawię i ja swoja opinię. Poznałem ta firmę od środka. Fakt szef dziwny. Raz jest miły, usmiechnie sie i porozmawia a raz naburmuszony, ze nie podchodz. Wynagrodzenie jedyny plus bo na czas a tak to minimalna plus moze jakas premia o ktora trzeba sie upomniec. Firma ma paru przedstawicieli paru magazynierow jeden bardzo dziwny i dziewczyny pakowaczki. Nawalaja kartony co chlop ledwo podnosi. Zal mi ich. Oczywiscie soboty pracujace na dodatek 8-16.. ktora hurtownia w Siedlcach pracuje do 16 w sobote? :/ A co do rotacji... Tak bardzo ale to bardzo duza sam jestem tego swiadkiem. A no i nie konczaca sie umowa zlecenie dla wszystkich! Czyli obiecuja gory a sa doliny :) Czy zachęcam czy odradzam? Hmm... raczej jest to praca dla desperatow i tylko na chwile bo albo sam odejdziesz albo cie wywali :) Zresztą wystarczy spojrzec na oferty pracy gdzie magazynier i przedstawiciel pojawiaja sie non stop. Wiec rotacja jest naprawde niezła :/ Powodzenia dla przyszlych odwaznych pracownikow.

e3
użytkownik zarejestrowany

@elek a mozesz jakiekolwiek namiary podać mi na takie rekrutacje? ciekqawe więc skąd wynika własnie taka duża i dynamiczna rotacja o której tutaj mówicie

onnn21

często są u nich nowe oferty pracy. spora rotacja chyba w firmie.

klozio

Jak tak wszystko super,to czego już nie pracujesz tam kolego?

Kamil

Opiszę szczerze pracę w hurtownii Benotti -pracodawca niezyt miły-ale w sumie to nie przeszkadza,czasem pożartuje nawet - gdy pracowałem tam , za dni czerwone kartki byla potrącana dniówka, wtedy placono do ręki pensję,wieć łatwo bylo ten np 23 czerwca odciąć. - ogólnie płaca niska i raczej są stali pracownicy,a nowi na jakiś czas są przyjmowali - na zwolnienie lekarskie patrzy się tam niechętnie jak ktos nie ma gdzie mozna iść na jakiś czas...

Kasia

Widzę, że na takie strony zaglądają tylko nieroby łudzące się, że wszystko im się należy i wszystko potrafią. Powiem Wam coś: POKORY. Jeżeli masz zamiar zacząć nową pracę, radzę uzbroić się w cierpliwość i mieć mnóstwo pokory. Nie da się od pierwszego dnia poznać po kimś czy jest dobry, jednak widać, czy ktoś jest zły. ŻADEN pracodawca nie wpuści nowej osoby na komputer do wypisywania faktur jedynie po obejrzeniu jego CV!!! Pierwszym krokiem, i to nieważne czy starasz się o stanowisko fakturzysty, przedstawiciela czy magazyniera, MUSISZ ZAPOZNAĆ SIĘ Z TOWAREM!!! Jeżeli tego nie zrobisz, to jak uważasz masz sobie poradzić w dalszej pracy?? Jeżeli p. [usunięte przez moderatora] najpierw sprawdza osoby tj opisałaś to znaczy, że podejmuje normalne kroki rekrutacji. A jeżeli nie umiesz tego pojąć- sorry- uważam, że jesteś osobą, opisaną w pierwszym zdaniu mojej wypowiedzi i radzę wcale nie szukać pracy- nie przysporzysz problemów innym rekrutującym. Po drugie, jaki [usunięte przez moderatora]?? Ludzie żal mi was. Pracowałam w Benotti i wiem, że jeżeli się starasz to Szef to docenia. Owszem, były zwolnienia za mojej kadencji, ale zawsze były one podstawne. Osoba, która opisała [usunięte przez moderatora] prawdopodobnie nie chce się przyznać do swoich błędów, które były powodem zwolnienia. WYBACZ< TROCHĘ SAMOKRYTYKI. Firmę oceniam bardzo dobrze, również Szefa. Atmosfera bardzo przyjazna, zarobki normalne jak na rynek Siedlecki. Szczerze polecam osobom, którzy NAPRAWDĘ chcą iść do pracy, a nie tylko narzekać jaki to Szef jest zły.

Witam, według mnie ta firma to dobry wybór, atmosfera w pracy dobra. Szef jak szef musi być twardy. A co do tych wcześniejszych komentarzy to sory bardzo ale dzisiejsza młodziesz to same lenie i by chcieli za siedzenie brać dużą kasę. A ten fakturzysta to ciekawe czy wogle potrafi obsługiwać komputer i WF-maga?? Jak partacz to może chcieli sprawdzić czy nadaje się do czegoś innego,ale najwidoczniej był do niczego. Ta firma to dobry początek. A z Szefem można sie dogadać o lepsze zarobki tylko trzeba pokazać mu za co ma płacić więcej!!!

Jeden wielki [usunięte przez moderatora] ludzi i segregacja . Szef jakiś dziwny,wysokie mniemanie ma o sobie (jakby wszystko to co najlepsze w życiu należało mu się) ..Gdy zajdziesz na dzień próbny obiecują ci złote góry.Twierdzą że szukają ludzi na stałe a tak naprawdę to otrzymujesz umowę zlecenie( 6zł za godzinę) na okres śwąteczny (Boże Narodzenie)od listopada do grudnia a potem spadaj.jeśli nawet masz umowę o pracę to w każdej chwili mogą Cię zwolnić bez podania przyczyny mimo że wywiązujesz się ze swoich obowiązków.Nie wypłacają też miesiącami premi która należy się po przepracowanym roku.Cała firma to jedna wielka rodzina i ktoś obcy nie ma tam racji bytu.Szkoda gadać.Szczerze odradzam.Takiego pracodawcę omijajcie WIELKIM ŁUKIEM.

rowniez nie polecam pana benedykta jako pracodawcy,mialam okazje byc na dniu probnym swego czasu na stanowisko fakturzystka. Komputer widzialam z daleka ;) jak mialam sile obejrzec sie w jego strone ciagajac mega cizkie pudla z zabawkami,jeden wielki [usunięte przez moderatora] ( pan bierze po 2-3 osoby na dzien probny i pozniej kazdej z nich na indywidualnych rozmowach mowi ze ta druga byla jednak lepszai tak co dzien ) w ten sposob ma tania sile robocza na goracy okres mikolajkowo-gwiazdkowy. no chyba ze teraz tak jest ze fakturzystka to jest od poznawania faktury mega wielkiego kartonu wypchanego po brzegi

Endriu

hej. mam pytanie.jest teraz ogłoszenie do benotti do pracy na przedstawiciela i chce złozyc aplikacje.chcialbym wiedziec w jakim charakterze tam pracowałas?

lloka

nie polecam!! Warunki pracy, wynagrodzenie, traktowanie przez pracodawce - tragedia! Praca poza godzinami, w każda sobotę.

Zostaw opinię o Benotti - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benotti