PAP-TRANS s.j.
counter
3 13 61 5 1
Ananas

Czytam opinie i nie do końca się z nimi zgadzam,wiadomo, że nie wszystko jest w firmie idealne i są też minusy, ale jeśli człowiek się angazuje w pracę i się stara, to jest ok. Można się dużo nauczyć, od pierwszego dnia wszystko jest wytłumaczone i pokazane. Pracy biurowej jest sporo, ale jak już się załapie co i jak, od razu wszystko idzie sprawniej

Tak3Nie5
Ananas

Tak3Nie5
Pracownica
@Ananas

W pracy biurowej powinny być warunki przystosowane dla ludzi ..a nie dla sw...n ten kurz i brud jest nie do zniesienia..nie wspominając już o tej toalecie? Czy Tobie to odpowiada ..w takich klimacie jeść kanapki????????????

Kokos
@Ananas

Lubisz pewnie świecić oczami za szefowa że faktury są nie zaplacone?

Truskaweczka
@Ananas

Szefowa to oszukanica ..nie polecam tam pracy biurowej .. wstyd tam pracować. . .

Tak3Nie
Landrynka Nowy wpis
@Ananas

Warunki w biurze tragiczne.. Nie ma nawet z kim porozmawiać . Cały dzień siedzi córka Szefowej która wszystko monitoruje i donosi.. Szefowa jest arogancka i bezczelna . Od samego początku (usunięte przez administratora) ludzi obiecuje premie i dużą kasę a potem się wykręca że tego nie mówiła. Nie polecam tej firmy i całej tej rodziny Sz..

Pracownica Nowy wpis
@Ananas

Pracowałam tam ..nic nie jest pokazane bo nikt tam nie masz czasu pokazywać.. dostajesz stary zeszyt i szukasz jak to zrobic..a jak nie wiesz to dostajesz zjebe..

Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z PAP-TRANS s.j.?

Kasiulaaaaa Nowy wpis
@Pytanie

W paptransie pracuje się tragiczne. Codzienne krzyki Szefowej są nie do zniesienia.Warunki pracy okropne. Pokój Szefowej jak i całe biuro znajduje się w opuszczonym budynku taki dawny PRL. Wchodzą do środka widać straszny bałagan nie wspomne o łazience w której brak jest drzwi do WC.. pracowałam tam miesiąc i zrezygnowałam bo naprawdę nie dało się tam wytrzymać ..córka Szefowej nic nie robi tylko zwala cała robotę na jedną osobę która nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć ...Ciągle dzwoni telefon że coś jest nie zaplacone , złe opinie i komentarze na platformie trans.. Firma fatalna ..już teraz zrozumialam czemu nie ma tam chętnych do pracy.. nikt tam nie wytrzyma ..dlatego ciągle będą kogoś szukali

Riko

Nie polecam. Szefostwo nie dotrzymuje danego słowa, ludzi traktują źle. Warunki pracy okropne. Ludzie często się zmieniają.

Siedlce

Jak wygląda praca na dziale sprzedaży lub administracji? W ofercie pracy całkiem inne warunki niż potem proponowane

Laskaaaaa
@Siedlce

W ofercie pracy proponuje więcej żeby mieć kandydatów. A potem daje zlecenie za najniższą krajową w fatalnych warunkach...

Miki
@Siedlce

Napewno kokosów tam nie zarobisz a będziesz robiła wszystko .. za takie warunki i obowiązki co P. Szyszowa wymyśla powinnaś dostać Tyle co w ofercie było napisane .. Ale nikt w biurze nigdy nie otrzymał obiecanej premi ... A więc nie słuchaj co ona Ci obiecuje tylko niech na papierze Ci napisze ..bo potem się wykręca że tego nie mówiła... Długo i tak tam nie wytrzymasz

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PAP-TRANS s.j.?

Rudzia
@Pytanie

Atmosfera jest nie najlepsza... dlatego co pół roku zmienia się ekipa

Lalalolololololo
@Rudzia

W Tym bałaganie nie da się pracować.. .nie polecam nikomu tam pracy... Nie płacą na czas .. warunki mają od 20 lat takie same nie wspomnę o tej toalecie jest tragiczna...

Meggi
@Lalalolololololo

oj tak, pracownicy muszą sami sprzątać po wszystkich, nie wspominając nie mają za to płacone.

Długo letni pracownik

Pracowałem tam 10 lat. Różnie bywało z pracą raz lepiej raz gorzej. Ale szefostwo ludzi zawsze traktowało tak samo jak niewolnikow mąż robić i nic się nie odzywać. Bezpieczeństwo pracowników na niskim poziomie według pracodawcy ludzie są nie ważni aby maszyna się nie popsuła. (usunięte przez administratora) Kupując maszyny automatycznie obcina stawki pracownikom. A że na umowie jest najniższa krajowa a płaci z akordu więc kto tym państwu udowodni. W pewnym momencie nawet nie było tam gdzie zjeść i usiąść. (teraz jest dzięki Panu od którego wynajmowało się hale bo mu pracowników było szkoda że na krawężniku jedzą) Jedyny plus tej firmy ze płacą na czas innych plusów nie widzę. Szkoda zdrowia.

Tak1Nie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PAP-TRANS s.j.?

@Pytanie

Oczywiście że mają, ale czy ja wiem czy warto. Nie polecam nikomu tam pracy.

Bogdan
@Pracownik

Dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Sądzę, że na wyrażenie przez Ciebie takiego zdania miał wpływ jakiś konkretny powód. Czy mógłbyś go zdradzić?

Fsjk

Najgorsza firma z jaka mialem przyjemnosc pracowac wliczajac w te najgorsze takze “Pania” Szysz, a i juz pracownicy z Ukrainy tez odchodza po krutkim czasie i zapoznania sie z ego firmy ,nie polecam nikomu lepiej w lidlu na kasie siedziec

Urszula
@Fsjk

Twoja opinia jest negatywna, niestety nie zawiera żadnych konkretnych informacji na temat warunków zatrudnienia w firmie PAP-TRANS s.j. Co powoduje, że pracownicy rezygnują z pracy w firmie po krótkim czasie? Czy ma na to wpływ atmosfera, niskie zarobki?

Fsjk
@Urszula

Pani Sz.traktuje pracownikow jak najgorsze „cos” jest tak perfidna ze wysyla na fabryke kadrowa i kaze podpisywac czyste wnioski urlopowe a dalej ona se wypelni przklad jeden z wielu firma stanela na jakis czas i nie dawala pracownikom pracy w takiej sytuacji jest pracodawca zaplacic pracownikowi jak by pracowal ale nie pani Sz. Pani Sz kaze podpisac czysty wniosek urlopowy a puzniej wypelnia rubryke urlop bezplatny na wniosek pracownika

Kot

Pani K. R. M. M. E. I pan A wiecie czym się różni kot od człowieka? Kot to poczciwe zwierzę liże (usunięte przez administratora) E tylko sobie????

Tak1Nie

Od jakiegoś czasu śledzę opinie. I chyba i ja się włączę w dyskusję. Można na temat tej firmy powiedzieć i coś dobrego i odwrotnie. Wszyscy tu dyskutują y maja rację. Plus firmy to że płaci na czas i.... Och... I chyba tyle. Pracaciężka wszyscy pracujący maja problemy zdrowotne, pracodawcy nie interesują pracownicy tylko dorabianie się ich kosztem. Szefostwo no cóż jak czegoś potrzebują to można z nimi porozmawiać bo tak raczej nie. Praca akordowa ale jeśli są zmiany w stawkach nie informuje się o tym pracownika, bo stawki są niższe więc po co informować. Roracja ludzi jest duża bo zarobki nie adekwatne do niej. Młodzi ludzie nie wytrzymują nawet 8 godzin. tempa pracy Są osoby co rezygnują po 0,5 godz. Spotkałem się z sytuacjami gdzie starych pracowników traktuje się w sposób nie właściwy,niekiedy w stronę pracownika padają niecenzuralne słowa. Urlop pracownik ma tylko jak jest brak zamówień nie jak mu potrzeba. W samym biurze ludzie się zmieniają, sami odchodzą po wielu latach pracy bo jak mówią szkoda zdrowia,nerwów. Oszczędność firmy- o tym można dużo opowiadać oszczędza się na wszystkim coś się psuje jest taśma bezbarwna ona załatwi wszystko nawet kable się nią zaizoluje.

Tak3Nie1
@Pracownik

He he he he...też tak uważam.(usunięte przez administratora) Ciekawa jestem ile sanepid wziął kasy za przymrużeniem oka na tyle niedociągnięć. Nie polecam tej firmy...Szefostwo nie dotrzymuje danego słowa i wykrecają się że tak nie mówili . Brak słów. Chcesz brać tabletki na uspokojenie to pracuj w Pap-Transie.

Tak4Nie
Jarosław
@Pracownik

Skoro według Was panują trudne warunki pracy w firmie PAP-TRANS to chciałbym sprecyzować kwestie związaną z relacjami pomiędzy zatrudnionymi pracownikami. Zastanawia mnie, czy pracownik może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych osób. Jest to ważne, ponieważ często mimo trudnej pracy dobra atmosfera potrafi wynagrodzić pracownikom trudny dnia codziennego. Liczę na Waszą odpowiedź.

Skay
@Jarosław

Raczej na to też bym nie liczył to jest akord zespołowy, więc od młodych też się dużo wymaga bo nie ma okresu na naukę tylko ma tak samo płacone jak staży pracownicy którzy pracują wiecej i ciężej, a pieniążki maja te same.

Marek
@Skay

To może, chociaż przed podjęciem pracy w firmie PAP-TRANS nowo zatrudnione osoby są odpowiednio przeszkolone pod kątem wykonywanych obowiązków? Skoro pracodawca wymaga od pierwszych dni pełnego zaangażowania i poprawności wykonywania zdań, to mam nadzieję, że można liczyć na szkolenie wprowadzające.

Geniexxxx

Pracowałem w tej firmie przez dłuższy czas i z tego co się orientuje firma ma wszystkie papiery i przeszła wszystkie kontrole typu bhp, sanepid itd. Warunki pracy przez ostatni czas bardzo się poprawiły - firma zwyczajnie musi spełniać wymogi! Jeśli masz szczęście i trafiłeś do dobrej ekipy, to możesz zarobić porządne pieniądze - to ile zarobisz zależy tylko od ciebie - nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć jak działa praca na akord;) Do Szefa/Szwfowej nie mam ŻADNYCH zastrzeżeń - wysoka kultura osobista i chętni do rozmowy.

TakNie3
@Geniexxxx

Czy chętni hmmm... Nad tym trzeba się głęboko zastanowić. Przez 5 lat pracy tam nie było rozmowy, wszystkie zmiany (zazwyczaj na gorsze dla pracownika) były przekazywane z drugich rąk przez innych pracowników.

Pracodawca

Wszyscy pracownicy zatrudnieni w naszej firmie na umowę o pracę zostają przeszkoleni przez firmę zewnętrzną z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Szkolenie odbywa się w miejscu pracy i pracownik otrzymuje zaświadczenie o odbyciu szkolenia.

Tak3Nie

Pracodawca